|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
27.8.2006 10:17:36   
Tanyka
Meni gledajo termin 12. upam, da grem res v porodno.Ja Todi pa očitno še res spi ali pa je pobegnila .Jaz sem se ponoči premetavala po postelji ko opica sploh se več ne morem obračat - bo mi moral stari naret trapez v zid, da bo lažje.

_____________________________

Vse mame so bogate, če imajo rade svoje otroke.
Nobena ni revna, ne grda, ne stara.
Ljubezen je njihova največja radost.
(Maurice Macterlinck)

Moja ljubezen vaju bo spremljala vedno, danes in večno!!






(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 376
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
27.8.2006 10:20:42   
TODI
Sem že tu in v enem kosu!!! Brez posebnosti, nič se ni dogajalo z moje strani tam notri!!!

Danes sem samo utrujena, ko da bi ga spila da zase nebi vedla. Je pa težka bit tako na poroki, sicer tam ne ampak sedaj zjutraj ko se mi prav nič ne da, tako da bom verjetno kar cel dan v ležečem položaju!!

Se slišmo kasneje!!

(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 377
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
27.8.2006 10:24:50   
Tanyka
user posted image user posted image user posted image  še vstrajamo!
Ko bi lahko barem en dan imele vpliv na začetek poroda (malo sanjam čeprav ne spim že od 6.00).Javita če bo kaj.

_____________________________

Vse mame so bogate, če imajo rade svoje otroke.
Nobena ni revna, ne grda, ne stara.
Ljubezen je njihova največja radost.
(Maurice Macterlinck)

Moja ljubezen vaju bo spremljala vedno, danes in večno!!






(odgovor članu TODI)
Neposredna povezava do sporočila: 378
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
27.8.2006 14:55:44   
melitkica
Pozdravljene še vstrajajoče nosečke in ostale že ponosne novopečene mamice!

Lepo vas pozdravljam po dolgem času (prej mi ni uspelo, zaradi šivov in nisem mogla sedeti za računalnikom) in se vam zahvaljujem za čestitke ob rojstvu moje hčerkice Azre. Obe se počutive odlično, lovive veščine dojenja, se cartamo,...

Vam nosečkam želim, da čim prej greste v Rim in nam sporočite veselo novico. Vse dobro pri porodu!user posted image

Porodno zgodbo bom na kratko opisala pri starši čvekamo! Se beremo!

(odgovor članu Tanyka)
Neposredna povezava do sporočila: 379
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
27.8.2006 19:32:50   
piscancek
pozdravljene

sem čist "pozabla" na vasuser posted image . Midva sva čist iz sebe od sreče in veselja. Ajda je zelo pridna pikica, rada spi in se doji. Dojenje nama je steklo super, mleka imam na prodajuser posted image user posted image .

Vsem vam želim, da že končno enkrat grete rodit. Mislim pa, da je Beba že pobegnila.

Držte se in se pol beremo na "starših".



_____________________________

z rojstvom najine prinčipeske Ajde, sem dobila najlepše ime - mami

http://princeskaajda.moj-album.com/

(odgovor članu melitkica)
Neposredna povezava do sporočila: 380
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
27.8.2006 20:08:54   
Tanyka
Oj kaj zdaj sta mi pobegnili- ali sta še tuuser posted image  Pri meni nič novega, vama javim kak se bodo odločili jutri če me seveda ne obdržijo.

_____________________________

Vse mame so bogate, če imajo rade svoje otroke.
Nobena ni revna, ne grda, ne stara.
Ljubezen je njihova največja radost.
(Maurice Macterlinck)

Moja ljubezen vaju bo spremljala vedno, danes in večno!!






(odgovor članu piscancek)
Neposredna povezava do sporočila: 381
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
27.8.2006 20:34:29   
TODI
Tudi jaz sem še tu!!

Nič novega, jutri imam spet Ctg in pregled in bomo videli kako daleč smo, se pa še nič ne dogaja, razen tega da mi full pritiska dol, kar pa mi že kar neki časa!!!

Lepo in predvsem lahko noč želim, mogoče pa bo to noč kaj!!!

(odgovor članu Tanyka)
Neposredna povezava do sporočila: 382
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
27.8.2006 21:24:51   
beba76
Jaz sem še tudi tu user posted image user posted image user posted image user posted image . Pa kaj bi to človek šel rodit, če še ni treba?user posted image user posted image

Mamice, ki ste nekoč bile naše sotrpinke, lepo, da se še spomnite na nas. Uh, vam je lepo, ko je že vse za vami in nimate več teh velikih trebuhov in lepo cartate svoje male štručke.
Piščanček, vidim, da si menjala slikico - lepo!user posted image  Ja, pa Melitkica ma tudi že svojo pupo gor!user posted image


Vidve s trebuhi pa toliko glejta, da mi jutri ne pobegneta! Nekam sumljivo mi je to, da mata obe preglede... Eh, saj vama privoščim, da gresta, jaz bom pa sama že nekak zdržala tu gor in se priklopila k septemberkam.

