|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
20.11.2007 12:52:36   
Bubamaraa
ja kontra vsem puncam tle gor

user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 401
   RE: poroka 2008
20.11.2007 12:57:18   
NATAŠI
si res dovolta user posted image   user posted image  , ampak saj vama oprostim ker sta priznali user posted image  

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 402
   RE: poroka 2008
20.11.2007 12:59:05   
Bubamaraa
sej Nataši sva tle tebi zvesti user posted image ...tko, da se ni vredno sekirati....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 403
   RE: poroka 2008
20.11.2007 13:03:07   
NATAŠI
ja saj .. sem se že skulirala user posted image

tle v lj se pa sonček kaže user posted image . kaj boste pa počele popoldne

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 404
   RE: poroka 2008
20.11.2007 13:06:45   
Bubamaraa
jst po šihtu letim domov.... Danajomam na Cicibanovih uricah...tko, da bom šla v trgovino, da nakupim za jutr nekaj peciva za v službo, ker mam rojstni dan....pol pa letim na pošto, da pošljem sošolki, ki je rodila telegram...pol pa se dobim z eno mamico, ki so male dve skupi na Cicibanovih na kufeti...in pol po Danajo in domov.....

madona mam splaniran dan....user posted image


pa sej sm tko po srcu planer....ker morm imet vse pošlihtan....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 405
   RE: poroka 2008
20.11.2007 13:10:37   
NATAŠI
o a sam potepala se boš user posted image  kdo bo pa kaj pospravil pa tko naprej user posted image  ajajaja, no ok no... itak te bo vse počakal, a ne user posted image

ja superca no, daj si duška. jaz tud študiram kaj bi počela ker mi je moj prejle rekel da ga popoldne nekaj ne bo doma... jaz pa študiram kam bi s timotejem šla user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 406
   RE: poroka 2008
20.11.2007 13:11:19   
NATAŠI
zakaj greš pa na pošto telegram poslat ?? saj lahko doma pokličeš iz tel. in se vse zmeneš in dobiš pri računu zraven za plačat

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 407
   RE: poroka 2008
20.11.2007 13:12:59   
FLASK_A
Kdo vara? Kaj vara? Babe, sej še poročene niste, pa bi že varaleuser posted image user posted image

Jah, sej zato sem se pa ločila od unih- tuki je fuuul boljš čvekatuser posted image user posted image user posted image  Jst sem se že opredelila- in nič ne varam- takoj sem jih pustila, ko sem vidla tale RR nevestice forum- tako da nimate da mrdateuser posted image user posted image user posted image

Romana, ja kr neki so te napadle- si jih predstavljam u živo- kar perje po zraku frčiuser posted image user posted image  Nič se sekirat, kar tukaj ostani, tam so preveč zategnjene (pa ja ne nosijo cele dneve korzetovuser posted image user posted image user posted image )

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 408
   RE: poroka 2008
20.11.2007 13:18:46   
NATAŠI
ok, ok, nici... pa ne se razmurjat ker škoduje tvoji lepoti user posted image  user posted image

pa kaj a so tam une ta vražje neveste? Nisem šla nič tja pogledat pa saj da povem me tud ne vleče. men je tuki tko fletn user posted image

a se bomo dobile enkrat na eni kavici- sam veš romana aleša ne bo user posted image  user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 409
   RE: poroka 2008
20.11.2007 13:21:30   
FLASK_A
Ja sej sm se res čist preveč razburilauser posted image user posted image user posted image  Veš kake gube sem dobilauser posted image

Vražje nevesteuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Nč tja hodit, boš prišla čist pomečkana nazajuser posted image

Ja dejmo se dobit! Jaz bi kavooooouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 410
   RE: poroka 2008
20.11.2007 13:29:29   
NATAŠI
ok, bom kar tuki user posted image , ma saj pomačkana res nebi rada bila, s kakšno kilo manj pa prec šaltam user posted image

ja, jaz bi pa belo kavooo... no pa se zmenmo user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 411
   RE: poroka 2008
20.11.2007 13:37:00   
FLASK_A
Imate kdaj dopoldan časuser posted image user posted image  Al sploh ne?

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 412
   RE: poroka 2008
20.11.2007 13:37:56   
Bubamaraa
ja bi pokicala, če bi mela Telekom .... mam pa Voljatel in mislim da ne gre to.... user posted image  ali gre...


nikica sam pomoje so tam res tolk zategnjene....bodo mogle mal korzet popstit...user posted image user posted image user posted image  ...če šlo se je pa zarad seznama....mislim bedarija...se mi je prov uplen zdel.....sej sm pol na aprilkah neki napisala in se je takoj ena oglasla....kr preber si...user posted image

vražje neveste....dobro ime za nje.......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ja punce kdaj kufe????????  jutr ne morem mam rojstni dan..in se bom doma crkljala....v četrtek nimam nič splaniranega....tko, da mam čas....ob ene 16.45 bi pomoje že lahk bila v LJ!!!!

povejte zdej...user posted image




_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 413
   RE: poroka 2008
20.11.2007 13:38:32   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: nikical

