|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: oktober je naš mesec
14.10.2005 16:11:54   
Udb
nalin, ti še kar mal počakaj! jaz sem prva na vrsti! ;) Kaj se pa to pravi! Red mora bit!!! user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 301
   RE: oktober je naš mesec
14.10.2005 16:12:01   
nana 27
baje imajo neke lističe, ki se obarvajo. Lahko si sama namestiš navaden vložek in če bo sila, greš z njim v porodnišnico in ko dajo listek gor, vidijo, ali gre za plodovnico, ali za navaden izcedek. 

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 302
   [Brisano sporočilo]
14.10.2005 16:12:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 303
   [Brisano sporočilo]
14.10.2005 16:14:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 304
   [Brisano sporočilo]
14.10.2005 16:15:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 305
   RE: oktober je naš mesec
14.10.2005 16:17:43   
Udb
Jaz sem že rekla možičku, da če bo Marcel kaj po meni, potem bomo jutri rodili - ker sem vedno točna! Če je pa po njemu, potem pa bog pomagaj - bo pa enkrat drug teden! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 306
   RE: oktober je naš mesec
14.10.2005 16:19:04   
uma
Mene pa je včeraj tud malo prestrašlo, ko nisem vedela kaj to pomeni. Ob enih so se začele kar močne bolečine po trebuhu in pa v križu, ki pa niso nikoli v resnici pojenjali do konca in spet začeli. Imela sem občutek da boli non stop. In tako je blo do 19 ure zvečer, potem pa se je malo umirilo in izginilo. Ponoč pa spet tako tako. Ko se pa po bušijo pobožam al pa pritisnem me na določenih mestih kar malo zaboli.
Ali je to normalno?

Kar se te plodovnice tiče tud sama nimam pojma in se skušam kar najmanj s tem ukvarjat, ker je itak že čist vse panika, ko ne vem kako "naj bi bilo".
Tudi sama sem imela boleče grlo in sem v lekarni neke zeliščne tabl. dobila in moram rečt, da je v enem dnevu izginilo. Po moje nas ta prehlad napada še od vse "nervoze".
No, Udb, samo da ti gre bolje. Za jutrišnji rok boš pa videla- al bo al ne bo. Res je, naši user posted image imajo svoj red. Držim pesti zate (pa tud za druge).



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 307
   RE: oktober je naš mesec
14.10.2005 16:23:10   
nana 27
user posted image user posted image user posted image  uf, tudi pri nas je podobno glede točnosti. Če bo tako, bom med novembrkami pristala user posted image  Tale prehlad je pa res neprijeten. Jaz sem zdaj že bolje. Prejšnji teden pa je bilo res hudo. Tudi user posted image  se je že pozdravil in zdaj sva "ready", da pride mali ven. Prej me je pa skrbelo, kaj če se rodi, pa ga takoj okuživa s prehladom user posted image

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 308
   [Brisano sporočilo]
14.10.2005 16:29:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu uma)
  Neposredna povezava do sporočila: 309
   RE: oktober je naš mesec
14.10.2005 19:16:28   
uma
Thanks. Sem se res  spraševala kaj je in da ne bom kaj zaj.... če se ne grem pokazat. Mi je pa všeč, če se kaj pripravlja. Sem pa danes izvedela, da dobim jogi šele konec naslednjega tedna. Bogi naš user posted image , še posteljice ne bo mel pripravljene, če se odloči priti na svet pred rokom. Važno pa je, da bo imel polno ljubezni.
Čakamo polno luno, pa da vidimouser posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 310
   [Brisano sporočilo]
14.10.2005 19:53:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu uma)
  Neposredna povezava do sporočila: 311
   RE: oktober je naš mesec
14.10.2005 20:04:22   
soncek&luna
nalin, lahko k meni prides, pa ponovis akcijo? user posted image user posted image

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 312
   RE: oktober je naš mesec
14.10.2005 20:55:36   
žlička
nalin jaz ti pa priporocam en dan zase.....soncek bo, malo se sprehodi s svojim dogijem, jaz sem bla danes eno uro  na soncku na lezalniku....mi je kar pasalo, sem 2 dni nazaj pretiravala z delom....

_____________________________

Drago dete. Skrbela bom zate, te varovala -
dokler ne odrasteš.
In takrat te bom spustila, da boš poletel v svobodo.
Toda moja ljubezen do tebe? Ta bo trajala večno.