Drugače ni pri nas nič novega, dol tišči, to itak, vse strah me je noči in obiskov mojega zvestega prijatelja wc-jauser posted image . Ene parkrat ga bom ziher šla pogledat.

Se beremo jutri, ko prideta domov (če prideta), lahko noč!

Nataša

(odgovor članu TODI)
Neposredna povezava do sporočila: 383
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
28.8.2006 7:49:09   
TODI
Dobro jutro!!!

Jaz sem še tu, mam pa pregled šele popoldne ob 5-h, tako da nebom vedela do večera kako pa kaj.

Drugače pa standard NIČ OD NIČ me ma da bi moji gin. kar rekla da nekaj nardi in da hočem že enkrat roditi, ker me bo drugače pobralo do konca tedna.
sploh nevem a te potem kar ona pošlje v porod. al kako???user posted image  user posted image
 
Upam, da sta še v enem kosu, sem pa vesela, če sta se že rešili!!!
 
Se še kaj slišmo tekom dneva!!!
 
Lep pa čeprav pri nas oblačen skoraj deževen dan!!!

(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 384
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
28.8.2006 8:16:16   
Billi
Pozdravljene avgustovke!
Tukaj septemberka! Jaz vas še kar berem, ker smo skoraj na istem. A potem vas je še več avgustovk? TODI potolaži se, da je tvojemu user posted image zdajle najlepše dokler je v tvojem user posted image , pa si je privoščil malo podaljšane all inclusive počitnice user posted image
Kdo si ji pa ne bi?!? user posted image

(odgovor članu TODI)
Neposredna povezava do sporočila: 385
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
28.8.2006 11:46:28   
TODI
Pozdrav!!

Beba a si že odpeketala, a maš spet probleme z vremenom???

Mknuple 1 tudi ti si mi malce sumljiva, razen če si na pregledu???

V glavnem pri nas nič novega, upam pa da ste ve že na poti, saj vem kako je to s čakanjem da pop.user posted image

Lep dan še naprej!!

(odgovor članu Billi)
Neposredna povezava do sporočila: 386
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
28.8.2006 11:57:52   
beba76
user posted image Še sem tu, imela pa sem probleme s pucanjem - sem spet pomila tla po celi bajti, pa nič ne pomaga. Lih danes sem mojemu rekla, da se pa danes ful fajn počutim (menda zato, ker sem bila čez noč samo 3x na sekretu), ko da sploh nisem noseča. Pa me je potolažil z besedami, da je pa to mogoče zatišje pred neurjem user posted image user posted image user posted image . Menda, ja!!

Todi če bi šla rada rodit, jamraj, da te tak dol tišči, da niti hodit več ne moreš. Pri nas to pali. Jaz bi po eni strani najraje že šla, po drugi pa me je ful strah in si želim, da bi se kar tako spontano, iznenada začelo. Bi me menda ubilo, če bi npr. danes vedela, da moram jutri zjutraj v porodno na umetne .user posted image

Fajn opravita na pregledih, pa poročajta kako je šlo, če slučajno še prideta domov.
Za Mknuple 1 dvomim, saj če računajo, da je njen PDP 12.8. pol je bolj malo verjetno, da še jo bodo spustili domov. No, bomo videli.

Billi, a si kaj nestrpna??user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu TODI)
Neposredna povezava do sporočila: 387
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
28.8.2006 12:19:20   
Tanyka
Oj.Evo mene sem že nazaj.Naj vama povem kako in kaj.Datum 12.8. so mi pustili in dodali p.t. po uz. 23.8. kako so zdaj prišli na ta datum mi tudi ni jasno saj je bilo po 1. uz manjšo za 14. dni je porodni trmin po uz 26.8.-meni nič več ni jasno.Plodovnice je tudi še dovolj, popadkov ctg ne riše-in rečejo nasvidenje čez dva dni, zdaj pa že hodim na te kontrole ko neki butl.
Eh najkasneje bo 6. septembra, ker če do takrat ne bo nič pa mi menda ja sprožijo.
BEBA 76- ti imaš jutri ko al se motim.
TODI-upam, da boš imela več sreče kot jaz.

_____________________________

Vse mame so bogate, če imajo rade svoje otroke.
Nobena ni revna, ne grda, ne stara.
Ljubezen je njihova največja radost.
(Maurice Macterlinck)

Moja ljubezen vaju bo spremljala vedno, danes in večno!!






