|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  104 105 [106] 107 108   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac
16.2.2008 11:16:04   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: simonka

Dulčika pa ja tisto z 70 % kakavauser posted image user posted image user posted image .


Ja itak. Celo uno s 85% sem si kupila.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu simonka)
Neposredna povezava do sporočila: 2626
   RE: Montignac
16.2.2008 19:45:44   
snorlax
Zdajle gremo pa na večerjo. Prvič, kar montignacam, bom jedla zunaj. Upam, da se mi uspe vsaj kolikor toliko držat.

Nočko!user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 2627
   RE: Montignac
17.2.2008 11:20:33   
Ropotuljica
Bravo Snrlax, sva se držali 100%, a ne?

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2628
   RE: Montignac
18.2.2008 1:55:35   
snorlax
Ja, midve sva res lahko samo za zgled!user posted image



_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 2629
   RE: Montignac
18.2.2008 8:10:40   
rainbow
Ojla, punce!

jaz sem čist not padla, a si lahko čestitamuser posted image user posted image  in imam kar voljo, tak da sem veselauser posted image

uspešen tedenuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2630
   RE: Montignac
18.2.2008 8:59:23   
mojamura
montignac me je oklestil za 8 kg....user posted image user posted image user posted image

vsem uspešen začetek tedna

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 2631
   RE: Montignac
18.2.2008 11:07:59   
Ropotuljica
Meni se še nič ne pozna. Upam, da ga ne lomim preveč. Prve dni sem tu pa tam kaj obliznila, zdaj pa bom poskusila bolj strogo. Nikakor pa ne morem zdržat od zajtrka (med 7. in 8. uro) do kosila, ne da bi vmes kaj pojedla. Ob 11h sem lačna ko volk. Dasnes sem si zmiksala zmrznjene maline, eno pomarančo in malo mleka. Je to ok?

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 2632
   RE: Montignac
18.2.2008 12:59:42   
al1*
Hej!

Rainbow in Mojamura - čestitam za trdno voljo!

Ropotuljica - jaz sem tudi od začetka imela težave, ker sem bila lačna med obroki. Sčasoma se navadiš. Jaz sem ponavadi imela pri roki malo študentnfutra ali pa črno čokolado. Tudi kak kos sadja ali še bolje zelenjave ali pa rezina sira je ok. Tako da verjetno je tvoja kombinacija ok.

Zunaj je 11,5 stopinj in to je dovolj toplo, da gremo malo na kolo. user posted image user posted image Otroci že komaj čakajo. Zvečer pa malo orbitreka in trebušnjakov.


_____________________________

lp


(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 2633
   RE: Montignac
18.2.2008 13:00:50   
al1*
Še to: jaz sem zase ugotovila, da mi nikakor ne pašejo beljakovinski zajtrki - sem lačna že čez eno uro, zato ponavadi jem za zajtrk kruh in sem sita dalj časa.

_____________________________

lp


(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 2634
   RE: Montignac
18.2.2008 13:47:16   
maša*
meni se že tudi manj kg pozna user posted image user posted image

ima katera recept za kakšno pecivo po Montiju ali pa čokoladno torto? pa še nekaj: lahko jem meso in gobe skupaj? ali pa mogoče pz testenine in gobe z sojino smetano?



(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 2635
   RE: Montignac
18.2.2008 13:57:38   
rainbow
Maša, recept za čokoldno torto ima Al*1, meso in gobe je super kombinacija, ali pa testenine, seveda.

pri nas pa je danes kurji paprikaš, kuhana zelenjava, solata in za otroke še priloga v obliki testenin.

lep danuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu maša*)
Neposredna povezava do sporočila: 2636
   RE: Montignac
18.2.2008 14:37:32   
dulcinea
Maša poglej si na strani v mojem podpisu.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 2637
   RE: Montignac
18.2.2008 15:12:04   
qwasy
Še to: jaz sem zase ugotovila, da mi nikakor ne pašejo beljakovinski zajtrki -

Jaz dobim migreno že ob misli na beljakovinski zajtrk. Zjutraj rabim eno orng kajlo kruha+jogurt. ali pa ogromno mueslijev+mleko. Potem se pa da živet ...
Orng kajla pomeni "zelo zelo velik kos", da me ne boste potem spraševale user posted image

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 2638
   RE: Montignac
18.2.2008 15:45:14   
al1*
Evo, sem nazaj iz sprehoda - kolesarit sta šla samo sine in mož, midve s taveliko pa najprej na dolgi sprehod, pol pa še malo po vrtu brkljat.

