|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  91 92 [93] 94 95   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2023
3.7.2023 7:24:00   
nevergiveup
Jaz sem rodila ta najmlajšo 15.06. in čeprav je bilo ful vroče poletje je bila prvih par tednov skoz v dolgih, ker je bila itak povsod klima pa nisem v ta hudi vrocini sploh ven šla z njo na začetku- bolj zjutraj ali zvečer, ko se shladi... Ne vem no... Niso mi kratke stvari sploh do avgusta prišle prav se mi zdi... Kapco za iz porodnišnice sem imela tudi zaradi klime pa ker nekako se bolje počutim, da jo ima- tako se mi zdijo nebogljeni, ko pridejo na svet 😍❤ Pa tudi v porodnišnici so skoz v dolgih in z dekcami. Pol mi je bilo pa čist čudno, da bi bila kar na pol nagica takoj 🙃😉

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 2301
   RE: Julijke 2023
3.7.2023 10:42:27   
Anonimen
Mi smo doma skozi v dolgem. Bodi na preklop, hlacke ali zabice. Nogavice ali copati. Pa mu je OK. Vidim, da imam cisto prevec kratkih stvati… upam, da bosta avgust in september topla, da bom vsaj kaj ponucala 😊 Vceraj smo sli malo pred blok za 10-15min v vozka, sem mu dala kapico (pihalo je) ampak si jo je tlacil dol, jaz nazaj gor, potem sem pa pustila brez 😊 pa dekico smo imeli, ampak sem vzela napacno - volneno štrikano… pomoje bi bla lahko navadna tetra ali bombazna.
Mamo antibiotik, ker je fasal vnetje učka, ampak mu je že ful boljš, dajemo od petka, moramo pa vsega skupaj 7 dni. 
Smo pa ze pri tezavah s trebusckom. Veliko ga napenja, črviči, ga prov vidiš po faci… potem pa seveda jok do onemoglosti… vetrovne kapljice sem mu danes dala pa sploh ni imel za mar. 
Meni pa kile ful hodijo dol. Skupaj sem pridelala 17kg. Sedaj sem na - 14 😃 … sem mislila, da bo šlo bolj počasi. Ko se pogledam v ogledalu sele vidim, da sem bila vseeno malo okrogla v nosecnosti, sploh noge, meca 🫣🤣 sedaj so spet moje. Pa japonke, ki sem jih kupila 2 tedna nazaj so mo fuul prevelike 🤣 
Drugace imam pa mojo mamo tukej ze od sobote, in mam pocasi res dost. Spi sicer pri tasci, tako da je pri nas ponavadi 11-19h…. Ampak res upam, da bo pocasi sla, ker pac… dovolj je 😊 ne morm ji pa rect pejtdi domov… enostavno ne gre. 
Bodite lepo, cakam kaksno novicko o se kaksnem julijcku 🥰
Sasa


(odgovor članu nevergiveup)
  Neposredna povezava do sporočila: 2302
   RE: Julijke 2023
3.7.2023 11:07:55   
foxy_cat
Saša res je ni nekaj poletja sploh.. Upam da ne bo celo poletje ta dež.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2303
   RE: Julijke 2023
3.7.2023 12:55:36   
4.mama
Evo mene iz pregleda. Ker se moji princesi tako lepo godi mu je določila 24.7. Carski če seveda se ne začne prej. Res je še dolga do tam a važno da je ona ok. Mene dajejo neki hormoni, jočem precej. Sedaj v enem tednu sem izgubila 2 kg verjetno ker full vode pijem mi je rekla. 
Saša mojega prvega je tako in sem šla v Italijo po kaplice so mi takoj pomagale. Mu daješ AD3 to je nam delalo težave in res pazi kaj ješ, če dojiš

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 2304
   RE: Julijke 2023
3.7.2023 13:12:09   
Anonimen
Vreme je res bruh! 😅
4.mama, vceraj sem mu prvic dala BioGaia D3 te, ki imajo se probiotik. Oleovita nisem upala dat… pa sej zdaj bo kaj soncka pa bo dobil 😊Drugace pa lep datum ste izbrali za CR 🤗 samo da bo slo vse po planu! 🍀
Sasa

(odgovor članu 4.mama)
  Neposredna povezava do sporočila: 2305
   RE: Julijke 2023
3.7.2023 13:29:33   
4.mama
Jaz sem sicer upala na 17.7. Zato da bi se prej rešila, a je rekla da bi raje počakala do 39 2/7. Je pa mučno vsak ponedeljek v Lj. Danes sem bla že ob 7 gor in končala komaj ob 12 in tako bo do poroda.
Saša kuhaj si lahko hrano, nič stročnic in pa paradižnika Oz. Kar tebi povzroča vetrove, povzroča tudi njemu

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2306
   RE: Julijke 2023
3.7.2023 14:27:54   
foxy_cat
4.mama to pa je pozni za Cr, sestra je imela vedno prej določen datum (je imela tri). Meni pa zgleda Buscopan čisto popušča. Danes je 5.dan odkar sem nehala.

