|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Štajerske nosečke
30.6.2013 15:22:44   
flora*
Ojla. :)
Je tukaj kakšna štajerska nosečka?user posted image
Sem nova na forumu, nosečka šele 9 tednov, ampak bi mi bilo v veselje poklepetat še z drugimi nosečkami, se dobit na kakšni kavici in kasneje vozičkanju.user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Štajerske nosečke
30.6.2013 15:26:10   
Zara_
Sama sem iz Maribora, noseča 17t4d :)

(odgovor članu flora*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Štajerske nosečke
1.7.2013 10:55:56   
flora*

IZVIRNO SPOROČILO: Zara_

Sama sem iz Maribora, noseča 17t4d :)



No vsaj ena se je javila. user posted image Uf, ti pa že greš proti poloviciuser posted image Jaz pa komaj čist na začetku.. Torej imaš decembra PDP, ali konec januarja?
Joj, komaj čakam,da bom jaz tak daleč,da se mi bo že bušček poznaluser posted image

_____________________________

1 + 1 = 3. :)))
Februarja dobiva najlepše darilo.

(odgovor članu Zara_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Štajerske nosečke
1.7.2013 16:53:41   
Barby.
hej punce. tudi jaz sem nosečka z Maribora in sicer glih danes v 16t user posted image

(odgovor članu flora*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Štajerske nosečke
1.7.2013 20:55:53   
minaembi
evo še ena štajerka user posted image user posted image

sem na začetku, moj prvi pregled je v petek, sem pa tam enih 6 tednov, upam samo da bo v petek srček že bil user posted image

(odgovor članu Barby.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Štajerske nosečke
2.7.2013 12:58:03   
flora*
barby. in minaembi dobrodošli! user posted image user posted image user posted image Upam,da se nas bo sčasoma malo več nabralouser posted image

_____________________________

1 + 1 = 3. :)))
Februarja dobiva najlepše darilo.

(odgovor članu minaembi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Štajerske nosečke
2.7.2013 15:41:15   
Barby.
samo da začne nekaj dogajat hehe user posted image in drugač punce, prvič noseče ? jaz pričakujem prvega & glede na to da je prvič, in niti pribliižno neveš skoraj nič o nosečnosti, mi tele klepeti res prau pridejo :))user posted image

(odgovor članu flora*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Štajerske nosečke
2.7.2013 15:56:01   
iris1978
Pozdravljene,

še ena štajerka - PDP 17.11.2013. Tak, da smo že prek polovice :-)

(odgovor članu Barby.)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Štajerske nosečke
2.7.2013 16:09:18   
Barby.
lep pozdrav iris1978 :))

(odgovor članu iris1978)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Štajerske nosečke
2.7.2013 20:07:09   
flora*
dobrodošla iris1987. user posted image

Tudi jaz sem prvič nosečka, uspelo v prvem poskusu in je zato sreča še toliko večja. user posted image Prebiram vse mogoče knjige in revije-že zdajuser posted image Ampak se mi zdi,da je nasvet iz prve roke še vseeno zlata vreden, zato sem ful hepi da sem odkrila ta forum. user posted image

_____________________________

1 + 1 = 3. :)))
Februarja dobiva najlepše darilo.

(odgovor članu Barby.)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Štajerske nosečke
2.7.2013 20:16:01   
Tejči
Še ena štajerska nosečka, a vas bom dokaj hitro zapustila, saj sem že v 30. tednuuser posted image Je pa to moja druga nosečnost, doma že imamo pupiko, ki bo letos stara 9 let, sedaj pa tudi pričakujemo pupiko.

Uživajte v nosečnosti, še prehitro mineuser posted image

(odgovor članu flora*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Štajerske nosečke
2.7.2013 21:35:16   
iris1978
Punce, hvala za dobrodošlico. Sem iz okolice Ptuja, prvič noseča. Glede spola pa še nismo sigurni, ker je enkrat punčka , drugič fantek :-). Upam, da se bo v četrtek videlo, kaj ima med nogicami :-).

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Štajerske nosečke
3.7.2013 21:26:20   
minaembi
ojla, se nas bo kar nabralo nelaj user posted image

Jaz sem pa že tretjič noseča. Punca bo počasi stara osem let, fant pa je dve leti in tri mesece, tak da ja, kar izkušena. obax sem rodila z CR, prvič zaradi preeklapsije, so mi sprožli porod v 36 4/7 nosečnosti in po 36 urah v porodni sobi so mi pol naredili CR, drugi pa je bil planiran zaradi stanja v prvi nosečnosti in zaradi prečne lege otroka. Evo, pa da vidimo kaj nas tokrat čaka, ampak baje kar CR.

kaj vse bote hotele vedet spol?, jaz prvič nisem želela, dugič sem vedela, zdaj pa se bolj nagibam spet k presenečenju, nevem še, morem se z možom zmenit.

