|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  65 66 [67] 68 69   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac
7.6.2007 15:25:42   
puncica
Mah jst mam kup tega kolk je pa uporabn je pa druga zgodba. Mam pa tole:
Power 90 (KLIK)
Sculpt Circuit 1–2
- vaje z utežmi pa tako bol na izi (29 minut)
Sweat Cardio 1–2 - cardio vaje, mal kickboksinga, pilatesa, tako tud bol na izi (36 minutes)
Sculpt Circuit 3–4 - vaje z utežmi mal bol intezivno kot 1-2 (38 minutes)
Sweat Cardio 3–4
- cardio vaje, tud mal bol intenzivno pa podobno kot 1-2 (42 minutes)
Ab Ripper 100 & 200 To pa so vaje za trebušne 1. je 100 trebušnih (po 10 ponovitev, 10 vaj), 2. pa 200 trebušnih (po 20 ponovitev, 20 vaj)
P90X(KLIK) mislim da mam skoraj vse razen tistih, kjer rabiš utež. So pa to bol take intenzivne vaje po 1 uro, pa res včas fuul težko, no to bol redko delam, me vse boli pol user posted image
Slim in 6 (KLIK)
- Start it up je tako bol na izi (25 min)
- Ramp It Up je mal bol intenzivno (48 min)
- Burn It Up je pa že ful intenzivno (60 min)
Je pa mal dolgcajt, ker ni muske zraven, mi je pa všeč ko zraven ura teče. Tu delam največ Burn It Up, so pa to bol tako vaje za mišice, pa tud mal zašvicaš zraven
Winsor Pilates, mislim da enih 5 različnih no ne vem točno
Pump It Up, The Ultimate dance workout (KLIK)
To je pa aerobika, tako mal več kot 1 uro, maš pa tako 10 min ogrevanje, 20 min mal bol na izi aerobike, 20 min intenzivne, pa pol vaje za rit pa trebuh, pa ohlajanje in raztegovanje, tako vse skup pride okol uro pa 15 min
pa pol mam še enga Tai Bow Billy Blanks al neki, mam pa pol ure izi varianto, pa mislim da 20 min kickboksinga.

No to je to, kaj želiš... user posted image


Zdejle pa pojedla jogurt z orehi, mmm je bil dober. Mejte se grem domov. user posted image user posted image

Ja pa treba je delat, ne da ti v omari leži, pa so efekti potem user posted image user posted image user posted image Trebušček ravn, noge bol kompaktne, pa joške manjše user posted image




< Sporočilo je popravil puncica -- 7.6.2007 15:27:49 >


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 1651
   RE: Montignac
8.6.2007 7:40:16   
puncica
Dobro jutro punce
No evo mene, na štartu, zjutraj bila pridna, pojedla:
- stinjen grenivkin sok
- 2 fuuul dobra kivija
- nemastno mleko s tistimi šparovimi kosmiči, sem jih mlela in mlela in mlelauser posted image , ker baje je treba dobr premlet v ustih, da nastane kaša, da ma želodček pol manj dela pa da se več hranilnih snovi izloči user posted image
- jogurt EGO s suhimi marelcami
- bela kava biancka.

Kot vedno čakam da bo ura 9 in verjtno bom jabolka jedla se mi jih že lušta.

mah mi gre na živce, spodaj pod našimi pisarnami je en kafič al neki, no restavracija glih ni, en pajzlc bol, pa čist vsak dan ko okn odprem da bi pisarno preluftala smrdi po zažgani čebuli al neki, ma kr na bruhanje mi gre. Ni čudno da imajo vsi po taki malci probleme z želodcem, ena pol nonstop na wc laufa user posted image Jaz sem pa zadnič črva dobla v solati, pa ne grem več dol, se mi je vse zagabl.user posted image

Pa včeri sem delala Mini skutne muffine, pa mi nekako niso glih mafini ratal, ker sem jih dala kr v une papirnate posodice pečt v pekač, pa kaj pa vem, nekam čudni so user posted image Sej okus je ok, sam ni to to. Jih pa mam s sabo v službi. user posted image

Nič mejte se pa kej napište, ne sam brat user posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 1652
   RE: Montignac
8.6.2007 8:59:48   
2mak
O, Puncica, a lahko pridem na mafine? Mmmm, jaz jih obožujem! A pa so po Montignacu? Ti pa nič ne zavodam spodnjih sosedov - grozaaa!!!