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 2307
   RE: Julijke 2023
3.7.2023 14:41:14   
4.mama
V Postojni so mi naredili polnih 37. Sedaj pa v Lj pravi da počakamo 39. Ne vem.
Foxy kakšna je situacija sedaj ko ne piješ?

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 2308
   RE: Julijke 2023
3.7.2023 14:55:17   
foxy_cat
4.mama zdaj je bilo sicer ok, kak popadek na dan - da niti ne opaziš.. ma dejansko je bilo zdaj lep čas ok, odkar sem bila nazadnje tam. Res minimalno popadkov, dejansko sem lah hodila na sprehode. No danes jih je pa že več ja.. samo zdaj lah je luna.. lah je pa zaradi 5dni brez.. Ne vem.. Bom povedala ko rodim hehe, dans je tisti moj mejnik.

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 2309
   RE: Julijke 2023
3.7.2023 15:42:40   
4.mama
Morda si pa ti naslednja foxy če te nevergiveup ne prehiti 😄

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 2310
   RE: Julijke 2023
3.7.2023 17:09:36   
foxy_cat
4.mama do srede mam tamalo na počitnicah, tak da bi bilo super, da se ne rabim sekirat kam bom sredi noči otroka dala. Pa v sredo imam popoldne pregled, samo moje ni me ima nadomestni, pa nisva ravno v dobrih odnosih, beri: slišat ga ne morem, kaj šele videt,.. Tak da upam da mi ne bo treba it na nasl.pregled heheh...

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 2311
   RE: Julijke 2023
3.7.2023 17:28:58   
4.mama
Res ti želim da se ti uresniči in da greš ta teden foxy. Meni se zdijo 3 tedni res daleč sploh v tem stanju. A se katero tako pikajo komarji, pri nas je noro mi smo vsi.popoikani a v lekarni je rekla da ne smem se spricat z nicemer

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 2312
   RE: Julijke 2023
3.7.2023 17:36:48   
ŠeenaSanja
4.mama mene pikajo kot nori. Zadnjic so me popikali po riti cez hlace ko sem bila v vru. Z mojim sva nastela 22 pikov + cele noge imam popikane.Baje imajo nosecnice se posebaj radi. Jz se naspiram z neko bio zadevo iz DM ampak nic ne pomaga tako da si potem pike hladim z aloe vero to je pa to 😔 

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 2313
   RE: Julijke 2023
3.7.2023 18:07:04   
nevergiveup


IZVIRNO SPOROČILO: 4.mama

Morda si pa ti naslednja foxy če te nevergiveup ne prehiti 😄
[/quote


Mah, ne bom.. Ravno od ginekologa in ker je plodovnice dovolj in posteljica super in CTG tudi super bomo čakali v tri krasne... Ma saj samo da je otrok ok, ampak zadnji dnevi se res noroooo vlečejo... Ne pomaga mi ne selitev, ne luna, ne sex, ne stopnice, ne Šmarna gora 😅🤣😅🤣🤯🤯🤯🤯 Moji otroci so pač do konca noter in tudi ta očitno ni izjema... Se mi včasih zdi, da boste tukaj vse pred mano rodile pa se bom sama s sabo pogovarjala 🤣🤣🤣🤣🤣
Za CR pa se boš res načakala, tudi moja ginekologi ja je strašna zagovornica tega, da naj bo čim dlje noter 😵‍💫🤯😵‍💫🤯 Včasih so to prej zrihtali se mi zdi, zdaj pa čim dlje pustijo noter, ampak verjetno vejo že zakaj...

