|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  161 162 [163] 164 165   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: avgustovke in njihovi sončki 2006
19.4.2007 15:18:43   
TODI
Beba jaz sem vedno za!!!user posted image

_____________________________

Po novem je povprečna slovenska družina tista, ki ima tri otroke. In mi smo od 4.7. 2008 tudi med njimi. :-)

(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 4051
   RE: avgustovke in njihovi sončki 2006
19.4.2007 15:53:15   
lampica
Pismo ženske, a zdaj pa že čez dan načvekate tri strani?

beba jaz že imam dieto, mi jo je tiasha poslala. To pa je res stradanje. ja potem je res najbolje, da začnemo 7.5., ko bomo vse prisotne.  res ne vem kaj tako komplicirate pri tako malih kg. Kaj naj jaz rečem, ko imam res preveč kg na svojo višino. Joj, če je pa tako dobra čokolada in vse kar je sladko.

Midva sva bila že v mestu, tja sva šla peš, nazaj sva se pa peljala. bova pa zdaj nadoknadila, kar sva prej izpustila. ternutno mali spi, potem boma šla pa spet ven. Zdaj je vsaj malo bolj toplo,ker prej je bio kar hladn, ko je mrzu veter pihal.

lp

(odgovor članu TODI)
Neposredna povezava do sporočila: 4052
   RE: avgustovke in njihovi sončki 2006
19.4.2007 15:54:45   
lampica
Beba tvoj čudn meil sem dobila. Sem se že jezila od kod temu človeku moj meil. Očitno moj računalnik dela v redu. Mogoče pa res ni šlo ker je velika reč. No zaenkrat jo tako imam.

(odgovor članu lampica)
Neposredna povezava do sporočila: 4053
   RE: avgustovke in njihovi sončki 2006
19.4.2007 18:27:17   
matejas
Hvala ti Beba, sem se odločila da z dieto začnem kar jutri. Upam, da mi rata, saj imam 25 kg preveč glede na telesno višinouser posted image .
Zaradi kilogramov se še letos morja ne veselim, ker si kar ne moram predstavljati, kako se bom kazala v kopalkah, če pa se že oblečena počutim kot balonuser posted image . Najtežje se mi bo odrečti svoji dupli kavi z mlekom in seveda čokoladi.
Tako, zdaj pa grem jesti svoje zadnje obilno pozno kosilo.

Imejte se lepo in se pišemo.

CAO!

user posted image

_____________________________

30.08.2001 se nam je rodila prva zvezdica Larisa, 20.08.2006, pa še druga zvezdica Enya.
11.01. 2011 pričakujemo še našega fantka
17.01.2011 nas je osrečil še sonček Patrick

http://matejkas.moj-album.com/



(odgovor članu lampica)
Neposredna povezava do sporočila: 4054
   RE: avgustovke in njihovi sončki 2006
19.4.2007 19:35:04   
tiasha77
IZVIRNO SPOROČILO: matejas
Zaradi kilogramov se še letos morja ne veselim, ker si kar ne moram predstavljati, kako se bom kazala v kopalkah, če pa se že oblečena počutim kot balonuser posted image . Najtežje se mi bo odrečti svoji dupli kavi z mlekom in seveda čokoladi.


Istouser posted image

(odgovor članu matejas)
Neposredna povezava do sporočila: 4055
   RE: avgustovke in njihovi sončki 2006
19.4.2007 19:36:14   
tiasha77
IZVIRNO SPOROČILO: TODI

Lahko potem vse začnemo 7.5., ker mene tudi ni doma, sem pri mojih starših, tam pa ni šans da kaj shujšam user posted image .



user posted image user posted image user posted image  bomo ena drugo podpirale, pa nč ne bomo o hrani debatirale, okuser posted image

(odgovor članu TODI)
Neposredna povezava do sporočila: 4056
   RE: avgustovke in njihovi sončki 2006
19.4.2007 21:25:34   
goda13
Dober večer!


Ste se pa načvekale danesuser posted image . Mi smo se spet potepali. Smo bili pri noni-no, Kimi je bil, midva sva šla pa v šoping. Ko smo prišli nazaj, smo dali samo vrečke v hodnik in šibali še za dve uri ven. Smo prišli domov šele ob 19-ih. Ob 19,30 pa je že zaspal. Danes sem mu za kosilo skuhala paprikaš in polento. Vse je zmazauuser posted image

Andreja in Bambina- upam, da vama je sladica uspela?




