|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  30 31 [32] 33 34   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: JANUARČICE
27.11.2005 11:28:43   
tinkamiška
Pozdravljena Rahelca in vse januarčice!

Lonja, jst imam rok 31.12. samo sem iz Celja. Imam pa že vse pripravljeno in lepo zloženo v omari, voziček, previjalno in košek.

Sva bla z mojim možekom tako pridna, da sva že pripravila tudi darilčka za Božič in Novo leto. Zdej še samo čakam, kdaj se bo najina pupa odločila prit v pripravljen domekuser posted image

Tudi pri nas je celo noč deževalo in od snega ostalo bore malouser posted image  Upam, da bo za praznike kaj snegca, preveč pa tudi ne, da bova lahko prisankala do porodničniceuser posted image user posted image user posted image

Pridne bodite, se še oglasimuser posted image

Lepo bodite!

Tinka

_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Rahelca)
Neposredna povezava do sporočila: 776
   RE: JANUARČICE
27.11.2005 11:30:33   
lonja
Hoj Rahelca,

koliko pa si dala za bombažne pleničke v DM?  A misliš s tem tetra plenice ali prav une bombažne v obliki hlačk (Racman, Štorklja). Za tetra plenice je po mojem trenutno najnižja cena v Leclercu (3200 SIT), enaka cena je tudi v Tosamini tovarniški trgovinici. Tudi mi jih moramo še nekaj kupit, da ne bo že prvi dan treba teč v trgovino oziroma prat.

Lep pozdrav vsem

user posted image lonja


(odgovor članu Rahelca)
Neposredna povezava do sporočila: 777
   RE: JANUARČICE
27.11.2005 12:07:11   
Nannn
Jutrooo,

Evo sper sem spala do sedaj in se seda komaj skobacala iz postelje user posted image  spet skoraj nic nisem spala ponoci tako da sem zjutraj koma in spim v nedolgled...

Puri ne vem ce se te mrezaste hlacke perejo v stroju ker kot je meni znano da so za enkratno uporabo in jih potem vrzes stran...jest jih bom sla res kupit v Sanolabor saj nikoli ne ves koliko ti jih bodo res dali v porodnisnici...sem slisala da so celi 98 sit tako da strosek res ni velik je pa veliko da jih imas pri sebi ko jih potrebujes user posted image  mene pa zanima katere nastavke za pomoc pri dojenju boste kupile in katere blazinice za v moderc...

Jest sem bila na 3DUZ pri Resevi v Dravljah v 22 tedni in nasa pupa se je res dobro videla in jo se sedaj skoraj vsak dan pogledam na CD-ju...noro dober feeling user posted image  placala sem 19.000 ampak mi ni bilo zal...Telefonska stevilka odrinacije v Dravljah je 01-5106 800

A se katero vedno bolj pece zgaga?Meni pomaga se smao tableta Rennie ali pa stanje cel dan na nogah da mi maternica ne pritiska prevec na zelodec...grooooozaaaaaaaaaaaaa user posted image

Lep soncen dan Nannn

(odgovor članu puri)
Neposredna povezava do sporočila: 778
   RE: JANUARČICE
27.11.2005 14:41:40   
LE&TA
Tud mene dostikrat zgaga peče, sam se da zdržat, sam enkrat sem vzela Rupurut, pa je pomagalo lih za pol ure, zdej pa kr mal Donata popijem, mi pomaga tud da grem laže na WC zarad hemeroidov.
Blazinice bom kupla najbrž v DM od Babylove, Plenice Pampers, nastavke za bradavice pa mi je dala soseda, ne vem katere, morda bom pa tud nove kupla!

Si pa morm kupt Aventovo kremco za bradavice, bo treba kej začet mazat, pa presredek tud! A si katera že maže, al si ne boste!?

Naš user posted image  je zadnje čase ful aktiven in vsaj 2x na dan se mu kolca!

Še neki, a se kej bašete s čokolado? Jst bi se , pa baje ni dobro že tko v nosečnosti, pol pa še zarad sladkorja! V petek mam pregled, kaj bo vaga pokazala!? Vzela mi bo bris za tisto bakterijo na S! Še enkrat in zadnjič bove pogledale za spol, če nam rata, drgač pa bom počakala do konca! Sej je že blizu. V torek nam bojo po šoli za starše razkazali še porodnišnico!user posted image

Lepo se mejte!

