|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  166 167 [168] 169 170   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke
7.6.2007 21:03:27   
Anonimen
Pri meni je pa v trebuhu itak že od 18 tedna direndaj, tako da sploh ne opazim razlikeuser posted image ... Naša mala nadebudnica čez dan tudi minute ni pri miru, ponoči pa spi do kakšne 5h - 6h. Potem juhu - in trebuh kar plapola. Pa bogi moj mehur, da o črevcih niti ne govorimuser posted image

Počitek pa res pomaga pri otrdevanju trebuha. Danes mi je trebuh manjkrat otrdel in tudi manj intenzivno. Ni primerjave s ponedeljkom zvečer in ponoči - sedaj komaj čutim, da mi otrdi, medtem ko sem v ponedeljek zvečer komaj hodila tako me je "šponalo". Očitno bo v zadnjem trimesečju res treba več počivat in bolj s pametjo rogovilit okoli.
Zdajle sem se najdela kivija, ananasa in melone - mljaskuser posted image  Meni pa zadnje dni paše veliko sadja in zelenjave. Z mesom se moram kar malo posilituser posted image  Samo vem, da moram jesti čisto vse, drugače bom postala slabokrvna. Sedaj ne jem nobenih vitaminov in podobnega, temveč vse uravnavam s prehrano. Edino magnesol 3 krat na dan proti krčem - nožnim in trebušnim.

Nisem pa več tako utrujena kot sem bila prejšnji teden. Sem polna energije in dobre volje. Pravkar me je prešinilo, da imam PDP točno čez 3 mesece. Joj prejoj kako hitro bo to...

(odgovor članu guppy)
  Neposredna povezava do sporočila: 4176
   RE: Septembrke
7.6.2007 22:19:16   
Mateja82
Zgleda je danes res en čuden dan in da je počutje user posted image bolj slabo. Tud men ni najboljše. Sem se prav fino napapcala za kosilo potem mi je bilo pa tako slabo kot že dolgo ne. Tako da sem se čez čas morala posloviti od svojega kosila.user posted image
Zdaj se počutim dosti boljše.

Trenutni favoriti so čokolino in sladoled njamiiii...

Zdaj pa grem nabirat moči ....lahko noč

_____________________________

7.3.2006 je štorklja končno dostavila prvi paket...

8.9.2007 pa še drugega :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4177
   RE: Septembrke
7.6.2007 22:31:39   
žarnica
danes sem dala skoz pregled. Pristisk je zdaj vredu, sladkor imam 4 (pred enim mesecem 7-očitno se pred pregledom ne smem napokat sladkega)user posted image , za kile mi nihče ni nič rekeluser posted image , naša punca je v prečni legi,včasih z ritko dol in se mi tudi zdi,da jo včasih že zunaj čutimuser posted image .
V torek sva bila na 3D UZ pa se ni nič kaj fajn videlo, zato je danes G ponovil slikanje (bilo je malo boljše,pa ne čist),tak da nama  je obljubil,da naslednji mesec poskusimo še enkrat.user posted image

Mi je pa tudi napisal predlog,da mi komisija podaljša 4 urno bolniško in upam,da mi bo res,ker ne vem kak bi 8 ur zdržala.user posted image

nič,fajn bodite

(odgovor članu Mateja82)
Neposredna povezava do sporočila: 4178
   RE: Septembrke
7.6.2007 22:36:55   
guppy
žarnica in zvezdica, čestitke za pregled in lepe novičke!!

A katera ve, kako je naša Sandra?

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4179
   RE: Septembrke
7.6.2007 22:50:35   
PBJ
Še jaz po dolgem času. Skoraj vsak dan vas berem, za pisanje je pa malo časa. Danes sva bila z malim v bolnici za nekaj ur, ker je kot alergik cepljen pod nadzorom. Zaenkrat ni bilo nobene grozne reakcijeuser posted image

user posted image pa veselo brca, tudi nekje doli, ker je lega medenična (še zmeraj). Žile, ki so mi izstopile bolijo in žgejouser posted image , tako da bom verjetno morala slej ko prej k žilnemu. Danes pa so si jim pridružile precej otečene noge - ko sem že upala, da jih v tej nosčenosti ne bo.
Še dva tedna in štartam z dopustom, do porodniškeuser posted image user posted image . Nekako bi še rada zdržala ta dva tedna, da zaključim s svojo skupino v vrtcu, čeprav mi zdravnica že kar precej priporoča stalež. Ampak bo kar hitro minilo...

