|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  127 128 [129] 130 131   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac
4.7.2008 21:17:51   
snorlax
Maja, kar ste tiče dedcev, sem že pisala, da je moj opazil samo, da so se "joške zmanjšale". user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3201
   RE: Montignac
5.7.2008 19:04:43   
Anonimnica
Mineva še en dan. Upam, da bo tudi minil brez grehov. Moram pa kar priznati, da me precej muči lakota. Sinoči sem si po dolgem času malo prižgala TV, ki je ponavadi ne gledam in sem postala fuuul lačna. Sem ugotovila, da zato, ker sem ponavadi vedno nekaj jedla pred TV. Morala sem pojest malo lahkega sira in šunke.

Pa tudi danes sem bila že kar lačna. Pa se mi zdi, da kar nekaj pojem. Malo pa mi je verjetno ostalo tudi od drugih staradalnih diet, da si ne upam, preveč jest, al kaj.
Upam samo, da me ne bo premamilo kaj grešnega. Nekaj takih stvari žal imamo pri hiši, ker imamo otroka in zaradi obiskov. Zanimivo pa je, da je moj sin zelo slab jedec. Skoraj težko verjeti, ko sem jaz taka požeruhinja.

Kar se moža tiče: zdi se mi, da sva se odtujila, vsaj kar se tiče telesnih stikov. Verjamem, da je neprijetno seksati z nekom, ki je tako zamaščen kot sem jaz, zato pač potrpim. In mu ne zamerim, saj sem se v času, kar sva skupaj nenormalno zredila in ga je minilo. Nikoli sicer ne reče nič, ali pa očita, pa čeprav ima tako delo, da je precej izpostavljen ljudem in posledično tudi jaz. Vendar vem in čutim, da mu ni vseeno.

Ja, super je biti anonimen, ker lahko daš iz sebe tudi to, kar skrivaš najgloblje v sebi, kar ne bi priznala nikomur.

Saj ne vem, ali me berete ali ne, a meni je že po napisanem lažje.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3202
   RE: Montignac
5.7.2008 19:45:42   
Špelca21
Anonimnica kar tako naprej!!! user posted image user posted image  Saj bo boš videla. Sj veš kako pravjo "počasi ampak ziher"

Snorči še enkrat hvala za recepte fuuulll so dobri. Zdj sem še ostale navdušla tko, da bomo zdj vsi jedli po teh receptih (sam da si bojo ostali priloge delali po svoje). 

Lepo se imejte

(odgovor članu Anonimnica)
Neposredna povezava do sporočila: 3203
   RE: Montignac
6.7.2008 7:50:23   
snorlax
Anonimnica, občutek lakote je normalna stvar pri spremembi prehrane. Ampak to je samo v glavi, ne v želodcu. Če si lačna, pojej kak sadež ali pest semen (neslane bučnice, sončnice...) in popij gor 3 dcl vode, pa pojdi nekaj delat. Jaz sem imela od začetka Montija vse zglancano po bajti in sproti zlikano, ker sem šla kar nekaj delat, da sem se zamotila. Ali pa pojdi ven na sprehod. Najslabše je bit v hiši, na dosegu hrane.

Brez skrbi, ta občutek lakote bo čez čas minil. To je samo trik, s katerim hoče telo nazaj na stara pota. Ampak ti ne boš popustila, kajne? user posted image

Me smo tu in te 100% podpiramo. Zdrži punca, ko boš stopila na tehtnico, boš pozitivno presenečena.

Kar se tiče spolnosti, si po moje ženske delamo večje komplekse kot moški. Dedci v večini primerov ne opazijo celulita, špeha, visečih joškov, ko se gre za seks. Me pa razmišljamo nekako tako: "Joj, zdaj bo pa videl moj trebuh, pa rit, pa kaj si bo mislil...". Tudi meni ni moj nikoli nič rekel glede kil, pa luštalo se mu je tudi vedno, samo meni ni bilo do tega. Samo moj ima rad bolj konkretne ženske in tudi ko sva se spoznala, nisem bila Twigica.

Vse se bo poštihtalo. Ti nič ne skrbi. Drži se Montija, s spremembo hrane, z izgubo kilogramov, pride tudi več samozavesti. user posted image

Drži se punca!

Pa tudi ostale Montijevke! Lepo nedeljo! user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 3204
   RE: Montignac
6.7.2008 11:22:05   
Anonimnica
Hvala vsem za vzpodbudo. Jutri torej javim, koliko je minusa.

Zdaj pa še eno vprašanje. Zanima me, kaj vse jeste recimo za kosila, večerje ... Bojim se, da bi jedilnik postal preveč monoton.

