|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  85 86 [87] 88 89   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac
18.9.2007 7:11:07   
puncica
Evo vitalis žitarice sem tudi jaz včeraj gledala ampak bom ostala kr pri mojih so čist ok, res da so noter tud koruzni kosmiči ampak se ne sekiram preveč. Pa še bol pocen so, trenutno smo bol na šparanju.

Se bol slabo vidi ampak je pa. Gor piše Vitalis Fruit muesli
user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu sonjah)
Neposredna povezava do sporočila: 2151
   [Brisano sporočilo]
18.9.2007 7:55:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2152
   RE: Montignac
18.9.2007 8:04:49   
al1*
Sonjah - user posted image user posted image user posted image user posted image za izgubljene kg.

Jaz si mislije kupim v sparu, tiste najbolj obične, brez sladkorja, jih pa ponavadi zmešam 50:50 z navadnimi ovsenimi ali pirinimi pz kosmiči, ki jih kupujem v trgovini z zdravo prehrano.

Tisti kruhki iz Hoferja so pa tudi meni ok. Jih imam kar v službi.

Še moj jedilnik:
z: sok iz grenivke, kruh +skuta
m: jogurt
k: ajdova kaša z gobami
v: ??


_____________________________

lp


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2153
   RE: Montignac
18.9.2007 8:45:16   
talika81
sonjah, čestitke za - kg user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image

jaz si ponavadi tud kupujem mislije v sparu, in to kar njihovo znamko - so fajn, brez dodanega sladkorja in (žal) z rozinami, ampak jih tudi ni veliko.

PZ kruhki v Hoferju? Sem jih že povsod iskala, pa jih nisem nikjer zasledila.Bom očitno morala malo bolj pogledati in tudi jaz probat.

Jaz bom mela ta teden, no vsaj na začetku tako zmešnjavo, da bom morala združiti kosilo in večerjo. vem, da tega naj ne bi smela, ampak mi drugač ne znese.

Tako da bom napisala moj včerajšnji jedilnik:

grozdje
Z: navadni jogurt+kosmiči
M: solatka (paradižnik, paprika, grah, mozarela) + piščančja prsa v ovoju
K+V: meso z žara+zelenjava z žara+mešana solata (krompirjevo sem dala mojmu user posted image )user posted image .

cca. 2l vode, zeleni čaj in kava

Danes zjutraj pa sem pojedla: grozdje, lahki cottage sir+ovseni kosmiči, sedaj pa pijem zeleni čaj, malo kasneje bom še kavo. za malico bom solatko (paradižnik, paprika, grah, tuna v lastnem soku). ker nimam druge možnosti, moram v službi preživt večinoma s solatami. ampak tud tega sem se že navadla.





_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 2154
   RE: Montignac
18.9.2007 10:20:27   
qwasy
Meni je pa od predmontijevskih časov v zmrzovalniku ostala bolonjska omaka za špagete. Bom popekla ful paprik, pol pa bolonjsko čez- pa bojo kao filane paprike. Zraven pa kitajsko zelje + bel fižol.
Aurora, tista blitva zadnjič je bila fantastična – celo brez smetane.user posted image
Glede jedilnikov pa jaz nimam težav. V trgovini enostavno nabavim tisto kar je v akciji (danes so bile paprike poceni), pol pa kuham na to temo. Ker drugače lahko poženem ves proračun samo za hrano. (V bloku moramo vsak peteršiljček kupit.)
Mimogrede, pri nas se je poraba skret-papirja drastično povečala od tele zdrave hrane user posted image , a pri vas tudi?