Meni paše bolj lahka hrana, drugače me kislina napada in vse jem v majhnih količinah, da ni tiščanja.
Zadnjič sem pa na češnje vodo pila in potem sem imela ponoči orgije, pa krče in potem me je bilo strah, da niso že kje popadki.

Prilagam novo slikico trebuhapri polnih 26. tednih (zadnje 14 dni se je res precej povečal:
user posted image


To pa je moj fantiček, ko se je prvič peljal z avtobusom. navdušen je še po enem tednuuser posted image :



Lepo se imejte in še naprej veselo pišite.

< Sporočilo je popravil PBJ -- 7.6.2007 23:05:01 >


_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 4180
   RE: Septembrke
7.6.2007 23:06:52   
nana 27
PBJ, tudi mene je zvilo po češnjah in si jih ne upam več jest user posted image  Je bil tvoj fantek cepljen proti davici, tetanusu in oslovskemu kašlju? Držim pesti, da ne bo reakacije. Tega sem se jaz zmeraj bala. Zdaj sem mirna do tretjega leta, ampak jeseni, ko bo tu user posted image  se bodo pa spet začele skrbi v tej smeri. Upam, da starejši brat ne bo iz vrtca domov prinesel preveč bolezni.   Drugače se pa pridružujem vsem, da je danes tak "težak" dan. Tudi meni je otrdeval trebuh. user posted image je pa take akrobacije delal, da sem se nekajkrat kar prestrašila, ker je tako bolelo, da ne govorim, kako mi skače po mehurju. Ampak gre in ni hudega..vsaj vem, da je  user posted image  v redu..se sprašujem, kako bo tale finalni del nosečnosti in če še imam na razpolago tri mesece, ali bo treba že prej v Rim user posted image   Zvezda, daj PROSIM bolj natačno ime, za tisti spray iz DM, ki hladi noge...to bi tako rabila vsak večer. Na katerem koncu DM-ja se to kupi? Guppy, tudi jaz sem se danes spomnila, da se Sandra ni nič oglasila user posted image   

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 4181
   RE: Septembrke
7.6.2007 23:06:56   
PBJ
Prej ni uspelo, upam da bo zdaj:
user posted image

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 4182
   RE: Septembrke
7.6.2007 23:11:03   
nana 27
PBJ, naj kaj je alergičen? Ste šli delat kožne teste? Mihu so pred mesecem in pol ugotovili atopični dermatitis? Nima nobene diete, ker se pediatrinji zdi, da je še premajhen za testiranja in da bo izvenelo samo od sebe. Ga s čim mažeš, da zmanjšaš srbenje? Če se ti da, mi prosim piši na ZS. Vsak nasvet bi nam prišel prav.

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 4183
   RE: Septembrke
8.6.2007 6:55:40   
Anonimen
Jutro!

Včeraj pa je res bil en pasji dan......dež.....sparina, za crknit. Sem kar izpuščala tiste kitice, ki sem jih napovedala......nič ni bilo iz mene, nisem se mogla spravit skupaj. No danes si tega ne moram več privoščit. Danes je akcija naprej. Ampak vreme bo pa še kar slabo user posted image
Guppy bo mogla dati na seznam trenutnih težav: otrdevanje trebuja, rajanje po trebuhu in občutek, da bo treba roditi.....joj upam, da nam uspe še te tri mesece pregurat.


Meni tdi zadnje čase paše samo sadje.....pa kruh.....kar brez vsega......zanimivo, da sladkarije pa sploh ne, sploh pomislim ne na sladoled, po čokoladi se mi zdi pa, da bi me kar zabilo v želodcu.

