|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  128 129 [130] 131 132   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac
9.7.2008 11:24:04   
mojamura
oh, rainbow - hb da ste celi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 3226
   RE: Montignac
9.7.2008 12:43:57   
Špelca21
mojamura  čestitke za odločitev za študij. No pa bom mela še eno "študijsko sotrpinko" user posted image user posted image
rainbow dokler je samo pleh bo že, samo da ste vi ok.

Jst mam pa od danes pa do konca naslednjega tedna dopust user posted image user posted image  juhuhu.

Lepo se imejte

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 3227
   RE: Montignac
9.7.2008 13:27:59   
maja1488
Jst sem se pa tako najedla suhih sliv in mandeljnov, da mi je slabo. Ampak dobesedno slabo!

(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 3228
   RE: Montignac
9.7.2008 15:37:15   
mojamura
ubožica....jaz pa mam že 2 dni prebavne motnje....ja, wc školjka je v teh dneh moja da best frendica.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3229
   RE: Montignac
9.7.2008 17:01:37   
snorlax
Ojoj, rainbowuser posted image Upam, da ni prehudo. Kaj pa je bilo?

Mojamura, pridna si. Pri hujšanju in pri učenju. user posted image Jaz imam samo srednjo šolo, ker se mi je mudilo oženit in imet otroke. Potem ni bilo časa za šolo, kasneje pa ne volje in tudi ne denarja, ker smo začeli zidat. Zdaj sem pa že prestara. Bom kar Montija študirala, mi kar leži zaenkrat. user posted image

Dobrodošla, tinaaja! user posted image

Maja, jaz sem pa danes pojedla dva kosa peciva moje bodoče svakinje in me je skoraj kap. Pecivo je bilo dobro, a zgleda, da sem doživela šok od cukra. Ful mi je bilo slabo, vrtelo se mi je in vsa kri mi je šla v glavo. Res sem mislila, da me bo feršlok zadel. user posted image Prav mi je, kaj pa grešim.

Pridne bodite! Snorči vas ma rada. user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 3230
   RE: Montignac
9.7.2008 19:26:24   
al1*
Rainbow. upam da ste vsi štirje ok! Če je samo pleh,  se ne sekirat!

Mi počasi pakiramo, čez dva dni odrinemo. Ker bomo kampirali, bom imela ta dva tedna bolj ali manj shujševalni odklop, ko pa pridem nazaj, pa....




_____________________________

lp


(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3231
   RE: Montignac
9.7.2008 21:31:52   
Anonimnica
Rainbow, najvažneje je, da je z vami vse ok, ostalo se bo že uredilo. Lani sem tudi jaz imela hudo prometno nesrečo in vem, da je potrebno kar nekaj časa, da daš to čez. Drži se.

Punce, jaz sem se pa včeraj zvečer prekršilauser posted image . Res. Čisto se mi je strgalo. Ampak danes sem spet nazaj na starih tirih. Sem pa besna nase, ker sem se ravno tu hvalila, kako imam voljo, potem pa tak kiks.user posted image

A gremo dalje, a ne?

Vse, ki imate dopust, uživajte. Mi se odpravljamo čez 14 dni. Al1*, kam pa greste kampirat?

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 3232
   RE: Montignac
9.7.2008 21:50:48   
Pikabu
Pozdravljene punce. Občasno vas berem in vidim, da vam gre res odlično. user posted image user posted image user posted image Sama pa tuhtam, a bi, a ne bi....user posted image   Povejte  mi, kako nadomestite sladkarijo, zdaj poleti sladoled? Mene to najbojl baše. Vem, da bi se morala ravno temu odpovedati, pa bi imela več kot pol narejenega, ampak ne gre.... user posted image Dva dni zdržim, potem pa dobim napad, pa je konec.... user posted image Srečno vsem še naprej. Mogoče kdaj zberem dovolj volje in energije, da se vam pridružim. 

