|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  68 69 [70] 71 72   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac
20.6.2007 17:37:27   
tejkaz
jaz sem jedla graham testenine s paradižnikovo omako. Sem jo kupila, ker ni bilo časa kuhat. Sem šele potem videla da je notri sladkor, sam kaj naj. Nekaj sem mogla jest pred službo. Zdaj malcam oreščke, zvečer bom pa jogurt in sir. Kot včeraj. Aja, zjutraj sem pa kruh in skutko.
Meni je ta hrana v treh dneh zelo dobra postala. Še kavo brez sladkorja spijem.
Eno vprašanje glede korenja. V knjigi piše da ga kao ne bi smele. A je to samo za kuhano ali tudi surovo?


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 1726
   RE: Montignac
20.6.2007 21:52:19   
dulcinea
Ojla pridne babnce. Res vam je za čestitat. No, tudi jaz sem zadnje čase kar pridna. Vsake toliko se sicer še pregrešim, ampak drugače kar gre tale Monti. No in danes sem se tehtala in imam kilo pa pol manj kot pred tednom. user posted image user posted image user posted image

tejkaz, surovo korenje lahko ješ.

Grem počasi v Mižule. Tale zadnjio teden v šoli je pa res težek.

LP; D

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 1727
   RE: Montignac
21.6.2007 7:01:16   
puncica
Dobro jutro punce.
kot je rekla dulcinea lahko surovo korenje ješ, kuhanega pa ne, čeprav jaz ne kompliciram pa kdaj tud kuhanega jem, al pa s tuno z zelenjavo, ki je v konzervi.
Včeri sem si pol zelenjavno juhico skuhala pa je bla ful dobra iz bučke pa pora, pa jogurtove kisle smetane (light) pa je bila noro dobra, pa jo imam še za danes.
Sicer pa danes zjutraj spet standard:
- sok grenivke, 2 žlički kvasa, jabolko
- mleko sicer mastno, ker mi je unga 1,5 zmanjkal, pa misliji, noter sem si dala pa še pražene lešnike in rozince (mmmmmm je blo dobro user posted image )
Čakamo na 9 uro.

Sem si pa zdaj kupila od Afrodite une hlače, ki si jih daš gor pa potem mal telovadiš tam 1 urco, pa moram rečt, da sem švicala ko pes, pa sploh ne vem kako tiste punce ki imajo št. 40 te hlače gor navesijo, ker so grozno ozke, pa jaz ki imam 36-38 števliko sem jih komi gor dobila, so pa od 36-40. No prav fajn je blo prej sem se še s anticelulitno kremo namazaa, si gor navlekla hlače in aerobala 50 min user posted image user posted image user posted image , uh sem se pol zakon počutila.

V petek grem pa na dekliščino in mormo danes s puncam kej pripravit no se v grobem že imamo program, tako da se bo v petek na veliko grešilo, pa kaj, sej ni vsak dan

Nč mejte se pa pridne bodite. Ja pa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image dulcinea za 1,5 kilce manj, kolk še "to go"



_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 1728
   RE: Montignac
21.6.2007 12:51:37   
puncica
Pa kje ste punce, se spet sama s sabo pogovarjam. Evo moja solatka danes:
- 2 manjša paradižnika
- pol kumare
- 1 manjša zelena paprika
- beli kozji sir
- 5dag puranjih prs v ovitku

pa je ful dobruser posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 1729
   RE: Montignac
21.6.2007 13:41:21   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

Včeri sem si pol zelenjavno juhico skuhala pa je bla ful dobra iz bučke pa pora, pa jogurtove kisle smetane (light) pa je bila noro dobra, pa jo imam še za danes.


Kako pa skuhaš tako župco? Deliš še z mano?



