|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Štajerske nosečke
28.10.2013 15:26:26   
siskica
Aja superca. Jaz se nimam teh problemov hihi.
Mogoce pa res, meni so sicer bolj okvirno povedli pdp, saj po ciklusu niso mogli gledat, v bolnisnici ko sem lezala v obdobju od 14-17 tedna pa so pol pravli da naj bi en teden mala "zalutala" in se ugnezdia en teden kasneje ali nekaj taksnega, v glavnema bomo vidli kako bo slo sproti.
Ma ze komaj cakam da jo vidim strucko malo. Tako da me poroda ni kaj strah al pa kaj, edino razdalja me skrbi ker smo doma na vrhu pri belviju in mamo kar en kos poti do porodnisnice hihiuser posted image

(odgovor članu Barby.)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Štajerske nosečke
28.10.2013 16:57:28   
Barby.
bo treba pa malo prej od doma it :P .. jaz sploh ne razumem tega ko so nam v materinski šoli rekli da naj pridemo v porodnišnico ko mamo popadke najprej eno uro na 5min, 20min toplega tuša, spet ena ura na 5min te pa naj pridemo :o .. še dobro da zdaj vem, kr pomoje bi letela takoj ko bi mela redne popadke user posted image

(odgovor članu siskica)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Štajerske nosečke
28.10.2013 17:10:37   
siskica
A sta hodla v solo? Kam pa? Midva sma bla v ukcju septembra.
Ja ne, najbolje da se kr takoj odpravim ko se zacne, da nem na poti ze fertik..hehe
Ce bi slo tak hitro.

(odgovor članu Barby.)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Štajerske nosečke
28.10.2013 18:12:31   
Barby.
kaj veš, mogoče pri keri gre tak hitro :P .. v ukc.sma šla tud, samo sem jaz neki filing dobla da bom šla prej rodit in sem paniko naredla da sma zdaj oktobra šla ko sma že 2 predavanji zamudla, pol pa še na vaje nisma mogla tak da boma zdaj novembra začela od začetka, kr sem bla tak samo na enem predavanju user posted image

(odgovor članu siskica)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Štajerske nosečke
29.10.2013 8:14:36   
alin10
Mi smo se tudi prvič dojili 8 mesecev, flaško sem pa vseeno imela doma.
Ko se začnejo popadki že veš, če pa greš kaj prej v porodnišnico, pa tudi ni nič narobe. Boljše da si tam, kot doma pa neziher, če je vse ok. Vsaj moje mnenje je tako.
Sicer pa sem prvič bila skozi do poroda v bolnišnici, tako da so me samo odpeljali v porodne sobe. Porod pa ni bil tako grozen, da se ne bi dalo preživet in še hitro je šlo. Potem pa je vse poplačano in se začnejo nove skrbi.
V tej nosečnosti je pa kar drugače in je tudi meni marsikaj novo.

(odgovor članu Barby.)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Štajerske nosečke
29.10.2013 8:40:55   
talika81
lahko kupite rokavičke, če jih nimate, pa tud kaki zoknčki veljajo. mi jh rokavičk nismo uporabljali, ker se ni krampala po obrazu.



_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu alin10)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Štajerske nosečke
29.10.2013 10:06:08   
Barby.
alin10 -> pa tudi če dojiš lahko daš dojenčku kaki čajek za pit al kako ? men je noro da če dojiš nerabi dodatne tekočine, sej res da je vse v mleku samo useeno, kaj pa vem user posted image user posted image kere flaške pa ste uporabljale ? men je fuul v oko padla od tommee tippee ona kao proti kolikam ( kolko pač drži to ) user posted image

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Štajerske nosečke
29.10.2013 12:32:23   
siskica
Jaz imam od nuk.a in eno dobla mislim da je aventova, kolegica ni potrebovala pa mi je dala.
A ste kaj vrazeverne? Prejsni dan sem se z eno mamico menla pa je rekla da ona v te stvari nena verjame edino ene se je drzala: da dokler bebika ni doma naj nebi oblacli kinderpeta ker naj bi to prinasalo nesreco v zvezi z smrtjo v zibki.. date kaj na to?
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Barby.)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Štajerske nosečke
29.10.2013 13:07:41   
talika81
če se otrok polno doji, ne rabi dodatne količine, saj se z materinim mlekom nahrani in odžeja.če pa otročku daješ umetno mleko, pa rabi tekočino, ker v bistvu umetno mleko izsušuje.

mi smo imeli flaško od aventa in smo bili zadovoljni.

