|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  120 121 [122] 123 124   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Male majčice in majčki (2006)
14.3.2007 13:53:09   
maya2
mojsonček: user posted image user posted image user posted image  mi je ful hudo zate... sem ti poslala zs, če mi lahko odgovoriš bi bila zelo vesela

LP

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3026
   RE: Male majčice in majčki (2006)
14.3.2007 13:59:07   
lenika
Mojsonček mi je hudo zate.user posted image  A bo že, glavo pokonci. Izkoristi porodniško do konca, pa še dopust in boš videla, da bo čez nekaj tednov že veliko bolje. Saj naši miški iz dneva v dan vidno napredujejo in kaj veš, mogoče bo pa čez 2 meseca že hodil in bo situacija popolnoma drugačna.

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 3027
   RE: Male majčice in majčki (2006)
14.3.2007 15:29:28   
F*S*M
mojsonček user posted image inuser posted image

drugače pa nič novega fanta spita oba tastr in ta micen, pol pa mormo k tašči user posted image user posted image to je šele žalost kolk jo mam jaz polno kapo.

nič mejte se
čao


_____________________________

Moje sonce je začelo sijati 13.05.2006 ob 20.39

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 3028
   [Brisano sporočilo]
14.3.2007 20:01:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu F*S*M)
  Neposredna povezava do sporočila: 3029
   RE: Male majčice in majčki (2006)
14.3.2007 20:47:55   
mojca75
Auroraa in Zarja user posted image user posted image user posted image

Tud pri nas je štender za perilo zakon, mi pobera perilo, tko da spodnjih stvari ne pripenjam več, je že potegnila cel štender nase!user posted image  Poleg tega pa sedaj privezujem štender na cevi od centralne (mamo tist pokončen štender).

Danes sva midve ful izkoristile vremeuser posted image , baje se bo konec tedna poslabšal! Pa glih navadli se bomo!user posted image

Bodite lepo, polupčkajte zmajčke in zmajčice 

AJA: pa kje je BARBS; pa tt79 se že dolgo ni javila, pa še nekaj jih pogrešam

< Sporočilo je popravil mojca75 -- 14.3.2007 20:48:58 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3030
   RE: Male majčice in majčki (2006)
14.3.2007 20:48:55   
F*S*M
auroraa tole mate pa fajn uštiman kolk je cotkana res

_____________________________

Moje sonce je začelo sijati 13.05.2006 ob 20.39

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3031
   RE: Male majčice in majčki (2006)
14.3.2007 20:50:23   
F*S*M
tt79 vidim da bereš nič nismo te več poslušale še sploh kaj delaš na radiu? pa lep pozdrav v posavje

_____________________________

Moje sonce je začelo sijati 13.05.2006 ob 20.39

(odgovor članu F*S*M)
Neposredna povezava do sporočila: 3032
   [Brisano sporočilo]
15.3.2007 7:04:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu F*S*M)
  Neposredna povezava do sporočila: 3033
   RE: Male majčice in majčki (2006)
15.3.2007 7:24:26   
MarijaPo
mojsoncek - zal mi je zate. user posted image   To je res bedno, da ti je niso podaljsali. Jaz bom tudi oddala vlogo, pa kar malo dvomim, da mi jo bodo odobrili. K sreci imava z Igorjem dovolj denarja, da bom kak mesec se ostala doma in si sama placevala prispevke v sluzbi.
Drzim ti pesti!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3034
   RE: Male majčice in majčki (2006)
15.3.2007 8:11:33   
F*S*M
oj, ja auroraa mam nov nick, začetnice naših imenov user posted image user posted image full neki izvirno, ma bolje je kakor pa po psu, ki je vbistvu od Filipove tete ampak takrat mi nič druzga ni pršl na misel user posted image user posted image pa tko da se bodo vsi spraševali ja kdo pa je to.

Marija Po zdravo, kako ste vedno se na kratko javiš, ok jaz nisem nič boljš user posted image user posted image , kako Evica se že kaj bolje redi?
No vglavnem držim pesti da vse porihtate tako kakor je potrebno pa bo ok

Punce dršte se se tipkamo


_____________________________

Moje sonce je začelo sijati 13.05.2006 ob 20.39

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 3035
   RE: Male majčice in majčki (2006)
15.3.2007 8:21:51   
lenika
Lara user posted image  za 10 in Taja user posted image  za 11 mesecev. user posted image user posted image user posted image

F*S*M se bo treba navadit, da ne bomo vsakič pogledali, kdo je sedaj to.

Auroaraa vidim, da Zarja tudi povsod vstaja, tako kot naš Matic. Lušne slikice.