(odgovor članu Nannn)
Neposredna povezava do sporočila: 779
   RE: JANUARČICE
27.11.2005 19:47:06   
nejca1
Pozdravljene!
Vikenda je skoraj konec, spet eden manj in bližje je prihod naših sončkovuser posted image . Jaz že res komaj odštevam. Naš mali je spet malo bolj aktiven, ker me je bilo že malo strah, ker ni bilo več tistih njegovih značilnih akrobacij. Večino imam tudi jaz pripravljeno, nekaj malenkosti, Punce, tiste mrežaste hlačke - zakaj ?user posted image  

Rahelca, glukozo bom pila ka r v našem laboratoriju na Ravnah na Koroškem. Blek, nič kaj prijetno.

A se splača zdaj na prehodu 33. in 34. tedna 3D UZ - se kaj vidi. Jaz sem našega fantka videla v 21. tednu, od takrat pa nič, pa me zanima, ali raste in podobno???

A katero boli v nožnici, saj sploh ne znam opisati kaj in kako, ko se npr. prestavi v postelji z enega boka na drugega ali pa vstane s postelje?

Lp, Nejcauser posted image   

(odgovor članu LE&TA)
Neposredna povezava do sporočila: 780
   RE: JANUARČICE
27.11.2005 20:11:34   
Rahelca
Nejca hvala za odgovor.
Upam, da bom kej vidla na 3D UZ!!! Mojuser posted image  nima časa, da bi šel z menoj na pregled, pa bi rada imela za spomin CD. Mal sm smotana, vem. Ali je možnost, da se ne vidi? Sem imela sicer morfologijo prejšni teden pri mojem G, ampak je tako slabo izmeril mojegauser posted image , da me to ful moti.

Jaz sem samo zelo otekla. Sem že pravi user posted image .
baje so hlačke za enkratno uporabo (mrežaste) zelo dobre, če si prerezana. Nič ne tiščijo. Dobiš jih sicer v porodnišnici, ampak..nikoli ne veš. Vem da se dobijo v Sanolaborju kolikšna je pa cena pa nimam pojma. Še nisem kupila.
Pridne ostanite.

(odgovor članu nejca1)
Neposredna povezava do sporočila: 781
   RE: JANUARČICE
27.11.2005 20:15:30   
Rahelca
LE&TA, jaz se tudi pripravljam, da si bom masirala presredek. Pravijo, da pomaga. Sem si kupila olje , bradavice si pa že mažen z mandljem. Ful pomaga.
Proti zgagi pa meni pomaga mleko. Kar alpskega spijem. Je dobro. Poizkusi.
user posted image

(odgovor članu LE&TA)
Neposredna povezava do sporočila: 782
   RE: JANUARČICE
27.11.2005 21:46:37   
LE&TA
Rahelca, grem res mal mleka popit, ker me spet zgaga peče.

Nočko vsemuser posted image

(odgovor članu Rahelca)
Neposredna povezava do sporočila: 783
   RE: JANUARČICE
27.11.2005 21:57:20   
Nannn
sem brala Pusenjakov forum in baje ni glih dobro da si v tem casu masirate bradavice...ne vem sicer zakaj ampak jest jih ne bom...itak pa se ze celo nosecnost mazem po celem telesu z mandljevim oljem samo predel okoli bradavic raje izputim...glede presredka pa je res zadnji cas da zacnemo...me je moja G tudi posvarila tako da kar akcija pa vasega user posted image  zaposlit user posted image  mrezaste spodnjice pa mi je moja prijateljica svetovala ker ce boste sivale vam bo saj malo olajsalo bolecine...3DUZ  pa ne vem ce je sedaj pametno iti ker ko sem sla jest mi je dr.Res rekla da se najbolje vidi od 21 do pribl.24 tedna...mi pa ni cisto jasno kako je mozno da ti je G sele pred kratkim naredila morfologijo user posted image  mislim Rahelca da si zamesala z UZ kontrolo rasti ploda...

