|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: oktober je naš mesec
14.10.2005 9:25:04   
nana 27
Sonček&Luna, tudi jaz sem včeraj gledala Tednik in je zelo dobro vse izpadlo pa še doma so lahko videli, kako izgleda dekompresija. Pa ni res, da nisi fotogenična - zelo lepa nosečka si! Upam, da bomo kmalu cartale naše štručke pa da bo boleči del čimprej mimo user posted image  Pazite nase!

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 276
   RE: oktober je naš mesec
14.10.2005 9:26:56   
cmokec
Jaz sem te tud vidla. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Sonček, sedaj bom vsaj sigurna, kdo si, če bova istočasno v porodnišnici. Saj boš rodila v KR, ane?

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 277
   RE: oktober je naš mesec
14.10.2005 10:15:28   
soncek&luna
jutro... hvala... mi bo nerodno user posted image user posted image user posted image

sem pa se vedno v enem kosu, danes ponoci se ni nic dogajalo, mali se je samo ene dvakrat raztegnil... pa tudi danes zjutraj je bolj miren user posted image ... en tak cuden obcutek imam pa ga ne znam razlozit...

cmokec, jaz sem se odlocila, da bom sla rodit na jesenice, zaradi EA

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 278
   RE: oktober je naš mesec
14.10.2005 10:17:08   
cmokec
Soncek, si bova pa pod daleč pomahali. user posted image user posted image user posted image user posted image

Nerodno naj ti pa ne bo. Si prav lepa srečka nosečka. user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 279
   RE: oktober je naš mesec
14.10.2005 10:28:31   
soncek&luna
user posted image
hvala cmokec user posted image ....
danes bo pa tak lep dan... bi full ven sla pa si ne upam sama... bi se kar v avto vsedla in se nekam odpeljala...

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 280
   RE: oktober je naš mesec
14.10.2005 10:38:25   
cmokec
Soncek, dobra si. Mene pa tako spodaj špika, da ne upam nikamor sama. Dve taki, kot sva midve? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 281
   RE: oktober je naš mesec
14.10.2005 10:44:41   
soncek&luna
user posted image user posted image user posted image user posted image  prav lep prizor bi bil.... sej jaz tut ne upam sama zaradi noge, sicer je ze mnogo bolje (sicer se vedno boli), zdaj sem samo racka in ne racka z zlomnjeno nogo user posted image

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 282
   RE: oktober je naš mesec
14.10.2005 13:15:01   
bernarda1
Ojla!
Tudi jaz sem še v enem kosu ,mali je danes nekam čudno miren se samo tu pa tam malo pretegne ,da me pomiri.Me pa že celi dan nekaj špika odspodaj
in boli v križu .
V MB ni za hodit v mesto ker je pravi kaos,saj imajo neke dneve civilne zaščite in je celo mestno jedro zaprto.Sem morala iti k svojemu g.in sem morala od bolnice do doma(Gosposvetska) iti peš ker niso vozili avtobusi .Zdaj pa grem počivat saj me bolijo noge kot ,da niso moje.
Lep sončen dan bernarda

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 283
   RE: oktober je naš mesec
14.10.2005 13:16:46   
Udb
Dan!
Jaz sem tako prehlajena! user posted image user posted image  Se sama seb smilim, ampak je res hudo. Pa ravno zadnjič sem se hvalila, da odkar sem noseča, sem ful zdrava! Zdaj je pa vse ven udarilo - iz nosa teče, grlo boli, kašljam, vročina, slabo počutje, težke roke in noge...FUJ in FEJ!
Bogi Marcel.

Jutri mam pa rok...ne vem kako bo to! Sicer so se pa popadki itak nehali! user posted image  Saj čajčkam pa med, limona, ampak zaenkrat še ni izboljšav! ;)

Kako ste pa ve?

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 284
   RE: oktober je naš mesec
14.10.2005 13:28:07   
žlička
joj boga Udb, pa ravno zdaj....upam da se ne razvija kaj hujsega....a si kej nestrpna, ko je le 1 dan do roka???

jaz imam rok tocno cez 14 dni, pa mocno upam da bo kaj prej!!! v torek imam CTG, upam da me bo G kaj pregledala tam spodaj in kaj pospesilauser posted image  pa v ponedeljek je luna user posted image ....

me je pa včeraj tako križ bolel da sem jokala, je bilo bolje ko me je dragi zmasiral, pa se TENS metodo sem izvedla, imam doma aparaturo od tašče....s to metodo je mozno tudi rojevat v LJ. porodnišnici...lajsa popadke...neka nova metoda je to

Nalin....kje si? Ali od Aleksandrin pa nima nobena GSM?

puncica hvala za odgovor!bi mogla to vprašat na Starši čvekamo, tukaj smo v glavnem vse bolj začetniceuser posted image

_____________________________

Drago dete. Skrbela bom zate, te varovala -
dokler ne odrasteš.
In takrat te bom spustila, da boš poletel v svobodo.
Toda moja ljubezen do tebe? Ta bo trajala večno.

