|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  30 31 [32] 33 34   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac
3.10.2006 20:35:57   
Rožica I
Tanikaa- po nekje mesecu dni lahko z lahkoto delaš vse vaje in takrat se nekaj tudi pozna na "hlebčkih" (postajajo rahlooo seksi), tako da - ne obupat user posted image !!!

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 776
   RE: Montignac
3.10.2006 23:54:40   
Anonimen
No, bejbe, evo mene...spet. Ja, jz sem tista "izdajalka" ki je šla od Montignaca k ločevalni...In sem spet nazaj!

No, v mojih boljših časih (pred mojo nosečnostjo in ko sem še živela po Montignacovih načelih prehranjevanja) je bil moj ITM  19,38 ...no, in zdaj mi ga je uspelo spravit iz 25,61 na 21,45, ampak 9 mesecev je že mimo jz pa še vedno nimam "moje" postave user posted image

Zdej sem se tut jz čisto vrgla v pilates in pred kratkim sem dobila pohvalo da iimam "dobro rito" ....sicer iz sestrinih ust, ampak ok...pohvala je pohvala..user posted image
Tko da..Tanikaa se splača vztrajat

Btw še za tiste, ki redno vadite: a vadite po CD-jih ali kar mešano? Jz sem po dobrih 14-ih dnevih šele pri 3. cd-ju.

Pa dejte prosim čimveč pisat o tem kaj jeste za večerjo oz. kosilo. Recepti dobrodošli! Meni primanjkuje idej user posted image Sita sem že enainistega jedilnika:


- Ajdova kaša z zelenjavo
- Polnozrnate testenine s paradižnikovo omako
-Polnozrnate testenine z raznimi zelenjavnimi omakami
- Prosena kaša z zelenjavo
- Zelenjavna juha s proseno kašo
-Zelenjavna juha z ajdovo kašo
- Puranji file s šampinjoni
- razne solate (poleti)
- za sladico obožujem (pasirano nemastno) skuto+breskve
-različni siri+olive+kisle kumarice+polpekoči feferoni (feferoni topijo maščobouser posted image )
-piščanji file z zelenjavno prilogo
-narezana kumara+jogurt(nemastni)+malo soli (primerno za malico ali predjed)
-polpeti iz bučk

No pa še ena meni ljuba sladica, ki ni tako katastrofalno grešna kot kaka torta: Pečena prosena kaša z jabolki - recept na embalaži od Nature (manj sladkana - rjavi sladkor!, brez masla in s posnetim mlekom) - jz jo jem npr. kar za zajtrk ali za večerjo.

Upam, da bo kateri vsaj malo v pomoč. Jz pa vas prosim za nove ideje!











(odgovor članu Rožica I)
  Neposredna povezava do sporočila: 777
   RE: Montignac
4.10.2006 7:43:36   
al1*
Pozdravljena, Caffee! Kar nekaj idej za kosila si mi dala.user posted image user posted image
Kako pa narediš polpete iz bučk?
A iz ITM 26 si v devetih mesecih prišla na 21? To se meni zdi krasno!

Glede gibanja pa toliko omenjate pilates, da je še mene zamikal. Jaz trenutno migam na orbitreku pa malo trebušnjakov zvečer pred TV, pa malo hodimo po hribih čez vikend.

A veste, da imajo v Mercatorju polnozrnato vlečeno testo? Jaz bomo danes naredila za večerjo burek iz cottagge sira, jogurta  in pora, otroci pa dobijo jabolčni štrudelj.


