|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  181 182 [183] 184 185   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac
21.2.2009 17:05:54   
dulcinea
Jančika, jaz sem delala po receptu, pa mi je ratalo. Ne vem zakaj tebi ni. Mogoče si uporabila kašno preredko smetano. Probaj dodat malo več kokosa, pa bo.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 4551
   RE: Montignac
21.2.2009 19:57:23   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: kjava
Daj mi povej, mislim, da si ti enkrat pisala, da kupuješ čokolado v Lidlu. Saj majo vse neke dodatke (karamelo, pa maline...) al pa manj kot 70% kakava. A so une z dodatki dovoljene? Sem si jih kupila in z veseljem pomlatila, če je prav pa ne vem user posted image

Kupujem predvsem 81%, ful je dobra. Je pa v tablici ali pa v treh palčkah, enaka količina. Zadnje tedne je niso imeli, zdaj je pa spet na polici, malo pobrskaj. Je taka pakunga kot tiste plantažne, pa vinsko rdeče barve. Občasno vzamem tudi 70% z dodatki, karamelna je super. Imam sicer malo pomislekov, ampak se mi ne zdi toliko problematično, da je ne bi tu in tam malce pozobala.

Smetana pri rafaelu se mi je zdela kar čvrsta, tavelika Hoferjeva, bom pa naslednjič katero drugo vzela. Kokosa sem dala več kot v receptu. No, bom še probala, pojedlo se bo v vsakem primeruuser posted image . A to je original Montijev recept?

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 4552
   RE: Montignac
21.2.2009 21:24:35   
Jančika_
No, sem zdajle zmazala še eno porcijo, ker je včeraj ostala še ena velika žlica smetane in sem si naredila posladek. Pa bi res lahko bila bolj čvrsta, smetana mislim. Eh, dobro je bilo pa vseenouser posted image . Tale rafaelo bo moje prekletstvo, že kr vidimuser posted image ...

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4553
   RE: Montignac
22.2.2009 9:25:08   
mojamura
hojla ....no zdaj grem nekaj skuhat....oz po neko robo , danes se mi pa res nič ne da....najraje bi cel dan lenarila

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4554
   RE: Montignac
24.2.2009 13:36:09   
kjava
Jančika, jaz sem zadnč vzela taveliko Hoferjevo smetano, pa je bla tok nekam redka, da sem mislila, da je pokvarjena. Najbrž ni bla, ker nam ni nič. Je pa verjetno od serije do serije odvisno, kakšna je čvrstost.

Kaj pravte punce, tele sladice brez moke bi ble za jest ane:

http://www.kulinarika.net/recept.asp?ID=3417
http://www.kulinarika.net/recept.asp?ID=3454
http://www.kulinarika.net/recept.asp?ID=3048
http://www.kulinarika.net/recept.asp?ID=11936
http://www.kulinarika.net/recept/sladice/Kokosovi_kolacki_brez_moke-6523.html


Zadnje čase mi gre spet ful na sladko in jem tudi prepovedane sladkarije user posted image . V nedeljo pa sploh nisem upoštevala montija, je blo pri mami predobro kosilo, pa še krofi... Na kilah se pa koj pozna user posted image
Ampak najbolj se mi za malo zdi, ker redno delam trebušnjake, pa trebuh nikamor ne izgine user posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 4555
   RE: Montignac
24.2.2009 13:37:11   
kjava
V receptih bi seveda sladkor zamenjali s fruktozo, čokolado bi uporabili pa le dovoljeno.

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 4556
   RE: Montignac
24.2.2009 23:33:28   
Jančika_
Danes sem rafaelo naredila z Lidlovo smetano Schmand, pa so mi ratale krogliceuser posted image . Je ful gosta tale smetana. Pa čez noč sem pustila maso v hladilniku in so se zjutraj dale fajn kroglice naredit. Smo jih spet zmazali na eks. Po moje je boljše, da jih nekaj časa ne naredim več.

Kjava, čisto podrobno se mi ne da zdajle gledat receptov, na prvi pogled pa bi rekla, da bi šlo skoz.

