|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  143 144 [145] 146 147   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac
27.8.2008 13:48:35   
al1*
Biba12 - nikar! Ti bo kasneje žal.

Ajdova kaša z gobami: ajdovo kašo skuhaš. Čebulo prepražiš, dodaš malo česna, dodaš narezane gobe in malo podušiš. Ko je gotovo, posuješ z veliko narezanega peteršilja in dodaš ajdovi kaši.


_____________________________

lp


(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3601
   RE: Montignac
27.8.2008 14:01:33   
snorlax
Ahoj!

Ste pa pridne, ni kaj. Jaz še počivam, ker vem, da se bom v soboto še basala na ohceti z vsem, s ponedeljkom 1.9. pa spet strogo. Obljubim. In pa konec sladoleda. Tudi obljubim. user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 3602
   RE: Montignac
27.8.2008 14:10:05   
maja1488
Pridna snorčka. Te pogrešamo!

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3603
   RE: Montignac
27.8.2008 19:50:40   
tinč407
hey

tudi jaz sem začela z montijem user posted image user posted image  in to že 4 dni user posted image  user posted image user posted image

mi je pa čist ql prehranjevanje ker mam tak zelo rada zelenjavo in te stvari ki se smejo jesti user posted image user posted image
me pa zanima če je kaj narobe če bolj malo jem? vem, noro vpr. nisem lačna ampak sita pa tudi ne. tak, nekje na meji.

Ali se je katera tukaj gori odločila za hujšanje z montijem zaradi policističnih jajčnikov? ker pri PCO imaš večjo raven insulina in ti to lahko vodi v neplodnost. Monti pa znižuje raven insulina..
No upam da bo Monti te stvari porihtal in bo kmalu ratal kakšen 3,5 kilogramski rezultat user posted image user posted image user posted image

in še, a polnozrnate testenine se lahko kdaj je? in tudi polnozrnati riž v 1. stopnji? seveda z zelenjavno omako

_____________________________

sijaj, sijaj sončece...
in sonce je posijalo z vso močjo!


(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3604
   RE: Montignac
27.8.2008 20:27:57   
maja1488
tinč, PZ testenine se lahko jejo, prav tako neoluščen riž. Vse to z zelenjavnimi omakami.


Jaz sem pa danes za kosilo samo veliko paradižnikovo solato s tuno, pol pa kako kilo marelic. So ble tako dobre. No to je bla večerja.

Sej marelice se sme? Al ne?

(odgovor članu tinč407)
Neposredna povezava do sporočila: 3605
   RE: Montignac
28.8.2008 7:01:48   
snorlax
Tinč, MORAŠ se najest do sitega. Jaz sem tudi od začetka jedla malo, potem so me punce okregale, da se moraš do sitega najest, če ne, ne grejo kile dol. Hecno, a ne?

Držim pesti, da se čimprej zrediš. user posted image Ravno včeraj sem zvedela, da je zanosila od moje najboljše prijateljice hčerka. Se je tudi že nekaj časa matrala, pa ni šlo. No, zdaj ji je ratalo. PDP ima isti mesec kot ona in njena mama rojstni dan.user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3606
   RE: Montignac
28.8.2008 7:15:05   
Anonimen
Dobro jutro.

No, včeraj sem bila pridna in pozabila na pizzo. Pojedla sem malo pasulja, potem za malico pa malo salame in sira. Za večerjo pa belo kavo in kepico sladoleda.user posted image

Danes svojega jedilnika raje ne bom pisala, ker dvomim, da bo po monitiju. Bom cel dan odsotna in na tesnem s časom, tako, da bo najbrž padel kak fast food.user posted image  Ampak samo danes. Obljubim.

(odgovor članu al1*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3607
   RE: Montignac
28.8.2008 7:15:43   
Anonimen
tinč, jaz sem tud na montiju zaradi PCO. Pa tud če bom kakšno kilco zgubila ne bo nič narobe.user posted image

< Sporočilo je popravil biba12 -- 28.8.2008 7:16:13 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3608
   RE: Montignac
28.8.2008 8:55:06   
amaya
I love Monti. Od nekje 8.8. zgubila cele 3 kg user posted image user posted image user posted image Pa jem user posted image To mi je najlepše pri vsem.

Moj jedilnik včeraj:
pomarančni sok sveže iztisnjen
M: žemljica PZ kruha v hoji user posted image
K: paptikaš (ostalim sem rezance skuhala zraven), skleda solate
M: nektarina
V: rezanci, ki so jih oni jedli za kosilo (iz pirine moke) user posted image

Za dieto še pester sestanek s sosedi...tako da danes mi ne gre sploh za jest user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3609
   [Brisano sporočilo]
28.8.2008 11:17:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 3610
   [Brisano sporočilo]
28.8.2008 11:24:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu amaya)
  Neposredna povezava do sporočila: 3611
   RE: Montignac
28.8.2008 12:36:58   
maja1488
Meni pa kilce stojijo. 10 jih je šlo dol za keks, zdaj pa nič več.
Sem pa danes za zajtrk PZ kruh z marmelado BS, za malico suhe slive in orehe (veliko obojega user posted image ) za kosilo pa bi mogoče jajška s hrenovko in sirom. In solato seveda.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3612
   RE: Montignac
28.8.2008 21:53:51   
mojamura
ojla, no danes sem bila na info dnevu. grem namreč študirat izredno informatiko. verjetno bom zaradi tega manj na RR....ampak monti pa bo ostal z mano do amena user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3613
   RE: Montignac
29.8.2008 4:11:54   
snorlax
Pridna si, mojamura. user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 3614
   RE: Montignac
29.8.2008 7:52:34   
amaya
user posted image user posted image user posted image

Mojamura: želim ti čimveč 10 user posted image . Monti je pa itak tip, ki je prilagodljiv in gre povsod user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3615
   RE: Montignac
29.8.2008 9:04:17   
Anonimen
Dobro jutro.