Pa zadnjič sem čisto zaštrikala, pozabila sem, da zraven OH ne smeš maščobe in sem omakco za testenine naredila na olivnem olju, ravno tako pa tudi solato zabelim z nekoliko olivnega olja.

Ima kod recept za PZ pico?

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3205
   RE: Montignac
6.7.2008 11:54:01   
al1*
Pozdrav vsem montinjačkam!

Anonimnica jaz naredim pico tako, da iz PZ moke naredim kvašeno testo, nadevam ga z paradižnikom, popečenimi bučami ali melancanami, na kolobarje narežem por ali čebulo, paprika, popečenimi šampinjoni - zelenajo, ki je pač doma.  Njami!
Glede jedilnikov se pa tudi meni včasih zdi, da jem vedno eno in isto, še posebej zato, ker nisem ljubitel mesa. Nisem sledila debati zadnjih nekaj dni, ampak verjetno veš, da obstaja tudi knjiga receptov za montija

Sicer pa user posted image user posted image user posted image user posted image za vse, ki ste pridne.


_____________________________

lp


(odgovor članu Anonimnica)
Neposredna povezava do sporočila: 3206
   RE: Montignac
6.7.2008 15:43:40   
snorlax
Al1*, tudi jaz nisem ljubitelj mesa, zato pretežno jem testenine, kuskus, pico, včasih se prisilim z mesom...

Anonimnica, jaz normalno uporabljam vsakršno olje za pripravo omakce, normalno ga vlijem na solato... olivnega še nikoli v življenju sploh nisem uporabljala.


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 3207
   RE: Montignac
6.7.2008 22:52:20   
Anonimnica
Danes sem si naredila PZ pico in jo obložila z zelenjavo. Res ni primerljiva s pravo, a je bila vseeno ok.

Snorlax, glede maščobe sem mislila na to, da naj ne bi mešali OH z maščobami, torej testenine brez maščob. Jaz pa ob tem jem solato, ki jo moram malo zabeliti. Sicer pa sama že vrsto let uporabljam le sončnično in olivno olje in mi to ni problem.
Aja, pa za večerjo se naj ne bi jedlo maščob?
Vidim, da moram še bolj natančno preštudirati  montija.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3208
   RE: Montignac
7.7.2008 8:28:35   
mojamura
pozdravček vsem skupaj!

no, danes je ponedeljek in za mano je petkov službeni piknik (nisem nič grešila - saj smo imeli meso na žaru in zelenjavo poleg) pa seveda tudi sobotno praznovanje taščinega abrahama....pojedla sem tudi grižljaj torte, pa 2 kosa peciva - a dvomim da bi se mi to kje poznalo, saj smo plesali tja do jutranjih ur kot nori user posted image user posted image

anonimnica, kot ti je že snorlax dejala, bo občutekl lakote minil in tudi porcijsko čez nekaj časa ne boš mogla več tolko pojesti, kot si včasih. jaz sem mela tudi ob večerih pred TV napade lakote na začetku. pa sem si dala v skodelico nekaj neoluščenih arašidov, pa sem pol tisto grickala ali pa suhe jabolčne krhlje. zdaj mi zvečer pri tv sploh na pamet ne pade da bi kaj pojedla, no razen včasih - ampak to je zelo redko.

ajmo punce user posted image user posted image


aja pa moj mi je rekel, da postajam vedno bolj sexy user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimnica)
Neposredna povezava do sporočila: 3209
   RE: Montignac
7.7.2008 10:03:17   
maja1488
Jaz testenina najraje jem na solati. Začinjeno z olivnim oljem in kisom. Pa mi gredo kile vseeno dol. TAko da najbrž je to OK.

Anonimnica, kar se spolnosti tiče imam tudi jaz podobne težave. Odkar si fizično nisem všeč imam občutek, da tudi drugim nisem. Moj bi imel vso pravico, da si ljubico najde user posted image  No ampak je že boljše. Vsaka kilca manj pomeni tudi več posteljnih užitkov. Jaz tudi prej recimo nisem mogla sexat, če sem imela neobrite noge. Pač sebi nisem bla OK in se nisem počutila sproščeno. Počasi počasi, pa bo šlo vse dol. Sam vztrajat je treba.

