|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  29 30 [31] 32 33   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac
22.9.2006 11:24:10   
tanikaa
Saj vem kaj je pilatesuser posted image  Samo moje telo ne veuser posted image  Bi mi katera lahko poslala tisti del, kjer so vaje gor za rit? Bom vsaj te probala delati.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 751
   RE: Montignac
22.9.2006 15:30:14   
dulcinea
Tanikaa, žal ti ne morem poslat tega, ker je ful obsežno. A imaš EMulo? Tam si lahko najdeš. Al pa na kakem programu s torenti.

No jst sm dns jedla goveje zrezke z omakco iz bučk pa zeleno solatko z enim jajčkom.

Sam zadnč je bil tak bum z novimi članicami pa z odgovori, zdaj pa že prav čakam, da bo kera spet kaj napisala.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 752
   RE: Montignac
22.9.2006 22:47:00   
al1*
Helo!
Tanikaa se splača vztrajat. Tudi če kdaj grešiš, ni panike - če le ni prepogosto. Jaz si vsake toliko privoščim nagradni dan in jem vse živo, pol pa spet nazaj po starem.

Jaz sem bila danes tako pridna, da sem 20 minut gonla orbitrek, šla peš v mesto (4 km) in po celem mestu seveda tudi. Pri tem je najbolj shujšala moja denarnica user posted image , jaz pa sem bila, ko sem prišla domov SESTRADANA. Pojedla sem: en jogurt, eno mandarino, dva hrska, dve zeleni frutabeli.

Upam, da bom čez vikend uspela malo kolesarit ali pa vsaj odpešačit na kašen hrib.


_____________________________

lp


(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 753
   RE: Montignac
25.9.2006 11:07:48   
al1*
Ženske, kje ste?
Kaj ste počele čez vikend?
Kaj boste kuhale ta teden?

Jaz bom danes naredila makarone (bariline polnozrnate) z zelenjavo, za malico sem si pa spekla pito z breskvami z zelo malo fruktoze (Rainbow en kos imam tudi zate že v torbi user posted image ).


_____________________________

lp


(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 754
   RE: Montignac
25.9.2006 13:34:29   
dulcinea
Živjo!

Jst sm bla za vikend v LJ, kjer sma z lubijm belila garsonjero, ker dobi nove podnajemnike. In sem celo nedeljo pol pospravljala (generalno), tko da sem čist polomljena od vsega drgnenja itd.
Jedla sem pa... hm mal sm grešila no. ampak čist mal.

Dns pa, zjutraj grozdje in en košček skuhka z marmelado.

Za kosilo pa bo goveja juha brez vsega, pa mende d so neki zrezki pečeni. pa solatko.

Jst res ne vem, kje so vse Montijevke. Mal kar pogrešam vzpodbudo.

Lp, D

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 755
   RE: Montignac
25.9.2006 14:11:50   
rainbow
jaz sem tu!!!

Čez vikend je bila gužva, smo bili v LJ živalskem vrtu in se mi je ta mala prehladila, oziroma ima vročino, tako da sem na bolniški;

Al1*, hvala user posted image za košček pite, ampak ga boš morala sama pojest, poleg tega si se verjetno zdaj že dodatno razveselilauser posted image  dodatnega dela namesto mene. Ti vrnem uslugo enkrat.

Glede hujšanja, moj mož še kar pridno hujša, jaz pa bom danes grešila s fižolo in krompirjem, ker ga res že dolgo nisem jedla, pa se mi v tej kombinaciji lušta.
Čez vikend pa sva bila pridna, edino na rojstnem dnevu sva jedla torto, k ipa ni bila sladka ali kaj takega. Ampak sem ugotovila, da mi sploh ne paše več strašno sladko in iz bele moke. Tako da to so bolj izjemne situacije, ko bom to jedla.

