|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Štajerske nosečke
26.8.2013 12:56:35   
Kim80
Zdravo!

Vidim, da že lep čas niste aktivne, pa vseeno bom vprašala, mogoče se katera javi. Tudi sama sem iz MB in imam rok proti koncu septembra. Zanima me, kako je zadnje čase z možnostjo epiduralne v MB? Sem klicala v bolnišnico, pa so mi rekli, da naj bi se udeležila samo predavanja v okviru šole za starše in potem, ko pridem rodit, pač rečem, da bi rada epiduralno. Posebej se pri anesteziologu ni treba oglasit.
To, da epiduralna ni možna ves čas, že vem, me pa zanima, če se jo sploh da dobit ali so to samo govorice?

(odgovor članu Barby.)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Štajerske nosečke
26.8.2013 16:09:39   
Barby.
lep pozdrav. jaz sem čula samo da ni možna 24h na dan .. kaj več pa tud sama nevem, bi pa kakšna informacija prišla prav.

(odgovor članu Kim80)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Štajerske nosečke
27.8.2013 8:21:08   
talika81
pozdravljene,

še ena nosečka iz štajerske - okolica slovenske bistrice. stopam proti 18 t. sem drugič noseča in tudi torkat ne bomo vprašali, kaj bomo imeli.
na nuhalni sem tudi jaz bila pri dr. pelkičevi. zadovoljna. sedaj me čaka morfologija pri moji ginekologinji sredi septembra.

kim80 in barby, mogoče pišita na kak drug forum - tam, kjer je govora o porodnišnicah. mogoče bodo znale tam punce kaj več povedati.

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu Barby.)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Štajerske nosečke
27.8.2013 8:36:31   
BODOČA 77
Pozdravljene,...tudi jaz sem iz Mb, sem v 31. tednu nosečnosti :)))

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Štajerske nosečke
29.8.2013 12:10:05   
Noseckaa
Pozdrav vsem.
Tudi jaz sem iz štajerske :)
Prvič noseča in trenutno že v 31.tednu :)

(odgovor članu BODOČA 77)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Štajerske nosečke
31.8.2013 11:02:45   
ena_štajerka
Kim80, epiduralna in ultiva sta dosegljivi, če rojevaš od 8h do 16h, sicer pa ne. Pa še to, če je bolj proti 16h, je vprašljivo, ker bi morale pol ostajat, v bolnici so pa vodstva zdaj zaradi šparanja totalno alergična na kakršnekoli nadure... Če je slučajno katera od teh 3 anestezistk, ki jo dajejo, pol dežurna, se eventualno da zmenit, je pa odvisno od tega, koliko imajo dela na svojem oddelku oz. urgentnih popoldanskih operacij. Jih je pač odločno premalo, da bi pokrivale porodnega več kot teh 8 ur.

< Sporočilo je popravil ena_štajerka -- 31.8.2013 11:03:07 >

(odgovor članu Kim80)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Štajerske nosečke
1.9.2013 11:40:40   
mammy26
Oj, še ena. Sem iz Celja, to je moja 4. nosečnost, doma imamo 3 zaklade. Rok imam 18.3.

(odgovor članu ena_štajerka)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Štajerske nosečke
2.9.2013 9:54:39   
alin10
Pozdravljene!
Tudi jaz sem iz okolice Sl.Bistrice, stopam v 27 teden, doma pa imamo že eno šolarko.
Zanima me, kako je z materinsko šolo v mb, glede na to, da sem v bolniški.

lp

(odgovor članu mammy26)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Štajerske nosečke
3.9.2013 9:18:17   
Kim80
ena-štajerka - hvala za info. Zanima me samo, če rabim za epiduralno prej podpisat papir, ker se mi čudno zdi, da ne bi bilo nič treba. Sicer pa verjetno bolje, da sploh ne razmišljam o tem, ker moraš imeti res srečo, da jo dobiš.

alin10 - na spletni strani od UKC MB imaš podatke o šoli za starše. Piše pa tudi:
Prijavite se lahko v centru za naročanje v pritličju porodnišnice od ponedeljka do petka v dopoldanskem času  ali na telefonski številki 321 21 27 med 12.30 in 15.00 uro ter po e -mail naslovu  narocanje.kgp@ukc-mb.si . Pri prijavi prosim navedite ime, priimek, in telefonsko številko.
 
Lepo nosečnost vsem skupaj, meni teče zadnji mesec.
 
 

(odgovor članu alin10)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Štajerske nosečke
3.9.2013 12:44:51   
alin10
Hvala, bom poklicala, pa da vidim kako je.

