|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
18.10.2005 11:16:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu soncek&luna)
  Neposredna povezava do sporočila: 376
   RE: oktober je naš mesec
18.10.2005 13:35:02   
soncek&luna
madonca puncice, kje pa ste danes?

verjetno vse na soncku, a ne? user posted image  sej je prav, lovite se te zarke dokler lahko... se zame....



_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 377
   RE: oktober je naš mesec
18.10.2005 14:24:34   
chips
Živjo punce kako ste kaj..
Mene vse boli spodaj ,križ mi bo razneslo.
V trebuhu imam krče sploh takrat ko ležim,npr. na levem boku in se hočem prevalit na desnega me zgrabi krč in ne morem nič.
Prejšnji torek sem imela pregled in je rekel G. da se že pripravlja,da lahko pičakujem porod prej,sedaj imam pa pregled v petek in bomo videli kaj bo povedal.
Aja ime za punčko nama je skoraj uspelo izbrati,izbirav še med Kaja in Tea.


38 teden


_____________________________

6.11.2005 ob 13:04 se je rodila najina princeska TEA!!
23.8.2007 ob 11:13 se je rodil najin princ NIK!

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 378
   [Brisano sporočilo]
18.10.2005 14:59:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu chips)
  Neposredna povezava do sporočila: 379
   RE: oktober je naš mesec
18.10.2005 15:49:03   
Aleksandrin
Ups, teža: 4180g

(odgovor članu MojcaG)
Neposredna povezava do sporočila: 380
   RE: oktober je naš mesec
18.10.2005 16:08:54   
Udb
Sem zvedela, da ima največji mesar v novomeški porodnišnici sedaj 2 tedna dopusta!!! HIP HIP HURA!!!!!!!! user posted image

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 381
   RE: oktober je naš mesec
18.10.2005 18:17:07   
soncek&luna
jaz pa sem zdajle iz CTG... vse je normalno, tako kot mora bit user posted image , ce se ne bo kaj dogajalo prej, imam naslednjega v petek...



_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 382
   RE: oktober je naš mesec
18.10.2005 18:19:49   
ivana25
Čestitke Aleksandrin!!!  user posted image user posted image user posted image  
Pa čim več user posted image  s tvojo princesko ti želim!


Tudi pri meni luna ni imela nobenega vpliva. Res pa je, da je bila naša dojenčica včeraj zvečer tako zelo živahna in je zelo močno brcala. Odrivala se je od mojih reber in neprestano rinila z glavico navzdol. Me je tam spodaj špikalo kot user posted image ! Baje se tako čuti raztezanje materničnega vratu.
Sem se kar malo ustrašila, da mi bo kaj počilo tam spodaj, ker je bilo tako intenzivno... user posted image  ... res čuden občutek!

Že kaka 2 tedna hodim vsak dan dopoldne na sprehod po sončku za kakšno uro in moram priznati, da se bolje počutim. Grem zelo počasi, ker mi drugače trebuh neprestano otrdeva in se vmes usedem na kakšno klopco za 5 min. S seboj imam vedno mobitel, če bi kaj prišlo vmes. Če sem doma, sem samo nervozna... rok imam čez kak teden, ampak ne bi imela nič proti, če bi rodila kak dan prej!

Lep pozdravček vsem in čim lepši porod!
Ivana




(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 383
   RE: oktober je naš mesec
18.10.2005 19:23:10   
cmokec
Chips, izbiraš med zelo lepima imenoma.
Jaz se tudi nebi mogla odločit. user posted image user posted image user posted image user posted image


Drugače se je pa meni popoldne odluščil čep. Vsaj upam, da je bil, ker ga pri Sari nisem vidla in ne vem točno, kako izgleda. Lahko je tudi posledica od amnio preiskave, čeprav dvomim, da bi se zaradi pregleda nabrala taka kepa rdečkaste sluzi. Upam, da se je začelo dogajati. user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu ivana25)
Neposredna povezava do sporočila: 384
   RE: oktober je naš mesec
18.10.2005 20:06:28   
uma
Aleksandrin čestitam za pupikouser posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz sem imela dane CTG in pregled pri g in izvedela ........... da se še nič ne dogajauser posted image user posted image user posted image . No ja tisti nepravi popadki že, ampak odprta pa nisem še nič. In kaj sedaj? NImam kaj drugega kot čakat kdaj pa se bo začelo dogajati zares. Časa je še.
Sem pa danes dobila JOGIuser posted image user posted image user posted image user posted image .  Kar nisem mogla verjeti ko so me poklicali. Tako je posteljica končno nared in sedaj ima user posted image zeleno luč user posted image user posted image user posted image user posted image .

Sem pa čist zmatrana in grem kar počivat. Lahko noč!

