|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  43 44 [45] 46 47   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac
17.1.2007 12:49:38   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Ajd, zdaj pa dol s te teme. Ti ne sodiš sem. Amen.


Ne pa ne grem...in kaj mi moreš...nič user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



O, pa lahko, lahko. Lahko se odpovem btc-ju, orsayu....user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 1101
   RE: Montignac
17.1.2007 12:51:53   
kalbo
Lahko se, pa se ne bošuser posted image .....user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1102
   RE: Montignac
17.1.2007 12:56:40   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Lahko se, pa se ne bošuser posted image .....user posted image




Ne bodi tak prepričan. Zdaj pa res...spucaj se dol s hujšanja. Pacaš temo. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 1103
   RE: Montignac
17.1.2007 13:01:02   
kalbo
Ne bodi tak prepričan. Zdaj pa res...spucaj se dol s hujšanja. Pacaš temo.


V svoj šarm sem bil vedno prepričanuser posted image user posted image user posted image

A pol moram tud jest hujšat, če hočem bit tle gor?user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1104
   RE: Montignac
17.1.2007 13:05:20   
tanikaa
A pol moram tud jest hujšat, če hočem bit tle gor?




Ja, če bi hotel biti gor, bi moral hujšati. Ker pa ti ni treba, se boš zdaj lepo poslovil od nas trpečih žena. Ok?

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 1105
   RE: Montignac
17.1.2007 13:14:01   
kalbo
Ja, če bi hotel biti gor, bi moral hujšati. Ker pa ti ni treba, se boš zdaj lepo poslovil od nas trpečih žena. Ok?


Zdej pa resno: Če men ni treba hujšat z očitnim trebuhom, tebi potem s skoraj manekensko postavo sploh nebi blo treba. Evo, zdaj pa res grem, ker mi tale tema preveč dviguje pulzuser posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1106
   RE: Montignac
17.1.2007 13:46:03   
tanikaa
Pulz???

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 1107
   RE: Montignac
17.1.2007 14:05:06   
kalbo
Pulz???

Tud jeza dvigne pulzuser posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1108
   RE: Montignac
17.1.2007 14:21:07   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Pulz???

Tud jeza dvigne pulzuser posted image



Življenje vas moških pa mora biti res težko. Nič ne razumete, če vam človek dovolj na dolgo in široko ne razloži. IQuser posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 1109
   RE: Montignac
17.1.2007 14:44:50   
2mama
Pozdravljene.
Se jaz resno med vami. Zdaj sem potrebovala tri dni, da sem prebrala vse poste. Dulči, krasno si zastavila in mi je prav zal, da se na trenutke tako razvodeni. Te občudujem, da si ze skoraj 10 mesecev gor - mislim zlasti na vztrajnost.
Zdaj sem skoraj 8 mesecev po porodu dvojčkov. Takoj po porodu sem fino shujšala ze prvi mesec in imela samo se 4 kg prevec. Potem pa sem - ob dojenju obeh - zacela nenormalno zret, ob vecerih pa s svojim dragim še čokolado v neomejenih količinah. Prišla sem do 30,7 ITM (drugega januarja letos). Danes sem na 29,7. Ves cas se drzim montija.
Kar se nisem zasledila in me zanima, sta dve zadevi. Ena je pitje tekocine. Jaz spijem po 3 litre vode na dan plus kava zjutraj. Je to too much ali v mejah? In drugo uporaba umetnih sladil a la natren. Bom vesela odgovora. Dulči, kako napreduješ?

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 1110
   RE: Montignac
17.1.2007 15:52:53   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: 2mama

Pozdravljene.
Se jaz resno med vami. Zdaj sem potrebovala tri dni, da sem prebrala vse poste. Dulči, krasno si zastavila in mi je prav zal, da se na trenutke tako razvodeni. Te občudujem, da si ze skoraj 10 mesecev gor - mislim zlasti na vztrajnost.


Dulči, kako napreduješ?


