|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  126 127 [128] 129 130   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Male majčice in majčki (2006)
21.3.2007 18:36:55   
žmož
Se še jaz pridružim debati glede čeveljcev-naša ima za "ven" take mehcene roza Cicibanove čeveljce-ima sicer majhno nogico (okrog 19 št.), ma pa zato ful visoko nart in jo zelo težko obujem. V kratkem ji nameravam kupit kakšne močnejše z trdnim opetnikom, ne vem pa še kaj bom izbrala. Tudi jaz sem gledala Superfit (jih poznam od prej, ker je ta večji imel ful njihovih superg) in moram rečt, da sem kar zadovoljna z njimi. Bom pa seveda prej še mal pobrskala po trgovinah, in ji seveda tudi prej pomerla.
Drgač, kako ste na ta vetroven dan? Vsaj pri nas piha taka burja, da je kaj. Mala piška trenutno spi, ker je danes totalno pomešala svoj ritem spanca-mal je tečkasta zaradi zob, mal pa je tudi še prehlajena. Aja user posted image  Petka za Davida! Mi pa smo tudi še nevemkoliko svetlobnih let-kot bi rekla Mojca75 od prvih korakov. Ob opori sicer vstane, ma ima nogice kot pribite-niti korakca se ne prestopi. Sej po eni strani si mislim, da je mogoče boljše, da kasneje shodi, ker je res kot kakšna iskrica-kar vidi, hoče v trenutku imet in sploh ne pazi na ovire. Posledično smo že sedaj, ko se samo plazi, pohni bušk-kaj bi šele bilo, da bi že hodila, to bi kar letela po hiši.user posted image
Grem še mal na forum pofirbcat. Lep večer

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 3176
   RE: Male majčice in majčki (2006)
21.3.2007 19:12:34   
lenika
Naš Matic je danes nemogoč. Tečen, tečen, jokav in tečen. Nič mu ne paše. Sem že povedala, da je tečen? Se mi zdi, da so na pohodu spodnje dvojke.

(odgovor članu žmož)
Neposredna povezava do sporočila: 3177
   RE: Male majčice in majčki (2006)
21.3.2007 19:45:20   
mojsoncek
lenika - ne bos verjela, ampak je pri nas danes isto. Ne more dve sekunde brez mene, kar nekaj gode pa non stop se rine z glavo v mene ali pa se mi mota pod nogami user posted image .

a je kaksna luna na pohodu???

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 3178
   RE: Male majčice in majčki (2006)
21.3.2007 19:56:57   
zungi
Jaooo user posted image , moj je pa danes že ob 18.30 zalegu, pa se bojim, da bo zato noč kratka user posted image .
Ponavadi gre spat tam nekje med 19.30 - 20.00 in spi nepretrgoma do 6.30 - 7.00.
Smo meli obiske - punčko (majčico, rojeno na isti dan kot Gal) s katero je bil v porodnišnici PO v sobi.
user posted image  Heheheh, ga je punca tok zmatrala, da je kr "dol padu" user posted image  

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 3179
   RE: Male majčice in majčki (2006)
21.3.2007 21:25:30   
cofek
Čer!

na, pa je prvi majček shodil user posted image user posted image user posted image  David!!!!

se moram udeležit tele debate o čevljih  - najprej Lenika Matic ma št. 21 ???? Mi smo očitno pri manjših nogicah- H&M čeveljčki št. 18/19, ima pa tudi visok nart, tko da ga moram imet s sabo, ko kupujemo čevlje - sem zadnjič namreč pinesla ene fuuul lepe Chiccotove čeveljčke domov, pa mu nogice sploh nisem mogla spravit not user posted image   (in sem jih mogla nest nazaj user posted image ) Me pa namreč zanima kje  v Lj (če mogoče katera ve za Ce) prodajajo Geoxx, ja pa cena tudi ne bi bil zanemarljiv podatek user posted image

lp,t

(odgovor članu zungi)
Neposredna povezava do sporočila: 3180
   [Brisano sporočilo]
22.3.2007 7:08:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu cofek)
  Neposredna povezava do sporočila: 3181
   RE: Male majčice in majčki (2006)
22.3.2007 7:36:55   
Kalina
Oj punce!

Tale novim  look RR me je cist zmedu, kr slike mi skacejo pocez pa nc se ne znajdemuser posted image

Joj mi smo tud neki bogi, ucer zvecer je kr bruhala od jokanja zgleda, in nikakor ni mogla spat, pa nosek mamo zabasan oz nam ful teceuser posted image Celo noc je jamrala bogica, nc ni hotla jest, mal prej sm jo komi prisilila da je popila mal mleka. Sploh noce vec mleka, tud une jutranje in vecerne doze neuser posted image Ona bi sam na zlico.