Nejca1 tud mene nenormalno boli spodaj in tudi ne znam opisati kje tocno...moja G pravi da to boli ker se vse razteza in se pripravlja na porod hmmm mal cudno ane saj imamo se dober mesec ali pa bomo vse decembrke user posted image  mene pa je danes zelooooo bolel trebuh in ful spikal kot da sem imela po celem trebuhu neke krce ki niso popustili sigurno eno uro...kot da bom sla na veliko potrebo in potem nic...kako izgleda ko te vse dol tisci...sploh ne vem kaj mi je bilo user posted image

Lp Nannn user posted image

(odgovor članu Rahelca)
Neposredna povezava do sporočila: 784
   RE: JANUARČICE
27.11.2005 21:59:24   
Nannn
LE&TA ta zgaga je res  user posted image  jest spijem kozarec mleka pa je cez pol ure spet isto...Donat mi pa itak nic ne pomaga...jest bi sla tuuuuud pogledat vaso porodnisnico user posted image  se pa vidva v sredo v Postojni user posted image user posted image

(odgovor članu LE&TA)
Neposredna povezava do sporočila: 785
   RE: JANUARČICE
27.11.2005 22:44:31   
Anonimen
Nann, meni vsi govorijo, da če te tišči navzdol, zraven pa imaš občutek da te tišči na veliko potrebo je to znak, da se nekaj dogaja (saj, lahko so lažni popadki,ampak nikoli ne veš...). Tudi kolegice, ki so rodile so opisovale ta občutek "kot da bi tiščalo na veliko potrebo". Pokliči zjutraj gin. in vprašaj user posted image



(odgovor članu Nannn)
  Neposredna povezava do sporočila: 786
   RE: JANUARČICE
28.11.2005 8:01:59   
Rahelca
Nannn, čisto možno, da sem zamenjala morfologijo u UZ rastjo ploda! Vseeno se bom pozanimala, če je smotrno delati 3DUZ, glede na to, da se ne bo nič videlo?!
Punce, še mal zdržmo! Da ne bomo res vse rodile v decembru! ha, to bi bil hec.
Jaz pa še opreme nimam! Zdej grem v materinsko šolo, sei mejlamo kasneje.
Ostanite na suhem.

(odgovor članu Nannn)
Neposredna povezava do sporočila: 787
   RE: JANUARČICE
28.11.2005 8:52:01   
Anonimen
Ojla punce

Pri nas pa zopet sneži in to kar močno. Kakšno čudno vreme je to. Najprej sneg, potem dva dni dež in danes spet sneg. Upam le, da jutri ne bo kakšne poledice zjutraj, ko bom šla do G. Po eni strani komaj čakam na pregled, po drugi strani pa vem, da ne bo nič UZ. Pa tako bi rada vedela ali je z našo user posted image  vse v redu in pa koliko je velika in težka. Sicer pa se mi zdi, da me bo itak poslala na UZ v bolnišnico.

Glede mrežastih hlačk pa se mi zdi, da jih pri nas dobiš v bolnici. Kako so pa radodarni z njimi pa je druga stvar. Mi je mami povedala, da ko je bila ona operirana za hemeroide, jih ni ravno dobila vsakič ko je hotela. Ampak takrat ko je sestra mislila, da je potrebno. No, bomo videli. Sicer si jih bom pa itak kupila.

(odgovor članu Rahelca)
  Neposredna povezava do sporočila: 788
   RE: JANUARČICE
28.11.2005 9:00:06   
dadica
pozdravljene,mislim da bi bilo pametno z decembrom odpret novo temo januarčice,ker smo naslednje na vrsti.Povejte mi prosim katero številko oblačil ste vzele za odhod iz porodnišnice 56 ali 62.ker jaz nisem najbolj pametna kaj naj kupim.
drugače pa je kar za vzdržat,pod trebuhom pa me že nekaj dni tako bolijo te vezi da na čas komaj hodim!

lp in ne pozabite december je že tu!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 789
   RE: JANUARČICE
28.11.2005 9:18:37   
shooo
rahelca:
jaz sem bila na 3d uzv v 30 tednu, pripravljena da ne bom videla kaj dosti. tak je tudi bilo.sam zmazek. dobili smo eno edino , pa se to slabo, fotko stopala.boljse bi bilo pogledat dober 2d uzv.sicer je gospod bil tolk prijazen da nam ni zelel zaracunati storitve.
sem pa slisala da se tudi da videti, odvisno kje se otrocek nahaja, nasa je cist naprej in med njo in steno je zelo malo plodovne vode.
upam da ne bos razocarana!!
lp

(odgovor članu dadica)
Neposredna povezava do sporočila: 790
   RE: JANUARČICE
28.11.2005 9:24:20   
MatMaj
Dobro jutro!