Imate kdaj dopoldan časuser posted image user posted image  Al sploh ne?


jst ne...razen v soboto..sam zdej imam dve čist zafilane....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 414
   RE: poroka 2008
20.11.2007 13:46:47   
NATAŠI
niki- dopoldne jaz lahko med službo... urco ali dve

aja pa dajmo romano upoštevat, ane.... jaz pa ta teden mal težko,drug pa ni panike.. user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 415
   RE: poroka 2008
20.11.2007 13:47:20   
NATAŠI
aja, ali z malčki ali same

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 416
   RE: poroka 2008
20.11.2007 13:51:15   
Bubamaraa
pol pa drug teden se zmenmo..... pa z malčki lahk.....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 417
   RE: poroka 2008
20.11.2007 13:54:36   
bt08
kaj je zdaj ni me eno uro pa se že za kufe mente?
Ka pa sem jaz?user posted image   ......p....dim al kaj?Halo?Mene bi pa izpustle.Jaz pa najlaži popoldan če vas zanima sevedauser posted image .Ker ko sem dopoldan doma že ob 12 začnem garat.user posted image Tko da kak popoldan bi se dalo zment.V četrtek mam frizerja,a ste pozable!!!user posted image user posted image user posted image

V soboto me pa ni,no ker grem obleko probat,a ste pozable!!!!!!


Ej zmente se pa če lahko pridem,ne se ozirat name,ker mam tako čuden delavni čas.Pa še z Gorenjske sem vi pa z Ljubljane vrjetno.
Ne zamert za zgorej napisano,mal se hecam.DDDDDDD

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 418
   RE: poroka 2008
20.11.2007 13:59:04   
FLASK_A
Barbara! Pa sej veš, da naš klub na nobeno ne pozabi! Bomo se že tko zmenle, da bo za vse OK!

No ajde- pol gremo popoldanski čas- recimo ob
18h... Kraj LJ, z našimi malčki:
Katera lahko:
1_
2_
...
****_ Nikical

Romana- grem zdej takoj bratuser posted image  Da vidim, kaj je blo to za en hudičuser posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 419
   RE: poroka 2008
20.11.2007 14:00:50   
NATAŠI
barbara nooo , umiri se ... tle se dogaja, kaj pa delaš umes... pust delo pri kraj in se posveti tukaj nam a ne user posted image .. pa nismo pozabile no user posted image   user posted image  user posted image  pa kaj saj lahko probo obleke prestaviš, nas ne moreš user posted image

a veš da smo mi full na kratko narejene in hitr zamermo user posted image  user posted image . ne ne, ti povem da danes nas ni resno za jemat ker se sam hecamo....

ok, drugi teden z malčki... potem je najbolje da v kakšnem lokalu kjer so igrače da se malo zamotijo ker drugače jaz  nimam nič od kufeta ker naš mali skos bluzi


(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 420
   RE: poroka 2008
20.11.2007 14:02:05   
bt08
A ni ob 18 mal pozen,jaz bi rajš okol 17.Če lahko seveda.Pa ta teden je ne mogoče,drug teden sem popoldan na šiht,pol od 3 do 8 lahko,samo 5.12 takrat pa ne morem.Miklavž pride,če bom pridna mi pa mogoče kej prnese?user posted image

Pa kje tako se morte zment da midva z Ožbejam znava pridet.

Zdaj pa grem domov,n najprej po Ožbeja,pa domov kuhat,pa mal nazaj sem klepetat,če boste še tukej.

Pa pa

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 421
   RE: poroka 2008
20.11.2007 14:02:32   
NATAŠI
niki mene piši

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 422
   RE: poroka 2008
20.11.2007 14:03:09   
Bubamaraa
ja itak barbara, da nismo pozable nate....user posted image user posted image user posted image


sam men je 18.00 ful pozno.... a lahk vsaj eno uro prej????

pa sreda al pa četrtek mi štima..zdej pa se zmente še ostaleeee.....user posted image user posted image user posted image  user posted image


to mislim za drug teden...ta teden lahk sam v četrtek..pa računite, da pridem iz Zasavja, da rabm ene 35minut do LJ!!!!!

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 423
   RE: poroka 2008
20.11.2007 14:03:42   
bt08
Nataši sej res,probo bom zamenjala,hudo kako sem lahko pozabla.user posted image

Ja nič bom rekla da se z vami dobim in da pač me ne bo.Sej obleka nima nog in mi ne bo ušla.user posted image user posted image user posted image

Ve pa,pa še kavo mi lahko spijete.user posted image user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 424
   RE: poroka 2008
20.11.2007 14:04:54   
NATAŠI
aja zdaj se pa barbara zmišljuje user posted image  user posted image . da bi teb kaj miklavž prinesu... o to pa odpade... poglej kako nas hecaš.... lahko komaj čez 14 dni pa spet nekaj takrat ne moreš...kar nekaj pika com user posted image  user posted image  user posted image . se bomo tko zmenile da bo za vse ok- ok?

ne saj jaz bi tud prej, recimo ob 17.00

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?