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 4557
   RE: Montignac
25.2.2009 8:35:51   
dulcinea
Kjava, sem pogledala recepte. Vse, razen Čokoladno lešnikove torte, bi šlo. Omenjena pa vsebuje tudi maslo, kar pa ne gre. Masla namreč ne smeš uživat. Pa pri kokosovih kolačkih probaj maščobo nadomestit z olivnim oljem. Tu bi menda šlo, ker je količina manjša. Pri 200 dag pa ne vem... Lahko pa probaš.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4558
   RE: Montignac
25.2.2009 8:48:24   
kjava
Aja, za maslo nisem vedela. Kaj pa kako margarino z manj maščobe? Ker mislim, da v primeru kolačkov olivno olje ne bi bil fajn nadomestek- kaj pa vem user posted image

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 4559
   RE: Montignac
25.2.2009 11:43:55   
mojamura
dan sotrpinke, kako smo kaj. a ste kaj pridne ali pa še amo montijeve sladice jesteuser posted image user posted image


no danes bom naredila neke ribe - file osliča, mojemu in deci bom spanirala, zame pa samo malo popekla na kapljici olja, pa ogromno česna bom dala gor.

aja pa oni izpit sem naredila ....haha, bravo jaz!user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 4560
   RE: Montignac
25.2.2009 12:12:10   
gogabojan
Pozdravljene punce.

Mal sem vas prebirala. Jaz sem se odločila, da bom začela se prehranjevati po montijevem.

Če pa vam ni odveč, mi lahko na kratko ali dolgo poveste vaše izkušnje. Bi bila zelo vesela.

Mi je brat pred 4 dnevi rekel, da naj bi se zredila. Madona, to pa je bil MRZELL tuš. Pa sem si rekla, no pa dajmo. Pred štirimi meseci sem rodila. Otroka samo dojim, tako da se mi zdi njegov (mon.) način prehranjevanja v redu, čeprav dojim.

Vesela bom česarkoli mi ponudite.

Lep pozdrav

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 4561
   RE: Montignac
25.2.2009 12:35:28   
kjava
mojamura, čestitke za izpit user posted image

gogabojan, seveda lahko ješ po montiju, kljub dojenju, še bolje bo, ker se itak odpoveš samo ˝slabi˝ hrani.

Moje izkušnje so take, da se kar hitro pozna na kilah, če se dokaj striktno držiš, pa če se kak dan prekršiš, ni taka reč, če se pa več, gre pa kar hitro nazaj gor. Sem pa šele 1 mesec na montiju, tako, da ne vem, nekatere potem jambrajo, da jim po določenem času ne gre več dol.

Ti se kar loti user posted image

(odgovor članu gogabojan)
Neposredna povezava do sporočila: 4562
   RE: Montignac
25.2.2009 12:36:49   
mojamura
dobrodošla v klubu montignačk user posted image

moja izkušnja z montijem je zelo pozitivna, saj se ni težko prehranjevati po tem načinu, seveda pa tudi lačna nisem nikoli - pa še kile grejo dol. če pa to ni super!! user posted image

no jaz verjamem, da nam bo vsem s skupnimi močmi in seveda z veliko mero dobre volje, tudi uspelo.

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu gogabojan)
Neposredna povezava do sporočila: 4563
   RE: Montignac
25.2.2009 12:38:25   
mojamura
hvala kjava!!

no, res je, da je meni na zaćetku šlo hitrej dol, zaj pa bolj počasi, čeprav se mi zdi, da kakšni 2 kili na mesec tudi nista tako slab rezultat.....saj veš, tudi počasi se daleč pride!

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 4564
   RE: Montignac
28.2.2009 8:33:39   
al1*
Neko zatišje je tu gor user posted image

Mi smo imeli sedaj en teden dopusta, vmes moj in hčerin rojstni dan - torej tudi veliko grešenja.
Se pa moram pohvalit, ker sem v četrtek po enajstih letih spet smučala. Bilo je super, čeprav so me včeraj noge bolele. Danes gremo spet.
Tehtam se pa v ponedeljek.



_____________________________

lp


(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 4565
   RE: Montignac
28.2.2009 9:22:36   
mojamura
superr al1* za smučanje....jaz bi se tudi, pa se ne znam. bi se pa sankala haha....

sicer pa mislim da ti je kaka kila tudi ušla, zaradi smučanjauser posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 4566
   RE: Montignac
28.2.2009 22:57:10   
rainbow
Ojla!