(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 388
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
28.8.2006 13:25:33   
beba76
Pa kaj te zaj.....???user posted image  Tu pa res ne veš, kdo ma prav. Daj s tvojim malo obudita spomine kdaj sta user posted image user posted image user posted image  naredila tega otroka in po moje boš tako prišla do majzaneslivejšega PDP-ja.

Jaz mam jutri ob 10.20 kontrolo. Me prav zanima, kako bo, če bo samo CTG ali še kaj več. Zadnjič si omenila, da so ti delali amnioskopijo. Kdaj?? Mene je namreč tega pregleda ful strah in si ga ne želim. Nedolgo nazaj so mi punce tu gor pisale, da v MB porodnišnici tega več ne delajo, tebi pa očitno so...

Moram še mojemu povedat, da pokliče tisto znanko, ki je ful kolegica od dr. Ognjenoviča, ker bi rada šla jutri malo na posvet k njemu. Sem namreč pred nosečnostjo imela cisto na jajčniku - 4x4 cm, pa je pol moj G kar lepo pozabil nanjo. Zdaj bi pa rada, da mi naredijo kak uz in pogledajo, kako je s tem. Saj veš, da če maš veze, pač povsod drugače gledajo nate. A poznaš tega zdravnika??

A pol so ti rekli, da če do 6.9. nebo nič, ti sprožijo ali kako??

(odgovor članu Tanyka)
Neposredna povezava do sporočila: 389
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
28.8.2006 14:21:05   
TODI
Veš beba jaz bi šla že kar danes not. In bi kar danes že rodila, mam že vsega polno kapo, sama sebi sem že v napoto, da ne govorim za druge, ki jih tudi prebavlat ne morem. Mi grejo že kar vsi na živce.

Kaj pa vem če bi to palilo! Mogoče še najbolj kak visok pritisk, če se bi kaj razburila a kaj ko meni sploh ne zraste več kot na 110/70, kar pa je čist normalno.

Bomo videli kako pa kaj popoldne!! Mam tudi občutek da so se popadki ravno tako umirili, nič ne čutim!!!

(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 390
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
28.8.2006 14:48:07   
Billi
Ja beba76, ful sem že nestrpna, ampak jaz imam tudi ful občutek, da bom čez rok. Ne vem zakaj. Se mi zdi, da je moji user posted image tolk fajn notri in da se ji niti malo ne mudi ven. No, sej PDP imam šele 3.9., ampak vseeno mislim, da še ne bo tako kmalu. Bom pa probala veliko telovadit. user posted image A to lahko kaj pomaga? user posted image

(odgovor članu TODI)
Neposredna povezava do sporočila: 391
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
28.8.2006 14:52:04   
Tanyka
BEBA76-amnioskopije ne delajo -plodovnico gledajo preko ultrazvoka tako, da te nima kaj bit strah.Ja, ko bi se vsaj tega spomnila, kdaj je bilo to user posted image , če sma delala na tem, da zanosim.Danes je bil dr. Ognjenovik dežuren v porodnih sem vidla, da piše - drugače pa on dela na ginekološkem al se motim?Ne niso mi rekli,da mi 6.9. gotovo sprožijo sama tak mislim, če je spet 14 dni od tega datuma,ki so mi ga danes postavli.
TODI-tudi meni grejo vsi pošteno na živce, najboljše, da me kar pri miru pustijo-tega sem še najbolj vesela.

_____________________________

Vse mame so bogate, če imajo rade svoje otroke.
Nobena ni revna, ne grda, ne stara.
Ljubezen je njihova največja radost.
(Maurice Macterlinck)

Moja ljubezen vaju bo spremljala vedno, danes in večno!!






(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 392
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
28.8.2006 17:03:07   
beba76
Uf, hvala za tolažbo glede amnioskopije!user posted image user posted image user posted image user posted image  Če bi vedal, da mi jo bodo delali, bi menda tak šla od sile prej rodit. Zdaj pa spet ne bo nič iz tega user posted image

A si ti že bla pri tem Ognjenoviku? Baje je ful neprijazen, če ga ne poznaš. user posted image
Upam, da bo jutri delal in bom na nek način prišla do njega. Pa mogoče mi še preko njega uspe, da rodim z EA, ki mi je Pelkičeva ped letom in pol ni privoščila.
Pol bom jaz še do 8.9. čakala, če se samo od sebe kaj ne premekne. Saj me je sestra že v petek takoj seznanila, da pustijo čakat 14 dni čez rok. Bomo že preživele, saj mamo ena drugo.