Sem si pa zdaj kupila od Afrodite une hlače, ki si jih daš gor pa potem mal telovadiš tam 1 urco, pa moram rečt, da sem švicala ko pes, pa sploh ne vem kako tiste punce ki imajo št. 40 te hlače gor navesijo, ker so grozno ozke, pa jaz ki imam 36-38 števliko sem jih komi gor dobila, so pa od 36-40. No prav fajn je blo prej sem se še s anticelulitno kremo namazaa, si gor navlekla hlače in aerobala 50 min user posted image user posted image user posted image , uh sem se pol zakon počutila.


Veš kaj, jaz te dni švicam brez kakšnih koli AFroditinih hlač. Zadnjič sem se peljala k mojemu (eno uro) in ko sem prišla do njega, so ble hlače tolk mokre, da je rekel, če mi pipca ne dela. user posted image  A te hlače so tudi v večjih številkah al kako? Al so sam za suhice?


dulcinea za 1,5 kilce manj, kolk še "to go"



Ojej. Moje kilce morjo najprej pridt na kilažo od "preden sem začela hujšat" To je še štiri kile najprej. Potem šele začnem it v minus. AMpak kile so šle spet par dek dol. Se vidi da ful švicam, pa da mi v tej vročini ne paše skor nič jest. Bom si kar kaj hladnega naredila.

Grem neki južnat. ČAw


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 1730
   RE: Montignac
21.6.2007 15:30:30   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea

Kako pa skuhaš tako župco? Deliš še z mano?


Evo http://www.kulinarika.net/recept.asp?ID=5009 preprosta in men zelo dobra user posted image user posted image

afrodita hlače, ja so v več velikosti mislim pa da:
36-40 pa 42-46, pa se mi zdi da še 48-52 nisem sigurna. Sam res se fuuuuuul težk gor dajo user posted image pa ne vem al to mora tak bit al kaj, pa potem si jih potegneš gor do jošk pridejo pa mal pod koleni. Pa švicaš ko norc, no sej to že itak a ne user posted image user posted image user posted image

kilce vseeno čestitke za vsako izgubljeno kilco se pa men tud zdi da tale sonce kr pobira vodo iz telesa

Kaj trenutno delam: jem jogurt 0,1% s semeni, lešniki in orehi user posted image user posted image user posted image u pa domov moram  user posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 1731
   RE: Montignac
21.6.2007 17:11:04   
tejkaz
Jaz sem tudi še tukaj ampak crkujem od te vročine. Glava me tako boli, dela imam toliko da se ven ne vidim, lačna sem....
Zjutraj sem jedla kruh s sirom, ob dvanajstih sem si naredila piščančka na olivnem olju ampak sem pojedla zelo malo zarad te vročine, potem sem šla v službo, zdaj sem pa lačna postala, doma bom pa šele ob osmih. Zvečer bom jedla standardno jogurt z semeni in kakšen kos sira zraven.
Moram nazaj na delo.
Lep pozdrav


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 1732
   RE: Montignac
22.6.2007 8:39:30   
Naty*Taja
Najprej da sporočim, da sem po novem profesorica - ja zagovor sem uspešno opravila, tak da zdaj nimam nobenih izgovorov več, da mi živčki ne dajo se držat Montija! A ne Punčica? user posted image  Ja sej če bi bila tako živčna, kot v torek zjutraj, pred zagovorom, bi stoposto shujšala, ker mi je kr slabo ratalo, če se samo vidla kakršnokoli hrano! To se mi je zgodilo prvič v življenju!
No zdej sem pa tri dni že pridna in ne grešim. Pa zdejle ko gre mala nazaj spat, grem ono aerobiko sprobat... Čeprav je vroče že kot hudič! Verjamem, da pri vas tudi.
Pozdravljene tanove.  Dana - tudi jaz sem delala celo leto, ko sem pavzirala in je bila tam menza z dvema malicama pa solato si si lahko vzel al pa sadje za bon. Pa itak jedilnik za cel teden gor visi in pač pogledaš, če bo drug dan kaj zate, drugače pa si zraven neseš pa je. Kako mrzlo solato, kot je že ena rekla, al pa tudi kako meso in npr. paradajz. Pa če so kaki dunajski si jih malo "olupiš", pa je.  Vse se da. Pa tudi, če se boš drugače držala in pri kosilu grešila bo šlo dol. Malo bolj počasi, ampak skor stoprocentno. Ti samo sladko črtaj pa bel kruh in testenine, pa bo že veliko. Za začetek bo, potem te bo pa tko samo potegnilo...
Oj Dulči - so mi kolegice, ki že učijo tudi rekle, da je zadnji mesec v šoli  za umret. Kaj že ti učiš?
Punčica - dobro, da si me spomnila, mam jaz tudi tele hlače. Ja Dulcineja se dobijo tudi one večje, ker jih jaz imam. Sem pa to enkrat v eni reviji vidla reklamo in naročila. Že ful dolgo nazaj. Pa tisto orodje za noge trenirat je bilo zraven. Ne vem več kako se reče.
Grem zdej švicat.

