|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Odštevanje-marčice
10.3.2006 12:36:10   
cebelicamaja
Evo mene spet s pregleda v porodnišnici. Novega nič. Odprta 1,5 cm. So mi rekli, da se čez dva dni najbrž spet vidimo. Malo je G poskušala čep odluščit, pa malo maternični vrat zmehčat. Če bo pomagalo, pa bomo videli. Rekla pa je, da se malemu za enkrat kar fino noter godi.

Moje počutje je še vedno enkratno. Tananejka, se mi prav smiliš s tvojim križem, ostale pa tudi s svojimi težavami. Meni se zdi, da je mene križ dosti bolj bolel prej, sedaj pa se počutim prav krasno. No, bomo videli, če bo kaj pomagalo to luščenje čepa.

No, grem spet k babici, pa se slišimo v nedeljo, ko spet pridem na pregled. Če bo pa kaj prej, pa vam barb sporoči (če me ne bo prehitela user posted image user posted image user posted image ).

No, lepo bodite, pa lep in ploden user posted image vikend,

maja


_____________________________

Mi trije smo od 12.3.06 najboljši par.

(odgovor članu Businka)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Odštevanje-marčice
10.3.2006 12:51:26   
soncicaT
Businka..user posted image , mojga tud vedno skrbi, če preveč miga user posted image , da kaj ni vredu...ja, seveda sva na vezi, zanimivo, ker imava res skoraj na isti dan PDP...moj user posted image  je tudi danes miren, panca, ko zunaj dežuje...user posted image ...kako so smešni ti malo človečki.

Jaz pa mam v ponedeljek pregled in ctg..

PiaM..pr men je tud šraufanje prisotno...ti še malo počakaj, jaz pa bom malo pohitela...user posted image , kateri datum dava sedaj? Predlagam 17.3...čeprav bo zate verjetno malo prepozno, ne?user posted image  Po moje nas bo polna luna malo zdrmala, če ne bo kaj prej.

Meni se pa pizze lušta...mjaaaaaaamiii, ketchupa sem pa pojedla v tej nosečnosti, huh, ful mi je pasal..

Cebelicamaja....po moje se ti bo kmal začelo dogajat, glede na to, da ti je G "šarila" spodaj...jaz ko sem nazadnje prišla od G, mi je pregledovala, če mi izteka plodovnica in mi je tud nekaj delala spodaj, pa kašljat sem morala..ko sem prišla domov, spet šraufanje, pa malo sluzi in krvi notri...se mi zdi da je blo kar več sluzi...

Meni pa paše danes dežek, res...ta vikend je po moje zadnji, da ga bova v dvoje preživela...vsaj upam, no.user posted image

LP

(odgovor članu Anuš)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Odštevanje-marčice
10.3.2006 13:04:37   
Businka
SončicaT, držim pesti, da boste res naslednji vikend vsi skupaj, jaz tudi upam na to. Čeprav user posted image  želi, da bo še kakšna 2 tedna naš user posted image  v trebuščku user posted image . Vreme je mirno za spat:/  pri meni pa nič šraufanja ali pa ne vem, da je to to. Včeraj sem tudi vse popsravljala, danes sva se zmenila, da bom počivala, ampak...

Kdaj bo sonček in pomlad?user posted image

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Odštevanje-marčice
10.3.2006 14:55:11   
barba
Štorklja je končno pristala!user posted image user posted image user posted image user posted image

"Danes ob 8.30 je Klara dobila sestrico NUŠO (3550g, 52cm)." nam sporoča FionaP.

Čestitke! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Businka - jest grem kar v KR rodit. Itak povsod lahko naletiš na kakšne čudne.

Seznam bom popravila, ko bo še katera rodila.user posted image

_____________________________

LP, barba
9.4.2006 - moja punčka Meta
27.1.2009 - moj fantek Tine

(odgovor članu Businka)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Odštevanje-marčice
10.3.2006 16:18:25   
soncicaT
FionaP..še tu iskrene čestitke!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Businka..hvala, tudi jaz tebi želim, da bi kmalu cartala user posted image .

LP

(odgovor članu barba)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Odštevanje-marčice
10.3.2006 17:20:17   
Ines.
Punce, živjo!


Najprej še enkrat najlepša hvala za ČESTITKE.

