|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ali sem starokopiten?
13.7.2006 11:58:46   
Anonimen
prov lepo si mi odgovoriluser posted image ...samo to sem želela slišat in jst ne bom nič uporabljala proti teb...pač smo si ljudje različni...tko je..tnxuser posted image

(odgovor članu tipka)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Ali sem starokopiten?
13.7.2006 12:05:16   
Anonimen
OK 

Ampak jaz pravim.. nic ni narobe, ce nekdo tega ne naredi.. in nic ni narobe, ce nekdo to naredi.
V obeh primerih je cisto mozno, da ne gre za egoizem in ne gre za pomanjkanje samozavesti in v obeh primerih je mozno, da gre za egoizem ali za pomanjkanje samozavesti..

Ostalo pa bom videl, kako bom prebavil.. user posted image user posted image  Vsekakor pa mirno..

(odgovor članu tipka)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Ali sem starokopiten?
13.7.2006 12:08:23   
baguSka
Sita.. oziroma.. drugi del Site..



To mi deli!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Ali sem starokopiten?
13.7.2006 12:09:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tipka

spodbujeni k neprestanim potrditvam.

Če tvojo ženo poželi nekdo drug, tebi zraste vrednost.


Ja.. malo smo mogoce res.. evo.. nogomet.. tekmovanja.. je dokaz..  Ampak kje je zame potrditev, ce mi je vsec, ce si zazeli se katerega? A ni vecja potrditev, ce ti rece.. da si ti edini? user posted image

Zakaj mi zraste vrednost, ce si pozeli drugega? A ni bolj logicno, da v tem primeru pade vrednost.. ker se pojavi konkurenca..
Ko se na trziscu pojavi konkurenca.. vrednost blaga pade.. a ni tko?! user posted image

Lahk tole mal... pojasnis?

(odgovor članu tipka)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Ali sem starokopiten?
13.7.2006 12:12:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

OK 

V obeh primerih je cisto mozno, da ne gre za egoizem in ne gre za pomanjkanje samozavesti in v obeh primerih je mozno, da gre za egoizem ali za pomanjkanje samozavesti..



točno to.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Ali sem starokopiten?
13.7.2006 12:14:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tipka

TPrišel si že do zaključka, da je treba lagati, reči, da še ni pripravljen..............al je to rekel sitin mož.user posted image  Še ni pripravljen ali ni pripravljen je tista razlika med lažjo in resnico.



Ne.. to ni res.. to ni razlika med lazjo in resnico..

Ni pripravljen.. ni pac pripravljan.. pika.

Se ni pripravljen.. pa pomeni, da je pripravljan delati na tem, da bi nekoc mogoce bil pripravljen.. ampak kakdarkoli lahko rece.. se ni pripravljen.

(odgovor članu tipka)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Ali sem starokopiten?
13.7.2006 12:23:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tipka

Hkrati si nekoliko olajšaš breme slabe vesti, ki ga nosiš, ker želiš druge. Demoni v človeku so čisto nekaj normalnega, samo paziti je treba, kako ravnati z njimi,


A ce si zazelis druge.. je to demon v tebi?

Torej ce nimas nikogar.. si sam.. in si zazelis nekoga.. je to demon? Mogoce trapasta primerjava.. samo.. za moraliste je itak vsak seks, ki ni z namenom reprodukcije demonski..  A ti zanosis tolikokrat kot seksas?

Slaba vest.. bi bila pri dvojckovi zeni mozna, ce bi to storila na skrivaj.. V tem primeru.. pa ne.. In nimam slabe vesti, ce recem svoji.. da je tam ena seksi.. Zakaj bi jo imel? user posted image

Paziti je treba kako ravnati z demoni... Najprej je potrebno paziti, kako jih sploh pravilno identificirati. Ce bi tvoj sel z drugo.. bi to zate bil demon.. Ce bi moja sla z drugim.. in ce bi me se povabila zraven.. to zate niti malo ne bi bil demon..
Demoni se pojavljajo kot halucinacija posameznikove pogojenosti in vzgoje.. Ce se nekdo nauci dolocena prepricanja.. potem je zanj vse, kar ni tako.. demonsko..