(odgovor članu F*S*M)
Neposredna povezava do sporočila: 3036
   RE: Male majčice in majčki (2006)
15.3.2007 9:23:53   
pikicaa
Lara čestitke za 10. mesecev user posted image user posted image user posted image
Taja čestitke za 11. mesecev user posted image user posted image user posted image

user posted image

mojsonček zelo mi je žal zate user posted image  user posted image

_____________________________

4.6.2006 je prišla na svet najina največja sreča z imenom Maja
18.1.2008 smo dobili še sončico Klaro.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 3037
   RE: Male majčice in majčki (2006)
15.3.2007 11:45:26   
žmož
Mojsonček žal mi je, da ti niso podaljšali porodniške-vem koliko to pomeni, še posebej, če moramo z temi drobižki hodit na fiziot. Tudi jaz sem se spraševala, kako bom to sfolgala, ko bom hodila v službo (še vedno obiskujeva nfht 1x tedensko), pa še v našem kraju ni, zdaj pa bo očitno vsaj ta problem rešen.
Kar pogumno, tudi ta problem boste rešli.
MarijaPo saj po eni strani mi odgovarja, da bom ostala doma, vendar jaz žal nisem "gospodinjski" tip (v tem smislu, da bi bila samo kot gospodinja). Potrebujem družbo, da sem med ljudmi, da se samonadgrajujem in da potešim v sebi tisto željo, da lahko nekaj naredim zase in še za koga drugega, da se učim vedno znova novih stvari (čeprav je bilo to v zadnjih letih malo "okrnjeno), da sem pač zadovolnja sama s sabo. Vem, da ni lahko, ko imaš otročka in moraš folgat službo, otroka in še gospodinjstvo, to sem že enkrat dala skozi, a vendar sem se boljše počutila in se mi zdi da sem imela več energije kot zdaj, ko sem samo doma. Pa še finančno stanje trenutno ni na višku-na hitro smo se selili in si štimali hiško, tako da nisem ravno v najboljši situaciji. Bom pa  še kakšen mesec odmislila ta problem in uživala na porodniški, potem bom pa videla kaj se bo pokazalo-če pač ne bo nobene službe na vidiku, (upam) da se bom lotila študija (čeprav to govorim že nekaj let)-mislim, da je sedaj nekako najbolj idealna prilika za to.
Ta malo sončico bom vseeno dala v vrtec (ker če se mi pokaže kakšna služba, bo potem problem, ker smo bili že sedaj v čakalni vrsti od lanskega maja, da bo lahko imela mesto v vrtecu septembra), mislim tudi, da ji bo ful pasala družba otrok, ker že sedaj pokaže grozno veselje, ko greve v vrtec po ta večjega fantička. Kar noče ven iz vrteca.
Ale, dost nakladanja, zahvalim se vam še za čestitke za 11 mesecev in veselo kuhat kosilo.
Pa še mal da pohvalim ta malo pikico-končno je začela nekaj kolenčkat in se počasi dvigovat ob opori-smo pa seveda že pridelali buške, ker nima nobenega občutka, da lahko pade-kar spusti se, pa tudi z rokicami se ne poskuša nič ulovituser posted image . Tukaj bo še prask in bušk!

(odgovor članu pikicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3038
   RE: Male majčice in majčki (2006)
15.3.2007 12:28:44   
lenika
Hojla.

Čakam, da se Matic zbudi in potem šibava na družinski piknik. Bomo malo roštiljali. Je treba izkoristit te lepe dneve, ker se nam baje obeta poslabšanje.
Imam pa eno vprašanje. A že kaj razmišljate o praznovanju rojstnega dne? Kje boste praznovali in kako in koliko bo povabljencev. Jaz mislim, da letos še ne vedo za kaj se gre in ne mislim komplicirat, pa tudi prijateljev še nimajo, kar se bo naslednje leto gotovo spremenilo.
Mi bomo verjetno šli ven na kosilo s starimi starši, nato pa domov in še tortica slikanje in igranje. Tako, da ne bomo letos vabili nobenih prijateljev in širšega sorodstva. Kako pa ve kaj planirate?
Imejte se lepo.

< Sporočilo je popravil lenika -- 15.3.2007 12:35:16 >

(odgovor članu žmož)
Neposredna povezava do sporočila: 3039
   RE: Male majčice in majčki (2006)
15.3.2007 12:43:32   
mojca75
1. rojstni dan - otroci še ne vejo točno za kaj se gre. Mi bomo mel družinski piknik -  ima še moj oče in sestrica RD - vsi v istem tednu kot Mojči, tko a bo to slavje skupno (pravgotovo piknik) in TORTA za MOJCO.
pa še tadruga dva dedija in babi bomo povabil in konc komedij. Drug let pa kaj več. Mamo že v familiji tolk otrok da je joj, kaj šele prijatelji... ne vem bo treba 2 rudni narest al kaj, ne vem.... bo že čas pokazal!