Kako ste kaj danes, na to lepo zasneženo jutro?user posted image  
Jaz se se odločla, da bom nesla št 62. So nam v materinski šoli tako svetovali. Lahko pa nesem št 56 in št 62. Tako bom vsaj sigurna, da bom imela pravo velikost s sabo. Komaj čakam, da mine ta december in dobim svojo štručko. Sem že zelo neučakanauser posted image  in radovedna kakšen je ta mojuser posted image . Ima laske, to vem ,ker mi je moja g povedala. Ampak kakšen je pa na videz pa si ne znam niti predstavljat. Je pa lep to vem, kot njegov ati.
Kakšno je pa kaj vaše počutje? Mene bolijo te vezi in mišice ko sam user posted image  na trenutke. Drugače pa je kar znosno.

A so pri vas sosedi tudi tako ponoreli kot pri nas?user posted image  Od petka pa do nedelje so vsi okrasili svoje hiše. Samo midva sva se odločila, da boma počakala do naslednjega vikenda z lučkami okrog hiše. Je pa kljub temu pravljični ta časuser posted image , ko snegec pada, ane?


Lep dan vam želim....user posted image
Pa lepo božajte svoje bušije...

(odgovor članu dadica)
Neposredna povezava do sporočila: 791
   RE: JANUARČICE
28.11.2005 9:26:31   
puri
Nemsis, a ti imaš tudi jutri G,......jaz tudi in tudi upam, da mi bo naredila UZ, čeprav mi ni nič omenila. Drugače ji bom pa povedala za vse težave in upam, da me bo vsaj kaj pregledala in da bo vse O.K.

Mrežastih hlačk smo pa v Ljubljanski porodnišnici dobili zelo malo, tako da jih bom tokrat vzela kar s sabo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 792
   RE: JANUARČICE
28.11.2005 9:45:02   
Anonimen
Ja, Puri, jutri imam G. In 100 % sem da me čaka laboratorij, za UZ pa si samo mislim. V materinski piše, da delajo zadnji UZ od 30. - 32. tedna. In ker se trenutno nahajam v teh tednih, sem dober kandidat za UZ. Pa tudi v bolnišnici mi je dejal, da se vidimo zopet v 32. tednu. No, bomo videli.

Drugače pa moja G sploh noče delati kakšnih odvečnih UZ. Sem tudi jaz mislila, da mi ga bo naredila, ko sem ji povedala za težave, pa me je kar v bolnišnico na CTG poslala.

(odgovor članu puri)
  Neposredna povezava do sporočila: 793
   RE: JANUARČICE
28.11.2005 10:47:58   
AlenkaIST
Še en vikend je za nami. In zopet je tu teden, ki ga nekatere še vedno preživljate v delovnem vzdušju user posted image .

Jaz sem po petkovem UZ ugotovila, da imam skoraj same prevelike cunje! Naša user posted image  naj bi bila bolj drobna, jaz pa imam vse 62. Sem videla kako so pri nečakinji iskali male cotke, ker jo tudi ni bilo nič skup. Pa danes pri 5 mesecih nosi 62! user posted image

Saj ne moreš za naprej vedet kako bo. Jaz bom kar kupila še kaj majcenega, 56!

_____________________________

Princeska SARA rojena 17.1.2006
Sestrica LARA pa 7.3.2010.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 794
   RE: JANUARČICE
28.11.2005 11:52:39   
simonas
Zdravo punce!

Jaz sem zadnji teden v sluzbi, tako da se pocasi pripravljam na pocivanje. Babica se sicer ze veseli, ker upa, da bom prevzela kuho, pa sem jo ravno vceraj hecala, da nekaj dela pa ji ja moram pustit, ko moram se jaz toliko pripravit za user posted image , saj se nimam nic oprano ali pripravljeno.