Vztrajnost? Jaz sem že začela z marcem lani, ja. In tudi shujšala kar nekaj kilogramov. Potem sem se pa na morju začela kar redit, čeprav sem migala še več, ap tudi pri prehrani sem pazila. In ko sem prišla z morja, je blo par kilc več. No in potem se nisem več pazila. Po prenehanju jemanja KT pa so kile švignile gor.
 
Napredujem? Ta teden bolj slabo. Danes sem se tehtala in imam natanko toliko kilogramov kot prejšnji teden. Nišlo nič dol. Nada. njente. user posted image  Je pa res, da sem včeraj jedla krvavice. Pa fižolovo juhico s pašto. Ni čudno. Bom pa do drugega tedna dala dol spet ene pol kile. Ni panike. Še zmerja je volja. Sploh po današnji pripetiji. Delam namreč v šoli in ena učenka me je vprašala, če sem noseča in da se že po okolici govori, da je ena učiteljica noseča... Mislim. Pa sem rekla mojemu user posted image , da bo "ata". In veste kaj je reku. Da res izgledam kot v 4. mesecu. Hudo.

Kako ostale? Danes je dan za tehtanje.

LP, D

PS: Kalbo, ne seri po našem forumu, če nisi resen. user posted image  Pa pusti Taniko pri miru. Ko bo ona zadovoljna s svojo guzico user posted image , bo pa nehala hujšat, OK? (čeprav bi bla jst na njenem mestu zelo zadovoljna) user posted image user posted image

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu 2mama)
Neposredna povezava do sporočila: 1111
   RE: Montignac
17.1.2007 16:13:55   
2mama
no, saj temu ti cestitam. za vztrajnost, optimizem in voljo.
a ti ves kaj glede tekocine?

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 1112
   RE: Montignac
17.1.2007 16:30:07   
Anonimen

Ej, Tanikaa, ...... Hitr, da mi skenslaš tvojo rit z avatarja dol! Ker je zdaj še moj user posted image čist trapast na tvojo rit! user posted image user posted image







(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 1113
   RE: Montignac
17.1.2007 16:39:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: 2mama

no, saj temu ti cestitam. za vztrajnost, optimizem in voljo.
a ti ves kaj glede tekocine?


Težko se je držat nekih "normativov" glede pitja tekočine. Eni spijejo veliko, drugi manj. Nekje naj bi zdrav odrasel človek popil dnevno od 1,5-3 l tekočine. Jz sodim med tiste, ki dnevno popijejo slab liter, pozimi še manj. Moja kolegica spije brez problema 4-5litrov na dan.
Pij kolikor lahko in kolikokrat imaš potrebo. Ni pa se dobro preveč nacejat ali premalo piti. Izbiraj pa predvsem vodo user posted image
Glede sladil - če imaš rada sladko, je vsekakor boljša izbira sladilo kot pa navaden bel sladkor, se pa postopoma poskušaj odvajati. Boš videla kako je dobra nesladkana kava!user posted image

Dobrodošla med nami!! user posted image user posted image



(odgovor članu 2mama)
  Neposredna povezava do sporočila: 1114
   RE: Montignac
17.1.2007 18:28:55   
Naty*Taja
Na, evo, kaj sem rekla, glede Tanikine riti!! So vsi moški čist pop.... user posted image !!
No zdej pa resno, Kalbo je itak mrknu - zadnji čas, ker sem se komaj zadržala... da mu kaj ne povem! user posted image
No jaz sem danes jedla zjutraj polnozrnat kruh pa marmelado, in kavico,  za kosilo pa zrezke v zelenjavni omaki zagosteni z jajčko. No zdejle sem se pa malo pregrešila z enim sendvičem s polnozrnatim kruhom in lahko šunko, pa deci vinčka mi je zapasalo!user posted image Kaj pa vem, mogoče me pa že pms daje?
Se pišemo jutri, ker zdejle imam tamle sireno in morem it....