Moj jedilnik včeraj je bil čisto kontra montiju. Rezultat danes: 0,5 kg več. Me malo skrbi, kako bo potem ko neham z montijem. Bom dobila vse nazaj??

Danes pa:
Z: pz kruh + namaz
M: jogurt + musli, banana
K: solata s tuno, jajčko in jogurtom
V: salama, sir, olive

Drugače lahko rečem, da je monti očitno kar zakon, ker mi je po 3 dneh diete pokazalo 1 kg manj. Pa jih nimam ful za zgubit (168 cm in 65 kg). Sem pričakovala, da bo šlo bolj počasi.

moja mura, bravo. user posted image   user posted image   Jaz se bom pa ravno danes izpisala iz magisterija. Se mi ne da več, imam preveč drugih stvari za uredit.

(odgovor članu al1*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3616
   RE: Montignac
29.8.2008 9:06:03   
lunica85
kaj a ve hujšate tukaj ali kaj.

biba a tukaj pa imaš svoj nick.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3617
   RE: Montignac
29.8.2008 11:56:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lunica85
biba a tukaj pa imaš svoj nick.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image   user posted image    user posted image

(odgovor članu lunica85)
  Neposredna povezava do sporočila: 3618
   RE: Montignac
30.8.2008 10:21:55   
tinč407
IZVIRNO SPOROČILO: biba12

tinč, jaz sem tud na montiju zaradi PCO. Pa tud če bom kakšno kilco zgubila ne bo nič narobe.user posted image


sme pisala pušenjaku in je rekel da zaradi take diete z manj sladkorja in OH res lahko začnejo jajčniki bolj delovati. Tak da nas bo monti rešil user posted image user posted image

_____________________________

sijaj, sijaj sončece...
in sonce je posijalo z vso močjo!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3619
   RE: Montignac
30.8.2008 11:26:58   
tinč407
IZVIRNO SPOROČILO: amaya

I love Monti. Od nekje 8.8. zgubila cele 3 kg user posted image user posted image user posted image Pa jem user posted image To mi je najlepše pri vsem.

Moj jedilnik včeraj:
pomarančni sok sveže iztisnjen
M: žemljica PZ kruha v hoji user posted image
K: paptikaš (ostalim sem rezance skuhala zraven), skleda solate
M: nektarina
V: rezanci, ki so jih oni jedli za kosilo (iz pirine moke) user posted image

Za dieto še pester sestanek s sosedi...tako da danes mi ne gre sploh za jest user posted image



Lepo bi prosila za recept od paprikaša. ne vem kako bi naredila omako brez moke ki ga zgosti

_____________________________

sijaj, sijaj sončece...
in sonce je posijalo z vso močjo!


(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 3620
   RE: Montignac
30.8.2008 12:28:25   
amaya
Ma glej, jaz sem paprikaš kar z žlico jedla: dala 1 čebulo, ful paprike, ful piščanca in pol vrečke začimbe za paprikaš (ki verjetno ni gljih po Montiju, amapak tudi hudo škodit ne more user posted image ). Pa sem si potem naložila v globok krožnik in tako tudi pojedla. Ni mi manjkalo nič zraven....samo navadit se moraš user posted image

včeraj sem ga malo sračkala z Montijem in sem jedla bele rezance, ki so mi bili user posted image ...sej v tem je trik...tako se navadiš jest, potem pa ti rata vse bljak user posted image . Sem pa spila kozarec vina user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu tinč407)
Neposredna povezava do sporočila: 3621
   [Brisano sporočilo]
30.8.2008 12:59:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu amaya)
  Neposredna povezava do sporočila: 3622
   RE: Montignac
30.8.2008 13:00:49   
tinč407
bom naredila to z mezgo. Je maj škodljiva user posted image
hvala

_____________________________

sijaj, sijaj sončece...
in sonce je posijalo z vso močjo!


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3623
   RE: Montignac
30.8.2008 13:13:32   
al1*

Hej!

Jaz si pa ravno kuham slivovo marmelado. Ne bo čisto brez sladkorja, na 1200g sliv bom dala 100g fruktoze. Jo bom pa imela v hladilniku, ker drugače hitro splesni.

Sicer se mi pa zdi, da so začeli kilogrami malce padati.

Mojamura user posted image user posted image user posted image , želim ti veliko motivacije za dokončanje študija. Pa če ni skrivnost: koliko pride en letnik?


_____________________________

lp


(odgovor članu tinč407)
Neposredna povezava do sporočila: 3624
   RE: Montignac
31.8.2008 8:07:17   
amaya
ja sej tudi jaz dam mezgo, ma sem jo pozabila napisat user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 3625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  143 144 [145] 146 147   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  143 144 [145] 146 147   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?