(odgovor članu tiasha77)
Neposredna povezava do sporočila: 4057
   [Brisano sporočilo]
19.4.2007 21:41:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu goda13)
  Neposredna povezava do sporočila: 4058
   RE: avgustovke in njihovi sončki 2006
19.4.2007 22:06:29   
andrejaz
Dober večer

Tudi pri nas je sladica uspela. Sem jo pekla v okroglem pekaču, in je potem popoldan Mark sladico okrasil in smo imeli potem tortico za mojegauser posted image .

Je imela tortica gor smetano, pa jagode, pa vse sorte čokoladnih bombonov, pa,.... Najboljše pa je pihanje svečke. Smo jo sigurno 30x prižgali.

Sem se danes pregrešila in jedla to tortico, ker jaz sem drugače na ločevalni dieti in naj bi imela danes sadni dan.



_____________________________

Naš sonček Mark se je rodil 30.8.2004, sončica Sara pa 4.8.2006

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4059
   RE: avgustovke in njihovi sončki 2006
19.4.2007 23:44:18   
sončnica13
IZVIRNO SPOROČILO: matejas



Povejte mi punce, kako naj otroka naučim spat, danes ponoči je bilo za znoret. Kar naprej se nekaj premetava, pa se začne jokati, če ji takoj ne dam zize. Ko ji dam pa zizo, pa zaspi vse dokler se ne odmaknem od nje in vse jovo na novouser posted image  Zjutraj sem takšna, kot da bi me valjar povozil, vsa polomljena, pa še ta presneta postelja tako škripa, da je joj. Še možeka smo odselili iz spalnice, da se vsaj on lahko naspi, saj pri uspavanju naše user posted image , tako nima uspeha.



Sposodi si knjigo od Elizabeth Pantley: OTROŠKO SPANJE
                                                           Brez joka v sanje
Jaz jo ravnokar berem, sicer sem še bolj na začetku ampak mi je všeč in upam, da nam uspe, da bo user posted image prespal celo noč.

Sicer ste se pa ful razpisala ta čas ko me ni bilo.
Včeraj nisem nič likala, sem pa zato danes imela še mal več in mi je malo cunj še za jutri ostaluser posted image .

Vidim, da že kar velik dajate malim za jest-lepo. Jest pa ful kompliciram-no, pa saj mi ni težkouser posted image

Zdej pa grem v mižale-Lahko noč!

(odgovor članu matejas)
Neposredna povezava do sporočila: 4060
   RE: avgustovke in njihovi sončki 2006
20.4.2007 8:51:52   
TODI
Dobro jutro!!!

Beba, sem zadnjič zasledila, da imaš orhideje user posted image , pa me zanima kako jih zalivaš in gnojiš??
Jaz sem dobila eno leto nazaj eno, ki je potem letos tam okoli februarja ponovno začela cveteti in sem prebrala na gnojilu, da se v obdobju cvetenja gnoji enkrat tedensko. In mi je šla pomoje lih zaradi tega v maloro, zračnih korenin sploh nima, če pa so so suhe, eno steblo se mi je polno cvetov čisto posušilo v roku dveh tednov. Odpadli so tudi popki. Sedaj je ostalo samo še eno steblo in ta zaenkrat cveti, jo pa sedaj samo zalivam z vodo, da sperem to gnojilo.

Upam, da mi se sedaj nebo sesulo vse to, ker sem mogla laufat ven, mamo ob petkih dostavo kruha na dom user posted image .

Drugače, pa je bila današnja noč bolj mirna kot ostale, upam da se nebo več tako zbujala in premetavala.

Tiasha torej se dobimo 7. zjutraj vsaka za svojim računalnikom ob kavi user posted image !!


Loti želi user posted image  Ajdi  user posted image vse najboljše za 8 mesecev!!! user posted image  user posted image
 
 
 
Pičim se tipkamo!!!
 
 


_____________________________

Po novem je povprečna slovenska družina tista, ki ima tri otroke. In mi smo od 4.7. 2008 tudi med njimi. :-)

(odgovor članu sončnica13)
Neposredna povezava do sporočila: 4061
   RE: avgustovke in njihovi sončki 2006
20.4.2007 9:17:09   
tiasha77
IZVIRNO SPOROČILO: TODI



Tiasha torej se dobimo 7. zjutraj vsaka za svojim računalnikom ob kavi user posted image !!



 


Ja, pa potem čez dva tedna naredimo srečanje, da vidimo rezultateuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu TODI)
Neposredna povezava do sporočila: 4062
   [Brisano sporočilo]
20.4.2007 9:28:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tiasha77)
  Neposredna povezava do sporočila: 4063
   RE: avgustovke in njihovi sončki 2006
20.4.2007 10:13:38   
TODI
Sem pozabila napisat, da v stanovanju pa postavimo kamere in se nadziramo, da se katera ne pregreši user posted image  user posted image .
Ustanovimo malo poseben vendar unikaten Big Brother show user posted image  user posted image  user posted image .