vsem Montijevkam, ki hujšate: user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 756
   RE: Montignac
27.9.2006 10:22:29   
Rožica I
Pozdravljene Montinjačke! Se strinjam, da bi se lahko malo bolj spodbujale (na čelu z menoj!), ampak včasih imam takšno gnečo, da samo preletim napisano in ne utegnem še kaj sama dodati!
Evo, sedaj sem si vzela čas posebej za RR (15 min), potem pilates (20 min), potem pa preljube dolžnosti in obveznosti user posted image !
Mogoče bi lahko (kot na drugih temah na hujšanju) napisale svoj sedanji in svoj željeni ITM, potem bi se pa tedensko (ali pogosteje) to beležilo. No, mogoče bi se takrat in zato bolj redno oglašale in s tem bile vzpodbuda tudi za druge!? Ker jaz, namreč, včasih padem v "totaln razvrat" user posted image  in potem rabim kakšno duhovito user posted image  in vzpodbudno user posted image  besedo!

No, začnem, če se bo kateri ljubilo priključit, pa toliko bolje!
Sedanji ITM= 26,2
Željeni  ITM= 22,5

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 757
   RE: Montignac
27.9.2006 10:29:25   
al1*
Moj začetni BMI - 24.6
Sedaj vzdržujem BMI nekje med 20,6 in 21,0.

Mene pa malo baše moj letošnji urnik, ko moram 2x tednsko jesti kosilo ob dvanajstih, domov pridem okoli sedmih. Vmes pojem kakšno malico, domov pa pridem sestradana in se moram prav kontrolirat, da ne pojem glih vsega, kar najdem.


_____________________________

lp


(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 758
   RE: Montignac
27.9.2006 10:51:21   
Rožica I
Bravo AL1 user posted image ! In v kolikem času ti je to uspelo? Tudi pri meni gre za nekih 10 kg viiiška, in ko berem tvoje recepte v kombinaciji z ITM-jem, res dobim voljo user posted image !!! Thanks¨!

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 759
   RE: Montignac
27.9.2006 13:23:25   
rainbow
ojla!!

Končno se nekdo javi, bravo Al1* in Rožica1 user posted image user posted image user posted image

še moji ITM-i, ki so trije

začetno stanje konec julija: 26,2 user posted image
sedanje stanje, po skoraj dveh mesecih 1.stopnje (ki pa je zadnji teden prešla že v drugo): 24,2 user posted image
idealno stanje bi bilo 22,8 user posted image , vendar sem najprej mislila nadaljevat spomladi, ampak zdaj razmišljam, da bi kakšni dve kili vseeno še dala dol, da mi bo potem zimska garderoba izpred 4-ih let komot pravuser posted image ;

javite se kaj, pa če katera kaj fajnega kuha, naj poveuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 760
   RE: Montignac
27.9.2006 17:22:22   
Dadi
En lep pozdrav Montinjačke....komaj kaj časa še imam da uspem priletet na forum...čeprav je trenutno moja kilaža taka kot sem jo nazadnje imela ko sem opustila montinjaka....seveda kile niso šle gor...stojijo pa. Tako da upam da mi bo uspelo naslednji teden začet znova....Pa da bi zgubila vsaj še 5 kg....tako da juhuhu jovo na novo...je pa res da so me prvi tedni v službi čist izčrpali in sem pol še zaradi tega shujšala...no zdej sem že nazaj dobila kilco, ki je izplahnela. Se pravi nasl. teden začnem :)

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 761
   RE: Montignac
27.9.2006 18:27:49   
dulcinea
No k smo glih pr ITM.

Jst sm marca začela z ITM = 27,4. Do julija sem dala na ITM = 24,5, nato pa sem nazaj skvačkala na ITM = 26 in tam tenutno tudi stoji. Rekla pa sem si, da dam na ITM = 22. To pomeni, da moram dat dol še kar nekaj kilogramčkov (približno 10kg). Trenutno kile kar stojijo, saj se držim diete samo delno. Bo treba še enkrat prebrat knjigo, pa še ve me mort mal v rit brcnt, da bom resno začela razmišljat. Ker tko ne gre več naprej.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 762
   RE: Montignac
28.9.2006 10:34:08   
Rožica I
Meni se zdi tale Pilates res zakon! Rezultati so hitro vidni ob redni vadbi, poleg tega pa sem dosti bolj gibčna, kot sem si sploh predstavljala, da sem lahko. Je pa res, da ko malo zanemarim vadbo, prileze moj trebušček spet na plan user posted image !
Tako da, po mojih izkušnjah, ob Montiju, obvezno pilatesiranje!!!