Ja, laufanje za tamalo je res telovadba. Še posebej ponoči... Danes smo imeli spet pestro! Sem pa ful vesela, ker gremo po službi za tri dni na morje k tašči - juhuhu! Me je že včeraj klicala, če ji povem malo o tej prehrani, da mi bo znala pravilno skuhat! Joj, kok imam jaz dobro taščo!!! user posted image user posted image user posted image  Kuha pa itak tako dobro, da se bojim, da bom kaj grešila!

Zjutraj sem že pojedla kivi in popila limonado (je že standardno pri nas - tudi dragi to je in pije), zdaj bom pojedla zajtrk - žemljice+bela kava. Za kosilo pa še nimam ideje - verjetno kaj bolj na izi, ker bom okoli petih verjetno spet na morju jedla kosilo. Tko da se zdaj čez vikend ne bom javila, bom pa sigurno mislila na vas.

Aja, jaz kupujem sir lahki Jošt - se še nisem uspela poglobiti kateri bi bil najbolj primeren. Kaj pa mocarela? A se jo sme dat v solato, zraven pa ješ testenine?

Tale ideja za telovadbo doma je pa kar mikavna, samo nisem čist 100%, da bi meni to zneslo. Se morem zvečer ponavadi tolažit, da je tudi pospravljanje in likanje ena vrsta aerobike user posted image !

Lepo se imejte!

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 1653
   RE: Montignac
8.6.2007 10:27:50   
Naty*Taja
Joj Punčica si mi dala spet tak zagon, ko si tak pridna! user posted image  Sem pa jaz od januarja že tudi na montiju in me včasih že orng potegne. Kaj pa vem, ker nimam časa kej preveč kuhat, potem jem skor skoz eno in isto in se ti potem že malo zagabi user posted image . Pa včasih pozabim meso ven vzet ... v glavnem. sem pa bila takrat ful pridna in do zdaj spravila dol dobrih 13 kg. Pa to je ratalo tam v roku kaka dva meseca., zdaj pa ko ga tu pa tam serjem, pa malo stoji, pa kako kilco gor, pa spet dol... Bi pa res še rada kake 8 kg dol dobila, da bi bila potem zadovoljna s seboj. Je pa res, da brez telovadbe ni tak intenzivno. Se je kr poznalo, ko sem takrat hodila na aerobiko 2 krat na teden! Jaz bi kr onole aerobiko imela za začetek, ker za one moč vaje nisem jaz najbolj. Mi pa aerobika ful leži. Imaš občutek, da res narediš neki zase, ker se prešvicaš. Pilates mi je ful brezveze, ker je kr neki - nič se ne spotiš, pa še dost vaj jaz ne smem, niti prilagojenih, zaradi križeka- sem bila operirana. Tak da bi kr tisto imela. A se kr dol potegne,al kak - bom zdejle pogledala. Hvala za vse info. Ti pa še kr naprej tako pridna bodi. Jaz do zdejle še tudi nisem nič grešila - se nate spomnim in se prisilim, da ne user posted image user posted image

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu 2mak)
Neposredna povezava do sporočila: 1654
   RE: Montignac
8.6.2007 10:30:13   
Naty*Taja
Sem zdej vidla, da je sam slikca. TO bi jaz imela ja, Kje naj kupim? A bi mi lahko mogoče ti presnela, al pa posodla?