Charlotte Gray


(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 313
   [Brisano sporočilo]
14.10.2005 21:04:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu žlička)
  Neposredna povezava do sporočila: 314
   RE: oktober je naš mesec
14.10.2005 21:42:03   
uma
Jogi sem morala naročiti, ker imam posteljico nestandardnih mer in se ga tako ne da kupiti v prosti prodaji. Da ne govorim o tem, da sem ga naročila že v začetku avgusta......prišel pa bo konec naslednjega tednauser posted image . Ampak saj nimam kaj narediti kot počakati.
Nalin si pa res pridna.
user posted image me neprestano udarja tam spodaj in spet imam občasne bolečine po trebuhu. Bomo videli kako bo danes. No, danes ponoči. Luna se pa lepo polni!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 315
   RE: oktober je naš mesec
14.10.2005 22:34:18   
soncek&luna
pravilno nalin.... tudi jaz bom poskusala jutri it mal ven user posted image

lepe sanje vsem user posted image

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu uma)
Neposredna povezava do sporočila: 316
   RE: oktober je naš mesec
15.10.2005 9:25:52   
cmokec
Dobro jutro. user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz sem danes, kot da bi me povozil tovornjak. user posted image   "Ala popadki" so me nervirali na eno uro, tko da sem imela samo polno glavo, pa nič od tega. Spat sem šla ob cca 1.00, pa se zbudila ob popadku ob 5.00. Pol pa nisem mogla zaspat, ker se nikakor nisem mogla prav naštimat. Vse me že boli. In sem šla v dnevno, ob 6.00 me je spet mal zvijal. Sedaj, ko je cela hiša pokonci, bi pa spala in spala. Pa še prav potiho sem hodila, ker ima mami nadstropje nižje tako rahel spanec, da bi bila lahko že cela panika v njeni glavi.

Skoz bolj mi je pa všeč datum od Kerense 16.10. user posted image   Saj prej itak ne bo.

Kako ste kaj ve?



_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 317
   RE: oktober je naš mesec
15.10.2005 9:53:48   
soncek&luna
dobro jutro....
zacuda spala zelo dobro... wc samo 2x.... se mi pa vrti, mal tezko diham user posted image  in mal mi je slabo... user posted image  mi spet nekam pritiska, da komaj hodim user posted image ... se je pa mali umiril, celo noc se ni premaknil, zjutraj malo... edino pri zajtrku se je javil, da je se vedno v trebuscku user posted image ...
grem pa nazaj v posteljo, ker sem tako kot ti cmokec, cist povozena, kot bi me kdo pretepel po medenici user posted image

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 318
   RE: oktober je naš mesec
15.10.2005 10:24:29   
uma
Dobro jutro!
Že zvečer se je začelo nekaj dogajat, ampak bolj nežno. Potem pa čedalje huje a je s časom minilo. Spala sem seveda temu primerno. Proti jutru pa spet slabše. Bolečine take, da bi najraje kam pobegnila in potem......driska.
Zdaj ne boli več tako zelo močno, ampak še vedno, predvsem v spodnjem delu trebuha. Se pa user posted image premika. Moj dragi je bil že čist vesel in se je zjutraj "muzal" da gremo kar v porodnišnico. Jaz pa kar doma vztrajam. Do roka imam še dni, ampak saj vemo da to še ne pomeni nič.
Drugače pa se zunaj dela sonček in bi kar nekam šla, pa čeprav me vse boli. Jaz bi kar šla......

Udb ima pa danes rok. Mogoče je pa že v porodnišnici user posted image user posted image ???!!!
Pa ostale tud verjetno že komaj čakate na Dan D, kaj?

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 319
   RE: oktober je naš mesec
15.10.2005 10:25:29   
uma
Pa mi je tipkovnica zagodla::::: do roka imam še 14 dni! Tako, da bo pravuser posted image

(odgovor članu uma)
Neposredna povezava do sporočila: 320
   RE: oktober je naš mesec
15.10.2005 11:21:23   
cmokec
Evo. Preden rodim, mi je uspelo prilimat še slikico mojega trebuha. Obseg na sliki je 110cm.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu uma)
Neposredna povezava do sporočila: 321
   RE: oktober je naš mesec
15.10.2005 12:06:25   
Udb
Dan!
Nisem še v porodnišnici, Uma! ;) Bi bila pa z veseljem! user posted image  Ampak Marcel se je odločil, da še ni pravi čas! Le kdaj bo???

Prehlad zjutraj pride do izraza, zato sem bila v bistvu do sedaj v postelji. Včeraj zaradi zamašenega nosu nisem mogla zaspat, danes sem spet napol mrtva! Mah, ne vem! Saj popoldne je potem veliko boljše! Zoprno!

Uma, kaj, a potem bova skupaj v sobi? user posted image user posted image

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 322
   [Brisano sporočilo]
15.10.2005 12:22:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Udb)
  Neposredna povezava do sporočila: 323
   RE: oktober je naš mesec
15.10.2005 13:51:39   
Udb
nalin, nisem imela nobenga pregleda včeraj! user posted image  Ga pa imam v ponedeljek. Sicer ni nič omenjala plodovnice. Rekla je da bomo mele spet CTG, potem pa še ginek.pregled, da vidiva, če sem že kaj odprta. In to je po moje vse. Jaz ji bom kar mal pojamrala in rekla, da bi rada rodila - mogoče bo pa kej pomagalo! user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 324
   RE: oktober je naš mesec
15.10.2005 13:52:50   
Udb
cmoki, tudi moj buši meri 110 cm!!!! user posted image

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




izbor imena
Tanchi

Najlepše ime za fantka?

Dejan (9%)

Domen (17%)

David (30%)

Leon (23%)

Jernej (20%)


Število vseh glasov: 405

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!