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 2155
   RE: Montignac
18.9.2007 10:35:11   
talika81
no, jaz mam glede akcij v trgovini kar srečo, ker mama od mojga user posted image  dela v trgovini in večkrat prinese domov stvari, ki so kao odpisane v trgovini (od zelenjave, sadja ...). tak da je glede tega super user posted image
poleg tega imamo doma tudi vrt in malo njivo, da lahko doma pridelamo veliko hrane ... user posted image   in tako tudi malo prišparamo .... user posted image

kar se tiče pa sekret papirja - pri nas se po novem samo jaz zdravo prehranjujem oziroma po montiju, tak da glede tega ni ne vem kaj velike razlike. user posted image

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu qwasy)
Neposredna povezava do sporočila: 2156
   RE: Montignac
18.9.2007 11:07:01   
Naty*Taja
Hojla! No me veseli, da ne čekiram sama sebe!user posted image  Ma res je hecno, včasih sem po dva dni kr sama...potem se pa usuje kup postov...
Evo slikce od tehle kosmičev... jih je že Punčica gor dala, pa še sadni namaz...

user posted image

user posted image

user posted image

Sonjah bravo in čestitke. Men je tudi v prvi rundi tole ratalo, zdej pa kr ne gre nikamor več, mogoče pa še bo...

qwasy - pri nas sicer porabimo ogromno wc papirja, sam ne sam zaradi montija, smo že po naravi bolj sere family user posted image . Je pa dejansko res, da je prebava boljša in jaz grem na veliko potrebo včasih tudi 5 krat na dan. Bo že nekaj na tem, da je prehrana po montiju vredu.
Tudi mi doma pridelamo kr nekaj hrane. Večinoma vse sadje imamo doma od češenj, borovnic, marelic, breskev, hrušk, največ pa jabolk. pa zelenjavo ima svak v takem velikem rastlinjaku. Je paradajza in paprike vedno tolk, da ful one mezge za pozimi naredimo... sam letos mi jo je tašča kuhala, pa je sladkor not dala..user posted image  Če pa meni ni zneslo. Sem si pa tist sataraš naredla in ga uporabljam.  Pa piro imamo doma in jo tast kr doma zmelje, tak da je prava moka iz celega pšeničnega zrna...
Kupim skratka samo mleko, sladkor (no za otroke, ne), olje in priboljške.
No upam, da ne bomo bankrotirale zaradi montija. Sej je res, da je dražje (on naš kruh v šparu je šel za 15 stotinov gor!) sam je pa tudi res, da poješ manj, ker nasiti. A ni tako. Belo štruco sem lahko npr. jaz sama celo en dan zmazala, tale polnozrnat pa ne gre v taki količini. 
No da neham nakladat,ker bom itak že čez celo stran.
Sem pa bila včeraj spet pridna na aerobiki...

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 2157
   RE: Montignac
18.9.2007 11:26:15   
talika81
naty-taja, jaz sem tud v petek kupla isto marmelado v tušu, pa akcija je bla.user posted image
sem jo že sprobala in je super user posted image .

sem si rekla, da moram it pogledat, če je še v akciji, da nabavim še en kozarc in bo pol za nekaj časa mir. user posted image
čestitam tud za aerobiko. user posted image  jaz pa sem včeraj imela tehnični pregled avta, tak da sem mela aerobiko s hitenjem, da bom pravočasno prišla domov. drugače pa se bom jaz počasi lotla telovadbe doma user posted image . da bom imela malo bolj mirno vest.

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 2158
   [Brisano sporočilo]
18.9.2007 12:59:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu talika81)
  Neposredna povezava do sporočila: 2159
   RE: Montignac
18.9.2007 13:14:55   
talika81
jaz mam tud v skrinji še zalogo skutnih štrukljev, pa jih tud ne smem user posted image  pa tako jih imam rada ...

pa še kaj bi se našlo v skrinji prepovedanega po montiju ...user posted image

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2160
   [Brisano sporočilo]
18.9.2007 13:21:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu talika81)
  Neposredna povezava do sporočila: 2161
   RE: Montignac
18.9.2007 13:32:30   
Naty*Taja
Ha, jaz imam pa v skrinji zgolj zelenjavo, juho in meso!Tak, da ni skušnjave.... no, ja, tule na mizi imam čokoladne navihančke. Je bila prej tu potujoča pekarna (znanka) in mi je nadevala tole za tamaladva, ker ni prodala in itak potem stran (oz. čunkam) vržejo. user posted image  Pa me sploh ne mika... user posted image
Sem pa zdejle ravno eno kuhano piščančjo bedrco, stročji fižol in paradižnikovo solatko. Zdej pa grem naprej delat - sem prvič sama doma po .... več kot dveh letih. user posted image  Pa mi kr nikamor čas ne gre, pa vse je tako tiho... No ja, še kako urco , dve in bodo moji kričači doma. user posted image