Punce a ste ve tudi tko jokave.....meni se zdi, da zdaj pa že malo pretiravam, ampak si popolnoma nič ne morem pomagat. Ko pišem sms možu, ko gledam kak videospot in je dojenček (Plestenjakove barke sploh videt ne smem), še pri reklami kakšni zajokam.....pa to ni res no.

(odgovor članu nana 27)
  Neposredna povezava do sporočila: 4184
   RE: Septembrke
8.6.2007 8:06:18   
lemavrica
Jutro,

dones bo spet en zmešan dan kar se vremena tiče. Groza. Še dobro da greva zvečer Shreka gledat da se bom vsaj malo nasmejala.
Ja tole jkanje tud mene preganja pa že tko sem včasih preveč občutljiva tud kadar nisem noseča. Sicer je bilo na začetku huje. Sem pa opazila da sem vsa vesela k kje v trgovini al pa na ulici zagledam kakega dojenčak, ga kr gledam in se mu smejim. Pomoje si mora kdo mislit le jo babo zmešano, sploh če takoj ne vidi da sem noseča.user posted image

Ja jest tud pridno vadim za izpit. Še dobro da imam vaje na računalniku, tko da mi ni treba pisat oz. vaj iz knjige delat.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4185
   RE: Septembrke
8.6.2007 9:20:06   
Anonimen
Dobro jutro user posted image !

Jaz sem pa danes v "slovmoušnu"... Jaooo pa tole vreme nouser posted image  Jutri sva povabljena k prijateljici na piknik - upam, da se bo tale voda do takrat razkadila in posušila.
Jaz sem pa danes slabo spala - so me celo noč more tlačileuser posted image .

A ni šla naša Sandra v bolnico? Verjetno tam ne more do neta... Upam, da je vse OK in da je še v enem kosu. Držim pestiuser posted image  

Lemavrica - jaz bom šla v ponedeljek na CSD. Če boš ti do takrat kaj izvedela, prosim, sporočiuser posted image

(odgovor članu lemavrica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4186
   RE: Septembrke
8.6.2007 9:59:20   
helenav
meni pa od včerajšnje telovadbe mikena v trebuhu brca ko zmešana.....in hvala bogu da imam čez dve ure pregled, ker se je spet pojavila kri???????

Upam, da je tako kot zadnjič....samo pokanje kapilare zaradi raztezanja maternice in divje telovadbe v trebuhu....

Javim kaj pravijo gor..zaren če ne bom spet v bolnici na opazovanju,.,..upam, da ne ker je ravno vikend????

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4187
   RE: Septembrke
8.6.2007 10:18:01   
Anonimen
Helena drži se. Vse bo OKuser posted image

(odgovor članu helenav)
  Neposredna povezava do sporočila: 4188
   RE: Septembrke
8.6.2007 10:31:40   
Anonimen
Dobro jutro.

Gledam oddajo o dojenčkih na RTL, ali jo tudi katera od vas utegne spremljati? Jaz sem sedaj dopoldan doma, ker se je faks končno končaluser posted image user posted image .

Imamo pa jutri piknik na plaži za konec šole in je vreme tako obupno, da si tega piknika sploh ne morem predstavljati.... Že 14 dni ves čas dežuje tukaj pri nas na obali, sploh več ne vem kateri mesec je, kateri letni čas itd. Bioritem imam popolnoma porušen in temu primerno me že dva dni grozno glava boli, kar v posteljo bi šla nazaj in spala cel dan skupaj.

Sandra je naverjetneje v bolnišnici in se ne more javiti. Tudi od Duca Nike je tam, vendar sta verjetno na različnih oddelkih in niti ne vesta, da sta oba tam.

Kaj boste danes kuhale? Jaz nimam idej....

Lepo se imejte.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4189
   RE: Septembrke
8.6.2007 10:31:52   
dorotea
Helena , upam da bo vse v redu!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4190
   RE: Septembrke
8.6.2007 10:40:19   
lemavrica
Srček fino da si iz istega kraja kot imamo mi prikolico v kampu, tako da vsaj vem kako je vreme dol. Jest sem pa že razmišljala kako bi šla na morje ta vikend se mal relaksirat.
sicer mislim da je za vikend napovedano lepo sončno in toplo vreme.