Mi se imamo lepo. Oskar je priden fantek, ponoči se zbudi enkrat, pa še to zato, da ga previjem. Spančka pa kar pri meni. Se stiskava kot dva polha. Drugače sem imela pa expresen porod. Če moj ne bi paniko zagnal, bi rodila v avtu. Na, zdej pa Oskar joka. Šibam...

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Odštevanje-marčice
10.3.2006 17:58:20   
mateja78
Fiona P iskrene čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
 
Pri nas pa nič novega. Pravkar sem iz porodnišnice kjer sem imela ctg in kontrolo pri gin. ki je ravno danes dežurn. mislil je da bi mi danes sprožil porod pa se je premislil saj sem še popolnoma zaprtauser posted image . Na ctgju so se mi pokazali popadki, čeprav jih jaz nisem čutila. Takšen razplet sem tudi pričakovala , ker se zelo dobro počutim in nič ne kaže da bi moj  user posted image  rad prišel ven v takem vremenu. Da bi me pa popolnoma našopal z um. popadki mi pa tudi ni. Pa rajši doma počakam.
Me pa v ponedeljek čaka ista zgodba. Upam da bo več srečeuser posted image . Vseskozi sem upala da bo pred rokom ampak se bejbi v maminem trebuščku izvrstno počuti.
 
Lp Matejauser posted image

(odgovor članu Ines.)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Odštevanje-marčice
10.3.2006 19:38:11   
Businka
Kakšna lepa novička na ta deževen dan, FionaP - čestitke!user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image

SončicaT: kako se obnaša zvečer vajin tamavček? Najin je bolj zaspanuser posted image .

Lep vikend vsemuser posted image user posted image

(odgovor članu barba)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Odštevanje-marčice
10.3.2006 19:52:46   
soncicaT
Čauček!!!user posted image

Businka...najin user posted image  je tudi zaspan...zdajle trenutno se tu in tam premakne, ampak drugače pa ful bolj miruje danes...ej sta usklajena tvoj in moj user posted image user posted image ..je pa zanimivo, ko rata v trebuscku cisto mirno, mene tudi potegne in se mi zacne spat, heh.

Tudi jaz želim vsem lep vikend, jaz bi po eni strani že letela rodit, po drugi pa malo cvikam in bi še kar kak dan lepo prespala doma..user posted image

Uživajte!user posted image

(odgovor članu Businka)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Odštevanje-marčice
10.3.2006 20:09:28   
tananejka
ČER!

lepo, da nas mamice, ki se že cartate še kaj obiščeteuser posted image .

moja user posted image  je danes ful živahna in včasih me tolk brcne, da mi sapo vzameuser posted image . jutri grem spet v porodnišnico in najrajši bi kar tam ostalauser posted image , samo moja user posted image  pravi, da še ni pripravljenauser posted image .  danes sem si še zadnjič (upam) pred porodom privoščila barvanje las.....pot domov je bila pa komedija. dež pomešan s snegom, na tleh pa 10 cm vode. bila sem peš, tko da sm bila mokra do kolenuser posted image user posted image .

Cebelicamaja in PiaM....vama pa že dovolimo rodituser posted image , držim pestkeuser posted image
 
 
FionaP: user posted image user posted image user posted image ŠE ENKRAT ČESTITKEuser posted image user posted image user posted image


NOČKOuser posted image

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Odštevanje-marčice
10.3.2006 21:07:07   
PiaM
user posted image user posted image  FionaP, čestitke za hčerkico Nušo!!!user posted image user posted image  Pa si le imela prav glede znakov!!!user posted image  




(odgovor članu tananejka)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Odštevanje-marčice
11.3.2006 9:57:17   
barba
Ojla!

Štorklja se je ponvno spustila na tla!user posted image

"Zdravo. Neja z velikim veseljem sporoča, da je danes ob 3.20 dobila težko pričakovano sestrico JANO, veliko 52cm in težko 4070g (ohoho)." Lep pozdrav vsem RR marčicam pošilja neja.
 
Čestitam!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Nejina Jana je tako "najtežja" dojenčica med do sedaj rojenimi user posted image  marčic.