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2162
   RE: Montignac
18.9.2007 13:50:00   
talika81
saj jaz si jih bom tud privoščla, enkrat v bližnji prihodnostiuser posted image , brez skrbi ...

ker jih imam rada... user posted image

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 2163
   [Brisano sporočilo]
18.9.2007 14:31:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu talika81)
  Neposredna povezava do sporočila: 2164
   RE: Montignac
18.9.2007 14:35:49   
talika81
če ni kakšne hujše skušnjave, pol itak še ni tako hudo ... user posted image

se bomo pa po grešitvi spodbujale k upoštevanju montija, a ne? user posted image

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2165
   [Brisano sporočilo]
18.9.2007 14:59:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu talika81)
  Neposredna povezava do sporočila: 2166
   [Brisano sporočilo]
18.9.2007 15:00:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 2167
   RE: Montignac
18.9.2007 15:04:23   
talika81
sej bomo prišle hitro na prava pota user posted image  pa bo vaga hitro minus pokazala ... user posted image

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2168
   RE: Montignac
18.9.2007 20:30:41   
Serendipity
Ojla punce!

Sem si nabavila čist isto marmelado včeraj! user posted image

Moj jedilnik danes:

Z: - sok sveže iztisnjene grenivke
    - zeleni čaj (brez sladkorja -jasmin)
    - pz kruh in marmelada

M: pz štručka, kasneje še jabolko

K: (tako bolj v naglici, ker sem prišla domov s sestankov komaj okoli 5 user posted image )
   - fajn prepečen zrezek (malo - pikica olivnega olja)
  - solata (kitajsko zelje, 1 paradižnik, paprika, jabolčni kis, olivno olje in žlička gorčice)

V: grozdje in temna čokolada (ampak le 1 kockica user posted image )

(hm..grozdje je dovoljeno? Moram prečikirat - ker je taaak dobro!)

Glede cen pa - jao, sem danes gledala neke te ''spešal testenine''...ajoj, so pa dragi ni kaj. Zdravo življenje je drago življenje - vsaj to je moja ugotovitev. Je pa dobro, da imamo vrt in da me še tašča lepo zalaga z zelenjavo. Vsak dan mi naloži vsaj eno Spar vrečko zelenjave.. mi že nad ušesa gre...

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 2169
   RE: Montignac
19.9.2007 6:50:08   
Boni3
Dejta ve men povedat,če je takle jedilnik ok.
Z skuta,in jogurt
M sojino mleko
K pirina rižota z gobami
M jabolko
V jajca z gobami
Ja,gobe sem imela za porabit,kaj češuser posted image

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 2170
   [Brisano sporočilo]
19.9.2007 7:25:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Boni3)
  Neposredna povezava do sporočila: 2171
   RE: Montignac
19.9.2007 7:33:10   
puncica

IZVIRNO SPOROČILO: auroraa

saj jaz jih imam tudi fuuul rada. sploh sveže nabrane jurčke, popečene z jajčko.



Tole bom pa jaz danes jedla user posted image user posted image user posted image Smo dobl jurčke od tasta, ko jih je ful nabral in je treba porabituser posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2172
   [Brisano sporočilo]
19.9.2007 7:53:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2173
   RE: Montignac
19.9.2007 7:56:39   
talika81
jaz mam gobe rada sam v obliki gobove juhe ali gobove omake. tako da pečene gobe nardim samo mojmu user posted image , jaz pa si kaj drugega vzamem za jest. nikakor ne morem več jest pečenih gob.

so pa zelooo dooobbbreee, to pa.

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2174
   RE: Montignac
19.9.2007 8:38:06   
qwasy
Gooobe user posted image ! zadnjič sem naredila ajdovo kašo z gobami, sem se skor zjokala, tolk je blo dobr... S piro jih pa še nisem.

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 2175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  85 86 [87] 88 89   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  85 86 [87] 88 89   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?