|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  103 104 [105] 106 107   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac
12.2.2008 20:49:59   
rainbow
Simonka, bravouser posted image user posted image user posted image

jaz pa se pokorno vračam na prvo stopnjo in to strogo, ker ono upanje zadnjič o zmanjšanju teže se je izkazalo za jalovouser posted image user posted image user posted image  situacija je katastrofalna, no vsaj zame, ki sem še pred letom bila prepričana, da nikoli več ne grem čez 70 kg.
Ok, kjer je volja, je tudi potuser posted image



_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu maša*)
Neposredna povezava do sporočila: 2601
   RE: Montignac
12.2.2008 22:00:26   
cinci
hellouser posted image
puce full vas spremljam sam pišem pa neuser posted image  no ne šeuser posted image
imam pa eno vprašanje...a gre, mislm a če jutri nardim za kosilo graham špagete z morskimi sadeži ne bo v reduuser posted image  sam zelenjavne omake al kako....kaj bi kombinirala lahko z morskimi sadeži...please naj vsaj ena odgovoriuser posted image do jutriuser posted image
pozdravčekuser posted image

_____________________________

Zvezdica Neja 3.11.04
Sonček Andraž 19.12.05

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 2602
   RE: Montignac
13.2.2008 2:18:26   
snorlax
Simonka, čestitke!user posted image user posted image user posted image Kapo dol! Prosim, ostani tu, da te lahko še kaj vprašamo. Sploh jaz, ko sem začetnica.

Jaz imam za zgubit še več kg kot ti, zato me zanima:

- v kolikem času si izgubila te kilograme (od 7.7.07?)

- si se skoz strogo držala ali si se kaj pregrešila (jaz se še nisem in upam, da se ne bom)

- ali je skoz šlo enako hitro dol (pri meni je šlo prvi mesec 10 kg, zdaj se je malo ustavilo)

- praviš, da se nisi nič kaj gibala (jaz zaenkrat samo hodim, ko imam čas, bolj čez vikend)


Cinci, jaz si kuham zraven špagetov samo zelenjavno omako. Itak morskih sadežev ne maram, tako da ni problema.user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu cinci)
Neposredna povezava do sporočila: 2603
   RE: Montignac
13.2.2008 8:35:07   
mojamura
najprej čestitke simonci!!!user posted image user posted image user posted image user posted image


res svaka ti čast.....si nam pa res lahko za vzgled, to si pa hitro shujšala toliko kg. veš kaj mene zanim, če nimaš problemov s "preveliko kožo"....jaz jo že zdaj mam, pa sem shujšala samo nekaj kg, kaj pa šele bo ko pridem na takšno težo kot ti. daj, malo me potolaži.

tudi jaz mam orbitrek in ga uporabljam 2-3 krat na teden, priznam da je bolj malo, ampak kaj ko delam do 16.00 pol pa ko pridem domov, vidim koliko cot je treba oprat, zlikat, stanovanje spucat, se z starejšim ukvarjat, mu tupit v glavo, da se za sebe uči....ma groza

tak da sem že čisto izmozgana včasih, ampak....jaz se ne predam.

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2604
   RE: Montignac
13.2.2008 12:08:51   
simonka
Hvala punce za čestitke.

Pošljite mi vaše e maile na ZS pa vam bom poslala moje jedilnike in zapiske na vaše naslove. Je pa res , da je dosti povlečenih iz interneta , nekaj pa tudi mojih. So pa mi fejst pomagali pri dietki. Imam tudi Montignakovo knjigo Jem, torej hujšam v elektronski obliki če jo katera želi.

Mojamura res nimam nič kaj prevelike kože user posted image  zgleda da je kar elastična, je pa res , da sem dobila nekaj strijic - ampak zanemarljivo. Na orbitrek se jaz spravim zveče, ko možek z fantkoma nori, jaz pa povečini gledam zraven tv, da mi hitro mine. Po telovadbi pa več ne jem. To je pomembno.

Snorlax te kilograme sem izgubila od 07.07.2007 do danes. Motivacija pa mi je bila vaganje. Zjutraj sem se vsaki dan zvagala, razen dneve ko sem "grešila". V nosečnosti sem se zredila 46 kg in ko sem prišla iz porodnišnice sem jih imela 92kg. Ker dojim sem bila prepričana, tako pravijo nekatere mame, da bom hitro izgubile kg. Ko pa sem 4 mesece po porodu stopila na vago me je kap, saj sem imela spet skoraj 98 kg. In takrat sem se odločila, da moram nekaj storiti. Kar nekaj časa sem iskala ustrezno dieto, saj nisem hotela, da bi izgubila melko alo, da bi bila nervozna, to pač kar se pri nekaterih dietah dogaja. No takrat sem slišala za Montinjaka in to je bila prava stvar. Na zdravniškem pregledu, ko so mojemu malčku vzeli kri , sem bila zelo pohvaljena, da ima super kri in odlično napreduje glede na to, da je izključno dojen. Takoj so me vprašali s čem se prehranjujem. No to mi je bila še ena potrditev , da je to to.Glede "pregrehov" pa ja sem jih večkrat naredila saj čisto se vsemu ne moraš odpovedati. No in ker sem imela lahko te pregrehice sem imela tudi voljo. Sem pa skozi pila samo vodo in čaj ROOBIS ki se kupi v trgovinah.