_____________________________

lp


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 778
   RE: Montignac
4.10.2006 8:14:56   
rainbow
Dobro jutro!

caffee, tudi meni se zdi, da imaš kar širok izbor idej za večerjo; jaz menjujem naslednje:
skuta z jogurtom
ovseni kosmiči
narezek: sir, klobasa, kisle kumarice

evo, borno, a ne dauser posted image

tak da hvala za idejeuser posted image user posted image

se še jaz malo pohvalim, od zadnjega tehtanja so šle moje kilce še malo dol, tak da zdaj ITM kaže 23,9 user posted image user posted image user posted image user posted image ; možu pa se je spet ustavilo (to zaradi pregrešitve v nedeljo). pa bo že;

Al*1, si danes popoldanska?? mi potem razložiš tole zadevo s cheesom natančneje, pliz; bom jaz tudi testo nabavila.

Imate kako idejo za kosilo v zvezi s piščančjim filejem?????
 


_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 779
   RE: Montignac
4.10.2006 9:24:55   
Anonimen
al1: Polpete iz bučk:

Srednje veliko bučko naribam in osolim, da spusti vodo, nato ožamem. Dodam jajce in malenkost polnozrnate moke ali otrobov (da posrkajo odvečno tekočino) zmešam, fliknem noter še začimbe po želji in trenutnem navdihu. Nato pa z žlico zajemam in dajem na vročo (teflonsko!) ponev namazano z olivnim oljem. Bučke je možno "obogatiti" še npr. s šunko, slanino, raznimi siri (odličen je parmezan), ...npr. če se kuha za več članov družine in oni želijo kaj bolj "konkretnega" pojesti. V original receptu se masa zgosti z krušnimi drobtinami ali belo moko.

A je cottage sir drugo ime za nemasten sir? A ga imajo v Mercatorju in kako se imenuje? Kar cottage al kako?

(odgovor članu rainbow)
  Neposredna povezava do sporočila: 780
   RE: Montignac
4.10.2006 10:10:24   
Anonimen
Ne vem no...meni se zdi da jem enainisto ves čas. Me veseli, da sem vsaj kateri dala kakšno idejo.
Ja, sem kar nekaj kilogramov vrgla dol, ampak sem se tudi med nosečnostjo zredila za 28 kg (samo ne mojmu možu povedat, njega še kar hecam, da sem se zredila "samo" 23 kg). 10 jih je šlo dol takoj s porodom, 13 v zadnjih 9 mesecih, ostane mi jih še 5 da bom spet postavna user posted image

Al1, tale burek se super sliši. A vmes še kaj skute dodaš ali samo sir? Moram danes ugotoviti kaj je to cottage sir, kje se ga kupi in kakšnega okusa sploh je...
Pa še to, a je mozzarela masten sir ali ne?

Zdejle sva z mojo malo user posted image za zajtrk jedli: ovseni kosmiči (5 minutk namočeni v vreli vodi+jabolčna (nesladkana) čežana.
Zdele pa "kofetkam" žitno kavo (nesladkana proja pripravljena na način kot turška kava in ne po klasičnem receptu)

Za kosilo bom jedla ričet (seveda spet po prirejenem receptu) brez mesa in brez fižola.

Za večerjo pa še ne vem kaj bom user posted image Mogoče kak sir  s kumaricami in olivami ali pa kar solata.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 781
   RE: Montignac
4.10.2006 11:04:38   
al1*
Cottage sir je ko neka skuta, z takimi velikimo kroglicami not - neke vrste skuta torej. V Sparu in Hoferju imajo tudi manj mastno varianto z 2,2% maščobe.

Tudi mocarela je v Hoferju manj mastna in navadna, v ostalih trgovinah manj mastne mocarele še nisem zasledila.

Rainbow, danes sem popoldanska, ti prinesem en kos bureka za poskusit.

Za nadev pri bureku sem danes zmešala eno posodico cottage sira, lahko bi tudi navadno skuto, 2 jajci, en navadni jogurt in žlico kisle smetane. Ker se mi ne ljubi zavijat v zavitek na pekač dam plast testa, plast nadeva, plast testa inna zadnjo plast nadeva dam še dušen por. Pokrijem in na vrh namažem še žlico nadeva. Ponavadi dam na dno dve plasti testa.

