|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  140 141 [142] 143 144   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac
19.8.2008 14:02:28   
al1*
Biba12 , a se ti naješ samo od juhe?user posted image

Luka jan- super, da se nam pridružiš!user posted image user posted image

Imam pa eno vprašanje: zelo rada imam špgete in makarone, jem jih zagotovo 1x tedensko, ampak vedno z bolj ali manj enako omako: bučke, paradižnik, paprika, jajčevci v raznih kombinacijah. Dajte mi prosim še kakšno idejo za omajo za testenine, ker sem se te res že preobjedla.


_____________________________

lp


(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 3526
   RE: Montignac
19.8.2008 17:40:44   
mojamura
http://montignac.mojforum.si/montignac-forum-27.html


tu najdeš kar nekaj receptov za testenine po montijuuser posted image

luka jan dobrodošlauser posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 3527
   RE: Montignac
19.8.2008 19:02:53   
amaya
UUUUU...danes sem pa grešila...popapala en fin kornet. ampak je bil tako dober, da mi je oproščeno user posted image

limonada
Z: bela kava (nisem imela časa za drugo, ker sem laufala po trgovinah in cunje gledala user posted image )
K: piščančja prsa na žaru, surov korenček, kuhana blitva, sveže jagode
M: sladoled (user posted image po 10, kdor ga kupi se zastrupi user posted image )
V: paradižnik, svež sir, kuhan pršut

sita kot volk


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 3528
   RE: Montignac
19.8.2008 19:04:53   
amaya
aja, pa še -05 kg je pokazalo user posted image , torej od začetne teže -2 kg. Sej ni veliko, ampak meni je ful in sem ful vesela user posted image Pa še kar nekaj hlač po novem zvlečem gor user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 3529
   [Brisano sporočilo]
19.8.2008 21:47:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu amaya)
  Neposredna povezava do sporočila: 3530
   RE: Montignac
20.8.2008 8:32:05   
Lari
Oj.

Spet se vam mal oglašam, da me zbrcate. Včeri sem namreč precej grešila. Jedla sem pico, pa še sladoled King Quatro, pol veste kok čokolade sem pojedla. Dajte me našeškat, da se spravim k sebi user posted image user posted image .
Kilogrami so ostali isti, po cm pa je kakšna 2 cm manj, pa tudi tiste napihnejnosti ni več.
Za kosila nimam nekih idej, skor vsak dan jem zrezke oz. piščančje meso, za večerjo samo kak jogurt s semeni. Kaj si lahko še pripravim za kosilo?
Tudi malice v službi so bolj ali manj identične, pz kruh in jogurt. Ali mi predlagate še kaj? Pa ne sadja, ker sem po sadju ponavadi grozno lačna.

Upam, da bom danes bolj pridna. Za zajtrk sem bila pridna. Pojedla sem pz žemljico , skuto in kavo brez sladkorja. Kaj bo za malico pa ne vem. Kak predlog?

Lep dan, Lari.


_____________________________

Lara in Jan, moja sončka.

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 3531
   RE: Montignac
20.8.2008 9:05:23   
Anonimen
Lari, jaz imam isti problem. Se mi zdi, da jem skos eno in isto. Sploh zato ker ne jem zelenjave.

Aurora, nisem spila sam 2 dcl juhe, ampak 1l. user posted image  Mi je ful pasalo nekaj toplega. Popoldne smo pa itak pekli na žaru, tako, da sem jedla hrenovke in kranjske.

za danes nimam pojma. zaenkrat je šlo tako:
Z: sok pomaranče, pz kruh z marmelado bs
M: študentska hrana
K:?
V:?

še eno vprašanje: učer sem gledala gobjo juho (iz vrečke) in je noter največ OH. A lahko potem to jem zraven testenin ali ne?


(odgovor članu Lari)
  Neposredna povezava do sporočila: 3532
   RE: Montignac
20.8.2008 9:21:30   
Lari
Biba12, tudi jaz ne maram zelenjave, zato mi je včasih problem skuhat kaj pametnega in potem skoz isto jem. Tale zelenjava je hudič. Škoda, ker mi ne diši.

