|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  88 89 [90] 91 92   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2023
27.6.2023 20:28:03   
Pikcapokca
4.mama res si dobra pa poleg vsega da ze imas 3 otroke. Superhero mama 💪🏼 vse ste superherojke. ❤️Gluck upam ja da res 😅 Stella jutri bomo ze zjutraj lepo prebrale tvoje sporocilo kak se cartas s strucko 🥰 

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 2226
   RE: Julijke 2023
27.6.2023 21:28:37   
cbelca2
Stella stiskam pesti zate in za vse ki se ti kmalu pridružijo. Mene čaka pregled zjutraj...da vidimo kako je kaj naš baby🙂 Upam da se počasi tudi stvari doma umirijo da se pripravim na dan d.Sem pa 38/2.

(odgovor članu Pikcapokca)
Neposredna povezava do sporočila: 2227
   RE: Julijke 2023
28.6.2023 7:23:27   
4.mama
Stella kakšna je situacija? Se cartate?

(odgovor članu cbelca2)
Neposredna povezava do sporočila: 2228
   RE: Julijke 2023
28.6.2023 9:05:21   
nevergiveup
Jaz sem s pregleda- nič novega... Čakamo naprej... CTG v redu, rekli so, da 1 teden verjetno še nič ne bo... 

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 2229
   RE: Julijke 2023
28.6.2023 9:12:25   
4.mama
Koliko si ti sedaj nevergiveup?

(odgovor članu nevergiveup)
Neposredna povezava do sporočila: 2230
   RE: Julijke 2023
28.6.2023 10:17:56   
Stella Marella
evo punce, pa ga mamo!

ob 01:49 nas je razveselil nas mali korenjak Alex, velik 56cm in tezak kar 4600g! vsi se cudimo, kako velik je 🙂 
porod je bil na zacetku bolj pocasen, 8-9 ur ne dovolj mocnih popadkov, dula me je poslala spat, da naberem novih moci. tudi ona je sla domov, potem so pa popadki kar naenkrat tako intenzivni postali, da je ze cez 2 uri prisel na svet 🙃 zadnjo uro sem imela smejalni plin, ampak bolj "za okras", nic ni prijel. tolk sm srecna, da je slo vseeno vaginalno, brez vecjih problemov. 
tako zdaj grem pa pocivat, ker nisem se nic spala 🙉
srecno vsem! 

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 2231
   RE: Julijke 2023
28.6.2023 10:31:12   
4.mama
Stella čestitke za res velikega fantiča in kapo dol za vaginalni porod. 🥰

(odgovor članu Stella Marella)
Neposredna povezava do sporočila: 2232
   RE: Julijke 2023
28.6.2023 11:34:17   
Pikcapokca
Stella vau to pa je res ze velik fant 🙈 cestitke za tak porod. Wuhu🌸

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 2233
   RE: Julijke 2023
28.6.2023 13:14:56   
Stella Marella
hvala, punci! ja, do zadnjega nisem vedela, ce bo res slo (na koncu je biu obseg glavice 37 cm) - ampak ocitno se da! boljse, da ne ves, kaj bo 🙂 tudi sivana sem bila minimalno.
katera bo zdaj na vrsti? 😊

(odgovor članu Pikcapokca)
Neposredna povezava do sporočila: 2234
   RE: Julijke 2023
28.6.2023 13:53:30   
4.mama
Mene tudi zanima 😊. Jaz bom na koncu zadnja 😊. A se katero tako grozno tišči dol, jaz težko hodim nikoli me ni tako

(odgovor članu Stella Marella)
Neposredna povezava do sporočila: 2235
   RE: Julijke 2023
28.6.2023 14:59:30   
foxy_cat
O moj bog Stella, kakšen korenjak. Čestitke.
4.mama mene tišči fajn, pa kaj naj.