Caffee, te polpete bom naredila enkrat za večerjo, po mojem bi jih tudi moji otrci jedli.


_____________________________

lp


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 782
   RE: Montignac
4.10.2006 19:44:30   
dulcinea
Ojla punce...

Men tale začetek ne gre. Ta tedn kar neki jem vse kar mi pade pod roke. Zgleda da je vreme krivo. Danes se mi celo na telovadbo ne da it. Verjetno vreme user posted image

So mi pa všeč ideje za večerje, ki jih je dala caffee.

AJa ITM še vedno stoji na okrog 25-26.

Lp, D

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 783
   RE: Montignac
4.10.2006 22:24:10   
rainbow
Čer!

Dulci, daj no, meni si ti poleg Al*1 bila največji navdih, ko sva z možem začela s tem hujšanjem!!!!!! saj vem, mene občasno tudi začne zanašat na drugo stran, še sreča, da sem  danes gledala dokumentarec na Slo1 - ste gledale?????- o McDonaldsu, fast foodu in vsej tej krusadi sladke, mastne industrije user posted image user posted image user posted image , in sem zdaj še bolj odločena in pomirjena in vem, da smo na pravi poti zdravega prehranjevanjauser posted image user posted image  in da bom lahko mojima otrokoma dala neko dobro popotnico za življenje (to frazo sem si zdaj sposodilauser posted image ). Ampak je res. Sicer zaenkrat nista nič kaj navdušeni nad to spremembo, vsaj Lia se čudi, da jaz jem za večerjo melancano z piro in jogurtomuser posted image , ampak počasi pa jima bo to sigurno začelo posajati normalno.

joj, kak klepetamuser posted image

No, hotela sem Dulcinei dat malo moralne podpore.

Moram pa javno pohvalit burek Al*1user posted image user posted image , ki sem ga imela čast probati. Mislim, da se bom tudi jaz ojunačila s to peko bolj zapletenih zadev, najprej pa nabavit testouser posted image

pridne bituser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 784
   RE: Montignac
5.10.2006 10:11:57   
Mimika1
No, jaz sem vas malo zapustila. Tako kot sem sebe user posted image . Ta teden sem dobila M in moj apetit je neustrašen. Čisto sem na tleh.

Čakam, da se M pobere in v ponedeljek začnem ZARES! Jupi! user posted image user posted image user posted image .

Držite se, punce! Super ste!

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 785
   RE: Montignac
5.10.2006 10:59:53   
Rožica I
Pozdravljene! Meni je "Monti" tudi prava pot, saj jem nonstop (5x/dan), torej sem pretežno ves dan sita, poleg tega pa še v enem tednu izgubim približno 1 kg! Seveda ob vsakodnevnem gibanju in vsaki drugi dan pilates!
Čeprav me včasih zanese v McDonald¨s, recimo 1x mesečno peljem sina tja, kjer zgrickam par krompirčkov in kapučino, tako da potešim svoj nenasiten apetit po nekvalitetni, nezdravi in zelo okusni hrani user posted image ! Tamalemu včasih vzamem kak košček mlečne čokolade... Sladoled pa, ko vem, da bom brez njega, napol mrtva- torej le v skrajni sili user posted image !!!
Potem pa striktno Monti naprej user posted image !!! 
ITM= 25,6user posted image
ITM= 22,5 user posted image

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Mimika1)
Neposredna povezava do sporočila: 786
   RE: Montignac
5.10.2006 11:48:03   
tanikaa
Punce. Tu gor pišete o ne vem kolikih cd-jih pilatesa. Jaz imam doma samo enega-tistega 20 minutnega. A je to dovolj ali pa bi morala dodati še kakega?