Ampak jaz verjamem, da nama bo vseeno uspelo.

Lep dan.


_____________________________

Lara in Jan, moja sončka.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3533
   [Brisano sporočilo]
20.8.2008 11:31:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Lari)
  Neposredna povezava do sporočila: 3534
   RE: Montignac
20.8.2008 14:20:15   
Anonimen
ja, sem ugotovila, da je notri moka. user posted image  Pa tako sem se veselila testenin z gobovo omako.user posted image  No, bom pa same testenine jedla.

Drugače sem si pa včeraj kupila cottage cheese v šparu. Pozna katera? To naj bi bila manj mastna skuta, takole piše na deklaraciji:
10% maščobe v suhi snovi, 2% maščobe absolutno.
je pa v 100 g 87 kcal.

mislite da je to ok? Ker je pa kr dobro na kruhu.user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3535
   RE: Montignac
20.8.2008 14:38:11   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: auroraa

biba - tale gobova juha z vrečke ni ok, ker vsebuje moko in še razno razne dodatke. probi jo sama skuhat. če ne maraš zelenjave, potem je pa res bolj švoh jedilnik.

ker tle pa vse bolj kot ne temelji na zelenjavi, dost je stročnic in pz žit.

jaz grem pa zdejle boranjo kuhat, mi je tašča stročji fižol prinesla. za ostale bo priloga pire krompir. jaz si bom pa najbrž nardila pire iz bučk.



kaj je to?


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3536
   RE: Montignac
21.8.2008 7:14:19   
mojamura
pozdravljene punce.

kako ste? jaz sem prehlajena kot hudič user posted image


sicer pa še vedno se pridno držim montija.

tiste, ki pa preveč grešite: c c c ne tega delat, pa še eno brco vam pošiljam....spravite se k sebi!

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 3537
   RE: Montignac
21.8.2008 7:48:12   
Anonimen
Dobro jutro.

Najprej vsem eno user posted image  za boljši začetek dneva.

Jedilnik za danes pa:
Z: kava bk in pz kruh s cottage namazom
M: jogurt
M: jabolka
K: puranji zrezek na žaru + sir + kuhana zelenjava
V: jajčke

(odgovor članu al1*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3538
   [Brisano sporočilo]
21.8.2008 8:35:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3539
   [Brisano sporočilo]
21.8.2008 8:36:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3540
   RE: Montignac
21.8.2008 8:45:20   
Lari
Auroraa, ne nisem. Čeprav se pripravljam. Tale vikend bo padu domač pz kruh. user posted image user posted image Moram še vse sestavine nabavit. V pon. pa poročam, ker imam doma prepočasen internet in samo v službi čekiram tale rr. Doma pa odklop. Upam, da mi bo uspel.
Moko sem kupila pz oz Zdravega življenja. Sej ta je v redu a ne?

LP.


_____________________________

Lara in Jan, moja sončka.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3541
   RE: Montignac
21.8.2008 9:10:22   
luka jan
Dobro jutro in Biba12, hvala za kavico.

Danes je moj 3. dan novega prehranjevanja in moram reč da sem zelo zadovoljna. Kilce gredo počasi dol, jaz pa nisem ničččč lačna.user posted image user posted image
To mi je od vsega najbolj všeč, če samo študiram nazaj kolk sem že stradala, pa nikol nekih vidnih rezultatov...

Moj jedilnik danes pa je sledeč:

Z: PZ kruh(doma pečen) s skuto in zelenjavo
M: sadje
K: rižota iz neoluščenega riža z gobicami in kumarična solata
M: sadje
V: šopska solata

Saj to je vredu, al je mogoče vmes kaj česar ne bi smela?

Auroraa, a mi lahko prosim poveš kako zagostiš boranjo, glede na to da se moka ne sme uporabljat? A lahko zagostiš s PZ al pa pirino moko?