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 1655
   RE: Montignac
8.6.2007 11:35:15   
puncica
NO vsaj ena prednost v tem da sama se pišem a ne, mal spodbude sem pa le dala.
naty: Glede videa te kontaktiram privat, pa se zmenva. Je pa tud men najbolj všeč Aerobika, sam a veš jst po tej aerobiki "plešem" že kr en cajt in mi že mal hmmmm preseda user posted image Tako da zdej z mulo spet neki dol vlečem a kaj ko mi moj vstrajno daja na ustavljanje, ker pač on neki rabi za svojo službo, potem pa čakam in čakam, pa še placa nama zamanjkuje. Če maš pa mulo pa lahko komot dol potegneš. Sam res je treba delat, če sam leži v omari ni efekta, sicer pa je user posted image user posted image

No jaz sem prej jedla dve jabolki, pol je še sodelavka prinesla marelce sem še te dve pojedla, zdej pa en kivi, pa eno pomarančo, zdej počakam tam pol urce potem pa na kosilce, verjetno bom spet kako tuno jedla, kaj pa drugega user posted image

Imaš  pa kar prav ja, ko potem kr eno in isto ješ in se ti lahko seveda vse zagabi, zato pa jaz poskušam kej novga nardit, no ti skutni mafini, so pomoje ok, za zjutra za zajtrk, saj je not polnozrnata moka, pa mal sem dala not ovsenih kosmičov, pa jogurt, skuta, tako da men se zdi čist ok za zajtrk, pa še sladki niso preveč. Včeraj sem pa potem zvečer kr popekla narezane kumare, jajčevec, papriko in to jedla s piščančjimi prsi, pa je bilo ful dobro pa še zaspana nisem potem nič bla fuuul naspidirana.

Ja nič spet dobla goro za podelat. Mejte se.




_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 1656
   RE: Montignac
8.6.2007 14:37:00   
rainbow
Puncicauser posted image , v redi si, nam vsem daješ zagon in motivacijouser posted image

jaz pa imam ravnokar v pečici skutine štruklje, ne čisto po 1. stopnji, ampak ok. je manj mastna skuta in slano, pač pa belo testo, ker enkrat nism našla polnozrnatega, pa ga je treba tudi porabit.

je pa zadnjič moj možek bil v trgovini Hišica dobrot al kak se reče (so tudi na internetu pod tem imenom) in prinesel pirine špagete in čisto polnozrnato moko in bo ta vikend z nje spekel kruh.

mejte se lepo, soček sije, upam, da ne bo spet kakega dežjauser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 1657
   RE: Montignac
9.6.2007 9:14:51   
puncica
Dobro jutro punce, no danes mal bol pozno, ko je sobota a vendarle. Jutri mamo žurko JEEEEEE praznujemo rojstne dneve od naše tavečje pa od tamalega, bosta kr skup imela, ker nam vreme ni in ni bilo naklonjeno, upam da jutri bo. Tako da sem trenutno sama doma, moj pa tavečja sta šla nabavlat meseka pa to, sama pa čakam da se mali piščanček zbudi.
Kaj smo jedli:
- stisnjen sok ene grenivke
- jabolko
- kivi
- 4 koščke namazane skutke od špara pa marmeladka gor (lahk rečem 2,5 kosa kruha user posted image )
- pa sem bla še kr lačna, pa sem še pojedla en ego z orehi (zdej pa ne vem če nisem kiksnla ker orehi vsebujejo Buser posted image ) mah pa kaj
- bela kava

Ja ja sem bla fuuuul lačna. Včeri potem mal migala, tam 1 urco in bila potem kot prerojena, se vidi da mam menstre konec, tud nisem več tak napihnjena, pa 1 kilca je šla dol ampak te 2 ki bi se je še rada znebila, pa ne gredo in ne gredo dol, hmmmm le zakaj ne user posted image

