|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  146 147 [148] 149 150   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac
10.9.2008 14:53:11   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: Menta

Ali vse pripravljate same doma?



DA, če želiš zdravo jesti in nočeš biti debela je to edina rešitev, ni druge.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Menta)
Neposredna povezava do sporočila: 3676
   RE: Montignac
10.9.2008 15:37:55   
mojamura
IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

ojla no se vam še jaz pridružim no jaz tudi hujšam in sem do sedaj zgubila kar lepe kile in to -21,50kg user posted image user posted image no ostal mi jih je še mal tako da upam da bom prišla do idealne teže kot sama želim map pa še za zgubiti 8,50kg in upam da mi uspe
Mojamura čestitam za izgubljene kileuser posted image user posted image  samo tako naprej in ti bo ratal do idealne teže kot želi bravouser posted image user posted image



welcome rakica, tudi tebi iskrene čestitke ob izgubljenih kilah user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


pa hvalauser posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 3677
   RE: Montignac
10.9.2008 15:38:17   
mojamura
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

IZVIRNO SPOROČILO: Menta

Ali vse pripravljate same doma?



DA, če želiš zdravo jesti in nočeš biti debela je to edina rešitev, ni druge.




se strinjam

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 3678
   RE: Montignac
10.9.2008 16:00:55   
amaya
1. Mojamura user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
2. Jaz si tudi vse doma pripravljam....Še skuto in mozzarello sem začela delat user posted image Ok, kruha še nisem. Si moram nabavit aparat za peko, ker nimamo pečice (politika moje mame user posted image -trenutno smo pri njej)


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 3679
   RE: Montignac
10.9.2008 22:01:11   
rainbow
Čer!

Menta, jaz že skozi trdim, da je to s cukrom prava teorija zarote, res groznouser posted image

Amaya, kako ti rata mozzarella??

Snorlax, držim pesti zate in tudi zase. Moramo se v red spravit, resničnouser posted image user posted image

Ženske, pogumno naprej v nove izzive prehranjevanjauser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 3680
   RE: Montignac
11.9.2008 9:21:46   
mojamura
seos bejbike, samo na hitro, da vas pozdravim user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 3681
   RE: Montignac
14.9.2008 8:36:22   
rainbow
Potem pa vse tiho je bilo......

kakšno zatišje, ženske, a ste vse vsaj pridneuser posted image user posted image

moje stanje se počasi izboljšuje, poudarek na počasiuser posted image

pri nas bo danes piščanec, pečen najverjetneje, kaj pa pri vas????????????

lepo nedeljo želim, kljub hladu!

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 3682
   RE: Montignac
14.9.2008 8:41:57   
snorlax
Včeraj sem bila spet po doooooooooolgem času pridna in preživela cel dan z Montijem brez greha. Samo en teden moram zdržat, pa sem na konju. Držte pesti zame, prosim. user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 3683
   RE: Montignac
14.9.2008 9:03:42   
mojamura
mi gremo danes na r.d. ma prijateljica 30. let, obljubim pa da bom pridnauser posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3684
   RE: Montignac
14.9.2008 9:40:07   
LunaLuna
IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Včeraj sem bila spet po doooooooooolgem času pridna in preživela cel dan z Montijem brez greha. Samo en teden moram zdržat, pa sem na konju. Držte pesti zame, prosim. user posted image



Držim pesti!!!!

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3685
   RE: Montignac
14.9.2008 12:28:15   
luka jan
IZVIRNO SPOROČILO: LunaLuna

IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Včeraj sem bila spet po doooooooooolgem času pridna in preživela cel dan z Montijem brez greha. Samo en teden moram zdržat, pa sem na konju. Držte pesti zame, prosim. user posted image



Držim pesti!!!!



Tudi jaz!!!!