_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 787
   RE: Montignac
5.10.2006 11:54:19   
tanikaa
Eh, moram se vam malo izkašljat. Danes sem tak žalostna. Komaj zadržujem solze. Res. To se mi ni zgodilo že ne vem kako dolgo. Čisto sem na tleh. Zafrustrirana sem 100 na uro. Počutim se debelo, zanemarjeno, leno, nagnusno... Bljek. K dieti se enostavno ne morem spraviti. Držim se je en dan, mogoče dva...pa konec. Potem se zopet nažrem. Mah, pustimo. Ko bom dosegla 80 kg se zopet javim.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 788
   RE: Montignac
5.10.2006 13:53:27   
Rožica I
Daj, daj, TANIKAA, ne obupaj! Pa takšna zabavljačka user posted image , kot si?!
Veš, kaj, šibaj zdaj tisto rundo pilatesa (je čist ok tista verzija), se boš takoj boljše počutila, veš!!!
Pa javljaj se zmeraj, ker tu na RR, te bomo lepo bodrile, pa bo! Enkrat ti nas, drugič me tebe, pa bomo za novo leto krasotice s polno energije user posted image !!! 

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 789
   RE: Montignac
5.10.2006 14:56:35   
Anonimen
Tanikaa, ne obupavaj no! Tudi tisti 20 minutni CD bo dovolj da začneš migat svojo  rit user posted image Daj, vsaj vtakni ga v DVD in ga poglej od začetka do konca. Mogoče ti bo volja dala da zraven vsaj 5 minutk intenzivno pomigaš. Se boš takoj bolje počutila. Ali pa pojdi takoj ven, na svež zrak na en 20 minutni hitri sprehod. Ti zagotavljam, da boš kot nova! Za eno hitro kosilo pa si privošči Sataraš (popražena čebula+rahlo podušena zelenjava (paradižnik, paprika, ali poljubna zelenjava in 1 jajce). Vse skupaj kosilo+sprehod (ali pilates) ti bo vzelo slabo urico potem pa boš kot prenovljena! DAAAJ NO!!! NE BODI TAKO ŽALOSTNA!! DAJ BRCNI SE MALO V TVOJO (DEBELOuser posted image user posted image ) RIT!!!
Pa še to. Eni moji kolegici je pri hujšanju zelo pomagalo sledeče: na vso embalažo zdrave in priporočljive hrane je nalepila slike vitkih in postavnih manekenk, na škodljivo in nezdravo hrano pa slike debelušk. Na hladilnik si je nalepila plakat na katerem sta bili ena manekenka in ena debeluška, zraven je z rdečimi velikimi črkami napisala "Kakšna želim postati?" Baje ji je to zelo pomagalo, da je vzdržala "dieto".

No, zdej pa hitro pojdi v akcijo!

(odgovor članu Rožica I)
  Neposredna povezava do sporočila: 790
   RE: Montignac
5.10.2006 21:28:09   
rainbow
čer!

Tanikaa, še jaz sem pridružujem skupinskemu bodrenjuuser posted image user posted image user posted image

saj ni finta v tem, Tanikaa,, da se ti do potankosti držiš te metode (smo enkrat že rekle). začni postopoma!!!! namesto mlečne čokolade si privošči črno; namesto keksekof si kupi nesoljene in nemastne arašide (neluščene imam pravkar na mizi) ali pa indijske oreščke (njami); pa kakšna fina jabolka kupi (če ti povem, da jaz sem jaz prej bore malo jabolk pojedla; zdaj pa jih kupujem na bio tržnici in jih vsi radi jemo, so full dobra), pa namesto 3,5 mleka nabavi 1,6 mleka; črtaj sadne jogurte in kupi navadne 1,6 maščobne. Pa polnozrnat kruh za zajtrk in marmelado brez sladkorja; pa pomaranče/sok brez sladkorja;

that is it; za začetek, potem pa še vse ostalo. Moraš pa si enostavno dopovedat, kaj je zdrava hrana in da je to zate dobro.