Ja nič grem mal pospravljat, mejte se, pa priden bodite, pa sej veste Monti rula user posted image Vam povem da se sama prav prepričujem v kaj kar ni glih dobro, pa mi je zdej dobro, nikol si nisem misla da je lahko pusta skuta na polnozrnatem kruhu dobra, zdej jo pa prav obožujem, sploh če je še marmelada gor, pa navadni jogurti so mi bili ful blek, zdej so mi pa ful dobri,sploh če dam noter jagode al pa oreščke, ego za spit je pa itak zakon, sem po njem čist naspidirana user posted image Nč zdej pa res grem.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 1658
   RE: Montignac
10.6.2007 8:22:33   
Naty*Taja
Dobro jutro! Jaz sem pa ravno pri kavici in kruhku z marmelado. Kosilo ne vem kaj bo danes, ker gremo na teren in ....
Punčica glede kil se pa nič ne obremenjuj, ker pravjo, da lahko gredo na začetku celo gor, potem pa padejo. Boš vidla, kako boš vesela, ko boš kr naenkrat potem kake 3 kile zgubila, pa telo se lepše oblikuje....J

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 1659
   RE: Montignac
10.6.2007 17:16:40   
al1*
Punce, pridne ste!user posted image user posted image user posted image user posted image

Meni se pozna enotedenska bolniška - brez gibanja in tudi z veliko prekrški, ker sem bila pač skoz doma in se dolgočasla. Sem pridelala kak kilogramuser posted image

Zdaj pa brez milosti! Gibanje - tek, kolo in hrana brez prekrškov. 


_____________________________

lp


(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 1660
   RE: Montignac
11.6.2007 6:42:54   
puncica
Dobro jutro punce, no pa smo ponovno v novem tednu gremo novim borbam naproti. Glede kilc se sama ne sekiram, ker imam svojo idelano težo, čeprav bi kakšno še oklestila a ok, to ni nič, glavno da sem zdej tu kjer sem bila pred dvema porodoma.
Je bil pa ta vikend prav grešni vikend, V soboto sem bila tako lačna po sladkem da sem mogla zvečer jest medenjake, sem jih kr nekaj pojedla user posted image user posted image

V nedeljo pa smo imel žurko jedli torto (pojedla kar tri kose torte user posted image ), sicer sem si izborila da smo pekli na žaru ribico (škrpena) in je bila super dobra user posted image user posted image , a valda zraven jedla francosko solato in se šele zvečer spomnila da je noter krompir user posted image user posted image   Kruha nisem jedla, pa zelenjavce zelo veliko. Pa eno tako bol nizkolarično pecivo sem naredila po tem receptu, s tem da sem uporabila:
- polnozrnato moko,
- lahko smetano in
- marmelado brez sladkorja (eno mercatorjevo zdravo življenje),
- 0,5 dcl olja
- 1,5 dcl mleka (žal nisem mela tistega 1,5),
- vanilijevo aromo namesto sladkorja
- 66 g sladkorja
- 33,5 g frutkoze
Pa mal premal sem dala pecilnega notr pa se mi biskvit ni dost dvignil pa kaj, dobro je le bilo. Pa je moje pecivo v trenutku izginilo valda ko je bilo dobro pa mal bol mal sladko/mastno user posted image Kar je pa ostalo od peciv (tašča in mami sta pekle) sem pa pobasala in nesla danes v službo naj se mal punce mastijo user posted image user posted image Torte pa je še 4 kose, kaj bo z njo se pa verjetno ve, da jo bo mami morala pojestuser posted image

Danes pa sem jedla za zajtrk:
- 1 kozarc soka grenivke
- 2 kivija
- 1 EGo jogrut pa 1 LCA jogurt skupaj zmešan z malinami (mi jih je mami prinesla, pa je treba ponucat
- bela kava
Zdej čakamo na 9 uro user posted image user posted image Nč punce mejte se.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 1661
   RE: Montignac
11.6.2007 6:47:53   
al1*
Jah, ti vikendi so res user posted image . Čeprav je moj tokratni bil prewcej znosen, ker sem v soboto bila v službi, pa nobenih žurk ni bilo. Edino na sladoled sva s taveliko šli včeraj zvečer. user posted image

Danes bom sedaj pojedla malo malin, nato bodo ovseni kosmiči. Za kosilo bo zelenjavna juha in pečen krompir (vem, da ni čisto o.k).
Za večerjo pa še nimam pojma.