(odgovor članu tipka)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Ali sem starokopiten?
13.7.2006 12:36:08   
tipka
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

OK 

Ampak jaz pravim.. nic ni narobe, ce nekdo tega ne naredi.. in nic ni narobe, ce nekdo to naredi.
V obeh primerih je cisto mozno, da ne gre za egoizem in ne gre za pomanjkanje samozavesti in v obeh primerih je mozno, da gre za egoizem ali za pomanjkanje samozavesti..

Ostalo pa bom videl, kako bom prebavil.. user posted image user posted image  Vsekakor pa mirno..


Kaj naredi? Seksa še s kom drugim? OK, moški si, pol ti je odpuščeno, ker ne razumeš.user posted image user posted image user posted image  Kaj je prav in kaj narobe? Če bi želela temeljito analizirati to prav in narobe, me bo ven vrglo, obljubim, da si bom vzela čas in napisala svoje gledanje na to na Word, upam da ne bom pozabila.user posted image  Zdaj grem odgovorit še na druge replike.user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Ali sem starokopiten?
13.7.2006 12:47:10   
iva01
če si ti potem sem tudi jaz...Mislim da če sta dva skupaj v zvezi(poročena ali ne) potem ni potrebe po še nekom, če pa je se je pa potrebno odkrito pogovorit.
Sej razumem da tvojo ženo kdaj zamika ko vidi na ulici dobrega frajerja ki se ji povrh še lepo nasmeji, pa tud tebe verjetno kdaj zamika ko vidiš žensko ki je za tebe idealna, ampak mislim da bi se tu počasi moralo končat. mislim da v partnerstvu ni prostora za tri ali štiri in takšne zveze kjer se partnerja odločita da bosta poskušala še z drugimi počasi zgublja pomen pa tud partnerja med seksom počasi prideta do tega da je to samo še ena rutina oz. mal razgibavanja in vse skupi zgubi pomen....
Kar pa se tiče vprašanja kolikokrat to,pa je čist različno fajn pa je da se to zgodi takrat ko si oba to želita.
LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Ali sem starokopiten?
13.7.2006 12:53:43   
tipka
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: tipka

spodbujeni k neprestanim potrditvam.

Če tvojo ženo poželi nekdo drug, tebi zraste vrednost.


Ja.. malo smo mogoce res.. evo.. nogomet.. tekmovanja.. je dokaz..  Ampak kje je zame potrditev, ce mi je vsec, ce si zazeli se katerega? A ni vecja potrditev, ce ti rece.. da si ti edini? user posted image

Zakaj mi zraste vrednost, ce si pozeli drugega? A ni bolj logicno, da v tem primeru pade vrednost.. ker se pojavi konkurenca..
Ko se na trziscu pojavi konkurenca.. vrednost blaga pade.. a ni tko?! user posted image

Lahk tole mal... pojasnis?


Kako se vrednotimo? Našo delovno sposobnost se da krasno ovrednotiti - s plačo.user posted image user posted image user posted image  Kot partnerji, našo zaželjenost na trgu ljubezni, je težko ovrednotiti. Človek ima v različnih življenskih obdobjih različne ambicije, vrednote. Mladost je norost, reči kar češ, a ko smo mladi, je redkokomu kristalno jasno, da zunanji blišč ni tisto, kar bi morali iskati pri partnerju. Naša družba je že itak zamenjala tiste stare vrednote (solidarnost, skromnost,.....)  z novimi kapitalističnimi. Danes so vrednote v veliki meri povezane z denarjem. Žal. Z denarjem se celo da kupiti lepoto. Za odkrivanje dobrega in lepega v človeku zmanjkuje časa. Kam sem zašla, o čem sploh teče beseda?user posted image

Vrednotenje. Ja, želela sem povedati, da človeku raste vrednost z vrednostjo njegovega partnerja. Navidezno. Za vsakim uspešnim moškim stoji uspešna ženska. Uspešna na splošno, tudi v ljubezni. Ljubezen, spolnost je treba gledati širše, ne le kot seks. In če je ona poželela drugega, računa na uspeh pri njem, računa, da je pri njem zaželjena, našla bo potrditev svoje ženskosti, s tem jo bo našel tudi mož.

