|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  142 143 [144] 145 146   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac
26.8.2008 7:29:24   
mojamura
IZVIRNO SPOROČILO: amaya

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

jutro....utrujena sem, zaspana....vse mi gre na jetra....eh....brezveze.

zdaj si bom rekla: "ja, pa saj bo boljše....ah" - mater moram vedno biti tak pozitivnauser posted image


ti, ampak veš, da sem tudi jaz taka danes...kot da bi mene opisovala: 2 kavi spila, pa me pečejo oči, tečna kot 100 user posted image , vse mi gre na jajca user posted image Ni moj dan!




sem odkrila kaj je bilo vzrok moje nejevolje....PMS, a btw veste zakaj se pms imenuje pms?


ne?


zato, ker je bil izraz, bolezen norih krav, že zasedenuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 3576
   RE: Montignac
26.8.2008 8:16:58   
maja1488
zato, ker je bil izraz, bolezen norih krav, že zaseden



ahahahahahh user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 3577
   RE: Montignac
26.8.2008 8:55:26   
Anonimen
user posted image   user posted image    user posted image    user posted image

in drugače punce? bolj redko se javljate?

Moj jedilnik za danes:
Z: pz kruh + namaz
M: jogurt + musli
K: pečenka + malo zelenjave
V: domača salama, sir

(odgovor članu maja1488)
  Neposredna povezava do sporočila: 3578
   RE: Montignac
26.8.2008 9:18:39   
maja1488
Jst sem ful leteča že nekaj časa, se pa spet držim montija.

Sem bila pa včeraj po eni strani ful dobre volje, po drugi pa čisto pojokana. Po kakem mesecu se spet spravim v mal molj fensi cunje, ker se mi spet začnejo sestanki. Pa sem se odločla, da si bom pripravla, kaj si bom danes oblekla. In probam ene hlače....mi padejo dol, probam druge....obstojijo na bokih pod pogojem, da ne hodim hitro, probam tretje....spet padejo, probam četrte (tiste, ki so ful visoke, ki gre srajica noter)...obstanejo samo zato, ker je zagrablo pod joški...
Pred tremi meseci sem bla tko smotana, da sem si kupla celo novo garderobo, pol pa se spravla hujšat. No tudi suknjiči so mi vsi preveliki, sam hvalabogu jih zdaj ne rabim. In ker se mi je totalno mudilo, sem zdaj v tistih, ki so gor ob pogoju, da hodim počasi user posted image  in brez denarja sem, da bi šla po nove user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3579
   RE: Montignac
26.8.2008 9:55:45   
Anonimen
maja, jaz sem še boljša. Si skos govorim, da si ne bom nič kupla, ker grem itak drug teden na dieto. To je že cca. 1 leto, tako, da si kupujem res samo za sproti.  user posted image   user posted image    user posted image    user posted image   user posted image

aja, sem se sedaj spomnila: včeraj sem zraven hrenovk jedla tud malenkost ajvarja. Pa sem pol pomislila, da najbrž ni ravno pametno?? Kaj pa senf?

Pa še to: v solato sem dala jajčko, jogurt in sir. Je to ok ali ne?

(odgovor članu mojamura)
  Neposredna povezava do sporočila: 3580
   RE: Montignac
26.8.2008 10:39:51   
maja1488
Jst ajvar jem, sem pa kupila enega makedonskega brez sladkorja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3581
   RE: Montignac
26.8.2008 12:25:41   
Anonimen
Pravkar sem ugotovila da imajo pz musliji čez 40 GI. user posted image

(odgovor članu maja1488)
  Neposredna povezava do sporočila: 3582
   RE: Montignac
26.8.2008 13:43:29   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: biba12

Pravkar sem ugotovila da imajo pz musliji čez 40 GI. user posted image


sej ga ma PZ kruh tudi.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3583
   RE: Montignac
26.8.2008 13:52:18   
maja1488
P sej tisto kar je pod 50 je ok. PZ testenine ga imajo tudi.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 3584
   [Brisano sporočilo]
26.8.2008 14:19:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu maja1488)
  Neposredna povezava do sporočila: 3585
   RE: Montignac
26.8.2008 20:15:28   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: maja1488


In probam ene hlače....mi padejo dol, probam druge....obstojijo na bokih pod pogojem, da ne hodim hitro, probam tretje....spet padejo, probam četrte (tiste, ki so ful visoke, ki gre srajica noter)...obstanejo samo zato, ker je zagrablo pod joški...




hahahaha....saj pri meni je isto - včasih sem se se sekirala, ker mi ni nič šlo skupaj in je bilo vse pretesno - zdaj mi pa spet nič ni prav ker je vse res prreeeeeeeeeveeeeeeeeeliko....ampak po pravici povedano sem raje da so mi cote prevelike.

sicer pa tudi jaz nimam denarja. ampak vsaj ene hlače in neko prehodno jakno si pa moram zdaj po plači kupiti.

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3586
   RE: Montignac
26.8.2008 20:38:52   
amaya
Boljše preveliko kot premajhno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 3587
   RE: Montignac
27.8.2008 7:49:05   
al1*
A ni fino, ko na oblačilih vidiš, kako te je vedno manj skupaj? Jaz sem z velikim veseljem vse prevelike hlače podarila kolegici. Je pa res hudič, ko ti oblačila niso več prav, pa hočeš še shujšat in se ne splača kupovat neke količine novih hlač.

