|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  115 116 [117] 118 119   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac
25.4.2008 17:50:54   
rainbow
Snorlax, ti si pa zgodnja,bravouser posted image

Ja, imaš prav, samo tista vrnitev potem meni težko gre, predvsem, če je prekrškov že več zaporedoma.
Mi gremo jutri malo na Jadran, upam, da ostanem zvesta našim mantramuser posted image , ve pa uživajte vikend kjerkoli bosteuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2901
   RE: Montignac
25.4.2008 20:46:48   
snorlax
Lep vikend, rainbow.user posted image   user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 2902
   RE: Montignac
25.4.2008 21:41:00   
rainbow
Hvala Snorlaxuser posted image , upam, da bo sonček, če že palm ne bouser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2903
   RE: Montignac
25.4.2008 22:51:13   
dulcinea
Jaz grem za en teden na Poljsko. ne pozabit name pa na Montija.

Čaw


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 2904
   RE: Montignac
26.4.2008 4:21:35   
snorlax
Dulci, tudi tebi lepe počitnice.user posted image user posted image user posted image

Da se ne boste samo ve hvalile, tudi jaz grem zdajle.



















V službo. Buuuuuuuahaaaaaaaaa!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 2905
   RE: Montignac
26.4.2008 7:27:01   
al1*
Same potepuhinje!
Uživajte!
Mi gremo pa jutri na morje.


_____________________________

lp


(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2906
   RE: Montignac
28.4.2008 7:52:02   
snorlax
Tudi tebi lepe počitnice!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 2907
   RE: Montignac
30.4.2008 22:45:26   
HuAnita
Grešnica se spet oglaša. Pismo, ko grešim, grešim s polno paro. K sreči me je nazaj držalo to, da imam rano po izdrtem modsortnem zobu, pa da prve dni razen po slamici nisem mogla nič.
Tako, zdaj pa začenjam še tale moj post - nosečniški trebuh spravlat stran, s serijo krutih vaj!

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2908
   RE: Montignac
1.5.2008 13:46:28   
janjja
No naj se še jaz pohvalim, na Montiju sem od 22.2. in to zame pomeni da ne jem nobenih prilog in kruha razen malokdaj polnozrnatega, pa sladkarije minimalno (raje suho sadje)
In razultat.....
od takrat do danes....

- 6 kg
-------------------------------
Saj vem počasi, ampak je zanesljivo in se že zdaj počutim zelo dobro, najboljše pa je to da jem!!!!
Se pravi da ne stradam niti v snu.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 2909
   RE: Montignac
1.5.2008 22:36:39   
qwasy
Bravo, janja! Najlepše je, da kilce ne bodo več prišle nazaj, če boš tako nadaljevala, a ne...
Ob takeli uri ponavadi že zdavnaj spim, ampak se me nek prehlad loteva in temu na čast pijem mrzlo pivo. Menda pomaga, če pa ne, pa ... na zdravje user posted image
(Monti bi pil vino, ampak pri nas ga ob prehladu blazno odsvetujejo.)

_____________________________

ojej!

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 2910
   RE: Montignac
2.5.2008 7:04:19   
snorlax
Jutro!

Kje ste Montijevke? Ste vse odjadrale v južne kraje, al kaj?user posted image

Jaz sem tu, pridna sem, ne grešim. user posted image In gre počasi navzdol. Jupi!!! Še tri kile spravim dol, pa imam plan za letos izpolnjen, vse ostalo je planirano za drugo leto. Ampak imam upanje, da bo do novega leta šlo še več dol kot samo 3 kile, tako da bo drugo leto treba manj. Sem pa nekje na polovici mojega hujšanja.


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu qwasy)
Neposredna povezava do sporočila: 2911
   RE: Montignac
4.5.2008 8:41:28   
rainbow
Ojla!

Sem nazaj, konec počitnicuser posted image , konec pregreševanjauser posted image , čeprav nisem šla čez  user posted image  kilažo, tako da sem zadovoljna. Sem se malo pazila. Zdja pa spet na stare tire.

Janjja, super, za tvoje hujšanjeuser posted image user posted image

lepo nedeljo vsemuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2912
   RE: Montignac
4.5.2008 21:57:13   
snorlax
Dobrodošla nazaj, rainbow! user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 2913
   RE: Montignac
5.5.2008 8:19:21   
mojamura
evo jaz sem se vrnila iz delovnega dopusta, sva sadila vinsko trto z dragim. sem pa lih tak porjavela, kot če bi bila na morjuuser posted image user posted image

kile sporočim v četrtek

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2914
   RE: Montignac
5.5.2008 17:03:34   
dulcinea
Živjo montinjačke. Se javljam nazaj. Kljub temu, da sem vsakek tolko probala kako nacionalno jed, ki ni bila glih po montiju in vsake tolko spila malo pirčka, so kile ostale na istem. user posted image

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 2915
   RE: Montignac
5.5.2008 17:05:45   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea

Živjo montinjačke. Se javljam nazaj. Kljub temu, da sem vsakek tolko probala kako nacionalno jed, ki ni bila glih po montiju in vsake tolko spila malo pirčka, so kile ostale na istem. user posted image


WB. Kako pa je bilo?