Konkurenca. Tvoja teorija zdrži, če bi šlo za en neodvisen izdelek - moža. Mislim, da sem ti prej razložila, da sta mož in žena zelo povezana, da s tem, ko enemu zraste vrednost, drugemu tudi. Skupaj nastopata na trgu ljubezni, sta en izdelek. Lahko bi še dalje analizirala, a se bojim, da mi bo potekel čas. Mogoče bom še kaj dopisala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Ali sem starokopiten?
13.7.2006 13:41:06   
Rožica I
Imam precejšnjo gnečo, tako da bom kratka, (se pa priključim spet ponoči). Ampak sedaj so me zasrbeli prsti, ko prebiram tele poste.
Tjazy- tvoje pisanje precej zaintrigira, vendar bi na kratko rekla, da iščeš neko legalno pot za "sex all around", brez slabe vesti in obtoževanja. Po moje je fino zaščititi se (mišljeno kot zasigurati) že vnaprej, ker ko pride enkrat do tega (da si partner poželi drugega), tako nimaš nikakršnega vpliva več. In tako je takšno vnaprejšnje sprejemanje precej bolj razbremenilno za oba. Tistemu, ki se mu brani- se mu ustvarja še več skomin (in obratno); ti pa gledaš kako (s tvojim privoljenjem ali dovoljenjem?!) tvoj partner uživa in diha z nekom, ki nisi ti. Imaš pa na ta način zmeraj nek občutek kontrole. Oz. moči?!  
Dobila sem pač ta preblisk ob tvojih postih, in domnevam, da si tip človeka, ki rajš zavrne, da ne bi bil zavrnjen?! Dostikrat se zavaruješ vnaprej (v smislu, če pa bo kdo tako mislil, pa to ni moj problem...).
Rdeča nit že zgublja barvo, priznam, ampak nisem se hotela upret.
LP vsem, Rožica 

(odgovor članu tipka)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Ali sem starokopiten?
13.7.2006 13:46:51   
Anonimen
Kaksen cas ti bo potekel? Kam bo cas potekel? Kaj se bo zgodilo s casom? user posted image

Najprej razcistimo tole.. mladost in norost.. O kateril letih se pogovarjamo.. Kolk let imas ti?

Dejstvo je tudi, da z leti postajamo prevec ekonomicni, predvidljivi, ziheraski, preracunljivi, strahopetni.. tezaski.. Ne vsi.. odvisno pac od preteklosti..

OK.. koliko pomladi je ze za teboj?

(odgovor članu tipka)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Ali sem starokopiten?
13.7.2006 13:53:49   
Rožica I
Vidiš, spet se nisi lotil takoj konkretnega, ampak potrebuješ neko zaščito (čas, leta..)
Mudi se mi po otroka, stara pa sem nekaj čez trideset. 
Bova že še nadaljevala, prav?  user posted image            Rožica

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Ali sem starokopiten?
13.7.2006 13:55:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tipka

Vrednotenje. Ja, želela sem povedati, da človeku raste vrednost z vrednostjo njegovega partnerja. Navidezno. Za vsakim uspešnim moškim stoji uspešna ženska.


user posted image user posted image user posted image

Kako to? Po cem to sklepas? A ti tko delujes.. ali druzba tko deluje.. ??

Ce mojemu partnerju zraste vrednost.. pol zrastem jaz?! Kaksna financna vrednost.. ? In kako tuki jaz zrastem? Ce ona gre.. pol je konc mojih financ.. kje sem torej kaj zrasel?

Pa ok.. sej to sploh ni vazno, ker kaksno vezo sploh ima tole s tem primerom? Nobene..

Briga dvojckovo zeno za vrednost in uspesnost.. njo je pac zamikalo z enim se dol dat.. in to je to..

Eno vprasanje..
A bi ti seksala z zensko?

(odgovor članu tipka)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Ali sem starokopiten?
13.7.2006 14:48:17   
Anonimen
 
Ok.. Rozica.. prav imas..  Tocno tko.. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Ali sem starokopiten?
13.7.2006 17:27:45   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: tipka
Če tvojo ženo poželi nekdo drug, tebi zraste vrednost.

IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy
Zakaj mi zraste vrednost, ce si pozeli drugega?

Lahk tole mal... pojasnis?

Bom mal pojasnu.

Zgornji dve trditvi govorita o dveh različnih stvareh.

Če si nekdo poželi tvojo partnerko je pa menda nekaj čisto drugegega, kot če si tvoja partnerka poželi drugega.

< Sporočilo je popravil tehnofil -- 13.7.2006 17:28:20 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Ali sem starokopiten?
13.7.2006 17:31:26   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy
Ce ona gre.. pol je konc mojih financ..

Ja. Jih je konec za toliko časa, da preboliš.

Ljubezen (ne erotika) je najbolj poštena trgovina. Če si v odnosu veliko imel, ob izgubi veliko plačaš. In če si v odnosu imel malo ob končanju plačaš malo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Ali sem starokopiten?
9.8.2006 21:12:28   
bejbika32
Živjo vsem!

Končno sem si vzela čas, da vam napišem svoje mnenje in videnje v zvezi z moževim (dvojček33) pisanjem vam, nepoznani prijatelji, za katerega mi sicer ni povedal takoj, ampak po nekaj dneh, prebrati mi ga je dovolil pa še po nadaljnih nekaj dneh.
Najprej naj vam povem, da sem zelo vesela, da vam je pisal in da je nato to meni tudi povedal. Res je, da je človeku določene stvari, ki ga bolijo, lažje povedati neki tretji osebi ali celo napisati. Zato ljudje potrebujemo prijatelje.
Namreč, pri njemu ni problem to, da si ne bi upal z mano karkoli predebatirat...je neverjetno komunikativen človek in potrpežljiv z menoj, kadar mora iz mene izvlečt, kar me muči (izhajam iz družine, kjer je bilo treba čustva potlačiti in se navzven kazati, da je vse v redu).
Sedaj se zavedam, da je bil pri njem problem gromozanka bolečina v njegovem srcu ob moji ideji in neverjetnem spoznanju, da se samo enkrat živi in da obstaja možnost svojo spolno energijo delit tudi z drugim. Njegov ego je bil tako močno prizadet, da mi ni mogel pogledati v oči in povedati, kaj čuti, ampak je najprej iskal odgovor pri vas. Potem mu je bilo dosti lažje.
Je pa res, da smo nekajkrat v debati s prijateljema (tudi zakoncema že 10 let) se hecali na to temo, seveda sem jaz jezik stegnila, pa mi ni nikoli deloval, da ga to prizadane, samo čudil se je, kaj je z mano.   In kaj je z mano? Ja ne vem, nekaj je prišlo po zraku... Dejstvo je, kot je že on povedal, da sva si en drugemu prva spolna partnerja. On je bil meni tudi prvi resni fant, s katerim sem hodila na zmenke. Od vsega začetka sem mu zvesta – ne vem, zakaj on dvomi v to -  in skupaj sva se naučila vseh posteljnih aktivnosti. Po treh letih, ko sem bila jaz šele v 2.letniku faksa, sem zanosila in ustvarila sva si družino. To je zame pomenil velik šok – potrebno se je bilo odrečt veliko stvarem. Še pred tem sem se odpovedala tudi svojemu najljubšemu hobiju in z njim povezanim prijateljem, s katerimi sem bila skupaj še v osnovni šoli. In to samo zato, ker je želel, da sem več z njim. Kasneje nisem bila prisotna na nobenem žuru na faksu, šla sem samo na (zanj ne-)obvezne ekskurzije, družila sem se z malo ljudmi, skratka sebe v celoti sem posvečala le njemu in otroku. Vmes je trpel tudi študij; zmanjkovalo mi je energije (to se je verjetno odražalo tudi v sami potrebi po seksu; kot pravi on, če se spomnite, da nisem nikoli dala pobude in da nisem želela pogosto). Živiva pri mojih starših in stalno sem bila v precepu zadovoljiti na eni strani njih in na drugi strani njega ter otroka. Vse bolj sem potrebovala še kaj več, nove ljudi, nova poznanstva, novo znanje...to pa njemu ni pomenilo dosti. Kadarkoli sem se kaj več s kom pogovarjala, bila nekje dlje časa (merjeno v urah), pohvalila nekoga drugega ali dejanje nekoga drugega, vedno se je v njem porajal dvom, da nisem 100% njegova in da ga ne ljubim tako močno, kot on mene. S svojim teženjem (on ne mara te besede) in ljubosumnostjo mi je stalno vlival krivdo. Imela sem