Kam ste šele oz. grete na nuhalno? kaki predlogi dobrodošli user posted image

(odgovor članu iris1978)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Štajerske nosečke
4.7.2013 11:52:28   
LolaTin
Juhu, še ena Štajerska nosečka user posted image

Sem iz Celja, to je moja prva nosečnost in sem danes noseča polnih 19. tednov user posted image . Na začetku se mi je vleklo, zdej mi pa kr prehitro mineva. Trebuh se mi je začel poznati prejšnji teden in je zdej pa že kr pretirano vlek user posted image . Kr naenkrat sem eksplodirala, prej pa ne duha ne sluha. Mi je tašča rekla, da mam grozljivo velik trebuh user posted image . Zredila sem se pa 4 kg do zdej.

Uživate nosečnost? user posted image

(odgovor članu minaembi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Štajerske nosečke
4.7.2013 13:04:45   
Danijeladejan
Pozdravljene user posted image
Tudi jaz sem iz Maribora in to je moja prva nosečnost. Iris 1987 midve sva že pri Novemberkah 2013 ne?user posted image Sem v 23 tednu. Drugače poteka vse kar normalno, pričakujemo user posted image Edino kar je da sem rh negativna in dobim v 28 tednu injekcijo, pa na zadnjem pregledu so mi rekli da sem slabokrvna pa sem dobla tablete železa. Pred dvema dnevoma smo bili na 3d ultrazvoku in je blo res ful lepo za videt. V torek še k ginekologinji na pregled potem pa pobegnemo na morje za 14 dni.user posted image Ful rada prebiram vse te forume, tak da pišite user posted image user posted image

(odgovor članu LolaTin)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Štajerske nosečke
4.7.2013 13:10:13   
Barby.
meni je za spol ginegologinja povedala že kar na prvem pregledu, nekje v 11t :D .. bi naj baje biu fantek, tako so rekli tudi na nuhalni, mogoče se pa kaj spremeni hehe :D jaz sem šla na nuhalo v Ksenija-ogrizek-pelkic, gregrčičeva 19, maribor in sem bla ful zadovolja, gospa je res prijazna in ti vse razlži, pa tud rezultati so bli super tako da še dodatno veselje user posted image
tudi meni se trebušček že lepo pozna, sier sem v 16 tednu ampak prej ni blo še nič za videt, zadni tedn pa ( tisti ki še nis vedli za bebija ) nekaj ne štima d kot kr na 1x tak trebušček :D zredila pa se še trenutno nisem nič :)

želim pa vam lep in srečno user posted image

(odgovor članu LolaTin)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Štajerske nosečke
4.7.2013 13:12:55   
Barby.
se opravičujem za moje pisne napake, nekaj mam tipkavnico v okvari in včasih kaka črka ne prime user posted image
pozdrauljena tudi ti danijeladejan .

(odgovor članu Barby.)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Štajerske nosečke
4.7.2013 13:14:42   
Barby.
tudi meni se zelo fajn tile forumi, sem jih že kr nekaj časa prebirala, sedaj pa sem se vam tudi pridružla hehe :)) .. sem namreč (zelo) mlada in mi nasveti ter pogovri še posebej prau pridejo user posted image

(odgovor članu Barby.)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Štajerske nosečke
4.7.2013 14:54:42   
flora*
Ojla bejbe.
Kako smo? Jaz sem danes v službi mela fraj, tak da sem si rekla da bom malo dlje spala.. In to "malo dlje" se je zavleklo do 12ih.user posted image Sem takoj začela kosilo kuhat, ampak mi je ob vseh teh vonjavah postalo konkretno slabo in sem vse skupaj prekinla ter se raje spet malo vleglauser posted image Sem se imela v načrtu učit, me še izpiti čakajo, ampak ni volje.user posted image

barby. koliko pa si stara, če smem vprašat? Tut jaz sem med bolj mladimi, sem pred kratkim imela 21 rojstni dan.

tejči dobrodošla!user posted image wau, ti maš pa res še samo finiš.. Lucky youuser posted image Že vse pripravljeno za novega člana? Eh, tut ko boš rodila, nas sploh ne rabiš zapustit. :) Mislim,da bi te bilo prav zabavno brat, ko boš ponovno imela dojenčka. Nas bo to še vse čakalo..user posted image

Spol jaz želim vedet, ker sem preveč neučakana in firbčna,da bi se pustila presenetituser posted image Ne dvomim,da je super občutek in presenečenje, ko komaj v porodni sobi izveš spol, ampak to preprosto ni za mene.user posted image

Na nuhalno svetlino pa sem se tudi jaz naročila k Pelkičevi, je tudi moja mami vse preglede v nosečnosti opravljala pri njej in sem se tudi jaz tako odločila.

