|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  145 146 [147] 148 149   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac
5.9.2008 20:09:03   
Menta
Se vam lahko pridružim?
Prvega septembra sem se začela prehranjevati po Montignacu. Želim igubiti 10 kg, da mi bodo spet kakšne hlače prav user posted image . Sicer nisem imela čisto predstave, kako to izgleda, pa sem si sedaj kupila knjigo in sem še bolj navdušena. Fajn je, ker gre za tako zdravo prehranjevanje.user posted image Pa sploh se mi ničesar prav ne lušta (od tistega prepovedanega), tako da res upam, da bo to postal moj novi način prehranjevanja. Se je pa tudi moj mož odločil, da se bo tako prehranjeval, tako da nama bo prav fino.user posted image Prava podpora en drugemu.

Tako, imejte se lepo.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 3651
   RE: Montignac
7.9.2008 8:19:42   
mojamura
Menta welcome user posted image user posted image user posted image

super, da si se odločila narditi nekaj zase.

kar se pa hlač tiče, menni je vse preeeeeeeeeeveeeeeeeeeeeeelikooooo

tako sem si v petek kupila eno jakno za prehodno obdobje ter ene hlače, ki so za kar nekaj konfekcijskih št. manjše kot tiste, ki sem jih oblačila pred montijem


and


I FEEL GOODuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Menta)
Neposredna povezava do sporočila: 3652
   RE: Montignac
7.9.2008 10:15:38   
rainbow
ojla!

jaz se vam po jutranjem tehtanjuuser posted image spet moram pridružituser posted image  ajaj, moje kileuser posted image

Mojamura, ti pa rulašuser posted image user posted image

Snorlax, te občudujem glede tvojih ultrazgodnjih ur, jaz sem komaj navajam na 5.45, prava muka mi je.

Jaz pa vedno bolj ugotavljam, da mi meso ne paše, zdaj sva z možem malo več rib uvedla, kar je v redu, a ne. Edino čokolade moram omejit, večen problem pri meni.

Lepo nedeljo vsemuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 3653
   RE: Montignac
8.9.2008 19:48:47   
snorlax
Ej. Po dolgem času se javim, ampak samo zato, da me orenk okregate. Jaz ga še kar po malem serjem s temi sladkiši. Saj čez dan gre, zvečer sem ga začela srat. Pa dobro vem, da moram samo en teden krize pregurat, pa bo šlo.

Zbrcajte me, no. Tako fajn mi je šlo, zdaj pa me boste vse prehitele. Sama na sebe sem jezna, pa ne zato, ker me boste prehitele. To vam iz vsega srca želim, samo voljo bi rada nazaj. user posted image user posted image user posted image user posted image Kaj se to z mano dogaja?! Preklet cuker, fardaman. Spet sem zasvojena z njim. user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 3654
   RE: Montignac
8.9.2008 22:03:16   
mojamura
eeeeeeeeeeeeej....snorlax no no no

ti si naš idol,
tebi kile grejo najhitreje dol.
zato ne serji ga tako,
ker te bom po nagi riti zelo.

user posted image user posted image user posted image user posted image

snorlax zadosti maš sračkanja....k sebi se spravi user posted image user posted image


eh ne se sekirat saj bo....če maš probleme s težavami, mi kar napiši na zsuser posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3655
   RE: Montignac
9.9.2008 5:06:28   
snorlax
Murček, ko bo cajt, se ti razpišem in zjočem na rami. Čez teden sama sebe komaj lovim med službo, deco, krožki, roditeljskimi, zobozdravniki itd...itd...

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 3656
   RE: Montignac
9.9.2008 7:03:10   
Rožica I
Ej, Snorlax, sicer nisem na vašem hujšanju, ampak vseeno spremljam tvojo uspešno bitko s kg, zato sem pomislila, kaj pa če ti manjkajo vitamini ali minerali? Ko sem se sama nazadnje tako počutla, sem naredila eno mesečno vitaminsko kuro in je bilo ok. Stopi do lekarne in probaj.
Samo ne vrzi puške v koruzo, ko si že toliko dosegla user posted image

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3657
   RE: Montignac
9.9.2008 7:26:40   
puncica
snorlax, najprej pomeči vse sladkiše v smeti al pa jih potalajo otrokom, tako da te tele skušnjave ne bodo mamile, ker jih pač ne bo, raje si naber tono oreščkov in bolje da kljub temu da ni po montiju  poješ eno banano, ananas al pa nekaj rozin, kot pa sladkarije, to te bo nasitilo po cukru pa še zdrave snovi boš dobila vase namest junka ki ga skrivajo sladkarije.