Tudi tebi lep preostanek, mene pa še kar nekaj čaka.

lp

(odgovor članu Kim80)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Štajerske nosečke
4.9.2013 14:28:13   
Barby.
alin10 a boš šla v porodnišnico kr ko je materinska šola ? tud jaz bi se mogla počasi prijavit, se že ful veselim. sem pa v 25 tednu :))

(odgovor članu alin10)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Štajerske nosečke
4.9.2013 14:49:26   
Danijeladejan
Pozdravljene,

da se še vam jaz malo javim po dolgem časuuser posted image Midva greva ravno danes v šolo, v zdravstveni dom v Mariboru. Je že zadnji čas ker sem v 32. tednuuser posted image . Malo sem prebirala forume pa nekak bolj hvalijo zdravstveni dom kot ukc pa še naročit se ni potrebno.
Drugače pa nosečnost poteka normalno, edino gibalno sem postala malo omejena zaradi trebuha user posted image

Uživajte user posted image pa tipkajte kajuser posted image

(odgovor članu Barby.)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Štajerske nosečke
4.9.2013 14:51:40   
alin10
Sem že klicala, pa mi je rekla, naj se posvetujem z zdravnikom ali lahko hodim ali ne - imam predpisano mirovanje.
V prvi nosečnosti sem pa itak bila v bolnici, tak da tudi takrat nisem bila in nimam pojma kak poteka. Probaj poklicat.

(odgovor članu Barby.)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Štajerske nosečke
4.9.2013 14:53:04   
alin10
To je zd na vošnjakovi v Mb?

(odgovor članu alin10)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Štajerske nosečke
4.9.2013 19:13:08   
Danijeladejan
Na Vošnjakovi ja.

(odgovor članu alin10)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Štajerske nosečke
16.9.2013 9:23:07   
alin10
Tudi midva bova šla v zd in sicer 2.10. je prvi termin.
Kako ste kaj drugače?

(odgovor članu Danijeladejan)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Štajerske nosečke
16.9.2013 11:11:01   
sash_ka
Pozdravljene!
Tudi jaz sem iz Štajerske iz Celje :) sem 13t noseča,PDP je 26.3. (po nuhalni 20.3.), za spol ne vemo in tudi ne bomo vprašali-presenečenje. Imam pa že doma 20 mesečno punčko Neli.
Mammy26 vidim da si marčevka,če želiš se nam lahko pridružiš na facebooku v skupino MARČKI 2014 :) in seveda,če je še katera, ki ima rok marca :)

Pozdravčki

(odgovor članu mammy26)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Štajerske nosečke
19.9.2013 19:12:12   
flowergirl
Hej hej. Tudi jaz sem iz Celja :) noseča 14 tednov. Pdp 15.03.2013, pričakujem pa prvega otročka.

(odgovor članu sash_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Štajerske nosečke
19.9.2013 21:21:45   
azalea
jaz sem pa iz Mb. In dete pričakujemo 11.3. v kolikor se bo drzalo terminauser posted image

(odgovor članu flowergirl)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Štajerske nosečke
24.10.2013 16:55:15   
Barby.
pozdrauljene use user posted image :)) kako se kaj počutite ?

(odgovor članu azalea)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Štajerske nosečke
25.10.2013 8:03:31   
alin10
Pozdravljene!

Pri nas smo prišli do 34 tedna, tako da že kar pripravljamo vse potrebno in počasi začnemo odštevat dneve.
Kako pa kaj druge?

LP

(odgovor članu Barby.)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Štajerske nosečke
25.10.2013 9:15:31   
dspela
Pozdravljene.

Še ena "priseljena" štajerka. Sem iz okolice Šentjurja pri Celju. Sem v 28 tednu. To je moja 4 nosečnost, imava 3 user posted image , ki so naju zapustili prehitro....tokrat pa uspešno plujeva priti koncu. user posted image

(odgovor članu alin10)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Štajerske nosečke
25.10.2013 9:46:25   
Barby.
tudi mi počasi vstopamo v 33t & že veselo čakamo našo malo štručko user posted image počutimo se super - razen da se hitro utrudim in mi ful otrdeva trebuh, mi ne majnka nič drugega user posted image priprauljneo je že skoraj use, razen kakšne male malenkosti, ki bojo tudi konec počasi :D .
dspela --> lepo nosečnost & da bi bilo use vredu z vajinim user posted image !

(odgovor članu dspela)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Štajerske nosečke
25.10.2013 20:32:20   
mmajcika
pozdravljene. lepo da nas je več. sem iz mb in imamo rok 1.3.2014 ali 10.3.2014 pa bomo videli. sem pa drugič noseča. lp maja

(odgovor članu Barby.)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Štajerske nosečke
25.10.2013 20:59:12   
Noseckaa
Pozdravljene,

mi smo skoraj pred koncem.. :) upajmo,da bomo lahko že ta vikend cartali našega user posted image ,saj imam pdp 29.10.
Gin. je sicer ugotovil,da je posteljica že zrela in maternični vrat že mehek..ampak zaenkrat se še nič druga ne dogaja,razen občasnih bolečin v križu..


Lp,vsem user posted image in čim bolj uživajte s svojimi trebuščki. :))

(odgovor članu mmajcika)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?