Zjutraj sem se tehtala in do sedaj je šlo dol že 7 kil. Pozna se že mal. Rit se mi je malo povzdignila, trebuh ne leze več tolko čez rob hlač... Bo pa treba začet delat kake vaje, da se utrdijo mišice.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 3210
   RE: Montignac
7.7.2008 12:01:51   
Špelca21
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura


aja pa moj mi je rekel, da postajam vedno bolj sexy user posted image user posted image user posted image


Super kompliment!!! GO, GO, GO!!!!!user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 3211
   RE: Montignac
7.7.2008 15:26:19   
snorlax
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

pozdravček vsem skupaj!

no, danes je ponedeljek in za mano je petkov službeni piknik (nisem nič grešila - saj smo imeli meso na žaru in zelenjavo poleg) pa seveda tudi sobotno praznovanje taščinega abrahama....pojedla sem tudi grižljaj torte, pa 2 kosa peciva - a dvomim da bi se mi to kje poznalo, saj smo plesali tja do jutranjih ur kot nori user posted image user posted image

anonimnica, kot ti je že snorlax dejala, bo občutekl lakote minil in tudi porcijsko čez nekaj časa ne boš mogla več tolko pojesti, kot si včasih. jaz sem mela tudi ob večerih pred TV napade lakote na začetku. pa sem si dala v skodelico nekaj neoluščenih arašidov, pa sem pol tisto grickala ali pa suhe jabolčne krhlje. zdaj mi zvečer pri tv sploh na pamet ne pade da bi kaj pojedla, no razen včasih - ampak to je zelo redko.

ajmo punce user posted image user posted image


aja pa moj mi je rekel, da postajam vedno bolj sexy user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 3212
   RE: Montignac
7.7.2008 18:52:14   
Anonimnica
Ojla!

Danes sem se uradno tehtala in je tehtnica pokazala -3,5kg. To je v redu, čeprav vem, da je to bolj na začetku in še nič ne pomeni in res je, da mi je včeraj pokazala še malo manj, danes pa spet malo več. In vem, da so to nihanja v teži. Poskusila se bom res tehtat le ob ponedeljkih, ne vem pa, če bom zdržala. Zaenkrat sem zadovoljna.

Danes sem kuhala polnozrnate testenine s paradižnikovo omako in ker so mi od kosila ostali, sem jih imela tudi za večerjo. Je to ok?

Mojamura, krasno, tudi moški niso slepi.user posted image



Drugače pa, ste že vse na dopustu?

(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 3213
   RE: Montignac
7.7.2008 19:10:02   
al1*
Anonimnica - 3,5kg v enem tednu je super!user posted image user posted image user posted image Ti samo vztrajaj!

Tudi makaroni s paradižnikom so ok. Tudi mi smo danes jedli testenine in sicer z bučkami in paradižnikom.
Drgače pa meni ni ratalo se tehtat 1x tedensko, ampak vsaj vsaki drugi dan. To navado imam še vedno.


_____________________________

lp


(odgovor članu Anonimnica)
Neposredna povezava do sporočila: 3214
   RE: Montignac
8.7.2008 7:38:38   
Špelca21
Anonimnica super user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Kar tako naprej.

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 3215
   RE: Montignac
8.7.2008 12:47:42   
mojamura
uuuuuuuu user posted image user posted image user posted image bravo za zgubljene kile user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimnica)
Neposredna povezava do sporočila: 3216
   RE: Montignac
8.7.2008 16:10:16   
snorlax
Anonimnica, čestitam! user posted image Uspešen začetek, kar tako naprej. Vidiš, da gre. Kako pa je kaj počutje?

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 3217
   RE: Montignac
8.7.2008 16:16:20   
RAKICA1
ojla no mene pa zanima a si sam vsak dan zberaš kaj boš jedu za kosiu pa če ma kakšna recepte bi lepo prosila mi jih lahko pošlje na ZS hvala lepa že za v naprej

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3218
   RE: Montignac
8.7.2008 19:40:31   
Anonimnica
IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Anonimnica, čestitam! user posted image Uspešen začetek, kar tako naprej. Vidiš, da gre. Kako pa je kaj počutje?


Ja, počutje je v redu. Moram reči, da zaenkrat imam ful voljo in me nič ne prestavi ali zmami, tudi če sinu delam za jest, se brez problema zadržim in ne poskusim.
Res imam voljo, a vedno jo imam na začetku, zato se bojim, kako bo kasneje, ker ponavadi mi čez čas volja uplahne. Zdaj se mi to ne sme zgoditi.

Rada bi vključila še kako gibanje, ampak zato pa še ni volje.user posted image
Pa malo mi manjka, da bi se s kom pogovarjala o tem načinu prehranjevanja itd. Res je, da imam vas, kar mi je super, a ker sem taka klepetulja, mi manjka še kdo tako v živo.user posted image

< Sporočilo je popravil Anonimnica -- 8.7.2008 19:41:43 >

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3219
   RE: Montignac
8.7.2008 21:47:52   
Špelca21
Anonimnica iz katerega konca pa si?

(odgovor članu Anonimnica)
Neposredna povezava do sporočila: 3220
   RE: Montignac
9.7.2008 5:43:05   
snorlax
Rakica1, najbolje je, da prebereš knjigo Jem, torej hujšam, ki jo je napisal Michel Montignac. Tam so napisane vse osnove.