_____________________________

Ema (13. 9. 2004)
Maks (27. 9. 2006)
Katja (11. 4. 2010)
Luka (13. 6. 2014)

(odgovor članu Anonimnica)
Neposredna povezava do sporočila: 3233
   RE: Montignac
9.7.2008 22:26:27   
Špelca21
Pikabu kar se sladoleda tiče ga jaz jem čeprav ga ne bi smela. Ampak je to edina prekršitev ki jo imam pa še to ga ne pojem na tone ampak tko kakšno kepico sam tolk da je, kadar mi zapaše.

Anonimnica ne se zdej tok sekirat. Se je zgodilo zdj pa samo naprej kot dosedaj.user posted image

< Sporočilo je popravil Špelca21 -- 9.7.2008 22:27:46 >

(odgovor članu Pikabu)
Neposredna povezava do sporočila: 3234
   RE: Montignac
10.7.2008 7:54:48   
mojamura
no meni je šla spet ena kila dol, tako, da mam zdaj -18 user posted image user posted image


grem si podpis popravituser posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 3235
   RE: Montignac
10.7.2008 8:18:47   
maja1488
Tuki babe vseeno jedo sladoled user posted image .

Anonimnica, pusti včerajšnji dan za sabo in pojdi z montijem naprej. Se zgodi tudi kak tak kiks. Pa vidim da je mogla bit včerej luna al kaj. Ste ble vse tok požrešne.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 3236
   RE: Montignac
10.7.2008 8:42:25   
al1*
Kar se tiče sladkarij: se jim skušam čim bolj izogibat. Jem črno čokolado, vsake toliko si spečem čokoladno torto po montiju. V splošnem pa naj bi, če že, grešili dopoldan, popoldan pa ne. Sedaj, ko sem bolj ali manj na drugi stopnji, včasih spečem kakšno pecivo iz PZ moke in fruktuze in s čim manj maščobe.

Anonimnica kampirat gremo na Azurno obalo in v Provanso, kuhala bom na enem malem gorilniku, tako da bodo bolj enostavne zadeve. Ampak verjetno bomo itak veliko migali in še vroče bo, tako da ne pričakujem neke katastrofe, kar se tiče kilogramov.


_____________________________

lp


(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3237
   RE: Montignac
10.7.2008 11:33:54   
rainbow
Ojla!

Hvala punce, kako ste prijazneuser posted image user posted image

Al*1, fuul uživajteuser posted image  itak da bosteuser posted image user posted image  a boš pol kake slikce na kak album dala?

Snorlax, v križišču, skoraj že domauser posted image , ženska ni videla stop znaka in nam je priletela na prednostno.

Anonimnica, ne se sekirat za prekrške. Ko hujšaš, jih sicer naj bo čim manj. mene najbolj muči vzdrževanje teže, nisem tak vztrajna kot naša Al*1, recimo. In danes sem se tehtala, pa sem spet mičkeno čez magično mejo, to je pri meni 70. Ampak res mičkeno. fajn bi bilo, če bi prišla na 68, in tam tudi ostala. Pa nekak skoz gor siliuser posted image user posted image  sem pa jaz tudi vdarjena na sladko. Katastrofa včasih, res.

Pikabu, jaz tudi jem sladoled. Včasih ga nadomestim s kavo, se namenoma vsedemo tja, kjer imajo sladoled in kofe. Včeraj pa sem si kar oboje privoščila.

lep dan vsemuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 3238
   RE: Montignac
10.7.2008 21:10:19   
snorlax
Ojoj, rainbow, še dobro, da se je tako končalo, da ni kaj hujšega. Saj vem, da je slaba tolažba, če si brez avta, samo.....saj veš. user posted image

Anonimnica, tudi jaz ga nekaj serjem zadnje cajte. Ampak tri mesece sem bila pa trdna kot kamen, tank bi lahko čez mene peljal, pa se ne bi vdala. Ampak rezultati so bili pa vidni. Moram zbrat nazaj tisto voljo. Jaz se tolažim s tem, da je vsak dan za sebe. Odmisli včeraj in začni znova. To edino pomaga. Če se začneš obremenjevat za nazaj in za naprej, si izgubljen.

