|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nesreča na avtocesti
14.6.2014 8:06:59   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*
peteaaaaaaa user posted image user posted image user posted image user posted image

a boš verjela, da so me danes po ne vem kakšnem času dobili na pištolco???

samo vseeno so bili fajn dečki user posted image



Torej še vedno nisi dobila svojega krstnega tiketa?
user posted image user posted image user posted image



petea, mam jaz kar dosti tiketov user posted image user posted image user posted image zadnje čase sicer veliko manj, ker sem se malo umirila...ampak je res, da sem vsaj v tujini vedno dobro zvozila user posted image nasmešek od uhe do uhe...pa se da vedno shandlati.....user posted image itak pa nisem nikoli počela ničesar, da bi kogarkoli ogrožala....


(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   [Brisano sporočilo]
14.6.2014 10:40:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pomlad08)
  Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Nesreča na avtocesti
14.6.2014 11:14:42   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


petea, mam jaz kar dosti tiketov user posted image user posted image user posted image zadnje čase sicer veliko manj, ker sem se malo umirila...ampak je res, da sem vsaj v tujini vedno dobro zvozila user posted image nasmešek od uhe do uhe...pa se da vedno shandlati.....user posted image itak pa nisem nikoli počela ničesar, da bi kogarkoli ogrožala....




Nikoli.....?

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Nesreča na avtocesti
14.6.2014 11:17:41   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

Ponekod v Sloveniji javnega prevoza sploh NI. Ali pa je samo v dopoldanskem času, ga ni poleti ipd. In drugače kot z avtom do večjih središč ne moreš. Svojim, sosedovim ali taksijem (ki jih tudi marsikje ni). Recimo pri nas gre zadnji avtobus ob štirih mimo najbližje avtobusne postaje. Kasneje ga sploh ni več. Julija in avgusta avtobus ne vozi.



Seveda ga ni.....so linije ukinili, ko sta se dnevno 2 človeka (ali pa nobeden) peljala z avtobusom....in je prej avtobus vozil 5 krat na dan, zdaj pa ne vozi oz. vozi le šolski avtobus (pa še na tega gre zgolj manj kot polovica otrok, ostale pa starši z avtom vozijo)......ker se verjetno avtobusnemu podjetju ne splača furati 5 krat na dan prazen avtobus.......

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   [Brisano sporočilo]
14.6.2014 11:47:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Nesreča na avtocesti
14.6.2014 14:41:41   
ronja
Ronja, strinjam se, da če izhajaš iz predpostavke, da avto ITAK moraš imet in itak plačuješ vse registracije, servise ipd, potem računica bencin:karte ni bohvekaj.
V tem primeru je računica na strani avta;). In nimajo vsi služb tako, da bi se lahko vozili z biciklom;).
Sama dolgo avta nisem uporabljala in ga nisem pogeršala, lubi pa niti izpita ni imel:D. Vendar sva lahko šla povsod z biciklom, Zdaj pač to ni več mogoče, ker bolanih otrok ne bom dajala v največjem mrazu na bicikel in ker 6letniki še ne kolesarijo tako kot odrasli (ne tako daleč ne tako zanesljivo). Obstajajo pa tudi službe, ki so precej km oddaljene od najbližje postaje, tudi če si doma v Lj.;). Do dedija bi mi porabili kar precej denarja, da bi ga lahko obiskali in nam bi se to kar poznalo, ker gremo recimo 1x/mesečno tja. Tako da - nam se to ne bi splačalo. Če bi imel on službo v mestu, bi se dalo, tako pa avto je in potem pač računaš, koliko te pride javni prevoz. In ker večina ljudi itak ima avto, ker ga večina tudi rabi, pač računaš potem stroške bencina in karte.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu pomlad08)
Neposredna povezava do sporočila: 106
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




nosecnost
bybyka_1987

koliko ste bile stare ko ste povile prvega otrocka?

manj kot 18 (4%)

19-25 (41%)

26-30 (39%)

vec kot 30 (16%)


Število vseh glasov: 1168

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!