Kaj se user posted image bambina, tebi je lahko ko si pa suhica user posted image  user posted image .


Beba a si še vedno na sestanku?? user posted image  user posted image

_____________________________

Po novem je povprečna slovenska družina tista, ki ima tri otroke. In mi smo od 4.7. 2008 tudi med njimi. :-)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4064
   RE: avgustovke in njihovi sončki 2006
20.4.2007 11:25:24   
beba76
Na sestanku je blo super, mam same pridne otroke - po mamiciuser posted image . Ta večji je ful priden in oh in sploh - kot kaže, bo mela zaključeno eno 4, ostalo pa vse 5 user posted image user posted image user posted image user posted image . Mlajša je pa tudi v redu, le dolg jezik ima - po kom le???user posted image user posted image user posted image

TODI, mam 13 orhidej, zalivam jih na 2 tedna in sicer: vse jih zdevam iz okrasnih lončkov v tuš kad in jih najprej lepo poškropim s tušem (vse po listih, edino po vejah na katerih so cvetovi in po samih cvetovih ne). Pol pa dam zamašek v odtok, nalijem vodo v kad in dodam gnojilo. Tako jih pustim 2 uri  (če pozabim, je to cel popoldanuser posted image ), potem vodo spustim in jih spet nekaj časa pustim v kadi, da se odcedijo. Pol jih zdevam nazaj v lončke in znosim na svoje mesto na police. To je to. In ko se to dogaja, je tuš cel dan zaseden.
Se mi je na tačetku, ko še nisem prakticirala tuširanja, tudi zgodilo, da mi ja katera veja kar odmrla. Morebiti sem jo preveč ali pa premalo zalilauser posted image . Moraš pazit, da ti NIKDAR ne stoji voda v lončku, ker potem začnejo korenine gnit in je rožca adijo.
Jaz sem dolgo študirala, predno sem začela kupovat orhideje, ker so ful drage in bi mi blo žal, če bi mi kar umirale. Zdaj pa vidim, da je treba čimmanj komplicirat in to je to. Fajn je, če maš okrasne lončke prav za orhideje (take visoke), da ne "sedijo" čist na dnu okrasnega lončka in tako lepše uspevajo.
Matr, sem se razpisala...
 
LAMPICA, a boš že kar odnehala in začela 7.5.?user posted image user posted image user posted image user posted image  Pa še začela nisi prav...
 
TIASHA, vam bom jaz po 7.5. pripravila tu pa tam kako predavanje o torticah, čokoladah, kakšnih pohanih šniclih...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Prosim, da mi vse, ki ste se včeraj mastile s pogačko, nakažete po 100 eur na moj račun. user posted image user posted image user posted image user posted image  Se hecam... Če ma kera ful volo pečt, mam zelo dosti odličnih receptov in vam jih dam, če ste zainteresirane.user posted image
 
Zdaj pa moj pride po stvari, ker gre delat n morje - Vir in ga do nedelje zvečer ne bo. Se moram poslovit user posted image user posted image

(odgovor članu TODI)
Neposredna povezava do sporočila: 4065
   RE: avgustovke in njihovi sončki 2006
20.4.2007 12:25:35   
beba76
Moram se skašlat... Sem naročila stolček Sack'n seat in mi ga zdaj pripelje hitra pošta. In neki star poštar (za penzijo) veselo trobi pred hišo, tak da ga je slišala cela vas in gospod čaka, da bom prišla do avta po blago, ki mi ga je pač pripeljal. Jaz pa ga gledam skozi okno (on me ni videl) in čakam.... In frajer začne pistat listek, kot da me ni doma. Hladnokrvno čakam, da da listek v nabiralnik in se odpelje. Počakam kakih 15 min in kličem na pošto upravnico, da jo natulim, kako ma "vzgojene" svoje delavce, ki kar parkrat butnejo po hupi pred hišo in če nikogar ni ven, pač grejo. Upravnice ni bilo, se pa vrne ob 12.30 - komaj čakam to uro.

In zakaj sem tako besna?? Ker se to ni zgodilo prvič. Zmerom, ko kaj pripelje veselo kadi pred hišo in čaka, da pridem dol. Do zdaj sem vsakič šla, tokrat pa mi je prekipelo. Kaj ni njegova služba prinesti pošte oz. paketa do vrat, pozvonit in če nikogar ni odpret vrat, pol je upravičeno, da napiše listek. Ne pa tako.
Kaj pa, če bi kaj takega počela in ne bi mogla iti pogledat, kaj se dogaja? Kako naj vem, da je točno pred mojo hišo? Lahko je pri sosedi in na vsako hupanje se pa res ne odzovem! Jezna sem ko 100 user posted image user posted image user posted image user posted image .