Glede obutve in nogic, mamo tudi veliko nogo, mela je cicibanove copatke st 18 in so ji ze kaksne 3m premajhne. Zdaj ima okoli 20. Vsaj zdi se mi.

Joj laufam, jokca spet, se slisimo.


_____________________________

...potem so mi jo otrplo in jokajočo položili v naročje.
Prvič sem jo stisnila k sebi in jo poljubila.
Instinktivno se je umirila in me popolnoma zasužnjila s svojim laskanjem moji moči.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3182
   RE: Male majčice in majčki (2006)
22.3.2007 7:43:33   
zungi
Ojla!

Tud jz sm mal zmedena z novim look-om RR. Pa vseh nickov ne vidim??user posted image
Mogoče katera ve zakaj?

Naš pa danes kar neki kriči tja v tri dni?! user posted image  Pa jest ni hotu zjutraj, jaoooo, očitno bo danes pester dan.

(odgovor članu Kalina)
Neposredna povezava do sporočila: 3183
   RE: Male majčice in majčki (2006)
22.3.2007 7:50:37   
zungi
aja, še to sm hotla napisat.
Da naš tudi že lep čas odklanja flašo in cucelj, tako, da mu zjutraj dajem mleko po žlički.
Pa še to pol bolj tko tko poje. No sej še dobro da ima pa vmes GH. Ali pa naredim kašen malo bolj gost grisolino ali kaj podobnega (da lahko je po žlici) z adaptiranim mlekom. No to ima pa rad. 
Edino še zvečer, ko praktično spi mu lahko dam eno flašo mleka po cuclju. To je pa tudi vse. user posted image


(odgovor članu zungi)
Neposredna povezava do sporočila: 3184
   RE: Male majčice in majčki (2006)
22.3.2007 8:10:49   
mojsoncek
Eno lepo soncno jutro vam zelim!

Pri nas je taka idila, vsaj ko pogledas ven... soncek, sneg (kolikor ga je se ostalo)... mrzlo je pa tudi kot sam user posted image . Upam, da se kmalu ogreje, da bova lahko malo sibala ven z vozekom.

Danes ponoci je pa Anze tako pridno spal od osmih pa do sestih brez zbujanja (no, enkrat je zlezel cisto gor, pa ga je bilo treba it popravit, ker je nekaj cvilil v spanju). Bi bila pa mami fuuuuuul vesela, ce bi po jutranjem mlekcu se malo pospal, pa noce vec.

Vceraj sem naredila celo doktorsko dizertacijo s temi cevlji. Sem zasledila, da pohvalijo tudi Naturino in Elephanten. No, ce katero zanima, imajo Superfitke in Naturino tudi v Humanic-u, Elephanten pa menda v Pikapolonici.

Kalina - eno user posted image za malo Kalinco, da se cimprej pocajta.

zungi - nas tudi danes samo krici. Ampak za razliko od vceraj je od veselja. Vceraj je bil obupen, danes ga pa prav "cufa".

Zdej pa grem Anzetu pomagat vriskat! Uzivajte

(odgovor članu zungi)
Neposredna povezava do sporočila: 3185
   RE: Male majčice in majčki (2006)
22.3.2007 8:24:35   
mojca75
Ja tale novi look je pa ena katastrofa,...sploh ne vidim nikov, tko da če nimate slikice "tipam" kdo piše ... če vsaj ime otroka omenite se mi sanja (ala Anže = mojsonček), če ne pa tema! ene 2 posta res ne vem katera jih je napisala!

Ja naša je bila pa včeraj tečna za popiiiiiii....dopoldan, potem pa prvem spanju pa nič več.
Trenutno odpira očitov predal, jaz vpijem ne, in 2x sem jo že po prstkih pa ji ni nič jasno, tolk o vzgoji 10 mesečnikov user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 3186
   RE: Male majčice in majčki (2006)
22.3.2007 8:25:12   
Kalina
Hm jst pa vidim normalno nickeuser posted image

_____________________________

...potem so mi jo otrplo in jokajočo položili v naročje.
Prvič sem jo stisnila k sebi in jo poljubila.
Instinktivno se je umirila in me popolnoma zasužnjila s svojim laskanjem moji moči.

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 3187
   [Brisano sporočilo]
22.3.2007 8:27:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Kalina)
  Neposredna povezava do sporočila: 3188
   RE: Male majčice in majčki (2006)
22.3.2007 8:43:27   
lenika
Jaz tudi ne vidim nickov in vas prepoznavam po slikicah in podpisih. Drugače pa upam, da bo danes boljše volje, omlaj je bil pa že v ponedeljek, tako, da mislim, da ne bi smelo biti vpliva.