No, pa še eno aktualno vprašanje- kako pa je z GI kostanja? Kakšen dopusten recept? Meni se namreč trga od pečenih...user posted image

ITM= 25,8 user posted image
ITM= 22,6 user posted image

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 763
   RE: Montignac
28.9.2006 14:49:34   
rainbow
Ojla!

Rožica, kostanj ima indeks 65 in je na Montignacovi strani napisan rdeče, to pomeni kar visokegauser posted image .

Jaz tudi kar nekaj grešimuser posted image , se bom jutri vagala, upam, da ni šlo kaj gor, ker to bi bila res grozauser posted image , da po takem trudu zdaj nazaj padem v svet sladkarij (predvsem to). saj ne bom, obljubimuser posted image

danes pa delam za kosilo polnozrnate testenine s paradižnikovo omako, ampak ker bosta moji gospodični jedli z nama, sem noter dala malo lahke šunke, toliko za okus. Mož pa bo itak navdušen.

meni se že zdi, da vedno isto kuham, imate kake ideje še??????

vas še čekiram, lep sončen pozdrav iz MB (čeprav moramo bit noter, je starejšauser posted image bubanauser posted image )

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 764
   RE: Montignac
29.9.2006 14:18:05   
jupiter
Dulči, stara sablja, jest se spet vračam na forum..... Ma že od morja naprej sem čist sestradana, tko da jem kot pujsek, ampak pazm, da je polnozrnato ( no več ali manj), in od takrat stojim na isti teži.
Pa bi rada vsaj še 10 dol spravla, zato pa, lepo vas prosim za eno BRCO V RIT! (beri vzpodbudo)

Sem pa zgruntala in naredila sadno torto iz polnozrnate moke in s fruktozo - prou dobra je pa skor čist ista k navadna! Škoda, k nisem dala še mal čokolade (70%)gor. Če bo katera praznovala, da veste, da se ne rabte čist odpovedat torti.

ITM- 27,2user posted image

< Sporočilo je popravil jupiter -- 29.9.2006 14:23:08 >

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 765
   RE: Montignac
29.9.2006 14:51:20   
dulcinea
O jupiter... Kdaj prideš k meni?

Ti, daj tist recept za tvojo tortico napiši no, da bomo še druge sprobale...

Evo, jst te bracm v rit, če obljubiš, da me boš nazaj.

Jst se morm začet organizirat pri hrani. Včasih se zgodi, da pozabim zvečer dat kruh s skrinje pa pol zjutraj ne morem nič jest. Pol pa sam sadje pojem pa za malco tud... No in pol sem za kosilo sestradana pa pojem tistega kar si pripravim, preveč. In se zgodi, da imam kar pol kile manj, ko pridem s službe (od zjutraj) in po kosilu kar kilo več. Pa včasih se tko nažrem, da pol komaj diham. pa mi je prec žal. Tko da zdaj se kontroliram, da pojem toliko, da grem od mize še lačna. Ker to pa že ni več zdravo.

No dns še morm južnat. Ne vem kaj bo, ker grem k tašči. Upam, da še ve, da se prehranjujem po Montiju, ker NE je pa težko rečt k se je glih trudila zame.

LP, D


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu jupiter)
Neposredna povezava do sporočila: 766
   RE: Montignac
1.10.2006 10:38:47   
dulcinea
V glavnem, jst sm včeraj spet grešila. Že pri kosilu sem malo riža z mesom in melancanami, zvečer pa smo bli na enem rojstnem dnevu in sem seveda torto pa dvoje pecivo sva z dragim probala. Da ne rečem, da sem probala 3 vrste vinčka pa dva sladka soka. No če pa vode niso imeli user posted image .

JOJ,Dulči, nehaj s takimi pregrehami.