občutek, da stagniram. ... No leta so minevala, vse doma je bila rutina. Veliko stvari mi je šlo na živce. Vsa nesoglasja sem sproti prebolela, potlačila. Probleme sva sicer reševala in se pogovarjala, vendar znova in znova sva se spotikala spet ob isti kamen. Pred zaključkom študija sem želela še eneka otroka, on pa se je težje odločil, če si to res želi, ker potem bi bila pa še manj z njim. Seveda sva otroka dobila. Nato sem doštudirala in brez posebnega znanja v svoji stroki sem se pred slabim letom zaposlila. Svoj poklic imam čedalje rajši, čutim, da sem lahko podjetna. Nekajkrat sem si delo prinesla tudi domov, pa sem hitro dobila pod nos, da ne delam prav, da naj bom raje ob večerih z njim, saj se itak cele dneve ne vidiva (tako kot sva se lahko prej, ko sem bila jaz dopoldan na faxu, on pa vsak popoldan do 19.00h v službi – sedaj sva pa oba že od 17.00h skupaj vsak dan). Rekel mi je, naj si določim prioritete...pa saj sem si jih že 10 let in na prvem mestu je bil on in družina, sedaj pa mislim, da je končno prišel čas, da naredim tudi nekaj zase, a ne?   Naj bo dosti pisanja o najinem odnosu in mojih občutkih, ampak vsaj toliko sem morala napisat, da boste (če boste) razumeli moje mišljenje danes. Ugotovila sem (sem sicer vedela že prej, ampak dolgo nisem tega občutila) da obstajajo tudi drugi ljudje, ki te lahko imajo radi (pa ne radi kot radi za v posteljo), ki te lahko potrepljajo po rami in ti vedno priskočijo na pomoč, ki so veseli zate in za tvoje dosežke - in ne glede na to, koliko si uspešen ali pameten in kje ga polomiš. Pa naj bo to ženska ali moški; poznam namreč oba spola, vi ne? In začutila sem, da mi taki prijatelji lahko polnijo baterije. Poleg tega pa mi je tudi pasalo, pošteno povedano, če mi je kdo dal kakšen kompliment, ki je v štosu že malo napeljeval na seks. Zavedati sem se začela, da sem lahko tudi drugim všeč... in to je tisto, kot je nekdo napisal, da bi moralo biti mojemu partnerju v potrditev, da ima fajn ženo. Mene ni nikoli motilo, če je moj mož vpričo mene pohvalil koga ali katero, ali če je dobil kompliment od drugih, jaz sem se počutila zelo važno, ker vem, da je itak samo moj. Dobil je celo ponudbo za učne ure v sexu vpričo mene od najine skupne znanke, pa nisem delala galame – vedno sem drugače gledala na te stvari, bolj odprto. In od kje ideja o moškem za eno noč? Verjetno od vsega tega, kar sem preživela in premlela. Malo pa tudi iz radovednosti in želje po popestritvi. Kot naročeno sem v časopisu našla članek (vedno se najde le neke statistične podatke, kolikokrat je normalno seksat in kako je normalno), ki je govoril o romanci za eno noč brez pričakovanj in obveznosti za naslednji dan. To ni bilo mišljeno kot na skrivaj in varanje, ampak kot obojestransko partnersko zavedanje, v kaj se spuščata z jasnim ciljem: zgolj seks brez občutkov psihične in fizične zavezanosti in brez očitkov in občutkov krivde. Jaz sem to razumela kot zmožnost neskončne ljubezni do sebe, do moža, kateremu enako privoščim,  in še do neke tretje osebe, s katero lahko delim iste užitke kot z možem. Je pa jasno kot beli dan, da z možem delim veliko več: svoje življenje, svoje otroke, svoje cilje, svoje veselje,...sebe v celoti,...vse, kar sva si zaobljubila na poroki. In zaradi neke »zabave« tudi jaz ne mislim prekiniti najine že ustvarjene intimne in čustvene vezi. Da zaključim: Če bi hotela prevarat, bi to naredila in nihče (še) ne bi vedel. Zato sem začela komunicirat o tem z možem, da sploh vidim, če bi to bila lahko obojestranska želja. Zavedam se, da bi morala biti za uresničitev tega oba na dosti višji duhovni in čustveni ravni, da nama po-tem ne bi to predstavljalo ovir in problemov. Da bi mogoče vse jemala kot igro in da bi se v to igro spustila z nekom, ki bi bil ravno tako zrel in čustveno zelo labilen. Želim, da napišete še vi kakšno mnenje na moje pisanje. Lep pozdrav...