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 2314
   RE: Julijke 2023
3.7.2023 18:11:33   
nevergiveup




IZVIRNO SPOROČILO: 4.mama

Morda si pa ti naslednja foxy če te nevergiveup ne prehiti 😄
[/quote/]
Mah, ne bom.. Ravno od ginekologa in ker je plodovnice dovolj in posteljica super in CTG tudi super bomo čakali v tri krasne... Ma saj samo da je otrok ok, ampak zadnji dnevi se res noroooo vlečejo... Ne pomaga mi ne selitev, ne luna, ne sex, ne stopnice, ne Šmarna gora 😅🤣😅🤣🤯🤯🤯🤯 Moji otroci so pač do konca noter in tudi ta očitno ni izjema... Se mi včasih zdi, da boste tukaj vse pred mano rodile pa se bom sama s sabo pogovarjala 🤣🤣🤣🤣🤣
Za CR pa se boš res načakala, tudi moja ginekologi ja je strašna zagovornica tega, da naj bo čim dlje noter 😵‍💫🤯😵‍💫🤯 Včasih so to prej zrihtali se mi zdi, zdaj pa čim dlje pustijo noter, ampak verjetno vejo že zakaj... 
P.s. To sem pa nekaj čudno prej objavila po nesreči... 🙄🙄



(odgovor članu nevergiveup)
Neposredna povezava do sporočila: 2315
   RE: Julijke 2023
3.7.2023 18:12:25   
nevergiveup
Joj, nekaj mi nagaja ta forum. Se opravicujem... 

(odgovor članu nevergiveup)
Neposredna povezava do sporočila: 2316
   RE: Julijke 2023
3.7.2023 18:31:16   
4.mama
Ne sekiraj se nevergiveup je luna in to polna

(odgovor članu nevergiveup)
Neposredna povezava do sporočila: 2317
   RE: Julijke 2023
3.7.2023 19:06:48   
foxy_cat
4.mama kaj pa Zanzi? Tist je tudi za novorojenčke, tako da ne vidim razloga zakaj ga nosečke nebi smele.

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 2318
   RE: Julijke 2023
3.7.2023 22:24:01   
Pikcapokca
Punce kak pa ste prvo zacele cutit popadke?Jaz mam take bolecine danes.. ampak ne vem ce so to popadki.. danes sem mela pregled v porodnisnici, plodovnice se vedno malo. Ce bi imela 5 bi danes ze ostala not, sem pa imela 6 in imam pregled spet v ponedeljek.Okol 17h me je pa zacel tako spikat… takrat ko sem se vsedla, ta poza sedenja mi ne odgovarja.. ko sem se vstala iz stola/vsedla/sklonila naprej je zabolelo, zaspikalo…Zdaj pa ze kako uro.. bolecina. Ampak ce bi bil popadek bi prisel pa popustil.. to pa me drzi po 3/4 minute v bolecini.. kot da bi bil mocni menstrualni krc, ki me ne pusti da se premaknem, povezan z bolecino v nogah, ce se hocem premaknit se spikne in kot da bi mogla na veliko potrebo.. ampak cudno mi je ker pac tak dolgo drzi.. 

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 2319
   RE: Julijke 2023
3.7.2023 22:33:31   
foxy_cat
Pikcapokca lah ti pritiska na kakšen živec. Popadki ponavadi trajajo cca 30sekund-1min in pol.. 

(odgovor članu Pikcapokca)
Neposredna povezava do sporočila: 2320
   RE: Julijke 2023
3.7.2023 22:47:29   
Pikcapokca
Sem isto pomislila foxy. Samo da ne bi blo kaj narobe z malo..

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 2321
   RE: Julijke 2023
4.7.2023 7:19:56   
nevergiveup
Verjetno gre za kakšen živec Pikcapokca, tako da ne skrbi... Čudno bi bilo, da so popadki tako dolgi. Ampak jaz več nič ne vem, ker mi je zadnjič ena moja pacientka sveto prisegla, da popadkov sploh ni čutila skoraj do iztisa 🤔🤔🤔 Kar se je vsem zdelo neverjetno, ampak baje da se zgodi. V katerem tednu pa si, da imaš bolj malo plodovnice? 

(odgovor članu Pikcapokca)
Neposredna povezava do sporočila: 2322
   RE: Julijke 2023
4.7.2023 8:16:18   
4.mama
Pikapokca kaj pa pomeni to 5, 6 plodovnice?

(odgovor članu nevergiveup)
Neposredna povezava do sporočila: 2323
   RE: Julijke 2023
4.7.2023 9:20:24   
Pikcapokca
V centimetrih merijo plodovnico. danes sem 38/4 tak da 10 dni do roka. Plodovnico ona polula in je rekla zdravnica da ocitno nekje zadrzuje ker je ze en teden tak. Odprta tud nism nic da bi mi pocasi tekla ven, ker je preverila.

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 2324
   RE: Julijke 2023
4.7.2023 10:09:06   
4.mama
Pikapokca nisem vedla da to tako merijo, meni samo vedno reče da imam dovolj plodovnice.

(odgovor članu Pikcapokca)
Neposredna povezava do sporočila: 2325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  91 92 [93] 94 95   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  91 92 [93] 94 95   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?