(odgovor članu Tanyka)
Neposredna povezava do sporočila: 393
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
28.8.2006 17:52:31   
beba76
Todi mene je pa tak strah tega poroda, da najraje sploh nebi šla, taka kot sem pa sem že tudi naveličana sama sebe. Eh, saj ne vem, kaj bi rada... Vem samo to, da poti nazaj ni.
Ljudje so tečni ko user posted image  vsak ki me sreča teži, kaj še delam doma, kaj čakam, če še ne mislim it.....Dosadni so kot user posted image user posted image

Pritisk je tudi pri meni tako nizko, kot tvoj, to je ziher premalo za v porodnouser posted image
PRIDI ŽE ENKRAT S PREGLEDA IN SE JAVI!

(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 394
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
28.8.2006 18:38:29   
TODI
Ja kaj naj rečem, zaenkrat so bili trije malce bolj močni popadki tam do 55.
odprta sem en prst in ko sem ji pojamrala, da me vse tišči da lahko praktično samo ležim je rekla, da če do jutra ne bo to minilo da se lahko kar odpravim, ker danes me še sigurno nebi sprejeli.

Me je malce tudi na silo odprla in mi rekla, da naj se odpravim na en orng sprehod, da to včasih tudi pomaga in da je prepričana da bo v dveh dneh vsega konec če ne že čez noč.

Bom videla kako pa kaj se bo sedaj dogajalo tekom večera in ponoči, ker če se vse umiri tudi tiščanje nimam kaj početi tam.

Al pa če še malce počakam?!user posted image

(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 395
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
28.8.2006 18:55:47   
beba76
TODI, kaj pa bi ti še čakala??? A te je strah prijel, kot mene?user posted image

Ti samo jamraj, da te dol tišči, da ne moreš nič in ni vrag, da te nebi dali na umetne - če si tega seveda želiš.

A je pasalo, ko ti je pomagala pri odpiranju? Meni se takrat prikažejo vsi angeli in svetniki kar jih je vključno z Marijo in Jezusom user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

A pol boš šla jutri kar v porodnišnico jamrat, da dol tišči??user posted image

(odgovor članu TODI)
Neposredna povezava do sporočila: 396
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
28.8.2006 19:42:36   
TODI
Bom videla kako bo ponoči.
Sedaj greva z mojim na "špacirgang" tako kot mi je predlagala gin. potem bomo pa videli kako pa kaj.

Veš če se vse umiri, mi je rekla da nima smisla hodit ke, ker me bodo sam poslali nazaj, če pa bo še tako tiščalo, pa naj grem.

Matr sem vidla vse zvezde, sploh nisem vedela da mi ročno odpira, sem najprej mislila, da pač pregleduje tako kot zadnjič in da pač rine bolj noter, ker ma prekratke prsteuser posted image  user posted image  pol mi je pa povedala, da je malo sama vzpodbudila in odprla, da to včasih pomaga!!!user posted image

Sicer pa ti tako sporočim če grem, da boš potem tud ti kaj ukrenila glede tega!!! user posted image  user posted image  mende nouš septemberka!!!

(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 397
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
28.8.2006 20:19:41   
beba76
Ja, to boli kot svinja. Jaz se samih popadkov sploh ne bojim, bojim se ko pride babica izza vogala, vzame rokavico, si jo natakne na roke in reče: gospa zdaj pa na hrbet in ko bo popadek, povejte. Jojmene!!!user posted image user posted image user posted image user posted image  A so ti amnioskopijo kdaj delali (v prvi nosečnosti mogoče?), ker tisto podobno boli kot to in pravijo, da včasih tudi vzpodbudi. Upam, da bo pri tebi kaj pomagalo in boš jutri že srečna mamica. Če ne pa tudi fajn, da nas bo več za čvek user posted image .

Ja, september pa je res vse bliže...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu TODI)
Neposredna povezava do sporočila: 398
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
28.8.2006 21:24:01   
Tanyka
Ojoj še vedno nič.user posted image
BEBA76-jaz sem slišala same lepe stvari od tega zdravnika baje, da celo vsakem roko in se predstavi.Bivša sošolka,  dela v porodnišnici in ga zelo hvali.Je zelo vredu do vseh zdaj pa tudi kak kdo vzame.Meni bo danes stari malo vzpodbudil vse skupaj in naredil en pregled-mogoče bo pomagalouser posted image user posted image user posted image
TODI-ti pa javi kako in kaj.

_____________________________

Vse mame so bogate, če imajo rade svoje otroke.
Nobena ni revna, ne grda, ne stara.
Ljubezen je njihova največja radost.
(Maurice Macterlinck)

Moja ljubezen vaju bo spremljala vedno, danes in večno!!






(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 399
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
28.8.2006 21:31:43   
piscancek
držte se babike, na vodi občutim, da boste kr lepo avgustovkeuser posted image user posted image



_____________________________

z rojstvom najine prinčipeske Ajde, sem dobila najlepše ime - mami

http://princeskaajda.moj-album.com/

(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?