Gremo, punce, akcija!user posted image





_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 3239
   RE: Montignac
11.7.2008 7:53:03   
mojamura
IZVIRNO SPOROČILO: snorlax
Odmisli včeraj in začni znova. To edino pomaga. Če se začneš obremenjevat za nazaj in za naprej, si izgubljen.



to si pa tak lepo napisala, pa drži kot pribito.....tako, da uvajam eno pravilo (če seveda smem) na tej temi:

PREPOVEDANO SEKIRANJE!


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3240
   RE: Montignac
11.7.2008 8:48:01   
maja1488
PREPOVEDANO SEKIRANJE!



se podpišem

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 3241
   RE: Montignac
11.7.2008 9:38:57   
Anonimnica
Za svoj kiks se nisem pretirano sekirala in pridno nadaljujem. Mi je pa tvoje pravilo, mojamura, všeč. Ponavadi mi je  vedno, ko sem se enkrat pregrešila, padlo vse dol in sem se začela veselo prenažirati. Tokrat pa sem naslednji dan lepo nadaljevala. Zaenkrat sem zadovoljna.

Imam pa težavo z lakoto zvečer. Čez dan je brez problema. Zvečer pa večerjam okoli sedmih, bedim pa kar dolgo (včeraj recimo do enih ponoči - imam dopust, pa se ne morem odtrgat od knjig) in potem me muči lakota.  Zaenkrat se nalivam z vodo. 
No, razmišljala sem, da bi bila srečna, če bi mi šli na mesec po pet kg dol. To bi bilo super. Bomo  videli. Žal se ne morem upreti načrtovanju in sanjarjenju. Res pa je, da sanjarim samo v realnih okvirih.

Al1*, uživajte na kampiranju, potem pa kako poročilo. Tudi jaz si želim v Provanso ... nekoč.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3242
   RE: Montignac
11.7.2008 9:50:57   
puncica

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimnica

Imam pa težavo z lakoto zvečer. Čez dan je brez problema. Zvečer pa večerjam okoli sedmih, bedim pa kar dolgo (včeraj recimo do enih ponoči - imam dopust, pa se ne morem odtrgat od knjig) in potem me muči lakota.  Zaenkrat se nalivam z vodo. 



Kaj pa če bi vmes grickala kako suho sadje al pa oreščke? Jaz bi na tvojem mestu pol vrečke dala v krožnik in to počasi jedla, ko zmanjka pač zmanjka, po moje je bolje kot pa da si lačna, al pa če kak jogurt vseeno poješ zvečer, ker če predolgo bediš valda si spet lačna.


Držim pesti zateuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimnica)
Neposredna povezava do sporočila: 3243
   RE: Montignac
11.7.2008 21:15:41   
rainbow
Čeer!

Anonimnica, ko sem jaz hujšala user posted image  v boljših časih, sem zvečer snacknila kakšno pest neoluščenih arašidov. Včasih pa sem šl tudi lačna spat. Voda pa res nič ne koristi, če dolgo bediš. Ampak če zdržiš, lakota ni več tako huda. Sicer pa sem trenutno bolj slaba svetovalka.

Trenutno sem ful prehlajena, ni tako slabo, vsaj sladko mi preveč ne paše, huraaaaaaaaaaauser posted image  mogoče pade dol kakšna deka.

Uživajte vseuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 3244
   RE: Montignac
11.7.2008 21:50:58   
snorlax
Čer!

Samo pofočkam se, da sem še tu, z vami. user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 3245
   RE: Montignac
12.7.2008 18:48:47   
Anonimnica
Juhu!

Kje pa ste vse? Se že vse namakate kje južneje? No, jaz sem še vedno tu. Ravno po večerji. 

Puncica, hvala za tvoje želje.

Evo, sem si dala prinesti sobno kolo na teraso in jutri res začnem malo gonit. Ampak res počasi. Načrtujem, da bi začela z 10 minutami in vsak drugi dan. Zdaj sem namreč popolnoma zastana in ne bi rada, da se mi gibanje popolnoma zameri, če bi prehitro navalila.user posted image



Snorlax,  kako si pa kaj ti izgubljala težo? Si shujšala na mesec 5 kg ali je šlo počasneje? In koliko si velika? Baje gre pri manjših počasneje, mi je danes nekdo rekel, pa ne vem, če je res.