Jaz tud čakam da se zbudi, nikakor ni hotla zaspat,. pa koma zaspana, zdej pa spi že skoraj uro in pol! ah ja,.... mladički

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 3040
   RE: Male majčice in majčki (2006)
15.3.2007 22:09:27   
mojsoncek
Zenskice, hvala za spodbudne besede!!!

Vceraj sem bila tako cmerasta, da je groza. Vsakic, ko sem pogledala malega skratka, mi je slo tako na jok, da sem se komaj zadrzevala. Cel dan sem ga tako stiskala k sebi, kot se nikoli (ga bom cisto scartala v zadnjem mesecu user posted image ). Danes je ze malo bolje, ampak mi se vedno ni vseeno. No, na odlocbo se cakam in upam da bo cimprej. Ali bo sledila pritozba bomo pa se videli.

Danes sva bila na NFTH in je bila se fizioterapevtka cisto zgrozena, da mi niso podaljsali. Drugace pa Anze lepo napreduje, seveda s pomocjo asistence.

zmoz - tole z buskami in obcutkom, da lahko pade mi je pa ful znano. Se kar na hitro obrne (ce npr. kaj slisi), se spusti in seveda kar pade. Ce je sreca, se vsaj z glavo nikamor ne butne. Si je pa dva dni nazaj malo prebil ustnico, ker se je kar vrgel na nos. No, iz sedecega polozaja se je hotel spraviti na kolena, pa so mu rokice popustile user posted image . In tako je tekla prva kri...

Zdej grem pa spat, ker smo danes vstali ze ob petih. Lepo nocko vam zelim!

p.s. rojstni dan - nimam pojma, ker po pravici povedano nismi se nic kaj razmisljali o tem. Verjetno pa bo kaksen piknik, v kaksni zasedbi pa nimam pojma. Kaj pa vem.

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 3041
   RE: Male majčice in majčki (2006)
15.3.2007 22:37:54   
žmož
Sranje! Mi smo očitno žespet bolni! Popoldne je bila sitna ko user posted image  in grozno pojokava, pa prstek si je nonstop vlekla (cuclja ga le, ko je zaspana), tako da sem takoj posumila, da nekaj ne štima. Dala sem jo spat-nič ni bila vroča, vstane čez dobro urco vroča in rdeča ko majhen rakec. No, pa smo spet obsojeni na par dni joka, muke in neješčosti!
Mojsonček jaz pa bi na tvojem mestu dala pritožbo-poskusi, morda pa bo ratalo.
Kar pa se tiče rojstnega dne (kar bo že čez en mesec-madonca), bomo imeli verjetno mal večje praznovanje, ker sta z bratcem samo par dni razlike. Ta večji bo verjetno na svoj RD povabil svoje male prijateljčke, jaz pridna mami pa mu bom spekla torto, na Rd od Taje pa bo "uradno" praznovanje obeh skupaj(za žlahto in ostale kolege). Mislim, da bo kar pestro, ker imajo skoraj vsi kolegi po 2 mulčka.
Nočka

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 3042
   RE: Male majčice in majčki (2006)
16.3.2007 7:50:20   
maya2
MANJA IN DAVID čestitke za 10 mesecevuser posted image user posted image user posted image user posted image

Dobro jutro! Obeta se nam še en lep dan. Me gremo po 3x na dan venuser posted image , spimo pa še vseeno takooo malouser posted image  Ne vem kako lahko zdrži od 6ih zjutraj do 19ih s samo slabo urco spanjauser posted image , pa tudi če jo dam spat najprej mal joka, potem se začne igrat in pogovarjat, ko ima pa zadosti pa 'pokliče' ponoči smo še vedno vsako noč budni vsaj 1 uro če ne večuser posted image user posted image ... Kako jih ve prepričate, da grejo čez dan večkrat spat

praznovanje rojstnega dne: ja pri nas bomo najbrž kar nardil piknik tako kot vas je že večina omenila, samo da bo lepo vremeuser posted image ; glede povabljenih še nisem čist odločena, domači + najbrž nekaj kolegov z otroki. Sicer je pa še časuser posted image  torte jaz ne bom peklauser posted image  jo bom kar naročila.

darilo: kaj pa glede darila ste že kaj razmišljale? Midva bova najbrž kupila gugalnico za na vrt, babi pa dedi pa tricikl. najbrž... imam vsak dan še kako novo idejouser posted image

gledanje TV: ali vaši user posted image  že kaj gledajo TV... npr. risanke? kdaj nameravate začeti? pri nas še nič ne gledamo, sem pa razmišljala da bi ji pokazala kakšno risanko, samo ne vem če ji bo zanimivouser posted image .
Katere risanke pa so trenutno in??