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 1733
   RE: Montignac
22.6.2007 9:56:26   
puncica
No upam da je Naty dobr za švicala, ker v tej vročino to verjetno sploh ni problem, pa če sam sediš user posted image NO jaz sem pridna, včeraj sem zvečer jedala sam to zelenjavno župco, ko smo potem imele sestanek za deklišno ki jo imamo danes in smo pogruntale da bo programa tam za 5 ur user posted image zdej pa ne vem kako to v hitrejšo različico dat user posted image ma bo že, se bo pa pilo in jedl verjetno, uh jutri bo spet kaka kilca več user posted image Danes zjutraj pa sem jedla kr navadn mlek, ker unga posnetega nisem imela, pa se kr mal krivo pučutim, pa za kosilo še ne vem kaj bom verjetno pa polnozrnat kruh pa skuto, pa kak paradajz, ma neki že.

Nič mejte se lepo


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 1734
   RE: Montignac
22.6.2007 11:49:57   
Naty*Taja
SUPER se počutim! Ja Punčica sem tak zašvicala, da je bila kr poplava! user posted image  
Ful huda kombinacija je tole bila - soparno in vroče ozračje, skakanje v divjem tempu pa še one hlače na riti!!! Po moje da sem kaki dve kili kr zgubila. user posted image
Sem pa točno to iskala - takole aerobiko namreč. Ful mi je fajna. Čeprav se kr velik švercam zraven. Ma je res noro. Upam, da bom po kakih 14 dnevih zdržala vse. A ti Punčica tole skoz zraven zdržiš? Verjetno da je, glede na tvojo postavo user posted image , ker meni špeh kr preveč skače in me dol vleče user posted image .
No v glavnem ful sem navdušena. Zdejle si pa kuham kosilce. Kr na koščke narezano cvetačo in paradajz in piščančka dušim - to se kr samo kuha, da imam jaz cajt pospravljat zraven. user posted image  Potem pa si bom zraven naredla še paradajzovo solatko, ki jo ful obožujem. Za zajtrk pa sem najprej eno breskvico, potem kavico z mlekom in zraven na kruhek namazan light namaz z zelišči od LM. Za večerjo pa še ne vem. Za vmes bom pa kake borovnice al pa maline in študentsko hrano - one oreščke. Pa vodo, vodo, vodo.....
Se pišemo.

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 1735
   RE: Montignac
22.6.2007 13:58:15   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: Naty-Taja
Najprej da sporočim, da sem po novem profesorica


Bravo Naty-Taja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Le kdaj bo meni uspelo?


Oj Dulči - so mi kolegice, ki že učijo tudi rekle, da je zadnji mesec v šoli  za umret. Kaj že ti učiš?


Jaz učim razredni pouk. Že pet let sem v tem fohu in mi ne uspe diplomirat. No letos poleti bom. Takoj ko pridem iz Barcelone dokončam. Je res kriza. Prva leta imaš ful dela. Potem pa ugotoviš, da lahko tudi hitreje priprave narediš. Dobiš prakso itd. Iz česa si pa ti profesorica?