Pridne bodite in še bolj pridno hujšajte.user posted image

(odgovor članu Lari)
Neposredna povezava do sporočila: 3542
   RE: Montignac
21.8.2008 9:57:39   
Anonimen
jaz bom tud ta vikend pekla kruh. Upam, da mi uspe, da ne bo preveč zbit.

Sedajle pa pijem vitalineo - sadno. Ne morem tistega navadnega jogurta. Se mi kar dviguje.user posted image  Sem pa gledala in je 0% dodanega sladkorja.

aja, dejte mi še to povedat. Zdej mal bolj opazujem te deklaracije, sam ne vem kaj je pomembno za montija. Kaj naj gledam?

(odgovor članu al1*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3543
   RE: Montignac
21.8.2008 10:16:31   
maja1488
Halo punce, evo mene nazaj. Sem 5 dni grešila do amena ampak nisem imela izbire. Res ne. Smo imeli ene delavnice s firmo in smo bili kot v Big Brotherju. Jedli smo tisto, kar nam je sam šef skuhal, za malice in prigrizke pa je bil sam junk food. Od danes naprej pa strogo naprej.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3544
   [Brisano sporočilo]
21.8.2008 10:54:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu luka jan)
  Neposredna povezava do sporočila: 3545
   RE: Montignac
21.8.2008 11:15:10   
luka jan
Auroraa hvala, bom poskusila po tvojem receptu. Res nisem vedela da ne smem zgoščevat s PZ moko, je pa res da sem do sedaj itak uporabljala samo belo moko.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3546
   [Brisano sporočilo]
21.8.2008 11:44:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu luka jan)
  Neposredna povezava do sporočila: 3547
   RE: Montignac
21.8.2008 12:55:14   
amaya
ooooo...ta vikend jo bom tudi jaz naredila user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3548
   RE: Montignac
21.8.2008 18:03:43   
snorlax
Ojla, bejbike!

Evo nas predčasno z dopusta. Mali si je zvil gleženj, pa smo se odločili, da imamo 4 dni dopusta dost in kar spakirali ter šli domov. Matr, vidim, da smo postali pravi zapečkarji, po parih dneh smo ugotovili, da je povsod lepo, doma pa najlepše, potem pa se je še tole zgodilo in smo kar spokali ter šli.

Torej v teh 4 dneh sem jedla vse od A do Ž, tudi bel kruh, sendviče, dunajske, pomfri, sladoled 10x na dan in še in še in še. Pridelala pa sem samo 1 kg, kar me je prijetno presenetilo, ker sem pričakovala več. No, zdaj grem nazaj na stare tire, tu in tam ga bom še načrtno sračkala, ker imamo drug teden poroko...S 1. septembrom pa spet strogo. Obljubim!

Lepo se imejte!


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 3549
   RE: Montignac
21.8.2008 20:32:16   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Ojla, bejbike!

Evo nas predčasno z dopusta. Mali si je zvil gleženj, pa smo se odločili, da imamo 4 dni dopusta dost in kar spakirali ter šli domov. Matr, vidim, da smo postali pravi zapečkarji, po parih dneh smo ugotovili, da je povsod lepo, doma pa najlepše, potem pa se je še tole zgodilo in smo kar spokali ter šli.

Nisi edina. Midva sva enaka. Še dolgo sta zdržala. Midva že po 3 dneh imava vsega dovolj.

Torej v teh 4 dneh sem jedla vse od A do Ž, tudi bel kruh, sendviče, dunajske, pomfri, sladoled 10x na dan in še in še in še. Pridelala pa sem samo 1 kg, kar me je prijetno presenetilo, ker sem pričakovala več. No, zdaj grem nazaj na stare tire, tu in tam ga bom še načrtno sračkala, ker imamo drug teden poroko...S 1. septembrom pa spet strogo. Obljubim!

Da ne bo prišlo kasneje za tabo.user posted image

Lepo se imejte!



_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  140 141 [142] 143 144   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  140 141 [142] 143 144   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?