|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: oktober je naš mesec
15.10.2005 14:28:05   
uma
Jp, Udb čist lahko se bi to zgodilo. Saj ne bi bilo tako slabo, kaj?!
Se pravi da do sedaj ni še nč kar bi nakazovalo na porod? Kriza, saj vem kako si želiš da bi že zagledala tiste male očke.
 Cmokec lep buši. Jaz si svojega sicer nisem merila ampak po videnem mislim da sem tud jaz tukaj nekjeuser posted image .

Meni pa že kar lepo cel dan po malem boli. Od močne bolečine, do male in do "ne bolečine". Moj se samo smehlja. Bi že skoraj on raje videl da gremo kar rodit. Jaz se pa kar ne morem odpravit. Si mislim, da itak ne bo nič. Samo malo pa me skrbi, ker je to kar že cel dan od včeraj zvečer.
Dolgčas mi je pa tud. Morala bi počivat, jaz bi pa šla naokoli- še vedno!

Udb, sem mislila, da se greš na rok vseeno pkazat v bolnišnico. Vsaj men je bilo tako rečeno, pol pa ne vem?!

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 326
   [Brisano sporočilo]
15.10.2005 14:42:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu uma)
  Neposredna povezava do sporočila: 327
   RE: oktober je naš mesec
15.10.2005 14:53:54   
thunder
Mene pa danes takoooo zeloooo matra, da se komaj premikam. Začelo se je okrog štirih zjutraj in še zdaj ne pojenja. Trebuh me boli tako kot pri menstruaciji in še bolj, pa vsake tok časa me orng štihne v trebuhu (v križu nič), komaj hodim, če sedim, glih komaj vstanem...too much. Bebiko sicer čutim, sam tole ni nič kaj prijetno. Sploh pa sem čist zmedena, ker ne vem kdaj naj se odpravim v porodnišnico. Ves čas se sprašujem a je to to... si pa že zelo želim da bi bil porod za mano in da spoznam svojega lepega sinčka. Tole čakanje in bolečine je res utrujajoče.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 328
   [Brisano sporočilo]
15.10.2005 15:10:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu thunder)
  Neposredna povezava do sporočila: 329
   RE: oktober je naš mesec
15.10.2005 15:22:38   
thunder
Odprta sem že 14 dni 2 cm, lahk pa da mi res že kaj napreduje. Bom počakala do večera. Če se bo pa stopnjevalo bom pa res šla. Se mi tako smešno zdi, ko sem misla kako bom točno vedela kdaj je pravi čas (ker pač imam že en porod za sabo - sicer je od tega že 5 let) ampak moram priznat, da vse poteka čisto drugače kot prvič, tako da je res kot pravijo - nobena nosečnost ni enaka. Upam da bo vsaj porod "lahek" kolikor se da. Seveda lep in čim lažji porod želim vsaki od nas. Mogoče bomo pa že končno cartaliuser posted image , ko smo že vsi tako neučakani. Držite pesti zame.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 330
   [Brisano sporočilo]
15.10.2005 16:29:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu thunder)
  Neposredna povezava do sporočila: 331
   RE: oktober je naš mesec
15.10.2005 19:36:06   
soncek&luna
punce moje, jaz sem ze ves dan cist podrta... sicer sem sla na kosilo, me je prijateljica peljala v kitajsko (njami), samo je slo komaj... prisla domov in samo padla v posteljo... sploh ne morem bit pokonci... samo lezala bi... imam obcutek, da je user posted image  postalo izredno tezak, se pa premika samo po spodnjem delu trebuha...imam obcutek, da bo ravnokar ven prilezel user posted image ... slabo mi je, glava me boli user posted image user posted image user posted image , vrti se mi....
grem nazaj v posteljo

mirno noc vsem user posted image



_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 332
   RE: oktober je naš mesec
15.10.2005 19:55:57   
Udb
Čer!
Po dveh kostanjevih piknih danes sem še vedno v enem kosu! ;))))

Drugače sem pa ravnokar izvedela, da je Eja_1 danes postala mamica - ima hčerkico! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 333
   [Brisano sporočilo]
15.10.2005 20:04:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Udb)
  Neposredna povezava do sporočila: 334
   RE: oktober je naš mesec
15.10.2005 20:32:19   
paris
Kva je zdej Nalin? Jest pa glih zdele na čveku sprašujem kako si! Dej se no kaj na čveku javi, da te ne bomo po vsej RR iskale!user posted image

_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 335
   RE: oktober je naš mesec
16.10.2005 10:03:12   
Udb
Jutro!
Kako?
No, pa sem 1 dan čez rok! Pa tako sem bila prepričana, da bom pred rokom 100% rodila! Nič ne kaže! Jutri imam pregled pri svoji G. Mogoče pa bo kaj! user posted image
Nalin, a potem ti mene čakaš? Al ni treba! ;)) Ti dovolim, da greš  rodit!! ;))))))

Kako ste ostale? Kaj boste počele danes?