Charlotte Gray


(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 285
   [Brisano sporočilo]
14.10.2005 13:47:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu žlička)
  Neposredna povezava do sporočila: 286
   RE: oktober je naš mesec
14.10.2005 13:57:04   
nana 27
Nalin, baje je plodovnica zelo lepa čista tekočina in ima značilen vonj po mandljih.  Na tvojem mestu bi se šla pokazat v porodnišnico, da boš pomirjena. Tole kopiram iz zapiskov šole za starše, ki sem jih našla na internetu: "41 teden nosečnosti se zaradi prenošenosti preglede barva plodne vode. Bistra barva pomeni da otrok še ni zrel, mlečna da bo naslednji dan, rjavo-rumena pa da je plod že izločil blato ali urin in mora takoj ven (uporaba umetnih popadkov)"  

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 287
   RE: oktober je naš mesec
14.10.2005 14:19:48   
soncek&luna
tale plodovnica tudi mene skrbi.... ali odtece vsa naenkrat ali lahko postopoma? mislim tko po malem? user posted image
moj aljazek je danes res nekam sumljivo miren...do sedaj se je premaknil ene petkrat, drugace je bil bolj pogosto poskocen

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 288
   RE: oktober je naš mesec
14.10.2005 14:33:48   
nana 27
Sonček,  zadnjič sem brala odgovor dr. Pušenjaka na podobno vprašanje. Plodovnica lahko odteče naenkrat ali postopoma. Postopno uhajanje plodovnice slej ko prej privede do popadkov in poroda. Tudi jaz sem bolj pozorna na tole plodovnico in gledam barvo pa kapljice na hlačkah in WC papirju, preverjam, če je vse OK. Baje tisti vložki za prepoznavanje plodovnice niso ravno točni, tako da se moramo kar na svoj občutek zanest.

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 289
   [Brisano sporočilo]
14.10.2005 14:41:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nana 27)
  Neposredna povezava do sporočila: 290
   [Brisano sporočilo]
14.10.2005 14:44:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 291
   RE: oktober je naš mesec
14.10.2005 14:47:23   
mala maja
Nalin bolje da se greš poakzat, spoh če malo brce.

VEš takih ki pridejo brez veze je miljon in je tudi takih ki pa bi se lahko šle pokazat veliko pa ne bridejo. Pol so pa v težavah.

Sama sem šla kar nekajkrat zaradi tega na obisk k G... v porodnišnico. Če ne drugega so me vsaj pomiril.

Če te pa vseeno ne skrbi toliko pa vseeno pokliči in prašaj. Boš videla da ti bodo rekel raje se pridi brez veze pokazat kot pa da čepiš doma in se živciraš.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 292
   RE: oktober je naš mesec
14.10.2005 14:50:10   
nana 27
Nalin, psokusi jih najprej poklicat v porodnišnico pa mogoče še z vložki. Mislim pa, da ti bodo v porodnišnici rekli, da se pridi pokazat. Držim pesti, da bo vse OK in da bo kmalu pokukal na svet mali Žan! user posted image

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 293
   [Brisano sporočilo]
14.10.2005 15:12:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nana 27)
  Neposredna povezava do sporočila: 294
   RE: oktober je naš mesec
14.10.2005 15:16:35   
soncek&luna
nana, hvala za odgovor...
mene a zdej full busi boooooooliiiiii user posted image user posted image , sem prejle likala user posted image , pa zgleda ne bi smela tolk dolgo....
grem mal pocivat...


_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 295
   [Brisano sporočilo]
14.10.2005 15:47:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu soncek&luna)
  Neposredna povezava do sporočila: 296
   [Brisano sporočilo]
14.10.2005 16:02:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 297
   RE: oktober je naš mesec
14.10.2005 16:03:44   
cmokec
Udb, a tolk si prehlajena? Boga. user posted image user posted image  Čimbolj počivaj. Kolk imaš pa vročine?

Nalin, nisem še slišala, da bi bila ženska tako dolgo brez čepa, pa da še nebi rodila. A štrajkaš? user posted image

Mene pa danes nekaj prijemlje in ne upam daleč od hiše. Do sedaj me je zagrabilo 3 x na 40 min. Dopoldne me je grablo še čisto brez reda, sedaj pa ..? Upam, da se bo stopnjevalo.

Če bo kaj, se bom javla.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 298
   RE: oktober je naš mesec
14.10.2005 16:09:20   
Udb
cmoki, ja me je kar zagrabilo. Čeprav je sedaj veliko bolje kot dopoldan! Vročina je minila - saj je bila čisto mila (37.6), ampak sem se kar mal ustrašla, ker sem običajno med bolj podhlajenimi! user posted image  
Stanje se je mal zboljšalo - zdaj mam samo še zamašen nos, pa napade utrujenosti.
Drugače so pa moji popadki čisto izginili!!!! user posted image user posted image  Kaj je zdaj to? Pa v torek sem jih imela lepo na 5 min!! Zdaj pa nič! Ampak NIČ!!!!! Se mi zdi da jutri na rok ziher ne bom rodila! user posted image  

Soncek, sem te tudi jaz videla na tedniku. NAjbolj hecno je to, ker sem se spraševala, če je to kakšna iz RR user posted image  ! No, temu se pa reče intuicija! Prav srčkana si bila!

Urbancek je že rodila, ste videle? Jaz bi tud!! Upam da bo moj dragec zadel na kater forum mora napisati, ko bo kaj za poročati - sem mu pokazala, ampak sem v dvomih! ;) Ne, saj ne! Ziher bo!

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 299
   [Brisano sporočilo]
14.10.2005 16:10:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu cmokec)
  Neposredna povezava do sporočila: 300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Plavanje
muška

Če bi vaš otrok obiskoval plavalni tečaj in bi učitelj predlagal, da se lahko udeleži tekmovanja, bi se s tem strijali?

da (78%)

ne (2%)

aktivnost bi še v naprej obiskoval samo rekreativno (10%)

ne vem (10%)


Število vseh glasov: 301

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!