Sem pa točno to iskala - takole aerobiko namreč. Ful mi je fajna. Čeprav se kr velik švercam zraven. 

Kakšno aerobiko imaš? Kje si jo dobila?



No, jaz sem se poslovila od svojih letošnjih učencev. Mi je kar mal žal vsako leto. Pa čeprav so bili letos ta veliki user posted image . Danes zvečer imamo pa še koncert ob dnevu državnosti. Pojem namreč v učiteljskem zborčku. Šele drugi javni nastop. Mal mam tremo, kar ponavadi nimam. Pa mal prej sem probala če so mi sploh črne hlače prav. Glih za glih da jih zapnem. Ne vem, če ne bi šla kar ob 4 (ko se odprejo trgovine) kake kupit. Sam zdaj, ko sem ugotovila, zakaj so moje kile rastle, upam, da bom dala še mal dol, pa da ne bom rabila novih hlač. Bom probala kar mal zdržat v teh preozkih.


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 1736
   RE: Montignac
22.6.2007 14:05:28   
puncica
Evo sem ti rekla da je fajn, tud jaz sem tole kr dolgo iskala a kaj ko sem se zdaj že naveličala pol pa une afne tam gledam ko zraven skačejo pa si mislim ja glavno da so lepe, če jim je pa vroče pa ni panike očitno, ko majo vse spuščene lase user posted image user posted image user posted image Jst bi verjtn se kr skuhala, pa tiste gamaše gor čez kolena user posted image ma res no, sicer je pa fajn, tako se fajn razgibaš, in verjamem da si švicala ko pri norcih. Upam da ti bo v pomoč za kakšno izgubo še kakšne kilce več. Sicer pa dam jaz vse skoz razen tam pri drugem delu dance section spustim tist ko plešejo salso pa ne vem kaj še, pa je to enih 5 min, pa spustim in dam naprej, pa pol na konc tud zatezanje mi je 15 min kr mal preveč, tako tud tam mal po svoje naredim in to je to. Sigurno pa dam skoz ogrevanje, pa tist ta hitr del, pa itak za trebuh in noge, tak me potem pride približno 1 uro vse skup.

Sem se pa spomnla da moram 2mak poslat cd, pa mi je čist z glave ušlouser posted image , evo posnamem čez vikend v torek al pa jutri mogoč, če se mi bo dal z avtom zapelat do pošte oddam in v sredo že lahko mal treniraš

No jaz sem pa danes za kosilo jedla 5 kosov polnozrnatega kruha namazanega s pusto skuto, pa gor paradajzi. Zdej se mi pa zdi da me želodec peče po paradajzu, a mislite da monti paradajz uvršča med sadje, ki ga moraš pred obrokom jestuser posted image Pa fuuuul se mi je sladke zaluštal, tako sem zdejle eno naktarino pojedla pa je kr bolje, pa še po kofe si bom verjetno šla.

Uh me že kr skrbi ko bo zvečer hrane verjetno za izvoz, mah neki bom že pojedla pa mal bom pazla, sem pa danes zjutraj mela 51,3 kilce, tako da se bližam pooooooočaaaaasi cilju, no obseg trebuha pod popkom pa se mi je tud zmanjšal za 1 cm. A ve se kej merte al sam vagate?