Drugace pa mene obcasno tudi kaj muci. Spim se kar, pa ceprav sem se zdaj zacela ponoci zbujat, ko user posted image  malo bolj razgraja in me kam nabrca. Boli pa me obcasno trebuh, pa mislim, da je zelodec kriv, tako da mi je G priporocala Rupurut tudi 4x na dan, ce je treba. Meni za zdaj se pomaga. Ce pa hocem prebrodit brez, pa me boli cel trebuh, tako da se se premikat ne morem, kar sploh ni prijetno.

Drugace pa se se kar nekako drzim. Le delam ne prevec. Sem se zacela malo pazit, ker je osmi mesec najbolj kriticen...

Jaz ne vem ce bom vnaprej kaj kupovala za odhod iz porodnisnice. Bom zato mamo angazirala. Bo ze znala kaj lepega kupit. Moramo prvo videt kako veliko bo dete.

Pri nas snezi kot za stavo.

Lep dan!

Simona

(odgovor članu AlenkaIST)
Neposredna povezava do sporočila: 795
   RE: JANUARČICE
28.11.2005 14:02:10   
puri
Jaz bom sedaj začela s pranjem plenic in oblačil in me zanima, če boste ve uporabljale tudi mehčalec? Pravijo namreč, da za dojenčke ni prav dobro uporabljati mehčalca. Jaz ga verjetno za plenice in tetra majčke ne bom uporabila, za ostala oblačila, ga pa bom. Kaj pa ve?

lp

(odgovor članu simonas)
Neposredna povezava do sporočila: 796
   RE: JANUARČICE
28.11.2005 14:10:43   
AlenkaIST
Glede pranja mislim da se bom držala naslednjega:

Vsaj en mesec ločevalno prenje z minimalno praška. Mehčalec bom verjetno v minimalnih količinah dodala le jopicam, oziroma pajackom za na vrh.

Nekaj takega kot ti Puri. Kako pa si delala prej?

_____________________________

Princeska SARA rojena 17.1.2006
Sestrica LARA pa 7.3.2010.

(odgovor članu puri)
Neposredna povezava do sporočila: 797
   RE: JANUARČICE
28.11.2005 14:37:18   
LE&TA
jst pa ne uporabljam mehčalca niti za svoja oblačila, tko da tud za user posted image  ga ne bom. Sem pa vse stvari posušila v sušilcu in so ful mehke. Pravjo da ni dobro uporabljat mehčalec.

Ne vem katera je pisala, da je kupla kombinezonček v Interšparu. Me zanima, če je OK, pa kake barve so na razpolago, pa cena!

(odgovor članu AlenkaIST)
Neposredna povezava do sporočila: 798
   RE: JANUARČICE
28.11.2005 15:13:06   
puri
LE@TA, jaz sem kupila kombinezonček v InterSparu in se mi zdi kar luštkan, imeli so temno modre, svetlo modre in mislim, da še roza, cena je bila pa 5990 sit.

Alenka, jaz sem tudi prejšnjič delala tako, kot sem prej napisala, da za plenice in tetra majčke nisem uporabljala mehčalca, za ostalo pa,........no, vsaj zdi se miuser posted image ......ne morem verjeti, kako hitro pozabim vse stvari, pa sploh ni dolgo nazaj, ko sem rodila.

(odgovor članu LE&TA)
Neposredna povezava do sporočila: 799
   RE: JANUARČICE
28.11.2005 15:44:24   
Rahelca
Shooo,hvala za odgovor. Sem vseeno vprašala dr.Pušenjaka na forum ali se res kaj vidi ali ne.
Če se res nič ne vidi, raje otroku kupim kaj lepega. Škoda mi je stran vreč 19.000 SIt, kolikor stane ta 3DUZ.

Jaz imam nekaj bodijev 56, nekaj 62. Tudi jaz sem izvedela, da je moj otrok večji in so me dali na test glukoze. Jutri grem. Držite pesti.
Upam, da bo vse OK.

(odgovor članu shooo)
Neposredna povezava do sporočila: 800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  30 31 [32] 33 34   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  30 31 [32] 33 34   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




imena
klara2007

katero izmed naštetih imen vam je najbolj všeč?

tiana (19%)

lana (31%)

neža (50%)


Število vseh glasov: 112

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!