|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  109 110 [111] 112 113   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac
16.3.2008 8:41:46   
snorlax
Ja, jaz poznam eno, ki še doji in hujša po Montiju.

Dulči, 10 kg je za mene malo. user posted image Ko bo meni ostalo še samo 10 za zgubit, bom skoraj na cilju. user posted image

Rainbow,
tudi jaz ne bom hujšala do idealne teže (višina-110), zadovoljna bom s težo, pri kateri sem se najbolje počutila (višina-95) ali pa največ višina-100. Se pravi, da bom še vedno imela 15 kil viška, če gledamo standarde. Si ne znam sebe predstavljat s 54 kilami.user posted image

< Sporočilo je popravil snorlax -- 16.3.2008 8:42:43 >


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 2751
   RE: Montignac
16.3.2008 9:46:39   
meta22
Pozdravljene!

tudi jaz hujšam po montiju in vas vsake toliko preberem, da vidim kaj je novega. ste mi že veliko pomagale zato se vam zahvaljujem.
me pa zanima kake zelenjavne juhice si kuhate? jaz bi jih kuhala za zvečer, pa nimam nikakršne ideje. Vse zelenjavne juhe ki jih poznam imajo krompir ali pa korenček!user posted image
bi bila vesela kakega recepta! Hvala!!!!!

lp
meta

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2752
   RE: Montignac
16.3.2008 13:31:18   
snorlax
Jaz sem si kar skuhala por, cvetačo, brokoli, bučke, čebulo in začimbe. Bolj pusto....ampak gre.

Drugače pa za večerjo jem ponavadi sadje, včasih kaj, ko mi ostane od kosila, včasih kak rio mare (z malo kruhauser posted image ) ali pa kar marmelado na kruh.


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu meta22)
Neposredna povezava do sporočila: 2753
   RE: Montignac
16.3.2008 14:18:08   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: vanja.v

Čer punce,

mene pa neki zanima, a je katera še dojila oz . še doji ko ste začele z Montignacom? K jst bi si tud kjigco kupla, pa res bi rabla shujšat.Pa bi se vam pol tle pridružla, če smemuser posted image .
Nočko.



Če nucaš knjigo, ti jo jaz pošljem po netu (pdf fajl)

IZVIRNO SPOROČILO: rainbow


Dulci, a ti to malo pretiravaš s količino kilogramovuser posted image  moja idealna teža bi tudi bila krepko pod mojo ciljno, ampak sem realna, tak kot na faksu pač ne bom več zgledalauser posted image   


Zakaj pa pretiravam? Če pridem na 56 kg, bo moj ITM 23,3. Saj to ni menda pretiravanje. Itak pa mi ne bo uspelo sklestit do tam, ker premalo gibljem.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 2754
   RE: Montignac
16.3.2008 18:16:45   
rainbow
Ojla!

Dulci, nisem tako mislila. Seveda ti želim, da dosežeš svoj cilj. Vsem nam želimuser posted image

Ja, ko sem jaz začela hujšat, sem še dojila. Je šlo ful hitro dol. ampak ta mala je bila takrat stara že več kot leto in pri letu in pol sva potem nehali se dojit.

jaz nikoli ne dam krompirja v zelenjavno juho. kar nekaj pač, vržem skupaj. cvetačo, por, grah, brokoli, paprika, koromač, bučke... korenje pa tudi dam noter. čist malo za barvo.

Moram pa povedat, da sem dosegla magic 70user posted image  in nove hlače (moja motivacija) so že na krajšanju.
Danes sem za kosilo jedla ričet brez mesa in en kos peciva moje mame (sem mogla poskusit), za večerjo bo pa kaj beljakovinskega. Pa novo rudno rukole sem nabavila za solate, njami.



_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 2755
   RE: Montignac
16.3.2008 18:36:27   
dulcinea

korenje pa tudi dam noter. čist malo za barvo.