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 385
   RE: oktober je naš mesec
18.10.2005 22:48:52   
lan
Drage nosecke,ki kmalu to ne boste vec!
Vem,da vas tole cakanje ubija in da bi cimprej rade spoznale vase soncke.Da vas malo potolazim,meni je tudi G rekla na zadnjem pregledu (20 dni pred rokom),da se pri meni cisto nic ne dogaja in da se bova videli zagotovo se kar nekajkrat,ker bom rodila cez rok.In ko sem bila naslednjic narocena na pregled,sem jo poklicala in ji rekla,da zal ne morem priti,ker se doma meckam s svojim Lanom.
Nauk te zgodbe je,da tudi G ne morejo tocno povedati kdaj bo dan D.
Jaz vam zelim,da se bo rojstvo vasih sonckov zgodilo kmalu.Potem se pa zacne cisto drugacna pravljica,pravljica,ki jo dozivljas vsak dan znova in znova.
SRECNOuser posted image

(odgovor članu uma)
Neposredna povezava do sporočila: 386
   RE: oktober je naš mesec
18.10.2005 22:57:22   
soncek&luna
hvala za lepe zelje lan user posted image

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu lan)
Neposredna povezava do sporočila: 387
   RE: oktober je naš mesec
18.10.2005 22:57:47   
cmokec
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu lan)
Neposredna povezava do sporočila: 388
   RE: oktober je naš mesec
18.10.2005 23:03:28   
nana 27
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Hvala za lepe želje!  

(odgovor članu lan)
Neposredna povezava do sporočila: 389
   [Brisano sporočilo]
19.10.2005 0:02:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nana 27)
  Neposredna povezava do sporočila: 390
   RE: oktober je naš mesec
19.10.2005 10:20:43   
Udb
Dan!
Jaz še vedno visim tukaj!! user posted image  No, saj zdaj se mi ne zdi več tako smešno!!  AMpak ni pomoči. Me zanima kaj bo G danes rekla...saj v bistvu ne vem, če me bo tudi pregledala, al bom mela samo CTG? Kaj mislite? V ponedeljek me je pregledala, pa sem bila čisto zaprta...

Dogaja se nič! JUPI! user posted image  Marcel!!!!!!!!! Kdaj misliš ven????????

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 391
   [Brisano sporočilo]
19.10.2005 10:25:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Udb)
  Neposredna povezava do sporočila: 392
   RE: oktober je naš mesec
19.10.2005 10:46:15   
Udb
nalin, saj zdaj se pa že sama sebi smilim! user posted image  Včeraj zvečer me je čist vsak delček telesa bolel! Ne vem kako bo to!

Po moje lahko dobiš tabletke - sicer pa dohtar za ziher vE! Držim pesti, da bi šla kar v porodnišnico! ;))))))

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 393
   [Brisano sporočilo]
19.10.2005 10:59:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Udb)
  Neposredna povezava do sporočila: 394
   RE: oktober je naš mesec
19.10.2005 13:09:11   
KIRA
user posted image SI PRAVILNO SKLEPALA.user posted image user posted image user posted image  

Evelin user posted image  nas je prehitela (2 dni), vse je šlo bolj na hitro, tako da sem rodila 13.10. 2005 ob 10.58 v MS (ni bilo časa it v MB), s CR, sedaj že drugim! Punčka je zdrava, zelo lepa, pravzaprav je podobna svoji sestrici kot dvojčica, le malo lažja je bila. Porodno težo smo pa že imeli nazaj ob odpustu iz porodnišnice (18.10.). Sedaj se že vsi 4 lepo cartamo.user posted image user posted image

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 395
   RE: oktober je naš mesec
19.10.2005 13:19:36   
Udb
Kira! Iskrene čestitke vsej družinici!!! user posted image user posted image user posted image

Čeprav sva imeli skupaj rok, jaz še kar čakam! ;) Upam da se dobro počutiš!

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 396
   RE: oktober je naš mesec
19.10.2005 13:24:59   
AKŠ
evo mene - spet se mal javim - še vedno sem v enem kosu....danes je za menoj še en CTG -popadki so bili spet zaznani, tako da moram jutri ponovno še na enega....(kolk se mi ne da...)
poleg tega mam še ene prebavne motnje, tako da je moja rit prava cvetka - boli ko 100user posted image  !!! (sam nimam driske-  grem normalno, le da je to normalno 5x na dan-kr neki)

upam da ste ostale OK....


(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 397
   RE: oktober je naš mesec
19.10.2005 14:55:27   
cmokec
KIRA, iskrene čestitke, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   EVELIN pa vse najlepše na tem svetu. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Meni pa še od včeraj ven leze čep. Ali je to sploh možno, da je v čepu toliko sluzi? Vsakič, ko grem na WC, obrišem zajeten konec roza sluzi z rdečimi nitkami. Prav čutim, kdaj prileze in se nabere. Trebuh se mi zdi še težji in mi prav pritiska navzdol. Moj sonček se mi nežno oglaša, a je zelo miren napram tar dni nazaj. Upam, da je to začetek in da v svojo posteljo ne grem več spat. (kake pobožne želje user posted image ).

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 398
   RE: oktober je naš mesec
19.10.2005 16:47:35   
Udb
Sem nazaj od G! Dogaja se nič! Se pa grem jutri pokazat v porodnišnico, pa se bodo potem odločili, kaj bodo z mano!

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 399
   [Brisano sporočilo]
19.10.2005 17:10:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Udb)
  Neposredna povezava do sporočila: 400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?