< Sporočilo je popravil puncica -- 22.6.2007 14:08:18 >


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 1737
   RE: Montignac
22.6.2007 14:18:33   
Naty*Taja
Oj Dulči. Jaz sem pa prof. matematike. Sej jaz bi do sedaj tudi že lahko imela kej izkušenj, če bi redno faksirala. Pa sem malo delala, pavzirala ponavljala, rojevala user posted image  vmes. Se pa izteka že moje 9 študentsko leto in uspelo mi je prijadrat do konca.  Ravno iz tega razloga kot se je tebi zavleklo, nisem hotla it prej delat. Sej ne rečem, če bi kak stalni šiht padu, vežde bi šla, sam tista nadomeščanja bi mi pa sam še vse skup zavlekla.
Aerobiko mi je pa Punčica presnela in dostavla - hvala Punči še enkrat.
Punčica po moje imajo tak spuščene lase in so našminkane ravno zaradi tega, ker snemajo za laike? Po moje morjo kr redno delat, da tole zdržijo in seveda imajo nepreklicno več časa zase, kot npr. midve in nama podobne! user posted image  mi čist liči tole na ples pri videospotih in mi ful paše, ker zelo rada plešem. Vsaj včasih sem. Sem enkrat v enem diskaču dobila celo zlat prstan za naj plesalko! user posted image
Sem se pa jaz na začetku (beri januarja) zmerla povsod in imam nekje spravljeno - bom kontrolirala, ko bom vsaj približno zadovoljna sama s sabo!
Grem zdej pucat, cel dan že sam po rač. klofam! Če je pa tak fajn, ko se ni treba učit, pa še destprstno tipkanje sprot s tem vadim. user posted image

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 1738
   RE: Montignac
22.6.2007 14:35:35   
dulcinea
Punči, pa kaj imate to zaeno aerobiko? A to imaš kupljeno al si kje na natu dobila? K jst bi tud to imela.

Sem lani hodila dvakrat na teden k aerobiki in mi je bilo kul. Sem se potem počutila ful dobro. Pa shujšala sem tud.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 1739
   RE: Montignac
22.6.2007 21:02:31   
Naty*Taja
Dulči, to je Punčica z mule potegnala. Je angleška in ene barbike tam skačejo user posted image  Je pa ful razmigana in taka malo ritmična aerobika. Za mene super.

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 1740
   RE: Montignac
23.6.2007 9:58:15   
tejkaz
Tudi jaz bi imela to aerobiko. Prosim :)
Naty-taja, a si študirala na FMFju ali na pedagoški. Jaz študiram matematiko na FMFju sam ne bom profesor :)
Tako, še malo pa bo en teden Montija minil. Počutim se enkratno, še prebava se mi je uredila. Nase dobim številko manjše hlače, vendar tehtam in merim se ne. Jem tako kot je treba, brez grešenja. Razen enkrat sladoleda se mi ni nič drugega niti zluštalo. Zdaj čakam da se mala zbudi in gremo v Lj po nabavo hrane. Jupi!!


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 1741
   RE: Montignac
23.6.2007 17:34:30   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: Naty-Taja

Dulči, to je Punčica z mule potegnala. Je angleška in ene barbike tam skačejo user posted image  Je pa ful razmigana in taka malo ritmična aerobika. Za mene super.


Kakšen je pa naslov? Si bom sama potegnila z emule.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 1742
   RE: Montignac
23.6.2007 22:18:17   
rainbow
Čeeerr!

še k vam pokukam in vidim, da ste res pridne, čestitke user posted image user posted image user posted image

ja, evo, jaz tudi v prosveti in me sploh ni blo tu cel teden, prava norišnica, ampak zdaj je konec (no, delam še 2 tedna, ampak z počasnejšim tempom)
Al*1 tudi nič ni pisala vidim, tak da to je dokazano, da je konec šolskega leta resnično naporen. jaz sem danes čist fuč.

Naty, čestitke za pridobljen nazivuser posted image user posted image user posted image

Puncica, zdaj ko sem malo preletela vsa vaša pisanja, res si navdušena in prav je tako. Samo čudim se, kam je moje navdušenje šlouser posted image , ki sem ga tudi imela. zdaj me pa kar vse nekaj premami.

tejkaz, vidim, da tudi tebi ta način ugaja, super; veš da jaz tudi kavo vedno brez sladkorja pijem, mi je prešlo v kri. edino brez mleka pa je ne bi mogla. čeprav baje ni zdravo, a ne. Sem pa kar kofetarica.

lep ostanek podaljšanega vikenda želim, pa kmalu sept tu gor visimuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 1743
   RE: Montignac
24.6.2007 7:51:39   
al1*
Hej!