_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu dorotea)
Neposredna povezava do sporočila: 4191
   RE: Septembrke
8.6.2007 10:41:36   
Anonimen
Jutro!

Pri nas je pa totalen kaos - izgleda se bomo v ponedeljek začeli seliti, pa en kup opravkov mamo, pa služba....
MENI SE PA TAKO NIČ NE DA!!!!!

Bi šla kar spat - včeraj sem si kupila končno spalno blazinoza mamice in dojenje, ampak uno taveliko cev, ne tistega Cja za okrog pasu, in vam moram povedat da sem po parih mesecih KONČNo dobro spala.... pomoje sem jo ponoči fejst premikastila prebutala, ampakje tako mehka upogljiva in... skratka bi šla kar nazaj k njej... Ljubezen na prvi pogled...


Drugače vam pa povem, da hodim pridno v MŠ, čeprav "ponavljam" in ni do sedaj nič kaj novega povedano... Hec pa je, da če bi me prej kdo prašal bi rabila par sekund da povem kako se kopa na primer, ko sem pa slišala je bilo pa v stiju "ja, jasno, ne, itak..."  Skratka osvežujem znanje!

Je pa fino sedet med prvorodkami, ker kar čutiš njihovo (vaše) vznemirjenje, pričakovanje, trepetanje.... V drugo je definitivno bolj IZICA!

Ena je napisala da ji je kar nerodno, ker hodi sama - jaz sem tudi sama! Pa kaj! Moj je bil najbolj vesel ko  je ugotovil, da mu potrdilo še velja, oz. da ga bo dobil brez ničesar......... Babica je pa samo komentirala : "Gospa, saj vem kakšni so moški, ne, a misli da obvlada še od zadnjič? Mu bom napisala, ni treba komplicirat".




(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4192
   RE: Septembrke
8.6.2007 10:45:05   
Anonimen
Aja, včeraj sem plus dobila inekcijo zaradi Rh nekompatibilnosti... ampak je bilo pa čisto brezveze, inekcijo ti dajejo v isti sobi kjer svetujejo za splave.... mene je najprej sestra prašala, če sem za splav.... No tako za čustva to ni prav fino, ne? ne za tistih ki pridejo splavit, pa tam skače (no ja skače, bolj se okorno premika) ena vesela nosečnica, ne za nosečnice da tam poslušajo o kiretažah.... To se mi dogaja že drugič. V prvi nosečnosti sem delala CTG za zaveso, na drugi strani je pa mlada deklica jokala in razlagala zakaj mora splavit.... Ja, na Leonišču je problem prostor, ampak vseeno malo bi pa morali razmislit, ne?

Rit me je pa prav pošteno pekla še pol dneva...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4193
   RE: Septembrke
8.6.2007 10:54:19   
zvezda71
Pozdravljene srečke nosečke,
ne tok jamrat, pa kaj če je čudno vreme, pa kaj če mamo vse te nosečniške težave, glavno da smo zdravi, pa da se imamo radi!!!!!!!!!!!!!

Nina 27 Sprayu se reče DIANE na njem je narisana ena taka lovka z lokom ( Diana boginja lova)je pa to že stara zadeva vem da smo to že babici pred ohoho leti (depozit, SFRJ) v Gradcu kupovali. 100% ga imajo v merc. hipermarket Šiška tak ko imajo razne kreme, je na čist spodnji polici. Ampak ziher ga tudi kje v mestu dobiš. Kje točno ga imajo v DM nimam pojma po moje tam ko imajo razne stvari za masirat.
Drugač pa imajo v DM super kopel za nosečnice od firme Bubchen jaz se namakam skoraj vsak dan pa tudi mojemu user posted image ful paše.
Je pa super tudi tista od Muillerja. Jaz sem sploh usekana na kopeli. Me je blo strah, ker sem nekje prebrala da ni priporočljivo v nosečnosti pol pa mi je moja gin. rekla da je fajn če se kopam, ker se telo sprosti samo voda naj ima tolko stopinj kot za kopel dojenčka se pravi ne prevroča boljš malo bolj hladna, tako da ju hu hu na glavo v bano.
Priporočam tudi vam, če le imate možnost, ko vas zgrabi malodušje al pa ne veste kaj bi same sabo vodo v bano pa nekaj za čitat v roke pa šalico čaja (meni so dobri iz DM Anatura)boste kot nove, pa še počutile se boste tako kot se naše bebice, ko se izležavajo po maternici polni plodovnice.
Čimkrajšo službo in čimdaljši vikend!