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Ali sem starokopiten?
9.8.2006 21:20:08   
cukerček
lepo se mi zdi da ti je upal povedat, da je za mnenje o tem povprašal nas, in kot si verjetno opazila se mnenja razlikujejo. vsaka od nas mu je le povedala kako se njej ta stvar zdi in kakšen pogled ima na to zadevo, tudi kar si ti napisala je zelo logično ampak vseeno jaz mislim da nisem za take zadeve enkrat ko si pač poročen, za prej pa....zakaj ne.
me veseli da sta se pogovorila in sedaj eden za drugega veta kako čutita.


aja pa dobrodošla na RRuser posted image

_____________________________

Naši spomini so edini raj iz katerega nas ne more nihče pregnati...

(odgovor članu bejbika32)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Ali sem starokopiten?
9.8.2006 21:35:50   
KIRA
pri vama je na sporedu odkrit pogovor. brez tega ne bo šlo, bodo samo težave in bolečina. 

(odgovor članu dvojcek33)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Ali sem starokopiten?
9.8.2006 22:22:03   
Sita
IZVIRNO SPOROČILO: cukerček

. vsaka od nas mu je le povedala kako se njej ta stvar zdi in kakšen pogled ima na to zadevo,



Sem pogledal v hlače in glede na to da je zadeva še tam, lahko z gotovostjo zatrdim, da smo mu pisali tudi predstavniki neimenovanega spola. No,bom še Tjazya vprašal, če je zadnje čase kaj menjal spol, ko se bo spet kaj pojavil (da ni slučajno sedaj kje na kakšni operaciji). 

Firasto ( drugi del Site o.p.)


_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu cukerček)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Ali sem starokopiten?
10.8.2006 11:33:42   
superca
Vzela sem si čas in prebrala vse  njegove in tvoj odgovor .  Dozdeva se mi , da si naveličana svojega razmerja in si zato želiš popestritve v življenju.  Nikjer nisem zasledila kakšni so tvoji občutki do njega zdaj  ali se ti zdi , da samo živiš z njim zato, ker si se tako odločila in ker imata otroke.  Po drugi strani pa mu zaupaš svoje želje, da bi šla še z drugim. user posted image   Sama veš kaj imaš doma , sodeč po tvojem postu pa praviš, da si se morala veliko odrekati zaradi njega in družine.  Mislim, da se bosta morala še veliko pogovorit o vsemu in kolikor sama praviš, da je bolj ljubosumne sorte tako, da težko verjamem, da bi bil za take  štose.  Napisala si , da sta se skupaj učila posteljnih aktivnosti , po drugi strani pa mu je znanka ponujala učne ure , ne vem od kje ji ideja da tvoj rabi učne ure in povem ti, da to zelo prizadane moški ego, sploh če je dobil občutek, da si se tej znanki kej potožila. Praviš tudi da si v razmerju stagnirala, potem si si pa želela še enega otroka z njimuser posted image    Govoriš tudi o zmožnosti neskončne ljubezni do sebe , moža in še do neke tretje osebe,  po drugi strani pa zgolj seks brez fizične in psihične zavezanosti, ne vem tole mi ne gre skupaj ,boš morala najprej ti razčistit sama s seboj kaj sploh hočeš ali je to res seks brez obveznosti  ali ljubezen z tretjim udeležencem. Povem pa ti iz lastnih izkušenj, da ljubezenski trikotniki ne funkcionirajo. Mislim da se morata pošteno pogovorit  in videt pri čem sta.. lp...

