|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: oktober je naš mesec
13.10.2005 10:08:29   
cmokec
Pri meni nič novega, se samo javljam. user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 251
   RE: oktober je naš mesec
13.10.2005 11:18:39   
nana 27
ojla, še ena čakajoča, ki se javlja user posted image  Žlička, mislim, da si imela popadke. Ali si imela vmes kaj premorov, ali te je le 15 minut bolelo? Zdaj smo pa že zelo blizu. Se mi zdi, da dnevi kar šibajo mimo in prav srečna sem, da imam skoraj vse pripravljeno, ker energije ni več in se mi celi dan spi. No, včasih me kaj prime user posted image  Upam, da bo kmalu kakšno sporočilo od Aleksandrin. Pa Nalin? Še z nami?

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 252
   RE: oktober je naš mesec
13.10.2005 11:52:04   
uma
Pri meni tudi nič novega. Samo boli me v spodnjem delu trebuha. Res, kako pa Aleksandrin in Nalin??!!
LAhko da že cartajo user posted image user posted image user posted image

LP


_____________________________

V moje življenje je posijalo sonce po imenu Žak!

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 253
   RE: oktober je naš mesec
13.10.2005 12:19:24   
bernarda1
Pozdrav še od mene!
Žlička tudi mene je včeraj nekaj matralo ,danes pa je malil nekam miren ,včeraj je pa imel fešto že od zjutraj .Mi je rekla na CTG-ju,da naj se sprostim kot doma ,da bi se pomiril,a je še bo brcal.Tudi jaz upam ,da Nalin in Aleksandrin cartata svojeuser posted image .
Lep sončen pozdrav Bernarda

(odgovor članu uma)
Neposredna povezava do sporočila: 254
   RE: oktober je naš mesec
13.10.2005 12:50:59   
soncek&luna
jutro se od mene....
koncno sem se naspala... mali se je vceraj zvecer nekam sumljivo umiril user posted image , sem imela obcutek, da imam buhi lahek kot perescek.... okrog pol sestih sem se zbudila z mocno bolecino v ledvicnem predelu, tut premaknit se nisem mogla user posted image , je trajal ene 5min, potem pa se rahli krci v spodnjem delu trebuha...pa user posted image  se je pretegoval...vse skupaj je trajal kako uro...potem pa mir... in sem zaspala nazaj do 12-tih user posted image

no zdaj sem pa tudi jaz slikala buhi moj... sem morala nastudirat kako se na aparatu selftimer vklopi....

nalin,je sumljivo tiho user posted image

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu bernarda1)
Neposredna povezava do sporočila: 255
   RE: oktober je naš mesec
13.10.2005 13:04:10   
žlička
nana, ni trajalo 15 min skupaj ampak s presledki

jah pri vsaki se dogaja in pripravlja......sej je prav takouser posted image  da se cimprej spoznamo z nasimiuser posted image

se je pa tudi moj mali ful umiril danes, ponavadi tko aktiven, danes pa se samo oglasi malo, da pomori mamico....sem pa vceraj cistila in pucala....vrjetno pretiravala, danes pa le lezim

soncek....upam da bo po porodu bolje in da bodo vse bolecine ce ze ne izginile vsaj omilile, da se bos lahko posvetila le user posted image ....ali bos imela po porodu ko prides domov kaksno pomoc, vsaj prvih10-14 dni?

_____________________________

Drago dete. Skrbela bom zate, te varovala -
dokler ne odrasteš.
In takrat te bom spustila, da boš poletel v svobodo.
Toda moja ljubezen do tebe? Ta bo trajala večno.

Charlotte Gray


(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 256
   RE: oktober je naš mesec
13.10.2005 13:09:55   
soncek&luna
zlicka, moja mami bo pri meni, da se k sebi spravim kak teden... potem pa sama s polno paro user posted image ... priznam, da me ratuje strah kako bom zmogla... ampak bo v to sem prepricana user posted image

mi je pa user posted image  s tem, ko se je spustil, mal popustil pritisk na zivec in sedaj lazje hodim user posted image user posted image ... si sicer se vedno mal pomagam z berglo, nisem pa vec odvisna od nje, vsaj v stanovanju ne

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 257
   RE: oktober je naš mesec
13.10.2005 13:11:04   
thunder
Tudi jaz sem še vedno tu, si pa že zeloooo želim,da bi spoznala svojega pikca. Zdej pa mislim da mu že res placa zmanjkuje. Včasih imam občutek da bo kr ven pogledal tako dela. Saj res - a katera mogoče ve, a je nujno da se trebuh spusti in se šele potem začne akcija ali je to lahko istočasno. Hvala

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 258
   RE: oktober je naš mesec
13.10.2005 13:22:26   
nana 27
pri vseh se nekaj pripravlja. Žlička, moj user posted image  je bil včeraj tudi miren. Verjetno je spal, ker sem zjutraj tako pridno pospravljala. Ni in ni se hotel premaknit, tako da sva ga z mojim gugala v levo in desno pa nič. Danes pa je prav nemiren in v akciji že cel dan in jaz sem pomirjena, da je z njim vse v redu user posted image   

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 259
   [Brisano sporočilo]
13.10.2005 13:31:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nana 27)
  Neposredna povezava do sporočila: 260
   RE: oktober je naš mesec
13.10.2005 13:42:23   
Udb
nalin, čisto si nas razočarala! ;) Smo bile prepričane da si v porodni (no, vsaj jaz)! ;))

Drugače pa zanimivo - tudi mene ne tišči več tako lulat! Ampak po logiki bi moralo zdaj bolj tiščati, ko je že čisto spodaj, a ne? user posted image  Očitno logika ne deluje vedno! ;)))

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 261
   [Brisano sporočilo]
13.10.2005 13:47:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Udb)
  Neposredna povezava do sporočila: 262
   RE: oktober je naš mesec
13.10.2005 13:48:40   
Udb
Ah, kje je že to! ;) Zdaj bi lahko že 2x rodila! user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 263
   [Brisano sporočilo]
13.10.2005 13:58:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Udb)
  Neposredna povezava do sporočila: 264
   [Brisano sporočilo]
13.10.2005 14:07:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 265
   RE: oktober je naš mesec
13.10.2005 14:14:49   
Eja_1
Živ!