Si gledala morebiti včeraj dokumentarec na SLO1? Evo, jaz sem postala le še bolj odločena, da Montijevke (in seveda vsi ostali, ki se bolj zdravo prehranjujemo) delamo dobro, da smo na dobri poti k ohranjanju našega zdravja, in da naj vsa sladkorna industrija (ker sladkor se mi zdi največjiuser posted image , povsod ga zraven vtaknejo) gre v puser posted image . Tak, sem se izkašljala.

tak da tanikaa, nobenih izgovorov večuser posted image ; vidiš, ti imaš vsaj Pilates, jaz pa še vedno nič bolj ne migam, kot normalno.

kako ste pa kaj ostale?? kaj finega jedle???

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 791
   RE: Montignac
6.10.2006 8:40:05   
tanikaa
Hvaalaaaa punce!!! Sem bila res presenečena nad vašimi vzpodbunimi besedami. Hvala še enkrat. Evo, danes se počutim že za 90% bolje. Zdaj pa ko sem prebrala še vaše poste...zdaj pa mi več nihče nič ne more. Evo, napovedala sem vojno svoji debeli user posted image  riti.  Pilates delam "že" dva dni user posted image . Me malo bolijo mišice pa klinc. Prav dobro se počutim. user posted image  Zdaj glih sem pojedla eno veelikoo jabolko. Ko bo želodček rekel pap bom pa pojedla tisti kruh ... nevemkakosemužepravi pa spila zraven 2 dcl mleka. Sem si pa za kosilo skuhala ajdovo kašo z graškom. Za večerjo pa bo verjetno jogurt z tistimi otrobi za živali user posted image user posted image user posted image user posted image


Rainbow. Glej. Jaz sladkega sploh ne maram, tak da mi ni potrebno črtati kake čokolade ali pa sladkorja v kavi. Ker kavo pijem samo in izključno grenko. Brez zrnca sladkorja ali kakega natrena. Kekse ali peciva tudi ne maram. Jabolka že itak ves čas rada jem. Ker ne jem rada sladkega, sadni jogurtni nikoli niso na mojem jedilniku. Mleko itak ves čas kupujem z 1,6 maščobe. Velikokrat tudi tistega z 0,5. Belega kruha ne jem, ampak imam ful rada polnozrnate štručke. Sokov tudi ne pijem, ker so sladki. Tak da tukaj ne morem uvesti nobenih sprememb.

Zato pa mi naravnost dišijo razne omakice, testenine, siri ... Ampak vedno jih skombiniram pri kuhi tako kot jih ne bi smela. Če pa je potem tak dobrega okusa. Poleg tega pa potem jem še eno porcijo več, kot je potrebno...in to samo zato, ker je tak dobro. user posted image  In samo tu je moj problem. Saj nekaj navad sem že spremenila, ampak jaz sem človek, ki želi spremembe in rezultate takoj...in zato mi tu ne uspe. Ker hitro obupam, ker pač v enem tednu ne shujšam 3 kile in ker se v 1 tednu ne vidijo na moji riti mišice.

Eh, bom zdaj probala vztrajati.

Res še enkrat hvala za vaše vzpodbudne besede. Zlate ste.



Bom pa probala s tistimi manekenkami user posted image . Bom eni najlepši glavo izrezala pa svojo dala not. user posted image  Hudiča, bom vsaj na sliki fit in oh in sploh. Samo bojim se, da bo potem moj lubi cele dneve zraven hladilnika user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 792
   RE: Montignac
6.10.2006 9:42:50   
rainbow
Jutro!

tanikaa, potemtakem zadeva sploh ni tako problematičnauser posted image ;

kaj pa če bi manj skuhala, pa potem ne boš več padala v skušnjavo glede repetejauser posted image

saj bo, hujšanje rabi svoj čas. Vedi, da to delaš za veeees preostanek tvojega življenja, da je to naložba za tvojo zdravo, dolgo, veselo, fit prihodnost.

sonček sije, delo čaka, papa

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 793
   RE: Montignac
6.10.2006 10:20:26   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: rainbow

Jutro!



kaj pa če bi manj skuhala, pa potem ne boš več padala v skušnjavo glede repetejauser posted image




Si norauser posted image user posted image  Potem bosta pa moja dva moška morala hujšatiuser posted image  Veš kak jaz izgledam ko hočem jestiuser posted image  In kaj sem vse pripravljena takrat narediti za tisti grižljajuser posted image

Naslovnica Slovenskih novic:

NORA BABA UBILA MOŽA ZARADI NJOKA V SMETANOVI OMAKI




_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 794
   RE: Montignac
6.10.2006 20:00:49   
zlatolasska
Cau punce!