A mislite, da je o.k., če zjutraj namesto sadja v vodo stisnem pol limone?


_____________________________

lp


(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 1662
   RE: Montignac
11.6.2007 7:18:56   
Naty*Taja
Ja Al tole z limono je čist, kakor se vzame. Po eni strani je res sadje, pa naspidiraš se s C vitaminom, po drugi strani pa limona ful izsušuje telo in je zato dehidrirano, če ne spiješ ogromno. Tole vem iz lastnih izkušenj. Ko sem pavzirala sem celo leto delala, in ker ogromno spijem, pa po montiju sem se držala, sem si v liter in pol plastenko vsako jutro stisnila eno limono in vodo, da sem potem to v službi pila namesto navadne vode. Je bilo super, ker dve leti sploh nisem bila bolna! Niti enkrat, če se je pa že začelo kej kazat, je pa takoj ponehalo. Sam sem pa bila tko izsušena, da me je kr dušilo. Po moje je treba najt eno srednjo pot. Mogoče dvakrat na teden bi bilo dovolj?
Drugače pa smo mi bili včeraj na terenu od zjutri do zvečer in smo prišli samo do ene pizzerije, tak da je bilo moje kosilo pizza user posted image . Pa smo spet na začetku. Jaz kar ne najdem volje za držat. Upam, da me še kak mesec pred morjem spet prime, ker bi res rada odložila tole salo user posted image . ti Punčica, a ti si potem kr na drugi stopnji, če si že na svoji idealni teži? Sej jaz sem tudi že na oni izpred obeh porodov, sam morem doseč še ono težo izpred operacije - sem potem kake dva meseca po operaciji na križu sam ležala kot snop (kaj pa naj bi drugega, če ni šlo) in pridobila... kr dost. Jest sem pa mogla, v bolnici zaradi tistih močnih enekcij, v zdravilišču pa, ker sem imela fajn cimro in je bilo vse samopostrežno.... in kake sladice so imeli...In je šlo gor kakih 7 kg v 14 dnevih kljub vsemu miganju in terapijam. user posted image  Ja valda pa ker sva bili v Laškem, sva še vsak popoldan pred bazenom šli na sprehod do špice na Bandidosa... Sej sploh ni čudno, da se je teža tak dvignila. Zdej pa mam, ko morem hujšat.
No ne bom vas več morila, se grem učit  in verjetno spet kej grešit! (ja hudiča, kako bi človek zdržal brez, če se pa že naprej odloči, da ne bo? user posted image  user posted image )

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 1663
   RE: Montignac
11.6.2007 8:52:55   
meta22
hej!

moram vas pohvaliti za vaše javljanje in za vzpodbudo! mam pa eno prošnjo: a ma katera recept za polnozrnate palačinke? ga je ena nekaj postov nazaj napisala, pa tega posta več ne najdem!!!user posted image pa so ble tako dooooobre!

bodite še naprej tako pridne. jaz še vztrajam in je po dolgem času spet šla ena kilca dol.


lp
meta

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 1664
   RE: Montignac
11.6.2007 12:11:28   
puncica
Ja Naty sem na drugi stopnji, no pravzaprav sploh ne hujšam, sam tako raje se tako prehranjujem, kot da bi kilce spet šle gor, pa še paše mi, mi ni težko, včasih kej zagrešim a ok, ni prehudo. KO sem brala da je kriva slinavka, sem rekla da je treba to uredit in evo za to sem se odločila in tako mi paše.