(odgovor članu LunaLuna)
Neposredna povezava do sporočila: 3686
   RE: Montignac
14.9.2008 20:38:27   
Sonnja
Ojla!
Jaz sem tudi kupila knjigo hujšanje po Montinacu, vendar do zdaj ni bilo kaj več kot branjeuser posted image .
Se pa trudim, da ne jem belega kruha in na splošno belih stvari, sladkarij pa tako ali tako ne jem(nikoli nisem bila ljubitelj).
V nosečnosti sem pridobila 24 kg, 14 jih je šlo dol brez problema 10 pa se me jih drži ko ne vem kajuser posted image .

Občudujem vas vse, ki se tako pridno držite diete in vam uspeva. Jaz se v svoji koži ne počutim dober in si želim shujšat. Problem mi je ker ne vem kako si naj sestavim jedilnik skozi dan kaj šele za cel teden. Rada jem tuno in prepečenec pa včasih zdenko zraven kar sigurno ni fajn. A mislite, da bi bilo boljše feta sir zraven? Sem videla, da ga Montinac rad, deva v solate.

Tak pač to mi je problem ker ne znam kombinirat in potem kar obupam. Kakšen nasvet bi mi prišel prav.
Aja pa kao jogurti in mleko z manj maščobami (tudi jaz kupujem) pa sem prebrala naj ne verjamemo slepo, da je to fajn za hujšanje ker dodajo ogromno sladkorja, da izboljšajo okus.user posted image user posted image user posted image

Aha pa glede mesa ne vem kak bi ga pripravila pa kaj naj zraven naredim.

A tisti ta temni riž  je katera probala je dober? Pa kje se ga sploh da kupit.

Glede testenin ali je lahko omaka iz tune? Ker iz mesa verjetn ne sme bit?

Vidim,da tudi same pripravljate jogurte in sirčke-kako?user posted image
A kupljeni ne pomagajo pri dieti?

Kaj pa sendvič salama-sir je prepovedan?

No, toliko se opravičujem za klobaso upam, da bo vsaj ena prebralauser posted image .

Pa hvala vnaprej.user posted image


< Sporočilo je popravil Sonnja -- 14.9.2008 20:39:15 >

(odgovor članu Menta)
Neposredna povezava do sporočila: 3687
   RE: Montignac
15.9.2008 5:34:35   
snorlax
Hvala vsem za vzpodbudo. user posted image

Sonnja, sem že pisala o tem, pa bom še enkrat zelo na kratko, ker se mi mudi na šiht. user posted image

Na tešče: sveže iztisnjen sok grenivke, pomaranče ali en sadež (jabolko, kivi...) ne banan, lubenic, ananasa

Čez 20-30 minut zajtrk: čaj ali kavo b.s., polnozrnat kruh (peci ga sama, ker noben v trgovini ni 100%) z marmelado b.s. (lahko s fruktozo - tista za diabetike) ali kruh in jogurt 1,3% m.m. - navaden, ne sadni ali žitarice (teh ne jem, zato ti naj katera druga kaj napiše, morajo pa bit brez sladkorja in ostalih dodatkov)...lahko tudi samo sadje, če ti tako paše

Dopoldanska malica:
sadje

Kosilo: juha - čista goveja ali zelenjavna brez krompirja, korenja (po nekih novih raziskavah ga lahko, jaz ga iz previdnosti ne jem), meso vseh vrst in oblik, razen pohanja, omak z moko, solate (razen pese, koruze) ali pa p.z. kus-kus z zelenjavno omako in solato ali p.z. testenine z zelenjavno omako in solato, zelenjavna pica, ribe .....

Popoldanska malica: sadje

Večerja: če kaj ostane od kosila ali tuna ali sadje....

PREPOVEDANO: bela moka, sladkor, riž, krompir, banane, koruza

DOVOLJENO: črna čokolada nad 70% kakava, semena, oreščki (neslani), suho sadje

DOVOLJENE PIJAČE: voda, čaj b.s., kava b.s.

Na kratko je to vse. Upam, da nisem kaj bistvenega pozabila ali narobe napisala, ker se mi res mudi. Naj me še katera dopolni.


Veliko uspeha.