Hčerka od kolegov je Karin posodila za nekaj časa Dipsija, Karin je bila tako nora nanj (ga je kar naprej lupčkala) da sva ji kupila svojega, včeraj pa je moja mami prinesla še preostale, tako da imamo zdaj celo četico telebajskovuser posted image user posted image , zdaj pa vse po vrsti lubčkauser posted image  men RES ni jasn kaj je na teh telebajskihuser posted image user posted image user posted image

buške: nas to še čaka, zaenkrat še nič ne vstaja niti ne kobaca tako da je več ali manj še vedno pri miru, bomo pa sigurno kakšno pridelali. user posted image

LP

(odgovor članu žmož)
Neposredna povezava do sporočila: 3043
   RE: Male majčice in majčki (2006)
16.3.2007 7:58:48   
lenika
Maya2 a ti povem, kaj sva midva kupila (malo predčasno) Maticu za rojstni dan? user posted image  Leseno gugalnico za na vrt in tudi leseno stojalo, zraven pride pa še lestev za plezat, samo je še nismo postavili. Stari starši mu bodo kupili pa tricikel.user posted image  Kaj smo se mi zmenili?
Televizija Naš Matic jo gleda samo, če je glasba in potem po taktu pleše, je full smešen.

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 3044
   RE: Male majčice in majčki (2006)
16.3.2007 8:01:07   
maya2
lenika: user posted image user posted image user posted image  res hecno, kje ste pa kupili to čudo? da vem kam približno it iskatuser posted image

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 3045
   RE: Male majčice in majčki (2006)
16.3.2007 8:06:18   
lenika
Samo skulpturo smo kupili v Obiju, gugalnico pa v Baby centru, ker je na tisti skulpturi tista navadna, brez ograjice, ki bo primerna čez nekaj let.

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 3046
   RE: Male majčice in majčki (2006)
16.3.2007 8:29:22   
mojsoncek
maya2 - nas je tudi cez dan bolj svoh s spanjem, saj mi spi samo dvakrat po pol urce (vcasih pa celo samo enkrat). Tako da je pokonci nekje od pol sedmih plus/minus pol ure, zvecer gre pa spat ob osmih. Z buskami se vam pa nikamor ne mudi!!!

televizija - nasemu so zanimive samo reklame. Kadar je TV prizgan, ga nis kaj ne zanima (se lepo igra in siba okrog), ko pa so reklame, se pa vsede in nepremicno gleda user posted image . Vcasih go ga dam v stajico, ce rabim kaj narediti, pa mu nastimam kar baby tv in potem tisto malo gleda (ce je muzika dovolj zanimiva).

darilo - se nisva nic razmisljala. Moja starsa bosta kupila gugalnico, tricikel ze ima, ostalo je pa se vse v luftu. Bomo videli, saj je se dva meseca casa.

Midva greva izkoristiti dan. Uzivajte!

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 3047
   RE: Male majčice in majčki (2006)
16.3.2007 8:31:02   
mojsoncek
no, v tem casu, ko sem pisala post, je Anze nasel mojo torbico in mi vse zmetal ven user posted image . Saj je bil res nekaj sumljivo tiho user posted image

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 3048
   RE: Male majčice in majčki (2006)
16.3.2007 8:52:43   
mojca75
ojla čveke ...user posted image

Midve tudi letiva ven, na 1 rundo (od 3 običajno).

Darilo - tud midva sva razmišljala o gugalnici!user posted image ,  tud tricikel je bil opcija user posted image user posted image .
Spanje - 2x po pol ure - ene ure. Jo kar silim če ne je popoldan tkoooo tečna da ni za žvet! če ne drgač jo pa v voziček fliknem in greva...
TV - našo interesira kaka poskočna muzika, risanke tko-tko, je pa čist primiru in "z zanimanjem" gleda VREME!!!!user posted image , najbrž se zaveda kako to vpliva nan njen dan!user posted image , najraje ima Andreja Velkavrha... mogoče zato ker ga je spoznala ko je bila še v trebuhu user posted image , ker so ga predstavili mamici user posted image

Nič, letiva, ... bemtič, glihkar mi je skoraj prevrnila štender poln perila nase... pa to ni res!

Danes se končno dobila s petko na kofetu, da predstavimo Mojči in Davida... nkol ne veš...user posted image , ane Petka!

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 3049
   [Brisano sporočilo]
16.3.2007 13:58:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mojca75)
  Neposredna povezava do sporočila: 3050
Stran:   <<   < Prejšnja stran  120 121 [122] 123 124   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  120 121 [122] 123 124   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...
Izbor TOP popoldanskih dejavnosti za otroke
Katera dejavnost bo najbolj ustrezala vašemu otroku, da bo lahko preživel popoldneve na zabaven, poučen in aktiven način...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?