Moja prehrana danes pa je takale, zajtrk sem pisala, potem sem ob devetih jedla
- 1 pomarančo
- 1 jabolko
pa zadnje čase sem ugotovila da bom morala jabolka opustit, ker me po njih začne želodec bolet , pa tako so mi dobra ko hrustajo, tako sem si zdaj nabavla pomaranče, kivije (uni bio iz mercatorja so fuuuuuul dobri) pa nektarine, so jih znižal iz jurja na 500 SIT.

Sicer pa trenutno mal kosilam (ma kosim mi je čudno ):
- zelenjava s tuno po sredozemsko (noter je sicer korenje in grah pa kaj pol)
- sir šmarski rok
- pečen pršut
- kisle kumarce
- pa verjetno bom še 1 jogurt, sem zdej našla enga navadnga od ljubljanskih z 0,1% maščobe pa 5g B in 4,6g OH Pa piše gor zelo lahek

Nč mejte se
A ja palačinke, tle sem nekaj našla:
- Polnozrnate palačinke s šampinjoni
- Polnozrnate palačinke s skuto
- Polnozrnate ameriške palačinke z otrobi
- Palačinke s pšeničnimi, ovsenimi in ječmenovimi kosmiči]

No to je to, drugače pa nadomestiš moko s polnozrnato pa je po moje. U jst bi jih tud jedla user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu meta22)
Neposredna povezava do sporočila: 1665
   RE: Montignac
11.6.2007 12:33:28   
al1*
Mi tudi pri palačinkah nič ne kompliciramo: enak recept kot za navadne, pa pač polnozrnata moka namesto bele. Pri nas je glavni mojster za palačinke moj user posted image

Naty- taja - saj limono bi samo tu in tam, ko grem zelo zgodaj od doma in mi ne paše nič jest tako zgodaj zjutraj.



_____________________________

lp


(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 1666
   RE: Montignac
11.6.2007 16:13:28   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: meta22

moram vas pohvaliti za vaše javljanje in za vzpodbudo! mam pa eno prošnjo: a ma katera recept za polnozrnate palačinke? ga je ena nekaj postov nazaj napisala, pa tega posta več ne najdem!!!user posted image pa so ble tako dooooobre!

bodite še naprej tako pridne. jaz še vztrajam in je po dolgem času spet šla ena kilca dol.



Mislim, da sem jaz objavila recept za polnozrnate palačinke, ma jih ne najdem. Probaj malo pregledat poste za nazaj.



_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu meta22)
Neposredna povezava do sporočila: 1667
   RE: Montignac
11.6.2007 16:21:41   
dulcinea
Evo še mene. Kot veste, sem že 14 dni neki bolna. Danes se se končno odločila it do zdravice in mi je dala antibiotike. Mende je angina al kaj.  Pritisk je pa čudovit je rekla. To je odkar sem na Montiju oz. odkar ne jem krompirja pa bele moke. ZAKON user posted image . Prej je bil pa zmeraj mal visok. Sam zgleda, da one nove tablete, ki sem jih dobila, tudi povzročajo kilažo. Zdaj jih jem en teden, ker me res duši, ko sem bolna. Tablete ne pomagajo nič, kile pa nihajo malo proti gor. Sem spet dobila neke nove tablete.


No ta vikend je blo tko-tko. Grešila nisem kaj preveč. Sem si pa v soboto na prazniku češenj v Brdih privoščila en ta velik bambus. Njami. Sam se vidi, da en pijem nič alkota, ker me je kar mal prijelo. V glavenm v soboto in nedeljo mi sploh ni pasalo jesti kosila. V soboto sem jedla šele ob 5h popoldne dva krožnika gobove juhe (a se sploh lahko?), za večerjo pa eno skledo zelene solate in mal meseka suhega. V nedeljo sem pa potem za kosilček pojedla en polnjen ligenj (uni tavelik). in seveda spet eno kiblo soljate. Za večerjo sem pa jedla kumare in papriko.

Danes zjutraj me je nekam prebava prehitela. Se bla do malce ene 6 do 7krat na WC. Ampak, ko sem rpišla domov, sem imela 10 dag več, kot pa prejšnji teden.