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 2236
   RE: Julijke 2023
28.6.2023 15:05:07   
Pikcapokca
4.mama ce lezim potem ne cutim tak hudo tiscanja. Kokr se vstanem, grem kaj hodit, sploh med samim sedenjem, to pa tisci dol ja.. :S

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 2237
   RE: Julijke 2023
28.6.2023 15:42:50   
4.mama
Meni nikoli ni, pa sem imela pri prejšnji placento previo. Zato mogoče temu posvečam več pažnje a sedaj vidim da tudi ostalim je tako

(odgovor članu Pikcapokca)
Neposredna povezava do sporočila: 2238
   RE: Julijke 2023
28.6.2023 15:46:45   
nevergiveup
Stella, čestitke in velik objem 💝💖💝 Moj ta srednji je bil tudi tok velik, ampak za čuda sem ga lažje rodila kot ta prvo, ki je bila 4250 🙃 ne vem v čem je fora... Lepo se spočijta zdaj 😘😘😘
Ja, mene fuuuul tišči dol, ampak to me še ni nikoli in sploh ne vem kaj je to...

(odgovor članu Pikcapokca)
Neposredna povezava do sporočila: 2239
   RE: Julijke 2023
28.6.2023 16:26:16   
nevergiveup


IZVIRNO SPOROČILO: 4.mama

Koliko si ti sedaj nevergiveup?



39 teden 🙂😘

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 2240
   RE: Julijke 2023
28.6.2023 17:50:38   
ironic
Joj, čestitke! 🥰🥰🍀🍀🍀🎉🐞 Samo da imate zakladke v rokah in da je vse ok!

No, midve pa sva nazaj v bolnišnici. Super! Že tak sva bili 10 dni, še sama sem prosila za dodaten dan, pa vedela sem da bi morali še dlje ostat, ampak kaj mi vemo a ne, oni so zdravniki.. pa smo danes imeli kontrolo in je bilo to to.. nazaj.. Kak dolgo ne vem.. Noro. Ravno teden dni doma pa spet tu. Ko se začneš privajati... Zdaj upam da naju spet ne spustijo prehitro.. takrat bi lahko podaljšali za dva dni pa bi bilo to to, ne pa takole.. Je vseeno mesec dni prej rojena in se res pozna, da ni dovolj razvita.. Sedaj se ji je zlatenica ponovila, pa prav vedela sem, ker sem po dojenju opazila. Pa ni bila zaspanka, prej sem jaz, me ona za dojenje zbudi.. Samo dolgo sva se začeli dojit, res predolgo, pa potem res nori krčki.. po moje je vse to vplivalo... Upam da tokrat uspe in da se ne vrneva več Ampak kot da bi vedela revica.. tak je bila umirjena in samo žalostno gledala, za prst me tak močno stiskala ko smo se vozili.. ma joj, boge naše male žabice 💔

(odgovor članu nevergiveup)
Neposredna povezava do sporočila: 2241
   RE: Julijke 2023
28.6.2023 19:05:51   
foxy_cat
Ironic držim pesti da se čimprej porihtata. 

(odgovor članu ironic)
Neposredna povezava do sporočila: 2242
   RE: Julijke 2023
28.6.2023 19:39:01   
ironic
Hvala ♥️ ma res je težko poleg gledat revčke, pa nič ne moreš,oni pa še manj. Ampak kot da res čutijo.

In spet ta hrana.. ko me bo spet začelo črvičit,potem pa še njo.. Kak je drugod? Ma tu je res nonstop meso na 1000 načinov pa še take kombinacije da groza..

So se me sestre kar spomnile, tako da sem na srečo svojo sobo dobila, je zdaj malo manj gužve. Upam da tak ostane. Ma ni isto, po porodu ali pa da moraš nazaj. Potem pa spet čakanje, pa spet ne dajejo pravih odgovorov... Joj... Ampak to kak je stanje, mislim da bova lep čas noter.. včasih ima mama večji čut kot pa zdravnik znanje, res..

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 2243
   RE: Julijke 2023
28.6.2023 19:52:02   
4.mama
Ironic verjamem da ni lahko sploh se vrnit in samo pozitivno ker čutijo kar mi čutimo. Zato jaz res upam da moja vzdrži se 3 tedne da po skoraj 39, pa čeprav mi je grozno mučno a vem da je bolje tako.

(odgovor članu ironic)
Neposredna povezava do sporočila: 2244
   RE: Julijke 2023
28.6.2023 21:52:14   
foxy_cat
Ironic meni je grozna hrana v Mb,... čisto preveč mesa, juhe goveje ko da bi vodo jedel, drugo pa ponavad slano ko... Res je bljak no.. Drugače pa ne se veselit prehitro..3.7. Je polna luna ponavadi se par dni prej začne filat. Jaz sem prvo rodila 3 dni pred polno luno, porodne so pokale po šivih.