(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3246
   RE: Montignac
12.7.2008 22:46:02   
Anonimen
Jaz sem na kratko in jedrnato, zato mi povejte ali imam prav ali ne.
Torej, po prebrani Montijevi knjigi, sem prišla do zaključka, da je ta "način prehranjevanja" nekaj med beljakovinsko dieto z občasnimi OHji (takrat pa moraš uporabiti pravila ločevalne diete)user posted image  Imam prav?
Edino kar me še muči je, da ne vem katera zelenjava in sadje so povsem prepovedani. Potem pa mogoče že dobim kakšen navdih za začetek.user posted image

(odgovor članu Anonimnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 3247
   RE: Montignac
13.7.2008 8:02:26   
snorlax
Nataša, ne si komplicirat.

Najbolj simpl je takole: vrzi vse ven iz prehrane, kar je iz bele moke, se pravi uživaj vse polnozrnato (kruh, testenine, pico, kuskus..). Prav tako izloči vsa živila, ki vsebujejo sladkor (lahko ješ marmelade s sadnim sladkorjem - fruktozo). Enako velja še za riž (lahko neoluščenega) ter krompir. Od sadja so prepovedane lubenice in banane.

Se pravi črtaš belo moko, sladkor, riž, krompir, banane, lubenice. To je v glavnem vse. Pa zraven OH ne jej beljakovin (to je pa tako kot pri ločevalni), se pravi zelenjavno pico, testenine z zelenjavno omako....

To je najbolj simpl prehranjevanje, saj je dovoljeno vse ostalo, tudi količine niso omejene, vedno se moraš najest do sitega, stradanje je prepovedano.

Za ukrotitev najhujših luštov za sladkim pa je dovoljeno: suho sadje, semena, neoluščeni, neslani arašidi, čokolada (nad 70% kakava).

Anonimnica, ne delaj si nekih ciljev, koliko mora it dol. Montignac je dolgoročen projekt - celoživljenjski, če si boš postavljala kratkoročne cilje in ti jih ne bo uspelo izpolnit, boš žalostna in razočarana in potem obupaš. Zadaj si za cilj, da se zdravo prehranjuješ, izguba kilogramov pa je stranski produkt pri tem.  Pa si reci za letos recimo 10 kg, pa drugo leto 10....pa tako naprej. Če boš te cilje presegla, boš samo bolj vesela, nič drugega.

Drugače sem pa jaz izgubila prvi mesec 10 kg, naslednji 6, nato 4, potem pa nekje po 2 kg na mesec. Sedaj gre dol 1 kg na mesec oz. stoji, ker nisem več tako zagnana in pridna, kot sem bila prve tri mesece.

Nekje "normalna" izguba kg je po moje 2 kg na mesec. Boljši kazalec je po moje izguba obsega, kajti ko se špehek topi in nastajajo mišice, teža ne gre kaj prida dol, na obsegu pa se pozna.

Srečno!user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3248
   RE: Montignac
13.7.2008 19:42:29   
Anonimen
Ne lubenica?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu snorlax)
  Neposredna povezava do sporočila: 3249
   RE: Montignac
14.7.2008 7:40:44   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimnica


Evo, sem si dala prinesti sobno kolo na teraso in jutri res začnem malo gonit. Ampak res počasi. Načrtujem, da bi začela z 10 minutami in vsak drugi dan. Zdaj sem namreč popolnoma zastana in ne bi rada, da se mi gibanje popolnoma zameri, če bi prehitro navalila.user posted image


user posted image točno tako začni počasi in vztrajno, ne pretiravat, ker te bo potem res prehitro minilo (se to vse prehitro zgodi), tako dej kakih 14 dni vsak drug dan (3-4× na teden) po 10 min kolesa, pa potem podaljšuj, vsako gibanje je boljše kot nobeno gibanje, pa še bolje se boš potem počutila predvsem zato ker si nekaj naredila zase, za svoje telo in zato ker bodo kilce lažje šle dol.

Drži se user posted image

(odgovor članu Anonimnica)
Neposredna povezava do sporočila: 3250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  128 129 [130] 131 132   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  128 129 [130] 131 132   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?