Saj lahko daš korenje noter. So ugotovili, da so se zmotili pri merjenju. Menda ima isti GI kot surov. Na moji strani je nekje prilepljen članek.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 2756
   RE: Montignac
16.3.2008 20:21:45   
snorlax
In to šele zdaj poveš!!!user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Daj link, prosim.user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 2757
   RE: Montignac
16.3.2008 21:25:26   
dulcinea
Tukaj poglej, če piše. Jaz nisem brala. Sam verjamem unim, ki so brale in napisale povzetek.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2758
   RE: Montignac
16.3.2008 23:58:44   
Oranža
IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea

Če nucaš knjigo, ti jo jaz pošljem po netu (pdf fajl)



Zelo hvaležna. Sem ti poslala ZS.
Nočko


user posted image

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 2759
   RE: Montignac
17.3.2008 8:11:38   
snorlax
Jutro!user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 2760
   RE: Montignac
17.3.2008 10:59:58   
sonjah
IZVIRNO SPOROČILO: meta22

Pozdravljene!

tudi jaz hujšam po montiju in vas vsake toliko preberem, da vidim kaj je novega. ste mi že veliko pomagale zato se vam zahvaljujem.
me pa zanima kake zelenjavne juhice si kuhate? jaz bi jih kuhala za zvečer, pa nimam nikakršne ideje. Vse zelenjavne juhe ki jih poznam imajo krompir ali pa korenček!user posted image
bi bila vesela kakega recepta! Hvala!!!!!

lp
meta



Namesto krompirja daj v juho lečo. Mmmmmmuser posted image fin okus, pa še malo za zgostitev, če se bolj pokuha.

(odgovor članu meta22)
Neposredna povezava do sporočila: 2761
   RE: Montignac
17.3.2008 11:38:28   
qwasy
Ja, leča je super za v juhce.
Zelo na hitrico lahko narediš juhico iz zamrznjene špinače: na olivnem olju malo česna popečeš, vržeš gor špinačo+ vodo + mleko+ sol + muškatni orešček in pokuhaš. Na koncu lahko zamešaš jajček ali kislo smetano.
Porova je tudi super, jaz naredim bolj asketsko: na malo masla spražim por (kar močno), zalijem z vodo + sol - to je vse. Včasih sem pred vodo potresla moko, pa je brez moke čisto v redu.
Lep dan se je naredil, jaz imam pa tamalo bolno: driskicauser posted image

(odgovor članu sonjah)
Neposredna povezava do sporočila: 2762
   RE: Montignac
17.3.2008 23:05:30   
Oranža
Čer, 

Dulcinea hvala za Montija, bom začela brat, po veliki noči pa začnem z dieto....upam da ne bo kaj narobe ker dojim in bi rada še nekaj časa dojila. A ma katera kaj izkušenj s tem???
V glavnem se vam pridružim....upam da zdržim.
Lahko noč



_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu qwasy)
Neposredna povezava do sporočila: 2763
   RE: Montignac
18.3.2008 3:41:02   
snorlax
Kamot lahko dojiš, če si na Montiju.user posted image Saj to je v bistvu zelo zdrava prehrana in nobenega stradanja.

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 2764
   RE: Montignac
19.3.2008 4:42:27   
snorlax
Jutro!user posted image

Neko zatišje je tule gor. Kaj štrajkate?user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2765
   RE: Montignac
19.3.2008 11:58:42   
qwasy
Jaz sem pa neki virozna: glava boli pa slabo mi je. Menda sem samo ena izmed mnogih tukaj okoli, viroza pač.
V hladilniku se mi že dva dni valja kislo zelje, pa se mi ne da kuhat.