Ja, Al1*, obema happy birthday user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  pa super za smučanjeuser posted image user posted image user posted image

mi smo tudi iz oddihauser posted image user posted image user posted image  in se moram pohvalit, da je kilaža zadovoljiva, kljub velikim možnostim pregrehe sem jedla pravzaprav zelo po Montignacuuser posted image

Gogabojan, dobrodošlauser posted image
moja izkušnja z Montignacom je pozitivna, moj problem pa je v moji glavi, ker me občasno zanaša v sladke vodeuser posted image  tako da sem od prvega uspešnega hujšanja -8 kg v roku dveh let šla enih dvakrat na +3, pa spet -2 pa tak daljeuser posted image user posted image  v glavnem, težko mi je težo vzdrževat. Nazadnje sem shujšala decembra na mojo cilno težo in zaenkrat se uspešno držim na drugi stopnji, recimo temu.  Ampak ko sem hujšala, sem se striktno držala reda. aja, dve pregrehi pa sem obdržala in sicer margarino pod marmelado in parmezan na testeninahuser posted image

lepo nedeljouser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 4567
   RE: Montignac
1.3.2009 10:09:40   
al1*
O, rainbow, kako je bilo na počitnicah? Sta punci uživali?


Mojamura, kako je tvoj fantek? Je že čisto zdrav?

A ni super, ko je lepo vreme? Komaj sem že čakala in včeraj smo po smučanju šli še na kolesa. Danes gremo spet po kosilu kolesarit.



_____________________________

lp


(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 4568
   RE: Montignac
1.3.2009 21:09:58   
rainbow
Al1*, je bilo finouser posted image  edino ta mala ima še ful alergijo na klor, medtem ko je ostalim že bolje, tak da sem spet v skrbehuser posted image
ja, vreme je res super za kolesarituser posted image user posted image user posted image  jaz pa razmišljam, da bi se opremili z rolerjiuser posted image user posted image

uspešen začetek tedna vsemuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 4569
   RE: Montignac
1.3.2009 21:52:53   
sesil
ojla montignačke

jaz pridno športam, monty pa mi gre bolj slabo. ampak rezultat pa je , 1 teden 1 kg manjuser posted image , upam da bo šlo tako naprej, sam sonček rabim, drugače sem v k***

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 4570
   RE: Montignac
3.3.2009 8:06:42   
mojamura
al1* ....ja moj sonček je hvalabogu zdrav, je že nazaj v vrtcu, jaz pa posledično v službi
user posted image user posted image


sicer pa kile javim tekom tedna, ker se še vedno nisem stehtala

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 4571
   RE: Montignac
3.3.2009 8:07:16   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: sesil

ojla montignačke

jaz pridno športam, monty pa mi gre bolj slabo. ampak rezultat pa je , 1 teden 1 kg manjuser posted image , upam da bo šlo tako naprej, sam sonček rabim, drugače sem v k***



čestitam za športanje in eno kilo manjuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 4572
   RE: Montignac
3.3.2009 18:36:25   
Špelca21
Hej hoj.

Mene že kar lep čas ni bilo gor. Ampak čas tok hitro beži, da bom enkrat sama sebe prehitela pomoje. No vmes, ko me ni bilo gor sem dobila redno službo v vrtcu, kjer se mam ful super fajn, samo imam pa problem, ker ne vem kako naj se držim montignaca, ker jem v službi kosilo, da bi bila pa cel dan brez hrane je pa tudi nezdravo.
Kakšen nasvet mogoče?
Drugače pa hodim na telovadbo 3-4x na teden.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 4573
   RE: Montignac
4.3.2009 9:20:17   
mojamura
leeeeeeeeeeeeeej jo deklino!!user posted image

kaj zaj zgubljena....a se v vrtcu potepaš?? čestitam BTW za službouser posted image user posted image user posted image


glede montija ijn hrane v vrtcu....ne vem kaj naj ti rečem probaj pač kombinirat in jej samo tisto kar lahko (juha brez rezancev, meso in solata brez priloge) vem pa da se včasih pač ne bo dalo....ampak ne imej spet slabe vesti, ker stradat je še hujše.

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 4574
   RE: Montignac
4.3.2009 12:08:53   
kjava
Špelca, čestitke za službo user posted image

Meni je pa motivacija nekam izpuhtela user posted image . Sem začela po starem, sploh kar se sladkarij tiče in ne morem nehat user posted image . Evo, zdej si grem belo žemljo z evrokremom namazat. Sej bom samo še danes...

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 4575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  181 182 [183] 184 185   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  181 182 [183] 184 185   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?