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1115
   RE: Montignac
18.1.2007 7:18:29   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea



PS: Kalbo, ne seri po našem forumu, če nisi resen. user posted image  Pa pusti Taniko pri miru. Ko bo ona zadovoljna s svojo guzico user posted image , bo pa nehala hujšat, OK? 



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 1116
   RE: Montignac
18.1.2007 7:33:48   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: caffee


Ej, Tanikaa, ...... Hitr, da mi skenslaš tvojo rit z avatarja dol! Ker je zdaj še moj user posted image čist trapast na tvojo rit! user posted image user posted image










Ne pa ne bom. user posted image  Bo še kak mesec ali dva gor. user posted image  No, potem pa jo bom menjala. Ampak za novo, manjšo, lepšo user posted image user posted image . Samo še 6,70 kg user posted image

No, da dam še jaz raport za včeraj.

Z: tri rezine Grosupeljskega polnozrnatega kruha (aja, sem že omenila da je sanjski???? Drag ampak božanski)

K: Mleto meso z naribano bučko in dvema rezinama topljenega sira (super omakca vam pravim). To omakico sem potem lepo polila po cvetači. Mljask.

V: En grižljaj, no naj vam bo, dva bajseka pohane prsovine user posted image  in dve žlici krompirja na bučnem olju user posted image  (hja, kaj moremo, življenje pač ni potica)

Popoldanska malica sta bili dve majhni mandarini in dve rezini melone.

Tehtanje danes zjutraj: 69,70 kg user posted image . Torej sem zgubila 3,30 kg user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1117
   RE: Montignac
18.1.2007 10:29:15   
kalbo
Ker je zdaj še moj čist trapast na tvojo rit!


Logično, da je trapast, ker je ritka res čista desetkauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1118
   RE: Montignac
18.1.2007 10:33:00   
Anonimen
Kalbo a si že kaj shujšal??????''user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 1119
   RE: Montignac
18.1.2007 10:40:42   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Ker je zdaj še moj čist trapast na tvojo rit!


Logično, da je trapast, ker je ritka res čista desetkauser posted image





Kaaaaaaaaaaaaaaaaalboooooooooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!Že spet pacaš temo??????user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 1120
   RE: Montignac
18.1.2007 10:41:18   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Dalija

Kalbo a si že kaj shujšal??????''user posted image user posted image user posted image



Ja seveda je. Približno kilogram v mezinec na levi nogi user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1121
   RE: Montignac
18.1.2007 10:43:53   
Anonimen
Če se ne motim je včeraj rekel,da ima malo trebuščka.Jaz pa pravim;Dober gospodar ima orodje pod streho,a ne?user posted image user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 1122
   RE: Montignac
18.1.2007 11:02:36   
tanikaa
Dalija, jaz pa pravim:


Gospodar, ki ne uporablja orodja, ga ma pod streho.user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1123
   RE: Montignac
18.1.2007 14:31:55   
2mama
Vprašanje za vse, ki imate več pojma o M kot jaz:

koliko GI ima sir (npr ementalec), in koliko različne vrste mesa (npr perutnina)? Bom hvalezna za info.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1124
   RE: Montignac
18.1.2007 14:37:41   
tanikaa
Ah punce. Samo še to. Tudi jutranji voditelj Sašo Papp na Radiju Center hujša po tej metodi. In hudič dedji je od ponedeljka pa do danes skenslal 3 kg. user posted image  Ne vem kak mu je to ratalo. No, saj vem. Hudič nima zajtrka, drugače pa je veliko rib in sira. Blagor njemu.

Ampak punce, od enga deda pa se ne bomo dale porazit. Tak da veselo na nejelo in dajmo ga prehitet user posted image  Je pa prav stavil, da mu bo do konca januarja uspelo skenslat 5 kg. Pri takem tempu mu bo ziher. Se pravi v 3 tednih 5 kg.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu 2mama)
Neposredna povezava do sporočila: 1125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  43 44 [45] 46 47   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  43 44 [45] 46 47   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?