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Sonnja)
Neposredna povezava do sporočila: 3688
   RE: Montignac
15.9.2008 6:35:43   
Sonnja
snorlax hvala, jaz tudi ne maram sadnih jogurtov.
kruh bi tudi pekla sama pa mi v tem kruhomatu sploh ne rata sem na drugi temi že jamrala.user posted image
mi je pa problem pri kavi,pijem jo enkrat dnevno in se ji res ne morem odpovedat je pa problem ker pijem sladko, grenke ne bi mogla mi je user posted image user posted image . me pa zanima,če lahko z natrenom, ker uporabljam rjavi sladkor pa sem prebrala, da ni nič boljši od belega. user posted image

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3689
   RE: Montignac
15.9.2008 10:27:31   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: Sonnja

Ojla!
Jaz sem tudi kupila knjigo hujšanje po Montinacu, vendar do zdaj ni bilo kaj več kot branjeuser posted image .
Se pa trudim, da ne jem belega kruha in na splošno belih stvari, sladkarij pa tako ali tako ne jem(nikoli nisem bila ljubitelj).
V nosečnosti sem pridobila 24 kg, 14 jih je šlo dol brez problema 10 pa se me jih drži ko ne vem kajuser posted image .

Občudujem vas vse, ki se tako pridno držite diete in vam uspeva. Jaz se v svoji koži ne počutim dober in si želim shujšat. Problem mi je ker ne vem kako si naj sestavim jedilnik skozi dan kaj šele za cel teden. Rada jem tuno in prepečenec pa včasih zdenko zraven kar sigurno ni fajn. A mislite, da bi bilo boljše feta sir zraven? Sem videla, da ga Montinac rad, deva v solate.

prepečenec vsebuje belo moko, torej je prepovedan...kombinacija živil je pri montiju zelo pomembna

Tak pač to mi je problem ker ne znam kombinirat in potem kar obupam. Kakšen nasvet bi mi prišel prav.



Aja pa kao jogurti in mleko z manj maščobami (tudi jaz kupujem) pa sem prebrala naj ne verjamemo slepo, da je to fajn za hujšanje ker dodajo ogromno sladkorja, da izboljšajo okus.user posted image user posted image user posted image

jogurti se kupujejo NAVADNI, z manj maščobe, ne sadni

Aha pa glede mesa ne vem kak bi ga pripravila pa kaj naj zraven naredim.

meso lahko kuhaš, dušiš, pečeš na žaru, pečeš v pečici ali na ponvi z čisto malo olja. zraven si naredi zelenjavno prilogo (brez krompirja in riža) pa solato

A tisti ta temni riž  je katera probala je dober? Pa kje se ga sploh da kupit.

temen riž je meni dober. dobiš ga v vsaki večji, malo bolj založeni trgovini.

Glede testenin ali je lahko omaka iz tune? Ker iz mesa verjetn ne sme bit?

na pz testnine v prvi stopnji ne gre gor omaga iz mesa ali tune...lahko daš gor paradižnikovo mezgo z baziliko, ali pa zelenjavno omako

Vidim,da tudi same pripravljate jogurte in sirčke-kako?user posted image
A kupljeni ne pomagajo pri dieti?

Kaj pa sendvič salama-sir je prepovedan?

Sendvič je absolutno prepovedan...na prvi stopnji lahko ješ le pz kruh in to za zajtrk recimo z marmelado brez sladkorja s 100% sadnim deležem. lahko pa ješ salamo in sir recimo redkokdaj brez kruha

No, toliko se opravičujem za klobaso upam, da bo vsaj ena prebralauser posted image .

Pa hvala vnaprej.user posted image




_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Sonnja)
Neposredna povezava do sporočila: 3690
   RE: Montignac
15.9.2008 10:28:50   
mojamura
zaenkrat, toliko da se navadiš na grenko kavo si lahko daš natrn notri....ampak to res le prehodno

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Sonnja)
Neposredna povezava do sporočila: 3691
   RE: Montignac
15.9.2008 10:33:32   
tanikaa
Shujšala po montiju od 7.1.08 - 23 kg!!





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 3692
   RE: Montignac
15.9.2008 12:16:27   
Sonnja
mojamura hvala!