_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 1668
   RE: Montignac
11.6.2007 20:58:59   
2mak
Uf, kok ste pridne, punce! Mi smo se od petka do danes potepali po obali in se crkljali pri tašči in tastu. Je bilo ful dobro, pa še grešila sem čisto malo, praktično nič. Pa tudi polnozrnate palačinke sem jedla, s tem da je dala tašča še naribana jabolka noter in je bilo super! Drugače sem pa en dan jedla brancina+solatko, pred tem pa minerštico (brez korenja in krompirja), pa en dan meso+popečeno zelenjavo+skledo solate... Sem že malo pozabila kaj vse sem jedla. Danes sem pa jedla govejo juhico (čisto, brez dodatkov!), potem pa skledo solate, pa mesne polpetke+polnozrnat riž - to pa ni čist ok, a ne? No, samo sem prav morala vse jest, ker sem bila čisto pod stresom - sem imela glavobol, pa utrujena do konca. Moja hčerka je danes spet fasala vročino - že četrtič v treh mesecih, pa vsakič jo po ene 10 dni drži. Grozno! No, ampak sedaj sem spet ok, tko da sem si en ego privoščila (včeraj sem vanj za večerjo primešala veliko skledo jagod - njamiii!) in uživam ob branju vaših pisem.

Dobro spite, jutri vas pa spet preberem! Komaj čakam!!!

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 1669
   RE: Montignac
11.6.2007 21:06:45   
2mak
Aha, še tole: v knjigi Prehrana po Mont... piše, da so dobri praktično vsi siri in pa da ne smeš jesti za kosilo npr samo špagetov, ampak moraš zraven jesti še solato, ker še dodatno pomaga znižati gi.

Tko, meni se je zdelo to zanimivo vedeti, upam, da je tudi vam. Pozdravček še enkrat!

(odgovor članu 2mak)
Neposredna povezava do sporočila: 1670
   RE: Montignac
12.6.2007 6:29:03   
puncica
Dobro jutro punce
Ja to je res da bi naj ena hrana znižala GI, predvsem zelenjava, pa na solate sok iztisnjene limone, ampak jaz vedno pozabim na to user posted image
Sicer pa jaz sem včeraj zvečer no ob petih jedla kr palačinke ko so se mi tako zaluštale, pa not sem namazala pusto skuto zmešano z jogurtom pa marmelado b.s. pa je blo kr ok. Sem pa komi pekla palačinke, tako težko sem jih obračala, sem pa pekla čist brez maščobe. Zmešala sem pa takole:
- 2 jajci
- mleko
- polnozrnata moka
- pikica soli
- žlička fruktoze (ja je mogl bit user posted image )
Pa pojedla potem 4 palačinke namazane s skuto+jogrut+marmelada. Pa vem da ni čist ok pa vredu, potem sem bla pa spet zaspana za umret. Dobr da sem potem šla mal telovadit in se pretegnt, sem se takoj boljš počutila.

Danes pa jovo na novo, moj zajtrk:
- sok grenivke, 2 kivija
- mleko s šparovimi musliji
- bela kava

Čakam na malco verjetno bo potem:
- po 2 jabolki ali nekatarini ali pomaranči ali kivija

Kosilo še ne vem, verjetno si bom kr polnozrnat kruhek kupila  pa gor namazala skuto pa paradižnik narezala, pa kak jogurt, no ne vem še

Za večerjo pa bo danes škrpena, mi je moj dragi obljubil da mi jo da takoj gor ko pride domov, lepo speče, pa bomo potem jedli mmmmmmm

Še to sem hotla povedat da jaz si grenivko ko si jo stisnem dam v kozarc vse tiste olupke, ko ostanejo na ožemalcu, pa še vodo nalijem nanj, pa tako potem dopolnim kozarec da je poln z vodo, kokr manjka. A ve sam sok pijete, brez da bi mešali z vodo. Nč grem lulat. mejte se.