Mleko podturim mu ga še zjutraj, ko je še ves zaspan, čez dan in zvečer pa zahteva samo žlico. Ja kaj naj, pa mu dam nekaj mlečnih kašic, pa jogurtov skutk, pa dobi še na ta način mleko.

Imejte se lepo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3189
   RE: Male majčice in majčki (2006)
22.3.2007 8:55:42   
lenika
Joj, a vidite oktoberke 2006 (zečele klepetat 5 mesecev za nami) so že na strani 400. Izgleda, da imajo vse same takšne otroke, ki samo spijo in jejo in jim je dolgčas.user posted image

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 3190
   RE: Male majčice in majčki (2006)
22.3.2007 9:06:06   
zungi
Hmmm, sm nekje na forumu prebrala da pritisneš F5 in se ti nicki čudežno pojavijo, jaz to pritiskam pa nič user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ?????

Kaj naj zdej, pa še bolj sveža sem na tem forumu, tako, da se full lovim glede identitete posameznika.

Heeeellllpppp??!!

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 3191
   RE: Male majčice in majčki (2006)
22.3.2007 9:27:15   
TiaSara
Ojla!
Danes je res lepo jutro, upam pa, da se kmalu segreje, da gremo ven, ko se pikec zbudi. Naš Andraž je očitno prišel do tiste famozne separacijske krize. Skoz po meni pleza, drži se me kot klop, le redko se sam zaigra, tako da me ne rabi zraven, pa še če se, se kar naenkrat spomni, da mora k men... Uf, sem že pozabila, kako zgleda imet skoz malega v naročju.

Potem pa še spi nekam slabo. A morda že katera prakticira samo eno spanje na dan? Ker Andraž spi dvakrat na dan, skupaj cca 2 uri, ampak ponoči se mi je pa začel zbujati ves naspan in potem ne more zaspati nazaj. Danes je bilo to že ob 2h. Se je zbudil ves dobre volje in bi se kar pogovarjal in čebljal, potem se je pa začel jezit, ker se ni nihče hotel z njim ukvarjat. Po uri in pol vseh mogočih poskusov, da bi ga dala spat (duda, dojenje, nošenje, spanje v taveliki postelji), sem imela vsega dovolj in sem ga dala v njegovo posteljico. Seveda sem bila zraven ampak nisem ga pa več vzela ven - potem pa jok in kričanje...čista jeza. No ja se je vsaj toliko zmatral, da je lahko zaspal nazaj.  Zjutraj se je pa kljub 2 urnemu minusu zbudil ob 6.30, kot ponavadiuser posted image . Res ne vem, a se podnevi res preveč naspi?

Glede mleka pri nas ni težav, ker se mali še veselo doji, pa še jogurte ima zelo rad.

Tale debata okoli čeveljcev je pa super, ker bom tudi sama morala v nabavo, pa nimam pojma o pojmu. Vem le da morajo biti mehke.

Aja pa David user posted image user posted image user posted image . Pri nas tudi še ne bo kmalu. Vstaja sicer zelo, pa tudi malo se premika ob opori ampak če je pa treba kam prit pa na kolena in šus. Mislim, da ne bo kmalu shodil, ker je osvojil kobacanje v nulo. Je hiter kot strela in nobene ovire mu niso napoti (pravzaprav več kot jih je, bolj se zabava).

Danes sva spet cel dan sama, je ati na poti... mislim, da bova veliko zunaj, če se bo sonček obdržal.

Uživajte v tem zimsko pomladanskem dnevu.

Aja, jaz pa vidim nicke O.K. Bo že, verjetno morajo samo še kaj popraviti. Vem kako zgleda, ko prvič kaj objaviš na netu in pol stvari ne dela (ponavadi)user posted image .



< Sporočilo je popravil TiaSara -- 22.3.2007 9:29:51 >

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 3192
   RE: Male majčice in majčki (2006)
22.3.2007 9:58:06   
mojsoncek
zungi - F5 je samo za refresh strani, je isto kot ce bi zgoraj v vrstici kliknila na gumb za refresh strani.

TiaSara - Anze se vedno hodi spat 2x na dan po cca. pol urce. Sedaj pa sploh, ker je spremenil ritem in vstaja med 5.30 in 6.00. Ob desetih je ze koma, potem gre pa spet ob treh. Zvecer pa ob osmih spat. Se bo pa verjetno kmalu navadil,ker bo sel v vrtec. Bo pa mogoce tako spal eno rundo, pa bo ta vec kot pol ure. Bomo videli.