(odgovor članu paris)
Neposredna povezava do sporočila: 336
   RE: oktober je naš mesec
16.10.2005 10:16:06   
soncek&luna
jutro...
udb, mogoce caka polno luno user posted image ...

jaz sem spala porazno, oz. prebedela sem vso noc... vceraj, zvecer me je medenica zacela bolet, da tut nog nisem mogla premaknit (pa tako sem bila vesela, ko sem sla popoldan mal ven)... mali se je raztegoval, sem spet mislila, da bo ven pogledal.... potem si od strahu nisem upala zaspati user posted image .... medenica me se vedno boli... samo zajtrk pojem, ker sem full lacna, vceraj sem tut veliko na wc-ju prezivela, in grem nazaj spat user posted image user posted image , ce mi bo uspelo...
se pa definitivno pri meni user posted image  pripravlja, ceprav nimam nobenih popadkov vec...obcutek je tak
ce se bo danes se tako nadaljevalo bom jutri kar v porodnisnico poklicala in se sla pokazat user posted image

matr.... sam stokam... ampak enmu moram

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 337
   RE: oktober je naš mesec
16.10.2005 10:26:49   
uma
Udb očitno je tvojemu Marcelu precej lušno noter.Al pa res čaka polno luno. Skratka želim ti, da bi se kmalu začelo dogajati. Že pred roki smo tako nestrpne kaj šele ko moraš čakati po roku. Vsak dan se ti vleče kot teden prej.
Sonček&luna ti pa res nimaš sreče. Dan ne mine brez bolečin, kaj?! Nič se ne sekiraj, ti kar jambraj, tud to pomaga.
Meni so se stvari danes ponoči umirile in zaenkrat me ne boli več. Me je pa včeraj cel dan in sem bla tud že prepričana zvečer da grem, pa sem si rekla : ma ja bom še malo počakala. In je sedaj bolje. CTG mam v torek. Če ga ne premami polna luna, bomo potem videli kako je.
Zdaj je tukaj megla, ampak upam, da bo popoldan sonček, da grem malo ven. Včeraj sem bla cel dan noter in naveličana vsega.

Za sonček!


(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 338
   RE: oktober je naš mesec
16.10.2005 10:33:53   
soncek&luna
uma, res ne mine niti en dan user posted image ... tale zadnji mesec mi dela probleme... saj drugace sem imela lepo nosecnost, brez tezav in komplikacij... in 'hvala bogu', da so mi te tezave (ce so se ze morale pojavit) nastopile sele zdaj na koncu...

uzivajte zunaj na soncku se zame user posted image ....

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu uma)
Neposredna povezava do sporočila: 339
   RE: oktober je naš mesec
16.10.2005 11:08:54   
cmokec
Ojla,

Jaz sem pa tako dobro spala. Nič me ne špika in se počutim prav super.
Bom vidla, kaj bo čez dan, zaenkrat je čisto zatišje.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 340
   [Brisano sporočilo]
16.10.2005 11:14:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu soncek&luna)
  Neposredna povezava do sporočila: 341
   RE: oktober je naš mesec
16.10.2005 14:20:43   
MojcaG
ojla nosečke.. sem mislila, koliko vas je že mamic postalo, odkar nisem spremljala rr... v petek sem šla v bolnico, ker bebice nisem nič čutila. no, tam se je gospodična le zbudila, so me pa obdržali, ker je ctg pokazal, da srček nepravilno deluje. ampak ne vedno, na trenutke se je znal pretirano umiriti. in tako so mi tudi delali test - dve uri in pol sem bila priklopljena na ctg, ob tem so mi pa dali umetne popadke, da bi videli, kako bebica oz. srček odreagira na krčenje maternice. če bi bila v preveliki stiski, bi sprožili porod. no, tako hudo ni bilo, so me pa vseeno opazovali vse do danes, z rednimi ctg -ji. zdaj pa vsak dan na kontrole.
se pa počutim kot večina, zaspana sem kar naprej, in v želji, da bo vse ok ter da bi že enkrat rodila! user posted image