Nenazadnje je bil zdaj moj doma, ker si je prišel po stvari in lahko bi veselo user posted image user posted image  (pa nisva), pa me pol res en drek briga, komu je poštar kaj pripeljal, če ne pozvoni na mojih vratih. Eh....

Zdaj pa sem še po vrhu ostala sama in moj se vrne v nedeljo in ne jutri, kot mi je sprva povedal. Se je peljal z lastniki apartmajev in je pač vezan na njih, oni pa se vračajo v nedeljo. Pa saj mam samo 4 otroke in bom komot zmogla sama. Zdaj mam predpriprave za konec maja, ko gre moj za en teden na potope. Se bom probala slabo odrezat, da bo ostal doma.

Včeraj so bili 3 ure sami in ko sem prišla domov, dam mislila, da je najmanj stomska vsekala user posted image . Cote po vseh koteh, plenica tu, plenica tam, kopalnica polna vode, ker so pustili vodo odprto in pozabili nanjo in je lšla čez kad, otroci so se drli... Živi kaos!!user posted image  In pol lahko jaz kam grem??? Po navadi sicer ni tako, a včeraj je bil višek vseh viškov!!

Še to vam moram povedati, da sem danes po doooolgem času spet imela pravo kosilo - jedla sem špagete bolognese. Mnjami, kak je pasalo. Zdaj pa sem si privoščila še en kapučin - a je kera na dieti?user posted image user posted image user posted image user posted image

Grem, ker se je mala po slabih dveh urah zbudila in se že veselo igra. Grem ji skuhat, pol pa ven na sončka. Bo ostala pri prababici v vozičku, ker gre mami že spet k frizerju. Pa spet zdaj, ko mojega no doma user posted image user posted image user posted image

Uf, sem en čvek babji user posted image

(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 4066
   RE: avgustovke in njihovi sončki 2006
20.4.2007 13:22:05   
lampica
Beba to mi je všeč, da si tak odločna. Jaz bi šla dol in bi mu svoje povedala, med drugim zagrozila z upravnico, pol pa če ne bi zalegl pa direkt do nje. Jz sem imela iste probleme s poštarjem, samo da ni trobu ampak je pošto prinesel do nabiralnika in kar napisal pismo za priporočeno pismo. mene  čist nič ne birga la je kdo doma la ne, do vrat mora pridet. Ene dvakrat sme šla mirno po pisma, tretjič me je pa razjezl in sem rekla, da naj pride do stanovanja in preveri, če sem doma lai ne. Od takrat naprej je vedno na vratih s priporočenim pismom ali celo paketom.

Drugače pa še jz nisem rekla, da sem začela z dieto. Se bom pridružla ostalim in začela z 7.5.user posted image

Danes em imela pa šoping. Uživam v šopingu, če sem sama, da lahko  vmiru polgedam stvari. Saj tudi v dvoje ali troje ni slabo, včasim paše tud sami šopingirat. Končno sem dobila kapice za malega, take tanke.

Mali trenutno spi. Pol grema po atija. Pol pa kosilo, Beba tud pri nas bodo špageti, vendar s tuno.
No potem bomo šli pa ven. Sprehod je najboljši tam kjer se vidijo avti in vse kar ima motor. Jz ne vem, že zdaj je čist nor na te stvari.

ajd čau

(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 4067
   RE: avgustovke in njihovi sončki 2006
20.4.2007 13:24:42   
matejas
Beba še nekaj preden se greš lepšat, kako pa je ta dieta primerna za doječo mamico? Veš me je kar malo strah, da bi zaradi diete izgubila mleko. Zaradi tega, sem dieti prestavila za en danuser posted image . Ker, če je moje mleko v nevarnosti, se še dolgo ne bom znebila kg, ker se moji punci in tudi meni še ni za odrečti dojenjuuser posted image

Evo še naša Enya :

user posted image

Še vedno se rada kopa v čebričkuuser posted image .


user posted image

Tudi velika sestrica kdaj priskoči na pomoč pri hranjenju.