Evo letim k malčkom pa si pišem.

Danes kosilo repa in kašnate (kašnate niso čisto po Montiju saj je zraven riž) bolje so pečenice, ampak sedaj nisem več tako fejst striktna.

Lepo se imejte in si privoščite dobro user posted image .




_____________________________

Naša sončka: Timon in Jaka

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 2605
   RE: Montignac
13.2.2008 12:30:29   
simonka
Montike še nekaj sem se spomnila.

Začimbe. Ne uporabljam več vegete, ampak samo sol, poper, začimbo STEAK, mlinček kotany sol z česnom in zelišči in isti mlinček jurčki z zelišči. Pa seveda olivno olje deviško, hladno stiskano.

Tako če se še kaj spomnim pa spet napišem.

Pozdravček

_____________________________

Naša sončka: Timon in Jaka

(odgovor članu simonka)
Neposredna povezava do sporočila: 2606
   RE: Montignac
13.2.2008 16:32:14   
dulcinea
simonka še enkrat čestitam za izgubljene KG. Bi te pa prosila, če pošlješ zapiske in jedilnike na dulcinea.d@gmail.com Knjige pa ne rabim. Hvala.
PS: Če daš dovoljenje, bi zapiske in ostalo dala tudi na mojo spletno stran, da si bo še katera z njo pomagala.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu simonka)
Neposredna povezava do sporočila: 2607
   RE: Montignac
13.2.2008 20:39:03   
medika 13
user posted image user posted image user posted image simonka ČESTITAM za vse izgubljene kilograme user posted image user posted image user posted image

sem ob tvoji zgodbi dobila novo motivacijo ... mi je počasi začelo zmanjkovati volje, sploh ta teden, sem non stop na terenu in potem je prehranjevanje tud bol tak ... naslednji teden se bom poskušala nazaj na stare tire spravit

pozdravček vsem user posted image


_____________________________

12.12.2008

Pravijo, da nam življenje naloži toliko kolikor zmoremo. Očitno zmorem več kot si mislim.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 2608
   RE: Montignac
13.2.2008 21:32:28   
simonka
Evo mene....
45 min orbitreka pa zraven dober stari James Bonduser posted image user posted image . Zdaj pa dve oranžici in mrzle vodice. Moji trije fantki še skačejo po postelji, jaz pa kot sem obljubila, spet malo na forumu.

Medika 13 privošči si ta teden, z ponedeljkom pa spet na Montija.user posted image user posted image



Evo user posted image iz spalnice. Letim k fantkom, da jih dava z očijem spat pol pa malo midva na družabne igre - danes mečema kocke. Ja kaj čes smo že, v letih pa nismo več preveč za druge "oslarije.user posted image user posted image user posted image .
user posted image
Pozdravček in lahko nočko

_____________________________

Naša sončka: Timon in Jaka

(odgovor članu medika 13)
Neposredna povezava do sporočila: 2609
   RE: Montignac
14.2.2008 5:20:15   
snorlax
Dobro jutro!

Lepo valentinovo vsem!user posted image user posted image user posted image

Pa veliko telovadbe user posted image , pa čimmanj čokolade.user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu simonka)
Neposredna povezava do sporočila: 2610
   RE: Montignac
14.2.2008 11:30:05   
simonka
Dobro jutro!


user posted image VSEM LEPO VALENTINOVO.

_____________________________

Naša sončka: Timon in Jaka

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2611
   RE: Montignac
14.2.2008 14:09:39   
Ropotuljica
Evo mene, po dolgem času spet tukaj.
Dva dni nazaj sem spet začela z montignacom. Dojenje se počasi izteka, zdaj pa lahko mama kaj za sebe naredi. Dva dni sem se strogo držala, danes sem ga že nekaj biksala, sem kruh spekla (ne polnozrnat), pa sem ga morala probat. pa že tretjo kavo z mlekom pijem .... to najbrž tudi ni preveč dobro.

OK, se bom potrudla. Zgubit imam namen 10 kg (tud 8 bi blo čist ok). Danes bom skuhala špinačo, zraven pa mogoče meso ali hrenovke in skledo solate. A lahko dam v špinačo kislo smetano? Sem že malo pozabila, kako je s kislo smetano. jaz jo imam ful rada, bi jo kr vsepovsod zraven dala.


Kolikokrat na dan pa jeste? Jaz sem še kar naprej lačna. Mogoče zato, ker še vedno dojim trikrat čez dan in enkrat ponoči. Tako da zaenkrat sem šele na uvajanju v montija, ko popolnoma neham dojit, pa strogo!
LP vsem!