lepo se imejte! user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 342
   RE: oktober je naš mesec
16.10.2005 19:44:56   
bernarda1
Pozdtravljene srečke nosečke!
Midva z mojim user posted image  pa sma bila na rojstnem dnevu.Me tudi nekaj špika in boli odspodaj.Boli pa me tudi desna mišica na roki in to že okar nekaj časa.Mažem jo z vsemi mogočimi kremami m,ki so za muskl fiber pa nič ne pomaga.Nevem ,če mi ni sestra v bolnici poškodovala živca ko mi je iskala žilo saj mi ni hotela tečti kri in je z iglo šarila ta bi kaj priteklo ,pa je mogla vzeti iz druge roke in je šlo.Nevem kaj naj naredim ali naj grem k svoji zdravnici ali kaj,saj  bolečina traja že tri tedne če ne več .Prosim svetujte mi.
Lep večer ter mirno noč .
bernarda

(odgovor članu MojcaG)
Neposredna povezava do sporočila: 343
   [Brisano sporočilo]
16.10.2005 20:50:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bernarda1)
  Neposredna povezava do sporočila: 344
   RE: oktober je naš mesec
16.10.2005 21:26:40   
MojcaG
ojla, nalin..
ne gre za neredno bitje srčka, ampak "premirno". nekaj bi naj ne odgovarjalo bebici, da se tako umiri, lahko pa da je vzrok le spanje - kadar spi, je srčni ritem tako miren.. (najboljši scenarij). ampak je bila zdaj dovolj aktivna že 24 ur, da je bilo na vseh snemanjih srčka vse ok. upam, da bo tako tudi naprej..
ti si vredu (poleg utrujenosti)?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 345
   RE: oktober je naš mesec
16.10.2005 21:28:49   
MojcaG
bernarda - možno je, da imaš vneto žilo zaradi igle. to se kar pogosto zna zgodit. je pa ful neprijetno, ko ti v roko tišijo tisto 16 kilometersko iglo.user posted image

(odgovor članu MojcaG)
Neposredna povezava do sporočila: 346
   RE: oktober je naš mesec
16.10.2005 21:31:15   
bernarda1
Hvala punce!
bernarda

(odgovor članu MojcaG)
Neposredna povezava do sporočila: 347
   RE: oktober je naš mesec
17.10.2005 7:16:52   
Udb
Jutro bejbe!
Jaz se odpravljam h G! Ne, ne! Nič se ne dogaja - redni pregled! user posted image  Bo pa preverila, če sem že kaj odprta! Močno upam da se bo začelo kaj dogajati!
Moji popadki so ful neredni, tako da to še ne bo to!
Pa jo!! Jaz hočem mojega sinka videti - saj očitno bi tudi on rad mene videl - me tako brca, kot da se mu je zmešalo! user posted image

(odgovor članu bernarda1)
Neposredna povezava do sporočila: 348
   RE: oktober je naš mesec
17.10.2005 7:31:03   
cmokec
Dobro jutro  user posted image user posted image user posted image user posted image

Udb, dobro opravi. user posted image user posted image user posted image

Pri meni je pa vse tako mirno. Spala sem drugo noč super. Tamalček komaj kaj pomiga. Sicer naštejem 10 gibanj, a me le malo pozdravi in rito malo premakne.

Ker ponoči ni bilo nič imam le malo upanja, da bo danes kaj, čeprav se je dan komaj dobro začel.

Kako pa kaj ostale? A smo že katero nosečko izgubile?

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 349
   RE: oktober je naš mesec
17.10.2005 9:53:30   
Udb
Itak da sem nazaj!! user posted image  Sem še čisto zaprta. G je rekla, da se glavica fajn čuti (ni čudno da me tako tišči) in da je MV čisto kratek in mehak, ampak je še čisto zaprt!
V glavnem - še kakšna ideja za aktivnosti za sprožtev zadeve? Razen stopnic (ne nuca), sprehodov, seksa, ...??

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 350
Stran:   <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?