(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Ali sem starokopiten?
10.8.2006 18:18:28   
bejbika32
Napisala si , da sta se skupaj učila posteljnih aktivnosti , po drugi strani pa mu je znanka ponujala učne ure , ne vem od kje ji ideja da tvoj rabi učne ure in povem ti, da to zelo prizadane moški ego, sploh če je dobil občutek, da si se tej znanki kej potožila.
Praviš tudi da si v razmerju stagnirala, potem si si pa želela še enega otroka z njim.
Govoriš tudi o zmožnosti neskončne ljubezni do sebe , moža in še do neke tretje osebe, po drugi strani pa zgolj seks brez fizične in psihične zavezanosti



Glede učnih ur...narobe sem napisala. Ni znanka ponujala učnih ur, ampak je ona želela od njega, da ji pokaže kaj novega. Torej ravno obratno.

To, da sem stagnirala pomeni, da nisem bila dovolj uspešna na vseh področjih, da nisem imela nobene prave volje in motivacije, nobenih rezultatov in napredka. In nisem mislila, da ne želim in ne morem imeti zato še enega otroka z osebo, ki jo ljubim.

Neskončna ljubezen!?...Jaz si to predstavljam ravno tako, kot je že nekdo zgoraj napisal, da nekoga tako močno ljubiš in ga imaš tako zelo rad, da mu omogočiš izpolniti vsako njegovo željo in si za-to tudi sam vesel.
In če sem jaz zavezana svojemu partnerju, si ne smem dovolit, da se bom na drugega čustveno navezala močneje kot na svojega moža, ampak ga imam lahko kvečjemu tako neskončno rada, da grem z njim enkrat v posteljo. A je s tem kaj narobe?

(odgovor članu superca)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Ali sem starokopiten?
10.8.2006 19:18:50   
superca
In če sem jaz zavezana svojemu partnerju, si ne smem dovolit, da se bom na drugega čustveno navezala močneje kot na svojega moža, ampak ga imam lahko kvečjemu tako neskončno rada, da grem z njim enkrat v posteljo. A je s tem kaj narobe?


Lahko ti povem, da  sem sama bila v podobni situaciji kot ti , da sem si zaželela malo popestritve pa sem se hudo opekla, ko sem to probala.  Namreč  na neki zabavi sem spoznala moškega(poročenega) , ki je bil krasen sogovornik in oh in sploh....  in sem  si rekla bom pa samo enkrat si privoščila.  In kaj je se je zgodilo , tisti enkrat je postal dvakrat in ...
tako da na koncu sem k sebi prišla šele po več mesecih , da sem bila sposobna prekinit zvezo z ljubimcem , vest me pa še danes peče , ko pogledam možu v oči.   Na koncu sem se le odločila za moža in mi take stvari ne pridejo več na pamet.  Če že imaš kakšnega prijatelja , ki ga imaš neskončno rada ti svetujem, da naj ostane pri tem, da ti ne bo potem žal . Moža poglej v oči in si predstavljaj ali bo imel še vedno isti pogled, takrat ko boš to naredila pa čeprav ti bo to dovolil.  To je moj nasvet sama pa boš naredila kaj je zate prav.

(odgovor članu bejbika32)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Ali sem starokopiten?
10.8.2006 19:58:28   
Sita
bejbika32, če sta oba za, pojdita skupaj v to, se pravi s kakšnim parom (da bosta drug drugega videla, kaj delata in če sploh lahko v to gresta - mogoče bosta pa spoznala, da ne rabita nikogar in vama je najlepše, če sta sama), ne pa posebej. To res ne bi bilo dobro za vajino zvezo. Zdaj sta skupaj. Torej skupaj naprej še s kakšnim parom ali ostanita sama skupaj.
Sicer vajin odnos ne bo več isti. Si predstavljaš, da bi šel mož z drugo, da ti to veš, pa vendar ostaneš takrat sama?
No, jaz osebno si že ne bi privoščila zabave z drugim brez moža. Ali skupaj z drugima ali pa skupaj sama.  

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu superca)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?