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 3658
   RE: Montignac
9.9.2008 7:47:41   
aiwich
ejejej... čist razumem. mene je včer zvečer tud lakota dajala. ne vem kaj mi je blo ampak pojedla bi VSEEEE.
pol sem pa še slabo spala. to je bla kazen verjetnouser posted image  no dons pa sem si že vse prštimala. za zajtrk pz žemlja pa čaj, kosilo bo cvetačna juha. za vmes  mam pa suhe marelice prštimane. mam da sem pridna.user posted image
držte se punceuser posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 3659
   RE: Montignac
9.9.2008 8:16:20   
mojamura
drage moje.....jaz sem danes tako veseeeeeeeeeeeeeeeeeeelaaaaaaaaaaaaaaaauser posted image user posted image


zakaj? hehehehe

vaga mi je danes zjutraj pokazala dodatnih -4 kg....zato mam zdaj skupaj -23 kg

no pa sem že pregurala polovico tistih kg ki sem si jih zadala da jih zgubim

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeessss

i feel good....na na na na na na na user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu aiwich)
Neposredna povezava do sporočila: 3660
   RE: Montignac
9.9.2008 9:54:12   
luka jan
Mojamura, čestitam, res si dobra.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Le tako naprej.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 3661
   RE: Montignac
9.9.2008 10:23:36   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: luka jan

Mojamura, čestitam, res si dobra.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Le tako naprej.



hvalauser posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 3662
   RE: Montignac
9.9.2008 11:51:29   
aiwich
ijaaa waaaw!user posted image user posted image user posted image  čestitke tud od mene. super ti gre!

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 3663
   RE: Montignac
9.9.2008 12:39:34   
Menta
Tako, en teden prehranjevanja po Montignacu je mimo. Izgubila sem 1,5kg. Sem mislila, da bo več, ampak sej bo drugi tegen še malo in pol še malo in pol še malo in bom zadovoljna. Morem pa povedat, da se tudi moj mož tako prehranjuje in je izgubil v enakem času kar 4,5 kg. Bravo tudi za njega. Čeprav sem mu malo fouš. user posted image

Sem imela pa včeraj pravo krizo. Pa ne doma, ampak v trgovini. Ko se vidla kakšno čokolado ali pa čips, bi ga najrajši kar kupla in si ga zbasala v usta. Ampak sem ostala močna in se nisem pregrešilauser posted image . Res se trudim, pijem tudi veliko vode, samo nekaj gibanja še morem dodat. Danes bom šla hodit. Počutim se res dobro.

Lepo se imejte in čim manj takšnih kriz, kot je bila moja, vam želim.

(odgovor članu aiwich)
Neposredna povezava do sporočila: 3664
   RE: Montignac
9.9.2008 13:48:02   
Anonimen
Tudi sama od danes naprej jem po Montignacu.user posted image

začetek: 9.9.2008
cilj: shujšati 20 kg (za normalni ITM -9kg), biti fit in polna energije
trenutni ITM: 28.3

Danes sm kupila:
- polnozrnate testenine
- posneto mleko z 0.5 maščobe
- 2 jogurta z 1.3 maščobe
- ovsene kosmiče
- paradižnikovo omako z baziliko
(vse iz tega seznama lahko jem, kajne?)

Danes sm/ še bom jedla:
zajtrk: 1 naktarina+ (čez dve uri) jogurt 1.3 z ovsenimi kosmiči
kosilo(popoldan): polnozrnate testenine z paradižnikovo omako
večerja: še nevem

Danes kuham dva kosila- enega zame in enega za vse ostale doma.
Hvala, mojamura, za navdih!user posted image

< Sporočilo je popravil aspirinčica -- 9.9.2008 13:49:27 >

(odgovor članu dulcinea)
  Neposredna povezava do sporočila: 3665
   RE: Montignac
9.9.2008 18:22:06   
snorlax
Čestitke, Murček. Sem ful vesela za tebe. user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3666
   RE: Montignac
9.9.2008 21:14:42   
rainbow
Ojla!

Veš, kaj se mi zdi, Snorlax, da naju je obe ta cuker napadel. Jaz imam že posledice in sicer prehlad, ki mi je vdaril na glasilkeuser posted image , pa ravno na začetku šolskega leta, po Murfiju, seveda.
pa še vagala sem se in me je skoraj kap. Že šla čez magično mejo 70kg user posted image user posted image user posted image user posted image

Tako da, če ne gre zlepa, gre pa zgrda, a neuser posted image , ker zdaj pa mi sladko res ne paše, k sreči, pa tudi kava ne, tako da zdaj čaje pijem. Res se moram vkup vzet, to je že res katastrofa.

Mojamura, super si, čestitkeuser posted image user posted image

Menta, toliko minusa je čist v redu za prvi tedenuser posted image user posted image

Rožica, res pametna idejauser posted image user posted image user posted image  bom tudi jaz naredila!