_____________________________

30.08.2001 se nam je rodila prva zvezdica Larisa, 20.08.2006, pa še druga zvezdica Enya.
11.01. 2011 pričakujemo še našega fantka
17.01.2011 nas je osrečil še sonček Patrick

http://matejkas.moj-album.com/



(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 4068
   RE: avgustovke in njihovi sončki 2006
20.4.2007 14:55:53   
TODI
No beba a še čakaš upravnico a si ji povedala svoje user posted image  user posted image . Saj je že tiasha rekla da tud poštarji niso kar so bili.

Pa da si ostala zaradi tega brez user posted image  user posted image  user posted image  in to do nedeljeuser posted image . Nevem kako bo to upam, da še tvoj ni šel da maš še nekaj časa za ...


Matejas vsaka dieta malo vpliva na dojenje, mislim, pa da je odvisno tudi od same ženske. Jaz vem da nisem smela niti pomisliti na kakšen trimček, se mi je že zmanjšalo, ena pa se je hvalila na forumu, da je med dojenjem tekla maraton, tako da user posted image .





_____________________________

Po novem je povprečna slovenska družina tista, ki ima tri otroke. In mi smo od 4.7. 2008 tudi med njimi. :-)

(odgovor članu matejas)
Neposredna povezava do sporočila: 4069
   [Brisano sporočilo]
20.4.2007 15:04:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu TODI)
  Neposredna povezava do sporočila: 4070
   [Brisano sporočilo]
20.4.2007 15:09:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4071
   RE: avgustovke in njihovi sončki 2006
20.4.2007 15:10:35   
tiasha77
Ojla, beba, teb pa dogajauser posted image user posted image user posted image . Sam tole s poštarjem pa čist razumem, upam da si upavnici povedala svojeuser posted image . Pa tak kot je napisala Todi, škoda da si zarad tega ostala "na suhem" do nedelje. Da boš lažje sfolgala vse 4 čez vikend, jih pelji nekam v naravo, da se malo zdivjajouser posted image . Kaj drugače mede tednom je Gal v vrtcu al ga maš doma? Pa čestitke za pridna velika dvauser posted image .

Mi smo mel pa spet fešto ponoč, tamala se je okol dveh zbudila in se v posteljci postavla k ograjci in naju gledala, češ kaj dogaja, gremo v akcijouser posted image , potem je pa trajalo kako uro, da se je tok umirila, da je (s pomočjo dojenja seveda) zaspala nazaj. Ne vem, mislite, da je to posledica tega, da čez dan več spi al je to zarad tega ker je bolj gibčna in radovednauser posted image user posted image user posted image . Sej prav da je, samo ne sred nočiuser posted image . Naju je danes potem ati peljal na kosilo, pa je bil on in jst čist povoženuser posted image  od premalo spanja seveda, ker potem smo imeli že petnajst čez šest spet budnicouser posted image .

Andrejaz - v masu majo znižanje lanskih modelov čeveljčkov, pa sem šla gledat za tiste fisherprice, ampak je najmanjša cifra 20user posted image user posted image , sem bla prav žalostna, ker so prav luštni sandalčki. Pa sej itak ne vem, če naj ji že kupim prave čeveljčke al je to čez poletje itak brezveze, ker bo po moji oceni itak najrajši bosa - kaj pravte?

Tak, zdej sem vam pa še jst malo naložla, da ne bo samo beba krivauser posted image . Lep dan, pa še lepši vikend vsem mamicam in malčkom želiva midve z našo žabico.

(odgovor članu TODI)
Neposredna povezava do sporočila: 4072
   RE: avgustovke in njihovi sončki 2006
20.4.2007 15:16:33   
tiasha77
Aja, beba, če maš še kake fajne in okusne recepte na zalogi, se priporočamuser posted image

(odgovor članu tiasha77)
Neposredna povezava do sporočila: 4073
   RE: avgustovke in njihovi sončki 2006
20.4.2007 21:28:31   
Polly
Najlepša hvala za čestitke!
Čestitam tudi vsem ostalim, ki praznujete!!
Pa držim pesti za vse tiste, ki ste začele z dieto!!! Jaz bi se lahko držala le, ko sem sita - ko pa sem lačna, pa hladilnik na mizo user posted image .


_____________________________

Kako je življenje lepo!

http://regi.si/srce/

(odgovor članu tiasha77)
Neposredna povezava do sporočila: 4074
   [Brisano sporočilo]
20.4.2007 21:47:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tiasha77)
  Neposredna povezava do sporočila: 4075
Stran:   <<   < Prejšnja stran  161 162 [163] 164 165   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  161 162 [163] 164 165   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poskok v rasti: Dojenček neprestano joče
S t.i. poskoki v rasti se pri dojenčku pojavijo spremembe v ritmu hranjenja, pogosta prebujanja, spremembe v vedenju - o...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?