DanijelaDejan dobrodošla!user posted image Kje pa si bila na 3D? sem ful prebirala o tem, ampak je dokaj drago, ne?

lolatin dobrodošla tudi ti!user posted image Vedno več nas je.. :)

_____________________________

1 + 1 = 3. :)))
Februarja dobiva najlepše darilo.

(odgovor članu Barby.)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Štajerske nosečke
4.7.2013 17:24:40   
Danijeladejan
Tudi jaz sem bila pri dr.Pelkičevi na nuhalni pa sem bila zadovoljna.Na 3d pa sma bla na Ptuju pri dr. Lukmanu.Stane pa 70 eur.Vredno je tega.Dobis pa kup slik sprintanih in na cdju.Pa se enkrat ti premeri in izmeri dojenčka in potrdi če je vse ok.Meni je blo ful lepo.Uživajte

(odgovor članu flora*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Štajerske nosečke
4.7.2013 22:48:15   
metuljčica87
ojla nosečkeuser posted image

Tudi jaz sem iz MB in jutri stopam v 14. teden user posted image Imela sem NS par dni nazaj (pri dr. Pekličevi), rezultati odlični in naj bi bil še en fantek user posted image Imam pa že sinka, ki bo avgusta star 4 leta user posted image



_____________________________

Jure: 23. 8. 2009

Aljaž: 4. 1. 2014

(odgovor članu Danijeladejan)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Štajerske nosečke
5.7.2013 10:05:51   
Tejči
Hojla babike,

en lep pozdrav iz morja - midve z bebiko uživama v namakanju (plavanje mi ne paše) in dost lažje prenašam vročino kot doma.

Spol sem se želela vedet, ker ga pri prvi skoraj do konca nisem in sem morala vse kupovat nevtralno, sedaj sem si pa želela, da ne bi bila omejena s tem in se mi je uresničila želja.

Buši je že kr konkreten, ampak me nič ne moti, sem prav ponosna nanj. Le križ me jezi, a nič bolj kot pred nosečnostjo (hvala bogu) - imam hernijo in sem bila že tik pred operacijo, a sem jo zavrnila. Zato pač vsi opravki potekajo tako, da 5 minut hodim, 5 minut sedim itd. A vse se da, če se hočeuser posted image

Za bebiko še nimam vsega - cotke bomo rihtali zdaj med dopustoma, voziček me doma že čaka (smo a dobili sedaj, ko smo na morju in sem prav firbčna, če je tak kot na sliki - no, mama pravi da je fenomenalen in čudovit user posted image ), posteljico še mora ati polakirat, ostale drobnarije pa bomo tudi še porihtali - še je čaaasuser posted image

Tako, sedaj pa hitro v morjeuser posted image

Lep vikend vsemuser posted image

(odgovor članu metuljčica87)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Štajerske nosečke
6.7.2013 14:34:42   
Barby.
flora* te pa sma blizu :D jaz sem 20 stara oz bom čez par dni .,. siccer ni blo načrtovano ampak po eni strani sma pa si zelo želela, čeprau pri takih letih v takih časih načrtovat, ampa se je "hvala bogu" zgoilo & sma prauu happy user posted image

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Štajerske nosečke
12.7.2013 10:13:40   
Beat
Zdravo, punce, tudi jaz sem iz štajerskega konca :)

Včeraj dopolnila 10. teden user posted image

flora*, midve sva skupaj pri februarkah :)

(odgovor članu Barby.)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Štajerske nosečke
13.7.2013 12:23:05   
Barby.
obrodosla beat ! :) punce jaz imam eno vorasanje, mogoce bo zvenelo noro ampak vseeno ... ze kak teden najbol pa xadnj dva dni imam v trebuhu tak smesn obcutek, kot da bi me za stotinko zapeklo, nato pa me zacne buscek srbet oz tak res nek nov obcutek. zanima me ce bi bile lahko to prve brcike ? Obcutek sr namre premika, nasprej na desni strani spodaj pol pa pod rebri na levi. strani. ima katera podobne izkusnje ? Malo me skrbi :/

lp. barby. aja drugace pa sem v 17t. user posted image

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?