Tudi jaz sem vam javljam. Še vedno sem v enem kosuuser posted image  Včeraj zvečer, malce pred 2 me je zbudil en popadek, potem jih je sledilo še nekaj, a v čudnih razmakih (6 minut, 10 minut, 20 minut)user posted image . Potem se je vse skupaj poleglouser posted image ... danes pa je spet zatišje, samo tako me tišči in trd trebuh imam... Škratek pa je zadnje 2 dni bolj miren, se parkrat pretegne, nekaj proba obračat na levo in desno, samo da mi da vedet', kdo je glavniuser posted image  vsi okoli mene so že tako nestrni, da me delajo živčno... pa izgleda, da ne bomo rodili pred rokom (17.10.), čeprav so mi vsi napovedovali, da bomo... hhhmmm

Čau, E

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 266
   [Brisano sporočilo]
13.10.2005 16:06:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Eja_1)
  Neposredna povezava do sporočila: 267
   RE: oktober je naš mesec
13.10.2005 17:06:24   
AKŠ
evo - še jaz se malo javim....

danes je za menoj še en CTG in moram povedat, da so mi zaznali kar lepe popadke, samo problem jih, ko jih jaz nič ne čutim....user posted image

mi je rekla doktorca, da naj grem nazaj k svoji G v torek, če bom do takrat zdržala - če ne, pa se vidimo že prej....

bomo vidl kaj bo....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 268
   [Brisano sporočilo]
13.10.2005 17:15:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu AKŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 269
   RE: oktober je naš mesec
13.10.2005 18:00:04   
nana 27
Blagor tebi AKŠ, ker jih (popadkov) ne zaznaš. Pri moji prijateljici je bilo podobno. Čutila je samo popadke po opravljenem klistirju in rodila v eni urci (prvi porod). Jaz bi takoj takšno varianto naročila user posted image  Glede lulanja - mene tudi manj tišči na stranišče user posted image   

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 270
   RE: oktober je naš mesec
13.10.2005 20:59:02   
žlička
čer!

sonček....a si bla ti v tedniku????user posted image

drugače pa še vedno nič novega....jutri imam dekompresijo, pa bomo videli kako bo, al bom kar rekla naj me notr zadržijo pa bo mir!user posted image  

niste mi odgovorile kako je s ČEPOM....ali se vedno in vsaki odlušči

kar se pa porodov tiče....100 nosečnic, 100 različnih porodov....tudi jaz bi hitro in čimmanj boleče.....predvem pa čimprejuser posted image

_____________________________

Drago dete. Skrbela bom zate, te varovala -
dokler ne odrasteš.
In takrat te bom spustila, da boš poletel v svobodo.
Toda moja ljubezen do tebe? Ta bo trajala večno.

Charlotte Gray


(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 271
   RE: oktober je naš mesec
13.10.2005 21:33:54   
soncek&luna
ja zlička, jaz sem bila pri tedniku... me je prijateljica prosila, ker so rabili eno nosecko z buhijem user posted image

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 272
   RE: oktober je naš mesec
13.10.2005 21:44:35   
žlička
ej super si bila!!!! kdaj so ap to snemali...ti gre brez bergle?user posted image

ali zdaj sploh hodis na dekompresijo???

zelim tebi in vsem ostalim lepo in mirno nočko, pa zjutraj na raport koliko nas je se v enem kosuuser posted image

_____________________________

Drago dete. Skrbela bom zate, te varovala -
dokler ne odrasteš.
In takrat te bom spustila, da boš poletel v svobodo.
Toda moja ljubezen do tebe? Ta bo trajala večno.

Charlotte Gray


(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 273
   RE: oktober je naš mesec
13.10.2005 21:46:11   
soncek&luna
hvala, jaz se sebi zdim izredno nefotogenicna... to je bilo se v odbobju, ko sem lahko hodila....
ravno naslednji dan po snemanju me je zagrabilo, me je ze na koncu snemanja kar posteno bolel (so me kar kako uro in pol 'matral').... to je bilo kake 3 tedne nazaj... na dekompresijo pa sem potem nehala hodit, ker nisem imela prevoza

< Sporočilo je popravil soncek&luna -- 13.10.2005 21:47:40 >


_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 274
   RE: oktober je naš mesec
14.10.2005 8:35:44   
puncica
samo toliko vletim zarad ČEPA, ne men se ni odlušil, so mi predli mehur in čepa nisem nikol videla, tako da ne ne odlušči se vsaki nosečki

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nogomet.
пеперутка16

Kdo bo zmagal EURO 2024?

Slovenija. (0%)

Francija. (0%)

Nizozemska. (0%)

Anglija. (0%)

Španija. (100%)


Število vseh glasov: 8

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!