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu siskica)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Štajerske nosečke
29.10.2013 14:00:03   
Barby.
glede vraževernosti, hm .. to glede zibke prvič čujem, sem pa ravno včeraj oblekla postelnino & to da vidim kako zgleda ( radovednost moja !! ) user posted image tako da bom zdaj kr slekla user posted image nekaj je na tem, po mojem mnenju, ampak da bi si mogla vse pripravit ko boma z malim že doma, si pa neprestaulam, al pa da bi mogo pol moj in moja mami use oprat itd ? nevem, bom še vseeno pozitivna user posted image ..je pa hudo, če imaš doma use perajt, in BOG nedaj pride do česa, kot se je zgodilo pri moji mami enih 8let nazaj user posted image ..
glede flašk, hvala za informacijo talika81 :) jaz sem pač gledla te flaške od tommee tippee, pa zdi se mi da še je prsna črpalka ročna seveda po ceni med najnižjimi, čeprau upam da je nebom rabla user posted image

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Štajerske nosečke
29.10.2013 22:12:10   
siskica
Ma ja samo za zibelko naj bi veljalo oziroma tam kjer naj bi dojencek spal, da samo oblect nesmes, ostalo nic ni omenjeno, jaz sem tudi ze probavala katera posteljnina bo pasala itd, danes sem jo oprala in bom priravla, le oblekla je nebom, sem malo vrazeverna hehe
In danes da pohvalim smo dobili novo stajersko mamico, kolegica je rodila puncko, sem ze hitro odhitela po darilo. Pa se za nasega atija sem majhno pozornost kupila :)
V leklerku sem kupila komplet treh bodijev brez napisa in dala kar tam tiskat, v pol ure so naredli heh za en bodi me je prislo 4eure, na enega sem dala tiskat podatke kolegicine novorojenke, za nasega atija pa napis atijeva mala judoistka, saj je trener malih judositekov. No ce katera rabi kako idejo za darilo, jaz sem se danes tega spomnila ker vem da bo kolegica lahko ta bodi shranila za kasneje, pa se taka lepa pozornost je :)user posted image

(odgovor članu Barby.)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Štajerske nosečke
30.10.2013 8:57:01   
Barby.
siskicca res lepo darilo ja ! nekaj posebnega user posted image .. drugač pa men so v h&m oni tak lubani ko gor piše I user posted image mam & dad :$ .. mamo hlačke take kapico in zoknčke so mi res taki pocukrani user posted image

(odgovor članu siskica)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Štajerske nosečke
30.10.2013 11:04:32   
siskica
O lepo, ja tudi jaz imam ta kompletek hihi.

(odgovor članu Barby.)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Štajerske nosečke
30.10.2013 11:12:22   
elevitka

IZVIRNO SPOROČILO: Barby.

bo treba pa malo prej od doma it :P .. jaz sploh ne razumem tega ko so nam v materinski šoli rekli da naj pridemo v porodnišnico ko mamo popadke najprej eno uro na 5min, 20min toplega tuša, spet ena ura na 5min te pa naj pridemo :o .. še dobro da zdaj vem, kr pomoje bi letela takoj ko bi mela redne popadke user posted image



no jaz sem jih imela, nič prej lažnih popadkov... kr direkt na 5 min pa potem na 3 min in sem komaj prišla do porodnišnice, ker so nas v materinski opozarjali da naj ne hodimo dokler niso redni na 5 min. Rodila v uri in pol od sprejema.

_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu Barby.)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Štajerske nosečke
30.10.2013 13:36:41   
Barby.
kolko pa maš do porodnišnice elevitka ? bom jaz vrjetno kr prej šla, razn če se res ne začnejo kr takoj na 5 min. user posted image te pa je pri tebi kr hitro šlo vse skupaj :o hvala bogu, upam da pridem jaz tud tak lepo skozi user posted image .. tiste ki ste že mamice, kakšne izkušnje pa imate z MB porodnišnico ? mene je najbol strah da bi na kako zafurstrirano osebje naletela user posted image čeprau vem, da se pousod najdejo tudi taki, žau ..