(odgovor članu dorotea)
Neposredna povezava do sporočila: 4194
   RE: Septembrke
8.6.2007 12:20:44   
cuma
Čau!

Pa smo končno spet dobili elektriko ... user posted image  Celo dopoldne je ni bilo user posted image  ... jaz pa zalaufala stroj ... hotela kaj speglat ... Mah, samo, da je nazaj.

Tukaj sije sonček in se prav veselim vikenda! Danes gremo z mojstri še gledat naše bodoče stanovanje, da naredijo predračun za ploščice in beljenje ... me je kar groza, koliko bodo našteli user posted image  ...
Počutim se dobro in sem dobre volje, zaenkrat user posted image !

Vsak čas dobim obiske (taščo in tasta) ... Srček: a ti ju pošljem malo ... da ne boš osamlejna user posted image user posted image user posted image !!! Kako je bilo na predstavitvi? Si jih kej šarmirala s trebuhom?Uživaj zdaj ... oziroma, lepo se uči user posted image !

Helena: držim pesti, da bo vse ok!

misska: a ti se boš tudi selila? ... no fajn, pa smo že tri .. a ne Guppy?user posted image

nefretiti: kako gre učenje?
Akcija v trebuhu: Tudi Tinkara je bila včeraj izredno aktivna user posted image user posted image user posted image , danes pa je bolj umirjena.

Uživajte!

Cuma

(odgovor članu zvezda71)
Neposredna povezava do sporočila: 4195
   RE: Septembrke
8.6.2007 12:37:38   
aljab
Pozdravljene!
No sem sedaj kako uro brala vse za nazaj. Ste ble pridne!!
Najprej cestitke Ducu in mamici!

Drgac sm se koncno znebila izpita! Tole ucenje pa res ni vec fajn. Vse me je ze tiscalo, mala pa se je stalno bunila, ce ji polozaj ni pasal... Pa se spat nism mogla, k so mi skoz grafi in formule po glavi hodili.....
Da ne govorim o tem, da sm stokrat prevec jedla, k sm bla sam doma. Moji kili kar bezijo navzgor.(+8-9 v 28 tednu) Me sestra k ma ze tri otroke stalno krega, ces da pretiravam. Sam ce pa tolk pase..... najbolj lubenica, njami. Drgac sm pa na podobnem jedilniku kot ti Cuma... le da cokolesnik vcasih ob 11h zvecer jem, ce bo slo tako naprejuser posted image
Ampak ginekologinja mi pa nc ne rece. Njen edini komentar je bil, da sm zdaj sele ok. Ni to prevec fajn za moj apetituser posted image user posted image .

Glede Kegljevih vaj. Meni je moj mozek narihtal opomnik na telefon 2×dnevno...ces naj malo pikico pocartam z telovado. Verjetno se boji, da bi mi pol urin uhajal...al pa da bi postala prevec ohlapnauser posted image user posted image user posted image .

Prejsnji teden sm bla pri ginekologu in je mala ze 1000-1200g. Pa tisti grozen OGTT sm imela... Drgac je pa vse ok. Pa od ponedeljka naprej mam bolnisko. Jupi!!!Pikica Pokica stalno razmisljam kako ti zmores voznjo vsak dan. Meni je blo ravno to najhuje...!!

Nana jaz se pa s tvojo pediatrinjo ne strinjam. Mali bi definitivno moral bit na dieti, vsaj brez najhujsih alergenov, ker to blazno srbi. (saj verjetno mu tega ze sicer ne dajes....)  Je pa res, da se s testi velikokrat nic ne ugotovi, sploh pri tolk malih. Najvec se ugotovi s poizkusanjem. Upam, da bo kmalu bolje....