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 2245
   RE: Julijke 2023
28.6.2023 23:30:08   
ironic
Vem za luno, tega me je strah. Da bo cela štala,kot takrat ko sem rodila. Zdaj mi je prav super da sem sama, sploh v takem stanju. Moj je tudi obupan doma, da vse opremljeno gleda pa brez nje... 💔 Se mi zdi da je njemu še huje sedaj. Saj moški so si v takem primeru tud res bogi..

Saj zato pa.. vem da je smotano proti koncu nosečnosti, že meni je bil takrat napor, ampak vse bi dala da bi raje makar prek roka šla, kot pa tole. Res se pozna.. ampak upam da tokrat uspe, ne pa da kar pošljejo domov..

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 2246
   RE: Julijke 2023
29.6.2023 6:04:42   
foxy_cat
Ironic kot sem zadnjič rekla, lahko rodiš prej pa je vse ok, lahko greš čez rok pa je vse narobe, to je čista loterija, nikoli ni 100%. Načeloma si rodila v čisto ok tednih že, ko je dete že razvito, samo zlatenica je pač zlatenica ne glede na tedne, eni so bolj nagnjeni drugi manj, samo saj boš videla vse se bo porihtalo, no to bau bau, je pa glupo ja da niso raje počakali še kak dan. Včasih zadržujejo tam za brez veze, druga skrajnost je pa tvoj problem, ko bi mogli pa niso. 

(odgovor članu ironic)
Neposredna povezava do sporočila: 2247
   RE: Julijke 2023
29.6.2023 6:16:30   
ironic
Jetr in ledvičk še ni imela čisto vredu razvitih. Zato pa ponekod zadržijo do 37/38t. Zato so tudi podvrženi zlatenici. Pa nisva imeli samo to, sva imeli še druge težave, malo bolj resne, samo to ne pišem. Zato sem tolk jezna da se ni dlje zadržalo. Na mojo željo sva takrat za en dan podaljšali, drugače bi še prej odpustili. Pa še za ta en dan me je en pediater mel bolj na grdih očeh. Tu si samo številka in nič drugega, dokler ni res kaj narobe pa so oni krivi, ker ne vedo potem kak bi se branili... Imam eno situacijo iz ukc v sorodstvu, popolnoma po njihovi krivdi, do konca zanikali pa se izgovarjali.

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 2248
   RE: Julijke 2023
29.6.2023 6:21:13   
foxy_cat
Lej za Ukc Mb jaz nimam najlepših besed, vsaj ne glede na moje izkušnje to nosečnost tam, tako da te razumem. 

(odgovor članu ironic)
Neposredna povezava do sporočila: 2249
   RE: Julijke 2023
29.6.2023 7:54:23   
ironic
Saj zato.. ker ukc je zadnje čase res na slabem glasu... Ampak jaz si nisem mislila da bom takrat kar rodila, da me bodo zadržali al karkoli... Na Ptuju pa so mi tudi rekli da komaj po pdp naj se pridem pokazat.. in na splošno sem šla v ukc, ko sem videla da nekaj ni ok, pa še tist občutek. Zdaj pa ali bi lahko skupaj bili na Ptuju, ali pa bi mi jo odpeljali. To pa ne vem kak imajo dol glede tega.. samo tu je res tak odnos... Sem imela zdaj še forsiranje glede dojenja. Ja lubi bog, pa mogoče ni bla tolk lačna.. ne, izčrpati sem si morala dojko, da nisem v naslednji rundi dobla nazaj naval. Mislim, češ da je premalo dobila, ko pa vprašaš kolk, pa ne da nimajo tega pisanega in vodenega. Ja halo? Da na njihove izkušnje 🤢🤢 ponoči pa 1x več spila. Ja odvisno... Pa zlate so bile v nočni izmeni, prej pa katastrofa.. Pa skregane medseboj tak da noro (po oddelkih mislim). Da kar tebi rečejo, da se moraš ti zmenit. A ni to njihovo delo mogoče?

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 2250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  88 89 [90] 91 92   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  88 89 [90] 91 92   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Domači test nosečnosti s pomočjo sladkorja
Če mislite, da ste noseči in bi radi v tem trenutku izvedeli, če je to res, pa doma nimate originalnega testa za nosečno...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?