|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj naj bi otroci počeli v prostem času?
9.2.2015 22:08:36   
malaMravljica
ja, v pon zjutraj vecinoma vprasa vzg kaj smo delali, pa tudi med tednom, ce je bilo kje kaj za otroke organizirano. Mogoce, da mene celo malo bolj, ker je vzg teta od mojega malega. Samo tudi druge starse vprasa. In v bistvu imajo vsako jutro jutranji krog in tam sedijo in povejo kaj so delali, baje da ne vedno vsi, kaj pa vem, .. kao se tako naucijo lepo pripovedovat, pa pred drugimi govorit, bla bla..

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Kaj naj bi otroci počeli v prostem času?
9.2.2015 22:36:53   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

Jaz sem sla kuhat in sem vidla, da je bil prvo v napluzenem kupu snega, pol je vzel lopato za sneg in je pluzu okol avtov. Ko sem odprla okno v kuhni sem mogla ze zagrozit, da dobi kazen, ce ne pride notr, ker bomo jedli.
Po kosilu spet preoblacenje in je sel ven in pol pravzapravs sploh ne vem kdaj je prsou notri, sem ga cekirala skoz okno no, in tko mal pazim, da ne zmrzne :-)


user posted image

To je super dan, otrok, ki se tako zaigra z navadnim snegom, da pozabi na svet okrog sebe.

< Sporočilo je popravil Stanislava_ -- 9.2.2015 22:37:44 >


_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Kaj naj bi otroci počeli v prostem času?
9.2.2015 22:38:41   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica
prazen krompir


saj ni čudno, da ti že spi, če pa mu daješ za jest prazen krompir user posted image


ma da bi bil vsaj pražen ...














































user posted image

user posted image user posted image

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Kaj naj bi otroci počeli v prostem času?
10.2.2015 7:57:48   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: patrino

A si s tega naredit mega dan


To je mega dan. Marsikdo bi bil fouš zanj. user posted image Kilometre bolje kot tlačenje malčkov v razne tečaje in sto in ene vodene delavnice, ki jih čisto z levo roko znajo izvajati tudi starši, pa se žal tega ne zavedajo ali pa si ne vzamejo časa.


Res je.

< Sporočilo je popravil petea -- 10.2.2015 7:58:24 >

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Kaj naj bi otroci počeli v prostem času?
10.2.2015 8:02:18   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica
In jaz imam ze cel plan, da mu bom dokolenke na roke dala, da se ne bo praskal user posted image


Naj bodo debele ...

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Kaj naj bi otroci počeli v prostem času?
11.2.2015 12:36:30   
ronja
ronja, jaz sem vam pa za norice fous. Moj se jih noce nalezt, tud ko jih imajo v vrtcu ne, pa bi bilo boljse sedaj, ko je mali in ne pol ko bo ze velik.

haha, a ti jih dam?user posted image Pri nas so že skoraj cel mesec in počasi presedajouser posted image . Sploh ker sem vmes še sama dobila verjetno herpes zoster, ker norice sem že prebolela...
Se strinjam, da boljše, da zdaj prebolijo kot kasneje, sploh za punčke (da ne bi slučajno potem fasale, ko/če bojo noseče). Vseeno pa je taka zoprna bolezen. No, počasi gre že na boljše:). Samo ravno zdaj, ko je zunaj sneg in sonce...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Kaj naj bi otroci počeli v prostem času?
11.2.2015 16:38:35   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

haha, a ti jih dam?user posted image Pri nas so že skoraj cel mesec in počasi presedajouser posted image . Sploh ker sem vmes še sama dobila verjetno herpes zoster, ker norice sem že prebolela...
Se strinjam, da boljše, da zdaj prebolijo kot kasneje, sploh za punčke (da ne bi slučajno potem fasale, ko/če bojo noseče). Vseeno pa je taka zoprna bolezen. No, počasi gre že na boljše:). Samo ravno zdaj, ko je zunaj sneg in sonce...


Herpes zoster dobiš, če si že prebolel norice.....in meni je zdravnica rekla, da je to tako.....zaradi noric baje ne moreš dobiti herpes zoster....njegovemo pojavu precej botruje stres.....obratno pa tisti, ki še ni imel noric, dobi norice od osebe, ki ima herpes zoster.....moja hčerka je tako dobila od mojega moža....

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Kaj naj bi otroci počeli v prostem času?
12.2.2015 10:32:13   
ronja
Herpes zoster dobiš, če si že prebolel norice.....in meni je zdravnica rekla, da je to tako.....zaradi noric baje ne moreš dobiti herpes zoster....njegovemo pojavu precej botruje stres.....obratno pa tisti, ki še ni imel noric, dobi norice od osebe, ki ima herpes zoster.....moja hčerka je tako dobila od mojega moža....

ja, tudi meni so tako razložili, (zato sem napisala "ker sem norice že prebolela" - zato teh ne morem več dobit) čeprav se od mene ni nihče nalezel. Sama sem ga dobila spet zdaj, ko so meli mali norice, verjetno pa zato, ker so norice lahko malo stresne za staršeuser posted image . Ampak je bila ful mila oblika tokrat in je šlo samo stran:). Mali so pa tudi vedno boljše:).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 58
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




kopanje bazen
Happy nosečka

Ali priporočate kopanje v bazenu nosečkam, ter kdaj?

sploh ne (63%)

da, celo nosečnost (22%)

prvo trimesečje ne (4%)

drugo (10%)


Število vseh glasov: 98

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!