(odgovor članu TiaSara)
Neposredna povezava do sporočila: 3193
   RE: Male majčice in majčki (2006)
22.3.2007 10:13:03   
mojsoncek
no pa sem nazaj... Anze mi je zaspal v narocju, ko sem tipkala prejsnji post, pa sem ga nesla spat.

mleko - midva se dojiva samo se zvecer, malo za pocrkljat. Zjutraj mu sedaj dam kar flaso KM (je treba probat se preden gre v vrtec, ce je kaksna alergija). Sem imela pocasi dovolj, ker je se sadaj pri tej starosti lahko eno uro skupaj na joski in je meni postalo malo mucno (pa naj se slisi ne vem kako grdo). Imam pa namen do konca porodniske skenslat tudi vecerno dojenje. Vcasih ze sam zvecer protestira, vcasih bi pa visel na joski cel vecer in to ni za nikamor (vsaj mene to ze malo  utruja. Ko je bil se cisto majhen mi ni bil problem, sedaj pa...). Drugace pa proti dojenju nimam nic in mislim, da sem za Anzeta naredila kar sem lahko.

Mater sem zafilozofirala... grem si raje skuhat kafe, dokler imam "mir"

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 3194
   RE: Male majčice in majčki (2006)
22.3.2007 10:43:54   
puncica
Uh sem jezna. Že tri tedne telovadim po 40-60 min VSAK DAN, ne jem po 6 uri in pijem več kot 2 litra vode na dan. Črtala sem vse sladkarije celo mojo zasvojenost čokolado in jem normalno 3-4 obroke (večerjo črtamo) IN v teh treh tednih mi ni šlo še nič dol. KAJ HUDIČA DELAM NAROBE!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ma res ful sem razkurjena, očitno preveč telovadim, pa se mi delajo mišice tam ko je maščoba, pa nič se mi še ne vidi. Mah čist bom obupala če počas ne bo kej za videt, pa tako sem bla zagreta.

No naš tamal je super, zdej že kr dobr stoji sam, pa se ziba naprej pa nazaj ampak ko pa skočim po aparat pa pade na tla. Je pa še vedno groza to zbujanje ob pol šestih zjutraj. JSt bom počas umrla, pa še ponoč enih trikrat, pa še tavelika ma kdaj prebliske da bi se ponoč cartalauser posted image

Ja nič grem jestuser posted image

(odgovor članu pikicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3195
   [Brisano sporočilo]
22.3.2007 10:44:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mojsoncek)
  Neposredna povezava do sporočila: 3196
   [Brisano sporočilo]
22.3.2007 10:50:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3197
   RE: Male majčice in majčki (2006)
22.3.2007 10:56:49   
mojsoncek
auroraa - jaz sem gledala in delim tvoje mnenje!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3198
   RE: Male majčice in majčki (2006)
22.3.2007 11:03:52   
mojca75
oddaja o dojenju - katastrofa! sm mislila da bodo propagirali dojenje, sory mene bi bolj odvrnilo!!!! Poleg linka ki ga je nalimala auroraa se je debata "vnela" tud na MON-u! Ma, men je blo vse skupaj nagravžno!
Moje mnenje je da je dojenje zakon, ampak ne more pa otrok peš na joško priti, sploh pa tiste ki dojijo tudi otroke po enem letu - zarad mene lahko, sam ne pa sred štacune! Pa nimam nič proti dojenju v javnosti ampak DOJENČKOV in ne OTROK! Tolk velik otrok lahko počaka da prideta domov, vmes pa lahko dobi željico (npr v štacuni)!!!!
No ja, da o dojenju 8 letnikov, pa posvojencev, pa da najprej doji babi in potem mama in da se če otroka ne popijeta še OČE priklopi, to je pa BIZARNO!
Se ne bom razburjala!
Če bi se mojči še hotla dojit, bi jo seveda zdej še, tam po enem letu pa bi počasi ukinili (ja pa kukr se sliš grdo! - za ene, zamene ne!)
Mleko - naša stanka zjutraj in zvečer cca 2 deci mleka, za enkrat še Aptamil, bova pa tam po 11 mesecu počas uvedli KM!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3199
   [Brisano sporočilo]
22.3.2007 11:09:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mojca75)
  Neposredna povezava do sporočila: 3200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  126 127 [128] 129 130   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  126 127 [128] 129 130   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Takšne so posledice, ko otroci premalo spijo
Spanje je nujno za normalen razvoj in telesno ter akademsko uspešnost. Kronično pomanjkanje kakovostnega spanja je lahko...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Najlepše ime za fanta
patkapatatka

Katero ime bi izbrale?

Nikola (39%)

Ivan (13%)

Jurij (48%)


Število vseh glasov: 146

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!