(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Štajerske nosečke
30.10.2013 14:11:45   
alin10
Kar se tekočine tiče, smo mi pili čaj po žličkah, zraven polnega dojenja - par žličk na dan, ker itak ni hotela. Od flaške smo imeli pa aventovo, pa tudi zdaj imam avent. Pa verjetno itak nobena ni slaba.
Glede Mb porodnišnice: ležala sem 4 in pol mesecev tam - takrat je bilo grozno - vendar ko danes pogledam nazaj, ne morem rečt. da so bili "tečni" in neprijazni....Imajo pa tudi oni kdaj slab dan, tako kot me. V porodni pa sem dobila občutek, da bolj kot si ti neprijazen, manj te sploh pogledajo. Sicer pa je večina partnerjev zraven in če ti kaj ni ok se jo vpraša in ti pove. Jaz nisem imela nekih grozno slabih izkušenj.
Upam da tudi tokrat ne.

(odgovor članu Barby.)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Štajerske nosečke
30.10.2013 14:17:57   
Barby.
ja sej .. usak ma kdaj slab dan. user posted image upam da bo osebje res ok, drugače pa bomo že potrpeli tistih par dni :D .

(odgovor članu alin10)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Štajerske nosečke
30.10.2013 14:44:05   
alin10
Morate se postavit za sebe in svojega malčka kljub vsemu. Jaz sem se že do zdaj tega naučila. Sicer so pa tam zato, da nam pomagajo in povedo, pa četudi 100x vprašaš. Ko prideš domov, si pa itak po svoje narediš in je vse super. Vsaj pri meni je bilo tako.

(odgovor članu Barby.)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Štajerske nosečke
30.10.2013 14:45:21   
Barby.
točno tak .. teorija je eno praksa pa čist nekaj drugega :D upajmo na najbolše :P

(odgovor članu alin10)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Štajerske nosečke
30.10.2013 16:10:53   
elevitka

IZVIRNO SPOROČILO: Barby.

kolko pa maš do porodnišnice elevitka ? bom jaz vrjetno kr prej šla, razn če se res ne začnejo kr takoj na 5 min. user posted image te pa je pri tebi kr hitro šlo vse skupaj :o hvala bogu, upam da pridem jaz tud tak lepo skozi user posted image .. tiste ki ste že mamice, kakšne izkušnje pa imate z MB porodnišnico ? mene je najbol strah da bi na kako zafurstrirano osebje naletela user posted image čeprau vem, da se pousod najdejo tudi taki, žau ..



Sem iz MB in imam z avtom 5 min. Ok nikol ne več včasih je na rampi kolona, tokrat ni bila in me je kr moj do vrat porodnišnice dostavil ker če ne nevem če bi lahk kam dlje hodila :D
mi pa je babica rekla ne dihaj tak noro, kaj nisi v šolo za starše hodila???? jaz pa imela popadke v eno... sem rekla če bom tak dihala kot tam učite me bo kap, ker mi lufta zmanjkuje. Tak mi paše in potem je bila tiho.

_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu Barby.)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Štajerske nosečke
30.10.2013 18:06:17   
siskica
Najbolje da ze danes te startam proti mbju hihi, jaz imam 20 min samo do Hoc.

(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Štajerske nosečke
31.10.2013 10:34:44   
alin10
Potem pa smo približno na istem - tudi mi rabimo do Hoč 20 min - če slučajno ni snega še - haha

(odgovor članu siskica)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Štajerske nosečke
31.10.2013 16:46:45   
elia
Jaz sem v mb porodnišnici rodila pred slabimi 4 leti, pa nimam kaj slabega povedat. Sem bila super zadovoljna, z osebjem in vse. Mi je bilo kar hudo domov it, ko so me tam tak fajn pedenali user posted image  ampak vse gre po principu...lepa beseda, lepo mesto najde. Sem pa imela cr.

Me pa čaka aprila še enkrat mb porodnišnica user posted image

(odgovor članu alin10)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Štajerske nosečke
1.11.2013 11:47:59   
siskica
Ja upam da bodo letos vredu pluzi, no ampak kot zgleda nevem kak bo s tem, zjutraj sem imela lazne popadke...........

(odgovor članu elia)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Štajerske nosečke
4.11.2013 11:23:20   
Barby.
siskica kako je z tvojimi popadki ? a so minli ? tud mene če ceu dan nekaj špika nad sramno kostjo, upam da se ne pripraulja kaj. trebuh mi pa je začeu zadnje dni majn otrdevat kot par tednou nazaj, ko je res nenormalno otrdevau :/ .. drugač pa me če en tedn muči grozn prehlad, sinusi, glavobol, zamašen nos itd .. katasrofa, danes je sicer malo bolše upam da čimprej mine . :)

(odgovor članu siskica)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?