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3693
   RE: Montignac
15.9.2008 20:15:38   
snorlax
IZVIRNO SPOROČILO: Sonnja

snorlax hvala, jaz tudi ne maram sadnih jogurtov.
kruh bi tudi pekla sama pa mi v tem kruhomatu sploh ne rata sem na drugi temi že jamrala.user posted image
mi je pa problem pri kavi,pijem jo enkrat dnevno in se ji res ne morem odpovedat je pa problem ker pijem sladko, grenke ne bi mogla mi je user posted image user posted image . me pa zanima,če lahko z natrenom, ker uporabljam rjavi sladkor pa sem prebrala, da ni nič boljši od belega. user posted image


Tudi jaz ga ne pečem v kruhomatu, ker mi ne rata.

Pečem ga na roke. V skledo dam cca pol kg moke, posolim, na sredo zdrobim kocko kvasa in zalijem s toplo vodo. Nato premešam z žlico, da dobim tako gosto maso, da jo lahko še zmešam z žlico, vendar ne sme bit tekoča. Nato dam v podolgovat model peki papir, maso dam noter in dam v pečico kipnat na 50 stopinj. Ko naraste skoraj do vrha, samo povečam temperaturo na 200 stopinj in pustim, da se speče (da je skorjica rjava). Nato ga vzamem iz modela in zavijem v servieto iz blaga in ga imam kar na kuhinjskem pultu.


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Sonnja)
Neposredna povezava do sporočila: 3694
   RE: Montignac
15.9.2008 20:48:50   
Sonnja
IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

IZVIRNO SPOROČILO: Sonnja

snorlax hvala, jaz tudi ne maram sadnih jogurtov.
kruh bi tudi pekla sama pa mi v tem kruhomatu sploh ne rata sem na drugi temi že jamrala.user posted image
mi je pa problem pri kavi,pijem jo enkrat dnevno in se ji res ne morem odpovedat je pa problem ker pijem sladko, grenke ne bi mogla mi je user posted image user posted image . me pa zanima,če lahko z natrenom, ker uporabljam rjavi sladkor pa sem prebrala, da ni nič boljši od belega. user posted image


Tudi jaz ga ne pečem v kruhomatu, ker mi ne rata.

Pečem ga na roke. V skledo dam cca pol kg moke, posolim, na sredo zdrobim kocko kvasa in zalijem s toplo vodo. Nato premešam z žlico, da dobim tako gosto maso, da jo lahko še zmešam z žlico, vendar ne sme bit tekoča. Nato dam v podolgovat model peki papir, maso dam noter in dam v pečico kipnat na 50 stopinj. Ko naraste skoraj do vrha, samo povečam temperaturo na 200 stopinj in pustim, da se speče (da je skorjica rjava). Nato ga vzamem iz modela in zavijem v servieto iz blaga in ga imam kar na kuhinjskem pultu.



ja na roke ga znam spečt. hvala za recept vseeno.user posted image

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3695
   [Brisano sporočilo]
15.9.2008 21:14:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Sonnja)
  Neposredna povezava do sporočila: 3696
   RE: Montignac
15.9.2008 21:16:04   
rainbow
Ojla!

Kak fajn, da lahko znova ozaveščam pravila Montignaca, čeprav mi kaj dosti ne koristjo. Skozi kolebam okoli druge stopnje, plus občasne sladkarije in potem seveda kg stojijo na preseženi magični številkiuser posted image user posted image

Sonnja, vse, kar sta napisali Snorlax in Mojamura je resuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu Sonnja)
Neposredna povezava do sporočila: 3697
   [Brisano sporočilo]
15.9.2008 21:32:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu rainbow)
  Neposredna povezava do sporočila: 3698
   [Brisano sporočilo]
15.9.2008 21:34:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3699
   RE: Montignac
16.9.2008 8:31:33   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Shujšala po montiju od 7.1.08 - 23 kg!!





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




ulalala....user posted image user posted image user posted image user posted image

hvala hvala

pa auroraa tudi tebi hvala...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  146 147 [148] 149 150   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  146 147 [148] 149 150   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?