Zvečer sem skuhala eno skledo brokolija (na sopari, potem pa posolim in dam čisto malo putrčka gor). Na najino veliko presenečenje in veselje je tamala prvič v življenju pokazala zanimanje za nekaj zelenega in ga je pojedla neverjetno količino. Srček.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2766
   RE: Montignac
19.3.2008 15:39:48   
dulcinea
Jat sem tukaj. Zadnje čase ni časa pisat.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu qwasy)
Neposredna povezava do sporočila: 2767
   RE: Montignac
19.3.2008 22:58:46   
rainbow
Vas na hitrco pozdravim!

Sem še kar pridna, kršitve niso hujšega značaja in le v dopoldanskem času (kakšn keks)

sem se spomnila, da si moram jutri nest kosilo v službouser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 2768
   RE: Montignac
20.3.2008 9:22:13   
qwasy
Rainbow, meni se zdi to zelo pomembno, da so kršitve (če že so) v dopoldanskem času. Jaz se že od nekdaj zbujam lačna kot volk, tudi kasneje dopoldan imam hud apetit, potem mi pa ni težko iti malo lačna v posteljo.
Pri nas pa še kar viroza ...saj tri dni še gre, ampak midve se že en teden doma valjava user posted image . Moj bi pa tako rad šel malo na bolniško, je pa zdrav koriba - najbrž bo zbolel v soboto zjutraj user posted image

Za kosilo bomo pa kislo zelje in ajdove žgance.user posted image

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 2769
   RE: Montignac
20.3.2008 13:50:21   
mojamura
evo jaz sem tukaj....kje ste pa vse ostale ?user posted image user posted image


pa še nekaj pred kake pol ure je v mb sijalo sonce, da te je direkt v očke peklo....zraven pa je še snežilouser posted image


aja....jaz sem brezmadežna user posted image (beri brez grehov)....vsaj do nedelje


lepe praznike vsem skupaj!!

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu qwasy)
Neposredna povezava do sporočila: 2770
   RE: Montignac
20.3.2008 21:18:37   
rainbow
Smo tu, čeprav busyuser posted image


qwazy, res je, meni tudi enako uspeva. Če pa že zvečer po včerji še moram kaj sneknit, pol so to arašidi ali pa malo one hot čokolade, ki mi kar prebavo pospešujeuser posted image

mojamura, a ti si tudi iz MBuser posted image , ne bi vedela za sneg, danes sem bila cel dan v službi. In dane sgrem hitro spat. Uživajteuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 2771
   RE: Montignac
21.3.2008 8:56:58   
mojamura
jap....delam v mb....to sem videla, ko smo šli na malico.....jap bila sem pa v službi do 19.30, ker ko ma vrag mlade, nima samo enega

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 2772
   RE: Montignac
23.3.2008 15:00:29   
snorlax
Se še tu javim. Nobene nikjer.user posted image

Danes sem pojedla par kosov potice, ampak namenoma. Po treh mesecih si vendarle lahko privoščim prekršek, kajne? user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 2773
   RE: Montignac
23.3.2008 21:17:25   
rainbow
Čeer!

Snorlax, valjda, privošči si!

jaz sem tudi kršila ta dva dni, in sicer dva koščka torte, ko je ravno moja pupa rojstni dan imelauser posted image
Pa ugotavljam, da imam dovolj kombinacije šunka+jajca+hrenuser posted image ; pa samo dvakrat sem to jedla in se čist težko počutim. Pa še brez kruha sem jedla.

Ne vem, kaj bi jutri jedli za kosilo, nekaj brez mesa.

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2774
   RE: Montignac
24.3.2008 20:04:51   
rainbow
Ojla!

kaj ste vse tiho, ker ste tolko jedle al kvauser posted image user posted image user posted image

jaz sem bila še kar pridna, pravkar jem beljkovinsko salatko (ribe od kosila, paprika, jajčevci, skuta, rukola), jutri pa se tehtam, da vidim rezultate rahlih prekrškovuser posted image

moram pa nujno po moje čokolade, ker mi jih je zmanjkalo.

lep teden želimuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 2775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  109 110 [111] 112 113   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  109 110 [111] 112 113   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?