(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 2916
   RE: Montignac
5.5.2008 19:05:26   
al1*
Pozdrav tudi od mene. Na dopustu sem jedla same bedarije od jutra do večera. Ampak smo vsak dan veliko prekolesarili 20-30 km dnevno, tako da so kg ostali na istem. Na srečo. Zdaj pa veselo naprej. 

_____________________________

lp


(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 2917
   RE: Montignac
5.5.2008 20:29:24   
Anonimen
Dulcinea - a mi lahko na kratko razložiš kako ješ po montiju? Imam fotokopijo knjige, pa recepte, ampak rabila bi kako preprosto razlago. Res je, da se v knjigo še nisem zatopila preveč, ampak zdi se mi komplicirano tole po montiju. Ne vem no...

Hvala.

(odgovor članu al1*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2918
   RE: Montignac
6.5.2008 7:04:37   
snorlax
Dobrodošle nazaj!user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2919
   RE: Montignac
6.5.2008 7:12:56   
al1*
Snorlax - ti  si pa ful pridnauser posted image - 24 kg je res veliko! Verjetno si morala menjat vso garderobo!

Še moj jedilnik:
z: pomarančni sok, kruh in marmelada
k: makaroni s paradižnikvo omako
m: jogurt
v: solata iz pire in zelenjave.


_____________________________

lp


(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2920
   RE: Montignac
6.5.2008 9:30:02   
snorlax
Eh, na začetku hujšanja sem nosila hlače tako dolgo, da so mi skoraj padle z riti, itak sem imela dolge bluze čez. Potem sem si kupila dvoje tesnih in jih nosim še zdaj, le da so mi zdaj že malo ohlapne. Ko mi bodo te padle z riti, bom šla po druge.

Glede na to, da imam za zgubit še enkrat toliko, se mi ne splača kupovat veliko cot. Si bom potem na cilju raje več privoščila.

Nisem pa neki modni frik in tudi ne vem koliko ne dam na cote, tako da ni panike. Pa tudi teh 24 kg se ne pozna toliko, kot si mogoče mislite.


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 2921
   RE: Montignac
6.5.2008 12:44:47   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: EnaNobena

Dulcinea - a mi lahko na kratko razložiš kako ješ po montiju? Imam fotokopijo knjige, pa recepte, ampak rabila bi kako preprosto razlago. Res je, da se v knjigo še nisem zatopila preveč, ampak zdi se mi komplicirano tole po montiju. Ne vem no...

Hvala.



Zajtrk ponavadi PZ kruh ali kar wasa kruhke z marmelado bres sladkorja (zaenkrat se še nisem naveličala) in kavo z mlekom (naj bi jo brez mleka, ma men je sama zanič). To je OH jedilnik. Lahko bi tudi beljakovinskega, recimo hrenovke, jajca, jogurt itd.

Za kosilo pač paziš, da ješ ali samo B ali pa samo OH. OH morajo biti z nizkim glikemičnim indeksom, B pa ne premastne. Z obojim lahko kombiniraš zelenjavo. Krompir, bela moka, sladkor je pa prepovedano.

Večerja naj bi bila beljakovinska.

Več se mi ne da pisat, lahko si pa na strani (glej link v mojem podpisu) pogledaš, kaj jedo hujšarice po Montiju. Tam najdeš vsakodnevne jedilnike pa tudi recepte.




Lianna, na dopustu je bilo OK. Veliko sva z mojim prehodila. Po mojem sva naredila enih 100 km peški. Ogledovala pa sva si tako, kot je nama pasalo. Kar se hrane tiče, sem imela s seboj wasa in marmelado BS pa kapučino BS. Kosilo sva ponavadi jedla v gostilni, kot sem že napisala, sem včasih pregrešila Montija. Včasih pa sva za kosilo kake oreške, madelje al kaj podobnega in sva pol večerjo jedla bolj konkretno. No, kot sem že napisala, kile so ostale na istem.

LP, D


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2922
   RE: Montignac
7.5.2008 14:26:29   
al1*
Snorlax- 24 kg se zagotovo precej pozna!

Trenutno kuham purana z zelenjvo za kosilo, zvečer pa bom probala narediti ajdove palačinke brez jajc. Samo še ne vem, kaj naj dam not - verjetno kar marmelado b.s.


_____________________________

lp


(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 2923
   RE: Montignac
8.5.2008 19:44:21   
snorlax
Oj!

Danes sem pa prvič jedla p.z. kus-kus. Je kar vredu, čeprav sem ga malo preveč solila. Pripravila pa sem si ga z zelenjavno omako in solato.


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 2924
   RE: Montignac
8.5.2008 20:47:22   
dulcinea
Snorlax, kje se to kupi. Jaz bi tudi kupila. 

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  115 116 [117] 118 119   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  115 116 [117] 118 119   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?