_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu 2mak)
Neposredna povezava do sporočila: 1671
   RE: Montignac
12.6.2007 8:11:49   
rainbow
Hojla!!

Zdaj ste me pa res v dobro voljo spravleuser posted image user posted image , predvsem ti Puncica z lulanjemuser posted image user posted image user posted image
Puncica si pa zgodnja danes, skoraj tak kot jaz, sam se mi pa zdaj že tak zehauser posted image user posted image ; bo treba kako user posted image spit.

Jaz tudi komaj balansiram moje kile, kak dan boljše kak dan ne tak dobro. Pa ok, sem se nehala sekirat, če kaj sladkega pojem. Samo da ne pretiravam. 
jaz tudi ne vem, kaj bo danes za kosilo; sem sama zdaj dva dni; nekaj zelenjavnega ali z jajci. V glavnem, mesa nočem videt.

Glede jutranjega obreda pitja/jedenja sadja; jaz vedno stisnem grenivko+pomaranče+limono; možek pije samo sok (gospoduser posted image ), jaz pa obvezno vodo zraven.

Kak tečen dan; nič, v službo bo treba počasi. najprej pa kavicauser posted image
vsem lep dane kljub vremenuuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 1672
   RE: Montignac
12.6.2007 8:29:41   
puncica
ja sem zgodna, sej sem vedno user posted image user posted image user posted image Morm pridet prej da dobim sploh plac za parkirat, pa še všeč mi je ko mi noben ne mori, itak se pa že vstanem ob petih, da ves obred s hrano dam skoz user posted image Moj pa je danes že stotič rekel pa kaj si ti normalna zarad tega da ješ se eno uro prej ustajaš user posted image user posted image pa sej ni krize pa še mir imam, ko otroc še spijo možek pa tud.

Sicer pa sem zdejle mal malcala pojedla 20 češenj user posted image user posted image in 2 breskvi. Upam da niso črvi bili not, nisem nič gledala jih je pa sodelavka prinesla je rekla da ful gnijejo pa da jih je treba pojest. Pa spila že do sedaj litrček vode, no sej to pa itak vsak dan user posted image user posted image user posted image Nč grem delat naprej.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 1673
   RE: Montignac
12.6.2007 8:56:03   
2mak
Ojla! Medtem ko moja damica spi se vam na hitro javim. Jaz si vsako jutro stisnem sok polovice limone (a res ni dobro, da to pijem vsak dan?), čez pa dolijem vodo, tako da popijem dobra 2 dcl tekočine. Zraven pojem še en kivi (danes ni bil dober, pa sem ga kar stran vrgla!), potem pa čez ene 15-20min sledi zajtrk. Danes sem jedla domač polnozrnat kruh (mi ga je tašča spekla), pa belo brezkofeinsko kavico sem spila. Za malico bom pojedla jabolko+breskvo, za kosilo pa polnozrnat riž+zelenjavo (peperonato, če katera pozna)+skledo solate. Če bom uspela bom skuhala pa še bučkino juho. Je čisto enostavno naredit, pa mi trije jo imamo ful radi! Sem pa včeraj zvečer še enkrat začela brat knjigo Prehrana po Mont..., pa vidim, da spet drugače (bolje) dojemam. Malo me samo mede kaj vse paše pod oh, ker npr češenj jaz nikoli ne uvrstila med oh. Zdaj pa grem pospravljat - juhuhuuuuu!!! Pridne bodite!

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 1674
   RE: Montignac
12.6.2007 9:39:21   
meta22
2mak: hitro napiši recept za bučkino juho. so mi na vrtu začele bučke poganjat, pa zbiram vse recepte kar se tiče bučk!!!  a imate še kakšne ideje glede bučk!
hvala vam za recepte za palačinke. bodo kmalu spet na sporedu.

lp
meta

(odgovor članu 2mak)
Neposredna povezava do sporočila: 1675
Stran:   <<   < Prejšnja stran  65 66 [67] 68 69   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  65 66 [67] 68 69   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?