Kaj boste pa danes jedle?


_____________________________

lp


(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 3588
   RE: Montignac
27.8.2008 9:03:11   
Anonimen
Dobro jutro.

Danes bo na jedilniku:
Z: pz kruh, namaz, kava bk + mleko
M: jogurt sadni + pz musli
M2: 3 marelice
K: čevapčiči, hrenovke in kranjske klobase
V: sliva

Saj slive in marelice so dovoljene, kajne? Kaj pa pistacije? Katero sadje pravzaprav ne smemo: vem za banane, lubenice in ananas. Še kaj? Obstaja kje kakšna tabela?

Pa ostale? Kakšen je vaš jedilnik?

(odgovor članu mojamura)
  Neposredna povezava do sporočila: 3589
   RE: Montignac
27.8.2008 9:30:46   
al1*
Biba12 - pistacije so ponavadi pražene, če pa so nepražene pa seveda lahko. Malo sem gledala po spletnih trgovinah, na večini pistacij piše pražene slane, našla sem edino ene, na katerih piše neslane, če so pražene pa ne piše.

Pa še eno vprašanje: na Montignacovi strani piše pri lubenici in meloni, da imasta sicer vsik GI, vendar je zraven zvezdica in spodaj obrazložitev, da ima to sadje sicer visok GI, vendar naj ne bi signifikantno zviševal nivoja sladkorja v krvi. A to pomeni, da to sadje lahko uživaš?


_____________________________

lp


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3590
   RE: Montignac
27.8.2008 9:32:08   
al1*
Sem še malo pogledala in enako piše pri kuhanem korenju, za katerega je najprej veljalo, da se ga ne sme - ampak očitno je to to.

_____________________________

lp


(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 3591
   RE: Montignac
27.8.2008 9:33:16   
maja1488
Melone in lubenice načeloma lahko pri vzdrževanju. Pri prvi stopnji pa ne.

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 3592
   [Brisano sporočilo]
27.8.2008 10:12:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu maja1488)
  Neposredna povezava do sporočila: 3593
   RE: Montignac
27.8.2008 10:30:09   
al1*
Meso + ajdova kaša ne gre skupaj. Jaz dostikrat naredim ajdovo kašo z jurčki ali pa kar s šampinjoni. Njama.

Jaz pa ravnokar pečem monti čokoladno torto za današnjo večerjo. Se mi že cedijo sline.

Za kosilo pa pa bo jabolčni narastek s skuto - ni sicer čisto po montiju, ampak moram porabit en kup jabolk.


_____________________________

lp


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3594
   RE: Montignac
27.8.2008 11:18:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: al1*
Jaz dostikrat naredim ajdovo kašo z jurčki ali pa kar s šampinjoni. Njama.


Kako pa narediš tole?

(odgovor članu al1*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3595
   RE: Montignac
27.8.2008 11:53:13   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: auroraa

a je že katera sataraš vlagala??

http://www.gurman.eu/recepti.php?S=6&Article=588

zdejle je glih sezona paradižnika in paprike, pa bom kar tole probala. samo nekaj mi ni jasno: ali daš odprte kozarce v pečico za pol ure, ali zaprte tako kot pri kompotih??



■  Vročo zelenjavo odstavimo in nadenemo v kozarce. Te za 30 minut potisnemo na rešetko segrete pečice.
■  Kozarce poberemo iz pečice. V vsakega prek zelenjave nalijemo tanko plast olivnega olja, potem pa jih dobro zapremo in ohladimo.


Jaz tole razumem kot da daš noter polne kozarce brez pokrova, potem ko jih pa ven vzameš pa zaliješ z oljem in zapreš.

Pa upam da ti rata.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3596
   RE: Montignac
27.8.2008 13:24:07   
Anonimen
hitro vprašanje: a pasulj lahko? Brez moke seveda.

(odgovor članu mojamura)
  Neposredna povezava do sporočila: 3597
   RE: Montignac
27.8.2008 13:25:26   
maja1488
brez moke in brez mesa lahko.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3598
   RE: Montignac
27.8.2008 13:34:57   
Anonimen
maja, hvala. upam, da je brez moke! Moram še povprašat tasta.

Drugače me je pa sodelavec sedajle tako premamil s pizzo, da resno razmišljam, da bi jo imela za kosilo. Pa ne po montiju. user posted image user posted image

(odgovor članu maja1488)
  Neposredna povezava do sporočila: 3599
   RE: Montignac
27.8.2008 13:45:54   
maja1488
Ne it biba. Pejdi po jogurt, pa ga na hitro spij, te bo minilo. Meni je potem vedno smešno, ker nimam nobenega zadovoljstva po tem, ko kaj prepovedanega zbašem. Se nič boljše ne počutim. Kvečjemu slabše, ker mi po požrtijah udari slabost. In se vedno vprašam kaj mi je bilo tega treba.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3600
Stran:   <<   < Prejšnja stran  142 143 [144] 145 146   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  142 143 [144] 145 146   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?