Jaz tudi neredim velikokrat meso + gobe.

Še recept za torto:
Montijeva čokoladna torta:

310 g črne čokolade
10 jajc

Čokolado stopimo nad paro.
Ločimo rumenjake od beljakov
Rumenjake stepemo, počasi prilivamo temno stopljeno čokolado. Beljake stepemo v sneg in dodamo čokoldi in rumenjakom.

Tortni model obložimo s peki papirjem in vanj vlijemo testo. Pečemo pri 250 st. 8 minut.

Ko je pečena pustiš 12 ur stati v hladilniku. Hladno lahko preliješ s stopljeno čokolado.


To je originalni recept. Jaz ga malo priredim: naredim iz 5 jajc in se najeva midva z možem in še otroci. Ker se mi že cela torta zdi zelo čokoladne je ne prelijem s čokolado, pač pa namažem z marmelado brez sladkorja.


_____________________________

lp


(odgovor članu qwasy)
Neposredna povezava do sporočila: 2639
   RE: Montignac
19.2.2008 8:01:49   
Tajduška
A lahko pr MOntiju jem kislo repo in kašnate klobase?

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 2640
   RE: Montignac
19.2.2008 8:12:35   
al1*
Kašnate ne - kombinacija mesa in kaše! Lahko pa recimo pečenice.

_____________________________

lp


(odgovor članu Tajduška)
Neposredna povezava do sporočila: 2641
   RE: Montignac
19.2.2008 8:29:34   
mojamura
včeraj sem šla na sprehod mi je taaaaaaaaaaaaaaaaaakoooooooo pasalo. drugače pa bom ponovila še enako za danes, če bo vreme primerno.

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 2642
   RE: Montignac
19.2.2008 14:39:42   
Ropotuljica
Z Jančiko sva pravkar ugotovili, da se moje telo zaradi dojenja očitno upira hujšanju. V 8 dneh šlo dol NIČ, niti gram, poleg tega sem ves čas nenormalno lačna. Kaj pa zdaj? Moram razmislit, kaj naj naredim. naj se držim, pa mogoče več OH, al naj žrem vse po vrsti, vključno s tonami čokolešnika, kar sem počela prej? ker kile se ne spreminjajo ....

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 2643
   RE: Montignac
19.2.2008 22:35:44   
rainbow
Ne vem, ropotuljica, jaz sem tudi še dojila, ko sem začela z Montijem. In osem dni ni ravno blagodejno, da bi človek nehal. Pomisli, da ješ zdravo oziroma bolj zdravo kot prej. Mislim, kdo pametuje, jaz, ki sem komaj dva tedna držim spet nad gladino, da me ne potegne vase  spet mlečna čokolada in ostale dobroteuser posted image  ampak zaenkat dobro kaže.
jaz sem tudi lačna na tri ure, pa ne dojim. In ne pozabi, da moraš jest dovolj, ne stradat. Samo ne čokolino (to je bila moja priljubljena večerja dolgo časauser posted image )

pa zdi se mi, da je pri meni večerja ključna, torej, da zvečer zdravo jem. Danes je bila skuta z hogurtom, vse z min maščobe. Ali pa veš, kaj mi je tudi včasih všeč. pa še moja ta mala ima raa, ovsene kosmiče, skuhane v mleku (si pač narediš z 1,6m); je nasitno.