Še popravljen seznam:
03. miška1,  user posted image  
06. čebelicamaja user posted image
10. Ribi06,
10. MAREC06
11. mateja78,

11. tananejka,  user posted image
12. PiaM user posted image
17. mucica1,  user posted image  

18. lilu,  user posted image
19. businka
20. ninchy28,

20. soncicaT,  user posted image
21. Karmen 23
23. Tasja 23 
24. Katyusha

25. katerina,  user posted image
28. barba, Kranj
Tadejka, Tiya


Naše mamice in dojenčki:
22.12.2005 Anajmad, Ula

16.02. Peli, Aljaž
17.02. Frizerka, Karin
17.02. Lara 78, Urša in Anja
24.02. MojcaP, Jaka

02.03. Anuš, Klea
02.03. Jerneja, Lana
02.03. Katjandraž, Ana
03.03. (februarčica) Eviii, Dejan
04.03. Ines., Oskar
05.03. Beti1, Blaž

10.03. FionaP, Nuša
11.03. neja, Jana

_____________________________

LP, barba
9.4.2006 - moja punčka Meta
27.1.2009 - moj fantek Tine

(odgovor članu PiaM)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Odštevanje-marčice
11.3.2006 10:23:29   
PiaM
Barba, pa le nisi ostala brez dela!user posted image

Čestitke mladi družinici!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Lepo se cartajte, mamica Neja pa naj čimprej okreva!user posted image

(odgovor članu barba)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Odštevanje-marčice
11.3.2006 10:28:30   
soncicaT
user posted image Neja, iskrene čestitke še z moje strani!user posted image user posted image user posted image user posted image

Barba, vsakič ko vidim da si kaj napisala, se že "ustrašim", če sem že jaz rodila....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , je pa res da nas vse po malem stiska, ker se seznam tako krajša.

Mene pa danes šraufa...zdajle spet..pa z razliko od drugače, še spredaj...ne bi rada rodila med vikendom...user posted image

Lep vikend, le katera bo naslednja...

(odgovor članu PiaM)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Odštevanje-marčice
11.3.2006 11:16:32   
tananejka
Danes je moj PDP, dogaja se pa....NIČuser posted image . Sem s pregleda v porodnišnici. Stanje je isto....torej skoraj nič odprta in možnosti za naravni porod je vedno manj user posted image . Na srečo je bila danes na sprejemni prava ginekologinja in ne specializantka, kot v četrtek. Morala bi že v četrtek dobiti datum za CR pa ga nisem, ker se je specializantka na trenutke izgubilauser posted image . Danes in jutri datuma ne morem dobiti, ker na tem oddelku ne delajo- carski rezi pa so čez vikend le urgentni.

No, zdaj moram v ponedeljek zjutraj poklicati za datum. Upam, da bo čim prej vse za mano.

Lep vikend in držim pesti za naslednjo user posted image

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Odštevanje-marčice
11.3.2006 12:35:18   
mateja78
Hojla

Najprej ene velike čestitke za marčico JANOuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
 
No pa se še jaz oglašam po neprespani noči. Danes je moj PDP , pa nevem če bo kajuser posted image .
Že spet so se mi ponoči pojavljali popadki , potem pa se je vse umirilo. Zjutraj sem prvič opazila izcedek ki je bil rahlo krvav. Tako da zgleda da se vseeno nekaj premika. Glede nato da mi je včeraj gin. rekel da sem še popolnoma zaprta mislim da še nebo danes.
 
Drugače je počutje danes odlično , ko vsaj nebi bilo noči ki jih kar po tekočem traku prebedimuser posted image . Je prav zoprnouser posted image  takole ponoči gledati v zrak.
 
A imate druge tudi take probleme?
 
LP Matejauser posted image

(odgovor članu tananejka)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Odštevanje-marčice
11.3.2006 18:46:47   
Ines.
Spet jest...user posted image

Oskar se crklja pri mamici, mami pa na RR-ju. Sva sklenila kompromis.

Cebelicamaja, te dva najina user posted image  pa res ne vesta, kdaj je PDP, moj je pohitel, tvoj pa čaka.

SoncicaT, jest sem si za ugotavljanje plodovnice kupila testerje. So sicer dragi (trije za 4 jurje), ampak vsaj nikamor ti ni treba.

Tananejka, držim pesti, da se bo v redu izteklo.

Mateja78, meni se to še sedaj po porodu dogaja. user posted image  spi, jest pa u luft gledam. Sama nase sem jezna.