Dorotea sicer po dolgem casu...sm 27 in sicer iz tvojih (mojih) krajev (Lokavec). saj verjetno bi se morale poznat. Drgac sm pa v Celju eno leto, prav zarad sluzbe in mozeka... Saj sm ze velikokrat gruntala katera si....user posted image Ravno zdaj sm dva dni na crtanju pri moji mami. Mi ze kuha najljubso jotouser posted image .

Moja sestrica pa mi je natovorila cel avto s stvarmi za dojencka...od koska, dekic, plenic, pa modrcev za dojenje....sploh ne rabim it v trgovine... Kolk je fajn imet sestre!!!

No punce lepo se imejte, pa bodimo hvalezne za tako vreme, ker ko bo vrocebomo umirale!!!! user posted image Pozdravcek

(odgovor članu dorotea)
Neposredna povezava do sporočila: 4196
   RE: Septembrke
8.6.2007 12:46:33   
Anonimen
Lemavrica, danes je do sedaj že 1x deževalo, malo sončka sem videla, sedaj pa je oblačno. Kako bo pa jutri pa ne vem, jaz upam na lepo vreme, da bom lahko šla na piknik.

Cuma, saj me vsak da vidijo, tako da bi jih moj trebuh bolj malo šarmiral. Jaz sem od vseh sošolk starejša 6 let, tako, da jih moj trebuh prav nič ne impresijonira, še celo kakšna zna butnit, da si ne predstavlja med faksom otroka imeti, ali pa v tem svetu.......Jaz pa mislim da mi je samo faušuser posted image .

Misska, to pa res ne more biti fajn, da te nekdo z 28 tednom starim trebuhom vpraša, če si prišla na splavuser posted image . Prej bi te lahko nekdo vprašal če si rodit prišla, ne pa na splav. Nekateri res nimajo taktike. Ali pa so morda zgolj vsega navajeni in hodijo tudi take s trebuhom na splavuser posted image .

Zvezda, uh kaj bi dala za kopel....pa imam samo tuš, če se obrit hočem je to misija nemogoče....uh, banaaaaaaaa!!!!!

Punce, ki se selite: VSAKA ČAST, meni se še posesat ne ljubi, kaj šele celo gospodinjstvo spakirat, preselit in razpakirat.....ampak je pa fino, ko se seliš na novo in je vse lepše, pa še sobice boste za user posted image  začele rihtat..... Tudi naju še čaka menjava tal, barvanje itd.




(odgovor članu lemavrica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4197
   RE: Septembrke
8.6.2007 12:53:53   
Mateja82
Pozdrav!

Končno mi je uspel spravit par slikic od 3D ultrazvoka v  album. Če katero zanima kako zgleda naš user posted image   in moj buši pred 14 dnevi user posted image  ....geslo je: nosečka

Joj te kile jaz se nič več ne tehtam user posted image , v 23 tednu sem imela 6 kg + .Bom tako v sredo na pregledu izvedela koliko je šlo gor. Me bo G ziher kregala user posted image .  Sicer pa kaj bi se sikirala saj gre potem vse dol user posted image

Oj se je user posted image  prebudila se grem cartat...lep dan





_____________________________

7.3.2006 je štorklja končno dostavila prvi paket...

8.9.2007 pa še drugega :)

(odgovor članu aljab)
Neposredna povezava do sporočila: 4198
   RE: Septembrke
8.6.2007 12:59:29   
lemavrica
IZVIRNO SPOROČILO: Žabonka


Lemavrica - jaz bom šla v ponedeljek na CSD. Če boš ti do takrat kaj izvedela, prosim, sporočiuser posted image


sem bila na CSD pa lahko šele 60 dni pred PDP-jem oddaš vlogo user posted image

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4199
   RE: Septembrke
8.6.2007 13:08:08   
ašun
Karin me veseli, da ste v kompletu doma. Čim več crklanja pa razvajanjauser posted image

Punce povejte, če si kaj merite obseg trebuha? Jaz sem v 26 tednu in ga imam že 95cmuser posted image .

lep pozdrav

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 4200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  166 167 [168] 169 170   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  166 167 [168] 169 170   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?