(odgovor članu simonka)
Neposredna povezava do sporočila: 2612
   RE: Montignac
14.2.2008 14:24:11   
simonka
Ropotuljica sem ti že poslala e mail.

Pozdravček

_____________________________

Naša sončka: Timon in Jaka

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 2613
   RE: Montignac
14.2.2008 15:23:35   
al1*
Pozdravljene!

Sploh ne vem, kdaj sem nazadnje stopila na tehtnico - zjutraj nimam časa, zvečer pa itak nima smisla, ker kaže preveč. Upam, da mi bo jutri uspelo in bom potem videla, al sem na 1. ali 2. stonji. Danes in jutri je pa pri nas v službi itak takšen kaos, da jesti sploh nimam časa.

Danes bom za večerjo naredila solato po reveptu od Rainbow (zelena solata s piro, papriko, popečenimi bučkami in sirom). Kaj sem za jedla za kosilo, bom pa raje zamolčala.

Ropotuljica kisla smetana vsebuje maščobe, ki bi se jih naj po mojem v 1. stopnji izogibal.


_____________________________

lp


(odgovor članu simonka)
Neposredna povezava do sporočila: 2614
   RE: Montignac
14.2.2008 15:28:45   
simonka
Ku ku Montike.

Zraven špinače ali raznih omak sem jaz dajala dve žlički lahke kisle smetane ali pa sojino smetano.

Pozdravček

_____________________________

Naša sončka: Timon in Jaka

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 2615
   RE: Montignac
14.2.2008 23:06:30   
rainbow
Ojla!

Se še jaz javim, danes sicer ne najbolj po Montiju, ni blo časa+energije za kuhat in sem zimprovizirala. Ampak velikost porcij je bila skromna, kar je tudi nekaj.
Sicer sem malce črne čokolade pospravila, ampak sem teste popravljala še z zadnjim kančkom zavesti in sem mogla nekaj.
Tehtnica pa je že bolj prijazna, tako da sem na pravi potiuser posted image user posted image user posted image user posted image

kak je bila solata, Al*1?

ajd, čao

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu simonka)
Neposredna povezava do sporočila: 2616
   RE: Montignac
15.2.2008 4:57:09   
snorlax
Ropotuljica!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 2617
   RE: Montignac
15.2.2008 8:05:58   
qwasy
ježeš, snorlax, kdaj pa ti vstajaš ?

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2618
   RE: Montignac
15.2.2008 9:44:13   
Ropotuljica
Snorči, kako lepo!!! Še lepše te bo jutri videt - s toliko kilami manj. Sicer pa držim pesti zate, da vztrajaš, čeprav se ti je malo ustavll. mislim, da je to normalno. mora se telo privadit, pa koža se mora skrčit. 
V glavnem, drži se, si pišemo, jurti se pa vidimo - upam. LP

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2619
   RE: Montignac
15.2.2008 15:09:01   
dulcinea
Jst pa glihkar mezim Lindtovo čokoladko... Njami...

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 2620
   RE: Montignac
15.2.2008 15:41:39   
simonka
Dulčika pa ja tisto z 70 % kakavauser posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Naša sončka: Timon in Jaka

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 2621
   RE: Montignac
15.2.2008 17:34:59   
rainbow
Ojla, punceuser posted image

Povejte mi, kaj je to možno, da sem jaz v samo petih dneh dala dol 1,5 kg?? verjetno bolj voda ali kaj, a ne. Sicer pa sem to dobro kilo tudi tako hitro gor dobilauser posted image .
vztrajam pa še kar, tudi jaz samo Lindtovo z 70% papcam, če je že silauser posted image

Danes sem si naredila brokoli s sirom in malo kisle smetane popečen v pečici. Sem bila ta teden sama in sploh nisem mesa jedla. No, nič mi ni mankjalo.

lep petkov večeruser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu simonka)
Neposredna povezava do sporočila: 2622
   RE: Montignac
15.2.2008 21:57:57   
snorlax
IZVIRNO SPOROČILO: qwasy

ježeš, snorlax, kdaj pa ti vstajaš ?


user posted image user posted image user posted image

Ob 4.00. Zakaj?user posted image Grem pa s kurami spat zadnje čase in se včasih zbudim tudi ob 2.00 ali 3.00user posted image user posted image user posted image Sem bolj jutranji tip, zvečer pa že bolj koma. user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu qwasy)
Neposredna povezava do sporočila: 2623
   RE: Montignac
15.2.2008 21:58:50   
snorlax
Aja, pa kile so se spet malo premaknile.user posted image user posted image user posted image Dol, mislim.

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2624
   RE: Montignac
16.2.2008 7:38:57   
pikica36
SIMONKA!!!! hvala za recepte in knjigo. res je mega!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  103 104 [105] 106 107   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  103 104 [105] 106 107   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?