Kje pa ste ve? Noben ni čez vikend? Verjetno sta z vašimi dragimi... No grem kar naprej pospravljat. Čaw

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 767
   RE: Montignac
1.10.2006 18:05:15   
al1*
Jaz sem pa danes jedla kostanje. Njami! Sami smo jih nabrali na izletu dopoldan in spekli kar v pečici. Pa deci vinčka sem zraven! Jutri pa bom spet pridna. Upam user posted image .


_____________________________

lp


(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 768
   RE: Montignac
1.10.2006 20:08:57   
Rožica I
Tudi jaz, AL1, samo brez vinčka user posted image ! Kadar nas mati narava tako radodarno obdarjuje s svojimi sadeži, pa res ne bomo pazili na GI, ne user posted image ! Imaš kakšen recept v rokavu glede kostanja, "ti- velika kuharica Montinjačk"?
No, jaz bom tudi jutri med pridnimi! Pilates, dobro jutro, zajtrk...

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 769
   RE: Montignac
1.10.2006 20:16:27   
al1*
Jaz tudi mislim, da ne more biti slab, če je iz narave user posted image .

Moja sestra iz kostanjevega pireja naredi slastne rezine. Po mojem niti niso tako zelo škodljive, ker so brez moke, namesto sladkorja pa daš malček fruktoze. Če te zanima, jo jutri vprašam in napišem recept.

Sicer pa nisem glih neka ekstra kuharica, ampak rada kuham in pečem in malo eksperimentiram.


_____________________________

lp


(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 770
   RE: Montignac
1.10.2006 20:29:51   
Rožica I
Daj se pozanimat pri sestri, AL1, prosim, moj sinek je čist na kostanje! user posted image  Jaz pa ga bom raje samo gledala, ko se bo mastil, ker se tudi ob gledanju name lepijo kilogramčki user posted image ! Hvala, čao

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 771
   RE: Montignac
2.10.2006 9:09:04   
rainbow
haaalooooo, tu seeeemmmmmuser posted image

včeraj sem bila nekam nejevoljna, utrujena, pa nisem raje nič napisala, danes pa je lep, sončen danuser posted image user posted image user posted image , in moji punci brez nekih čudnih vročin in v vrtcuuser posted image

kako se kaj držite naše preljube metode?????? vas moram kaj skregat??user posted image

jaz se še kar trudim, celo včeraj, ko smo bili na kosilu, sem si naročila orado z zelenjavo, medtem ko si je moj user posted image  privoščil pohan zrezek s pomfrijem user posted image user posted image user posted image . Njega pa res hitro zanese.

oglasite se kajuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 772
   RE: Montignac
2.10.2006 9:18:58   
al1*
Odgovor samo za Rožico I - ostale raje ne berite!

Kostanjeva torta:

Penasto zmešaj:
4 rumenjake
1 jajce
120 g sladkorja
1 vanili
Dodaj še:
40g staljene jedilne čokolde, počasi mešaš in dodaš še
sneg 4 beljakov in
140g kostanjevega pireja.
Pekač posuješ z drobtinami in pečeš pri 200 stopinjah 15 minut.

Za kremo zmešaj:
130g masla
140g sladkorja v prahu
malo ruma
360g kostanjevega pireja.

Ohlajeno pecivo prelij s čokoladno glazuro.

Imam že polna usta sline, ampak danes se ne bom pregrešila. Za zajtrk sem jedla ovsene kosmiče z mlekom in malinami, za kosilo bodo testenine z zelenjavo in velika skleda solate z mocarelo za večerjo.




_____________________________

lp


(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 773
   RE: Montignac
2.10.2006 19:36:13   
Rožica I
Najlepša hvala, AL1!!! Te povabim na kakšno rezino, ko bom spacala skupaj user posted image  !!!
Bravo, RAINBOW, za voljo user posted image !!!

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 774
   RE: Montignac
3.10.2006 12:11:00   
tanikaa
Jaz sem pa danes dobila WP ha, ha. Bom probala malo vadit, pa bom vidla če se bo moja ritka iz viseče gmote spremenila v seksi hlebčka.

Kake so kaj vaše izkušnje?

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  29 30 [31] 32 33   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  29 30 [31] 32 33   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?