Aspirinčica, vse si v redu kupilauser posted image

Pa še moj jedilnik danes:
Z: kruh z marmelado, čaj
M: še enkrat mali sendvič z marmelado, kava
K. jajčna omleta s sirom, paradižnikova solata
V: ovseni kosmiči na mleku

veliko energije vsem želimuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3667
   RE: Montignac
9.9.2008 21:48:12   
RAKICA1
ojla no se vam še jaz pridružim no jaz tudi hujšam in sem do sedaj zgubila kar lepe kile in to -21,50kg user posted image user posted image no ostal mi jih je še mal tako da upam da bom prišla do idealne teže kot sama želim map pa še za zgubiti 8,50kg in upam da mi uspe
Mojamura čestitam za izgubljene kileuser posted image user posted image  samo tako naprej in ti bo ratal do idealne teže kot želi bravouser posted image user posted image

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 3668
   RE: Montignac
10.9.2008 5:07:44   
snorlax
Rainbow, danes sem boljše volje, pripravljena spet na nov začetek.

Je pa pri meni vse na bazi psihe, ko sem znervirana, posežem po sladkorju, edino to me potolaži. Samo kaj, ko ima kratek učinek. Potem pa postanem depresivna.

Danes zjutraj pa sem se zbudila dobre volje in nekako trdno odločena, da bom spet pridna. Držte pesti zame, prosim. user posted image

ČESTITKE VSEM ZA IZGUBLJENE KILOGRAME!!! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 3669
   RE: Montignac
10.9.2008 7:15:22   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: aspirinčica

- paradižnikovo omako z baziliko


a to si kupila uno omako ki je že pripravljena al si kupila sestavine da narediš tole omako? Ker pripravljene omake kupljene v trgovini vsebujejo vse in še več in možno da je noter tudi sladkor, moka,... tako da tole potem ni glih po montiju.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3670
   RE: Montignac
10.9.2008 8:44:46   
maja1488
Evo mene spet nazaj. Tudi mene je napadel cuker. Tamala je imela vmes rojstni dan in smo imeli dve žurki, jaz sem pa sam jedla in jedla. Zdaj pa je čaš, da se spravim spet k montiju.
Pa komaj čakam, da gremo na morje, ker ne funkcioniram več čisto vredu user posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 3671
   RE: Montignac
10.9.2008 10:47:24   
aiwich
jz sem pa dons čist povožena. pa nisem bla pridna včeri. hefe mel rd, pa pol njegova žena s tortami uletela... pa morš bit vljuden. mi je blo kr slabo pol ker itak ne maram preveč sladkih stvari. eh... pol pa še zvečer pivo.... dons pa težka glavauser posted image   morm se v roke prjet, ker sem že čist smotana... nobenga reda niuser posted image

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3672
   RE: Montignac
10.9.2008 12:28:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: puncica
IZVIRNO SPOROČILO: aspirinčica
- paradižnikovo omako z baziliko

a to si kupila uno omako ki je že pripravljena al si kupila sestavine da narediš tole omako? Ker pripravljene omake kupljene v trgovini vsebujejo vse in še več in možno da je noter tudi sladkor, moka,... tako da tole potem ni glih po montiju.


Še dobro, da si me opomnila, puncica. Imela sm kupljeno omako- na srečo ni imela dodanega ničesar drugega, kot sladkor. In zaradi tega se ne sekiram- vsak se kdaj zmoti, sploh, če si na začetku- sm pa ostalo jedla zdravo- in danes je nov dan, nova priložnost za mojo prehrano.

Dan 2:
Pravkar si pripravljam zajtrk(ja, do sedaj ga še nism uspela pojestiuser posted image )- jogurt 1.3+ ovseni kosmiči. Mešam, da bo šlo lažje po grlu.

Za kosilo bomo pekli meso na žaru- jaz bom kruh zamenjala za velikooo zelenjave.

Za večerjo mi se še sanja ne.

In poročilo za včeraj- ni bilo težko.user posted image


(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 3673
   RE: Montignac
10.9.2008 12:57:01   
amaya
Evo mene. Moji kg so stand by...ne vem zakaj, ampak tako je user posted image Se ne premakne ne gor ne dol user posted image Bomo videli čez 1 teden. Ne stopim več na tehnico! (ta teden) user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3674
   RE: Montignac
10.9.2008 14:07:04   
Menta
Jaz sem čist šokirana!!!
Včeraj sva z možem hotela kupiti v trgovini neko omako za k testeninam. Ker se je meni mudilo nazaj v službo, sva morala bolj na hitro kosilo skupaj spravit. In sem bila čisto razočarana, ker ima vsa hrana same neke dodatke, skoraj povsod je sladkor (v takšni ali drugačni obliki - vsekakor škodljivi), same neke čudne stvari. Sploh se nisva mogla odločit, kaj naj kupiva. In potem le najdeva en omako, ki nima sladkorjauser posted image . Ko sva jo polila čez polnozrnate testenine (!), sva pa ugotovila, da je pa takoooo zeloooo mastna, da je kaj. Sploh ne dobiš več hrane, ki bi bila zdrava in ki ne redi.

Kje ve kupujete hrano? Ali vse pripravljate same doma?

Res sem bila čisto iz sebe in se ne čudim, zakaj smo vedno bolj debeli. user posted image

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 3675
Stran:   <<   < Prejšnja stran  145 146 [147] 148 149   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  145 146 [147] 148 149   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?