Ja, napornega tedna je konec!

Naty-Taja - čestitam za uspešno opravljeno diplomo! user posted image user posted image user posted image user posted image

Upam, da bo sedaj več časa za miganje, in javljanje.

Tudi jaz imam one hlače za hujšanje - moje so neke neoprenske in sem jih kupila prek Neckermanovega kataloga. In res se spodaj potiš, da je joj. Jaz sem na začetku , ko sem jih res pridno uporabljala fajn shujšala v rit, sedaj pa sem spet dobila kakašen centimeter zraven. Hvala, da ste me spet spomninile!

Še moj jedilnik:
z: nektarina, kruh + marmelada b.s.
k: meso na žaru + kumarična solata
za večerjo pa še ne vem.

Lepo se imejte!


_____________________________

lp


(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 1744
   RE: Montignac
24.6.2007 8:49:48   
Naty*Taja
Hoj, sam na hitrco. Zaenkrat držim razen včerajšnjega sladoleda. Pa enega malega piva.
Aerobika ima naslov Pump it up.
Tejka jaz sem študirala v MB, kjer je do mojega vpisa obstajala samo pedagoška matematika. Imamo pa od letos naprej svojo fakulteto za naravoslovje in matematiko tudi mi. Sam zdej pa nebi šla še enkrat skoz to. user posted image
Me je pa učil en vaš profesor - Miran Černe. Mater je ta človek zakompleksan. Pa vaš faks mi je tud ful dolgočasen?! Mislim stavbo pa to, a ni? Vem pa kje je ravno zaradi tegale zoprnega profesorja - nas je imel en del analize 3 in smo jo delali s kolokviji. Pa ker še ni bilo rezultatov, se tisti, ki nismo bili ziher, ali bo pozitivno, nismo prijavili prav čas na prvi rok ampak potem na teden dni kasneje. Prijava je bila zgolj formalnost! Pa si je gospod izmislil, da tisti, ki so prijavljeni na prvi rok, dobijo vpis in podpis, ostali pa smo ga mogli potem po LJ iskat. Pa še to, če ga nebi takrat prej poklicala, bi se za pet minut  zgrešila in bi lahko še enkrat v LJ plezala. Potem pa mi še reče, da sem vsaj enkrat vidla LJ in njihov faks?! Halo, kot da sem taka kmetica, da nisem še nikoli bila v LJ. Faks pa mi itak ni bil všeč in bi bilo bolje, da ga nebi vidla. Imela sem srečo, da sem takoj naredla tale izpit, ker imajo naši študentje z njim ponavadi največ preglavic. Ne vem no, da ne more to kdo od naših prevzet. Evo, tak malo za intermezo.
Drugače pa hujšam, hujšam......in se zraven ohlajam. (mi je kr pritisk dvignilo, ko sem se spomnila nanj!)

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 1745
   RE: Montignac
24.6.2007 10:43:52   
dalinc
upam, da ni kaj narobe ker se vrivam sem gor. Ker vseeno ne vem, koliko bi naj shujšal po Montiju in v kolikem času. Tako neodločna sem, nekako se ne morem spravit k hujšanju, poletje je tu, jaz pa še vedno na plus deset.

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 1746
   RE: Montignac
24.6.2007 14:01:16   
Naty*Taja
dalinc - en mesec na Montiju ti bo dal 8-10 minusa, če boš res pridna in boš poleg tega še vsaj dvakrat na teden po kako uro telovadila! Drugače pa po moje kakih 6 - skor sigurn. Poleg tega pa se ti bo spremenila presnova in se ne boš nazaj zredila v kolikor ne boš pretirano jedla potem. Srečno in sem vesela, da si se nam pridružla. Kr začni - pozor, pripravljeni zdaj!!user posted image

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu dalinc)
Neposredna povezava do sporočila: 1747
   RE: Montignac
24.6.2007 22:06:15   
rainbow
Čer!