Lepo grejte svoje user posted image ,


Ines.



(odgovor članu mateja78)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Odštevanje-marčice
11.3.2006 22:25:59   
cebelicamaja
Najprej seveda čestitke obema novima marčicama, ki sta rodili.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Bravo Neja in FionaP.user posted image user posted image user posted image

Businka in SoncicaT. No, tudi jaz upam, da ste zadnji vikend s tamalimi v trebuhu. Ma nas je vseeno še nekaj pred vama.user posted image
Mateja87, jaz tudi mislim, da naše dete čaka na pomlad user posted image user posted image user posted image .
Tananejka, hvala za dovoljenje, da grem lahko rodit.user posted image user posted image user posted image . Upam, da se ti bo izšlo in ne bo CR. Računam na to, da bova danes ponoči midve rodili, da malo zaposliva Barbo.
Ines. Ja fino, da je tvoj Oskar tako priden. Ja. Res je, da najini fantje ne vedo, kaj so datumi in roki.user posted image user posted image user posted image

In še moje stanje. Prejšnjo noč sem bila že prepričana, da bo treba v porodnišnico. Popadki so bili na 8 minut in to kar uro in pol. Čakala sem, da preidejo na tistih magičnih 5 minut. Z mojim dragim sva še jedla (ob 3h zjutraj), da ne bi bila slučajno med porodom lačna. Potem pa konec. Kot bi odrezal. Čep se mi tudi lušči. Sedaj bomo videli, kaj bo noč prinesla. Če ne bo nič, pa jutri spet v porodnišnico.
No, vam poročam.

Bodite skrajno fino.
LP, maja



_____________________________

Mi trije smo od 12.3.06 najboljši par.

(odgovor članu Ines.)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Odštevanje-marčice
12.3.2006 10:12:37   
barba
Ojla!

Sem vidla, da je včeraj zvečer cebelicamaja pisala o svojem počutju in stanju. Dons pa mi je sporočila, da je v porodnišnici, ima popadke, sam ni še za v porodno.
Držimo pesti, da bo čim prej imela v naročju svoje dete.user posted image
No, tko lahko tekom dneva pričakujemo novice o novem marčevskem user posted image .

Moja mala žabica se ful manj premika in sem včeraj pod večer skor paniko nagnala.user posted image Pol se je pa le začel premikat. user posted image  Sem se kar pošten ustrašila, ker ni bilo kakšnega gibanja, ponavadi pa kar naprej skače.
Včeri sem se zakopala v diplomo in nisem kaj velik po RRju šarila. Pa še desno ramo sem poležala, še dons me boli.user posted image

Fajn, da nam mamice poročajo o njihovih pridnih dojenčkih.user posted image
Ene bomo mogle še mal počakat, da bomo stisnile svoje user posted image .

Mi je prav všeč, da tkole "kapljate" z novicami o porodih in drugem dogajanju. Super! user posted image

Se še tekom dneva oglasim, če ko bo kaj novega.
Drgač pa pazite nase in stiskajte pesti za našo cebelicomajo!user posted image

_____________________________

LP, barba
9.4.2006 - moja punčka Meta
27.1.2009 - moj fantek Tine

(odgovor članu cebelicamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Odštevanje-marčice
12.3.2006 10:46:30   
Businka
Čebelicamaja, držimo pesti zate user posted image user posted image , da se boš kmalu stisnila svojega user posted image
lepo nedeljo vsem user posted image

(odgovor članu barba)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Odštevanje-marčice
12.3.2006 11:36:33   
beti 1
Čestitke še tukaj FioniP in Neji!!! 
Sem šele zdaj ugotovila, koliko sem vas prehitela, se iskreno opravičujem in upam da se nam čimprej pridružite z user posted image .
Čebelicamaja, tebi pa en lahek porod po tvojih željah. Nedeljčki so čisto posebni otroci user posted image  user posted image  user posted image .
Pri nas z malim Blažem nimamo veliko dela, samo ponoči je gužva v postelji, ker Blaž ne zna spati sam (samo ponoči user posted image user posted image user posted image  ), sredi noči pa se nam pridruži še Žiga. Veliko več energije in živcev zahteva Žiga. Sva mislila, da ga bova imela doma, dokler je možek na očetovskem dopustu, pa so mu zdaj eno izobraževanje uštulili na firmi, tko da naslednji teden ne bo šlo drugače, kot da gre v vrtec. Še babici, ki sta želeli prit pomagat sta odpadli, ker sta obe zboleli. Zgleda tam zunaj nekaj fejst razsaja, upam, da bo nam vsem to prihranjeno.