Ti si v bistvu vsak dan sama določiš, kaj boš jedla, ni tako kot pri ločevalni. Ravno to je mene motilo pri ločevalni, da moraš na določen dan jest določeno hrano. Če si bolj za meso, potem lahko ješ pretežno meso in zelenjavo. Če si bolj "makaronar", pač ješ testenine, pice, kuskus in zelenjavo.

Bistvo Montignaca je, da izločiš sladkor, belo moko, koruzo, krompir in riž. Od sadja pa lubenice in banane. To je nekako v grobem vse. Prav tako pa skupaj ne smeš jest mesa in škroba. Torej lahko ješ testenine (seveda polnozrnate), ampak ne z mesno omako, temveč z zelenjavno.

Zelo pomembno je tudi, da na tešče popiješ sveže iztisnjen sok sadja, nato pa pol ure počakaš in imaš nato zajtrk.

Vedno
se moraš najest do sitega, stradanje je prepovedano.

Primer mojega jedilnika:

na tešče sok dveh pomaranč ali grenivke in pomaranče ali poješ kar celo jabolko ali dva kivija

čez pol ure zajtrk: p.z. kruh in marmelada b.s. ali p.z. kruh in jogurt z 1,3 % m.m.

malica: jabolko ali pomaranča ali grozdje..., lahko tudi sir, kisle kumarice, jajčka, salama...brez kruha

kosilo:
lahko zelenjavna juha (cvetača, brokoli, zelje, stročji fižol...), meso in solata ali p.z. testenine z zelenjavo in solata ali fižol in zelje ali p.z. kus kus in zelenjava ter solata ali p.z. pica z zelenjavo ali polnjene paprike ali malancani ali ribe in zelenjava..... V bistvu jaz skuham "normalno" kosilo, pač potem ne jem krompirja ali riža ali česa iz moke...

malica
: sadje ali jogurt

večerja
: sadje ali rio mare ali kaj od kosila ali gobice z jajčko.....

Pa veliko pit: voda, nesladkan čaj, dovoljena je tudi kava b.s. z malo mleka

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 3221
   RE: Montignac
9.7.2008 7:58:29   
mojamura
ja saj tudi jaz rada čvekam, pa naj ti povem, da sem iz okolice mb, tako, da če si kje blizu, ni problema da se ne bi na kakšni kavi in čveku dobile.

punce....jaz sem se nekaj odločila, da grem naprej na fax - izredno (saj imam že en fax skoraj končan, ampak službo imam pa v čisto drugi branži - delam to kar me veseli, zato bom šla tudi nekaj v tej smeri študirat.user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimnica)
Neposredna povezava do sporočila: 3222
   RE: Montignac
9.7.2008 10:41:36   
tinaaja
Se bom se jaz pofockala user posted image

Na kratko - zadnji mesec porodniske sem z locevalno brez problema uspesno oklestila 2kg in skoraj prisla do prednosecniske teze, pol je prisla sluzba in cela katastrofa s prehranjevanjem. Seveda imam ta dva kg nazaj user posted image Po temeljitem razmisleku je padla odlocitev, da nadaljejem v svojem zivljenju s prehranjevanjem po montiju- po moznosti do hmmm. upam, da ne bo tega "do", ampak da bo to postal moj nacin prehranjevanja. zadevo poznam, ampak bo vseeno treba cez vikend malo osvezit znanje user posted image

cestitke vsem za izgubljene kg user posted image upam,da se se jaz v naslednjem mesecu kaj povazim. user posted image

mojamura user posted image bravo a odlocitev za fax - enako sem jaz naredila 3 leta nazaj.


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 3223
   RE: Montignac
9.7.2008 10:43:34   
rainbow
Ojla!

Kako ste pridne in zagnaneuser posted image user posted image user posted image

mene pa spet mantra sladko, drugače obroki so bolj ali manj v redu, edino zvečer ga biksamuser posted image  poleg tega smo čez vikend imeli še prometno esrečo, tak da sem psihično kar obremenjena, če se milo izrazim. Pa morje nam odpadeuser posted image user posted image  eh, samo da smo relativno v redu odnesli, k vragu pa še denar.

Vidim, da moram bolj tu viset, namesto v kuhinji.

Naše kosilo danes:
piščančji paprikaš
fižolova solata

lep dan vsemuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 3224
   RE: Montignac
9.7.2008 10:47:49   
maja1488
Rainbow, samo da ste zdravi! Drugo bo pa že prišlo in šlo.

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 3225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  127 128 [129] 130 131   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  127 128 [129] 130 131   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?