Dalinc, jaz sem shujšala nekje 5 kg prvi mesec, s tem da sem se res ful držala 1. stopnje. zagotovo ti uspe, če boš le vztrajala.

Sicer pa sem jaz danes jedla fino rižoto z divjim rižem in zelenjavo, gor pa parmezan, mnjam. večerja je bila malo mimo, ampak to ni važnouser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 1748
   RE: Montignac
26.6.2007 7:07:18   
puncica
Dobro jutro punce.
No dalinc sama ti ne morem ne vem kolk pomagat, ker po montignacu nisem izgubila več kot 1-2 kilce jih pa nimam tako pretirano veliko, tako da izkušnje so že itak punce povedale. Se pa meni zdi Montignac veliko boljši kot ločevalna, samo v primeru, da se ga tud po tistem ekstrenem hujšanju v večini držiš, potem se po moje ne moreš več ne vem kolk zredit, da se ti pa presnova spremeni pa kr ne verjamem, ker če greš ti nazaj na tisto staro prehrano, valda se boš spet zredil. Tako da jaz pravim da je edin način da shujšaš in obdržiš težo, da se mal paziš in pravilno kombiniraš, pač sprememba vsega tistega kar se je delal prej. Ločevalna mi je pa čist mim, ker se mi zdi da tam pa punce fuuuuuul stradajo pa čeprav bi lahko več jedle, sam ko vidim takle jedlnik:
Z: 2 kivija
K: popečena puranja prsa s solato
V: jogurt
Se mi kr user posted image user posted image user posted image Jaz bi pri taki prehrani umrla in se ne čudim da potem punce po 90 dneh dobijo nazaj kilce.

No sama za vikend nisem bila pretirano pridna, v petek smo mel dekliščino, sicer sem jedla sam pršut pa purnja prsa v ovitku in zelenjavo pa mal francoske, sem pa kr neki peciv pojedla pa spila sem 2 borovničke, 2 tekile s soljo in limono, pa me je ponoč takooooooooo trebuh bolel, pa zdaj ne vem al zarad tega ker je bilo pretirano vnašanje nezdrave hrane, ki je moje telo ni več vajeno al pa sem pretiravala s pijačo, sam se mi zdi da drugo ne bo, ker ko sem spila potem še 2× po 2 dcl vode je bilo kr bolje. Potem pa smo še torto pozabil pojest, pa smo jo še cel vikend hodl k punci jest, tako da ja grešila sem in krivo se počutim user posted image Ja pa še mleka mi je zmanjkal, tako sem kr domčaga pila, mah vse je bilo na kupu. Študiram da bi uvedla en vitaminski in potem 1 vodni dan, sam dvomim da mi bo ratal. user posted image

No danes sem spet jedla kr polnomastno mleko s misliji, pa seveda pred tem 1 stisnjeno limono 2 žlički kvasa, 1 jabolko in 1 kivi. mah bo že.
ja pa noge me danes grozno bolijo in gruntam če so krive une afroditine hlače, ker me preveč stiskajo skupaj ko telovadim user posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 1749
   RE: Montignac
26.6.2007 10:33:44   
sasa30
Punce, jaz bi se vam pridružila... Sem poskusila že marsikaj, od ločevalne do ne vem česa vse, uspehi so bili, ampak me je potem potegnilo na stare tire in, glej ga zlomka, pristala sem na +8 user posted image . Se mi zdi, da sem zrela za kakšnega psihiatra, ker se tako sekiram user posted image . Začela sem migat, in sicer 3x tedensko hodim tečt po 5 km, moj največji problem pa so sladkarije user posted image !
Povejte mi, se splača kupit tiste afroditine hlače?

LP, se že še kaj oglasim.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 1750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  68 69 [70] 71 72   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  68 69 [70] 71 72   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?