Ženske jaz sem iznašla eno fino pregrešno čokolado in sicer od Lindta one pekoče, ste že poskusile??? Super dobre, pa še dosti je ne moreš pojest. za trenutke v sili po cukruuser posted image

joj, jutri ne vem, kaj bi skuhalauser posted image user posted image user posted image user posted image

sicer pa, all the best with Montyuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 2644
   RE: Montignac
20.2.2008 4:43:47   
snorlax
Ropotuljica, vztrajaj! user posted image Boš videla, da bo šlo dol.

Jaz tudi jem kot dojenčki - na 3 ure. Res, ne lažem.

Še vedno pa se premalo gibam. Sploh ta teden, ker berem eno fajno knjigo (kolikor lahko zraven tamalčka). Bom morala knjigo pustit in it popoldan ven na sonce, ker sem nazaj pridobila pol kilograma v dveh dneh, kajti zraven knjige je tako fajn jest suhe fige ali pa bučnice.user posted image user posted image user posted image Tako, pojedla sem vso zalogo semen in suhega sadja (po kosilu, seveda), tako da danes grem definitivno ven al pa likat mojo goro perila. Al pa oboje.user posted image Študentfutra pa si ne kupujem več. Tako.user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 2645
   RE: Montignac
20.2.2008 7:58:06   
mojamura
hm....nekaj me zanima, pa si ti res naješ pri Z, K in V? pa če maš še kakšo malico vmes?

mogoče je res malo dojenje krivo, ampak ne daj se vztrajaj naprej

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 2646
   RE: Montignac
20.2.2008 10:59:39   
qwasy
Ropotuljica, ne nehaj! Pa nikar se ne tehtaj kar naprej. Ti lepo zdravo jej, zvagaj se pa konec marca, pa bo. Ne vem , kako tvoj organizem funkcionira, ampak jaz sem med dojenjem kar skopnela (7,8 kilc v 8 mesecih, ukinila sem pa samo sladkarije, ki sem jih v nosečnosti pojedla več kot prej v celem življenju., pa porcije sem malo zmanjšala. Niti enkrat nisem bila lačna.
Držimo pesti.
Aja: pri kakšnem brezveznem napadu lakote jem muislije s posnetim mlekom - to je zelo nasitno in zdravo, kalorij pa tudi ni veliko.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 2647
   RE: Montignac
20.2.2008 12:16:59   
Ropotuljica
O, punce, hvala. Ste me kar potolažile. Zaenkrat sem se odločila, da bom poskusila še naprej, jedla bom pač na tri ure, pa magari za dopoldansko malico še OH, da bo bolj zaleglo.
Sporočim, kako mi gre.

(odgovor članu qwasy)
Neposredna povezava do sporočila: 2648
   RE: Montignac
20.2.2008 14:27:24   
rainbow
Ojla!

Danes sem se spet tehtala in sem zelo zadovoljna. Počasi in vztrajno gre doluser posted image

Ropotuljica, meni je šlo dol ob dojenju komaj v kombinaciji z Montignacom. Po enem letu dojenja sem bila še vedno na istih kilah, seveda niso manjkale sladkarije in vse napačne kombinacije. Potem pa je šlo dol v štirih mesecih, vmes sem pa tudi dojit nehala (ni bilo povezano s hujšanjem). Sva pa z možem skupaj hujšala in sva se res držala prve stopnje. In zdaj sva spet začela, vmes naju je malo odneslo v napačne vode. Kja čem, ljudje smo slabiči, za hujšat je treba volja, posebej ob bombardiranju prehranske industrije s cukri (še na blagajni z leve in desneuser posted image )

pa nikoli mi ni jasno, kaj mi pomaga sadnji jogurt z 0% maščobe, če je noter sladkoruser posted image user posted image user posted image

lep popoldanuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 2649
   RE: Montignac
20.2.2008 16:56:16   
dulcinea
Jaz se bom pa konec tedna bala stopit na tehtnico. Kuham mojemu lubčku, pa včasih kaj probam vmes...

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 2650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  104 105 [106] 107 108   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  104 105 [106] 107 108   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?