P.s.: sem hotela še par smeškov nalepit, pa mi nekaj nagajajo.

(odgovor članu Businka)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Odštevanje-marčice
12.3.2006 12:22:24   
Marina_
ČEBELICAMAJA držim pesti da že veselo cartate!user posted image

_____________________________

Bivša Frizerka :)

17.2.06 je na svet prijokala naša zlata punčka KARIN



Karin

Marina

(odgovor članu beti 1)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Odštevanje-marčice
12.3.2006 13:46:28   
soncicaT
Punce, samo malo da se oglasim (jaz bom Barbi sporočila, ko bo kej konkretnegauser posted image ).

Zbudila sem se ob 3h zjutraj, s krvnim madežem, no grem nazaj spat, me je začelo šraufat, ob 4.30' grem na wc, še bolj krvavo, zraven pa sluz., pa sluz mi je kar curila..sem se bala da je plodovnica.

In sem šla SPET na urgenco, nikol ne veš..dali so me ctg...sem imela več kot eno uro popadke na 6 minut, pa se še kar niso nehali, me je babica pregledala, je rekla, da sem komaj prst odprta..no vseeno so me poslali v porodno.

Tam sem čakala, pol so me poslali v dnevni prostor "hodit", pa spet ctg, ki je pokazal popadke, ampak spet zelo neredne..na 15 minut..

Potem spet v porodno, pa mi je G naredil amnioskopijo..plodovnica je čista...pa user posted image  je še tudi glavico odmaknil, ko so ga tipali...tako da...


In so mi rekli, če grem ležat na oddelek, ampak ker sem 5 min stran od bolnice, sem šla domov, in zdaj spet čakam..če bo kaj.

Sem že malo tečna s tem ko tolk hodim v bolnico, ampak če pa raje grem kot da bi blo kej narobe..

Se še javim.

(odgovor članu cebelicamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Odštevanje-marčice
12.3.2006 15:47:15   
Businka
No, Sončiča T, drži se, očitno me boš pa res prehitela.user posted image

Veliko sreče in sporoči, ko boš držala Vajinega user posted image v rokahuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Odštevanje-marčice
12.3.2006 17:13:30   
PiaM
Čebelicamaja, držim pesti tudi jaz in da boš kmalu cartala svoje dete!!!user posted image
 
Tanaejka, hvala enako za zeleno luč!user posted image  Kako je kaj pri tebi situacija? In ostalim, ki so po roku: Ribi06, Marec06, Mateja78 in kako je z Miško1?? Se že kaj dogaja?

No, danes je pa moj PDP in še vedno čakamo, pa nič...user posted image   Sem imela danes pregled, ctg o.kuser posted image , popadkov nič, odprta le 1 prst, MV lepo zaprt in nič zmehčanuser posted image , UZ tudi vse o.k, tako da se  user posted image  še lepo godi! Nič kaj prevelika ni, čisto vredu, tudi teža je o.k. Je pa rekla, da imam kar lep velik trebu h- polnuser posted image , a je to verjetno zato, ker sem pri manjših (161 cm) . Je bil možek z mano in je predlagal, da mi nariše malo popadkov na list od CTG-ja, pa nisem bila zato, ker smo po pregledu bili povabljeni k mojim na kosilo...user posted image  Na pregledu me je pa kar malo zdrmala, tako da me po malem spet šraufa. Nič zato, bomo še že potrpeli teh nekaj dni, da se user posted image  odloči sama priti na svet.

SoncicaT, imaš čisto prav, da hodiš v porodnišnico, jaz bi tud na tvojem mestu! Vidim, da bo pri tebi res verjetno prej in čisto možno je, da se srečava...user posted image  Jaz sedaj računam nekje sreda ali četrtek, pa ti?user posted image

Ines, Frizerka in Beti1, lepo da ste nas prišle še malo spodbujat, saj že komaj čakamo, da se skupaj preselimo na forum po porodu!user posted image


Pestke za nasledjno!!!

(odgovor članu Businka)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?