Js sm vs pa CIST zapustila...
Sam vcasih kej preberm kaj pisete gor...
Drgac pa vas itak pol sploh ne poznam, k se vas je tok ogromno nabralo...

Js trenutno na 90-dnevni, ki jo malo kombiniram z Montijem... Vsaj skusam mal Montija vmes tut uporabljat... Pa Pilates siba (no, dans ne k sm neki zbolela, pa se mi zdi, da se bom lih zadusila, c grem se pilates delat)... Ful je carski, tk da hvala za idejo, ker ste ga privlekle na dan... user posted image user posted image




_____________________________

http://elly-zlatolasska.blogspot.com/

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 795
   RE: Montignac
6.10.2006 21:13:12   
rainbow
tanikaa: user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  - smeh za naslov, user posted image  pa za: al je res tak hudo? pa saj se boš pošlihtala, morda ti Pilates pripomoreuser posted image

pri nas je bila danes pregrešni dan, ne bom delala luštov, pridni bit, bolj kot midvauser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu zlatolasska)
Neposredna povezava do sporočila: 796
   RE: Montignac
7.10.2006 11:04:26   
Anonimen
Uf...mi smo včeri praznovali mamičin (babičin) r.d. pa je tooooolk skuhala in spekla, da res nisem mogla kaj da ne bi probala vsakega po malo...Nadevan zajec, nadevan piščanec (ta je bil samo zame, ker zajčkov luštnih pa jz ne jem, spljoh), pečen krompir, francoska solata...jabolčna pita, čokoladni liker,......same pregrehe...Pol me je pa napihnilo - sem bila kot v 7.mesecu user posted image ....grozne prebavne motnje sem imela...To je bila kazen..

Danes za kosilo:
za mojega en piščančji file + omaka z jurčki in smetano+solata
zame pa piščančji file + omaka ali nekaj iz jurčkov user posted image + solata

(odgovor članu rainbow)
  Neposredna povezava do sporočila: 797
   RE: Montignac
7.10.2006 18:48:57   
al1*
Jaz sem pa danes mega dobro jedla: hobotnica izpod peke. Sicer je bil tudi krompir zraven, ampak samo malo. user posted image

Pojedla sem tudi malo pečenih kostanjev, zato pa bom za večerjo samo jogurt. In še pol ure orbitreka za kazen.
Ti vikendi so vedno groza. Čez teden mi nekako uspe jesti bolj ali manj vredu, zato pa čez vikend ponavadi grešim. Ampak glede na to, da uspevam vzdrževati težo, je to itak ok.


_____________________________

lp


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 798
   RE: Montignac
7.10.2006 20:08:59   
rainbow
oj!

jaz sem se tudi danes pregrešila, že zopet, očitno res ti vikendi niso najboljši;

al*1, hobotnica pa je res the best; si sama naredila??? prosim obrazložiuser posted image

papa

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 799
   RE: Montignac
7.10.2006 20:55:27   
al1*
Mojster za peko je moj oče. V posodo je dal hobotnico in gor pokrov in žerjavico. Pol pa je dodal en kup zelenjave, krompir, malo vina in še nekaj časa pekel. Da prste poližeš!

Pa pozabila sem še na gobe na žaru popečene, danes zjutraj nabrane!


_____________________________

lp


(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  30 31 [32] 33 34   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  30 31 [32] 33 34   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?