|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  43 44 [45] 46 47   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo decembra 2011
20.12.2011 11:59:39   
oreh
NO, sem potolažena. itak smo pa take klepetulje, da mislim, da bi ble vse sposobne klepetat na FB in še tu.
Ja helenčica to pa poznam. Pri meni pa je bilo tako, da so itak vsi vedeli za SS, tudi v službi, saj se mi je mal že trebušček videl in pol je bilo to občutljiva tema, pa niso več nič spraševali. no par mesecev nazaj so začeli spet spraševat kako to, da tolk časa ne zanosim, pa sem pol kr oštro povedala, da ko se pozdravim bom in zdej me vsi tisti, ki ne želim, da me sprašujejo, pustijo pri miru.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1101
   RE: II pričakujemo decembra 2011
20.12.2011 13:20:03   
LittleSun
Jaz tudi nočem da ljudje vejo, da nam ne uspe zanosit. Tisti, ki so mi blizu in sem se pripravljena o tem z njimi pogovarjat vejo, druge pa čist nič ne briga. Ko me kdo vpraša kdaj bo pikec dobil bratca/sestrico se samo nasmehnem. 

(odgovor članu oreh)
Neposredna povezava do sporočila: 1102
   RE: II pričakujemo decembra 2011
20.12.2011 13:54:23   
HeLenčica
Tudi jaz se nasmehnem, ker me velikokrat kdo dregne na to temo. Sploh najini starši, ker sva pač že dolgo skupaj in sva tudi dosti stara...ampak kaj pri njih je šlo vse zlahka, pa saj bi morali vedeti, da se otroka ne da ravno naročit?! Eh, jaz sem itak v oni fazi ko mi grejo nosečke (tiste ki jih poznam ali vidim) malo na živce. Saj ne mislim nič slabega, ampak ko slišim kolegico ki mi razlaga kako je morala tabletko pojest (tisto po seksu), da ne bi zanosila, bi jo najraje zadavila!

_____________________________

Po dolgem čakanju sva dočakala dan, ko se nama je pridružil mali škrat.

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 1103
   RE: II pričakujemo decembra 2011
20.12.2011 18:59:12   
Anonimen
Zdravo!

Lahko me date na seznam, saj je ne pričakujem 28. 12. To pa je že najin 5. krog poskušanja v drugo. Doma že imam eno deklico, ki se je prijela v prvouser posted image  Zdaj pa nič od nič.
Ovulacija je mimo, lističi so jo zaznali, smo bili pridni takrat, vendar po pravici povedano se ne počutim user posted image . Je pa lepo videt, da nisi sam, da so še druge, ki želje po user posted image  ne morejo kar tako odmisliti.
Upam, da vse čimprej ugledamo user posted image .

(odgovor članu HeLenčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 1104
   RE: II pričakujemo decembra 2011
20.12.2011 19:57:36   
skrivnost
Moje sotrpinke !

Zal je tudi mene danes obiskala user posted image ! Gremo strumno in pogumno v nove boje!

Očitno nam tale statistika v decembru ni usojena user posted image ! Ampak decemberke, ni še vse izgubljeno, navijam za vas!

Grem se crklat k mojmu,
nočko

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1105
   RE: II pričakujemo decembra 2011
20.12.2011 20:24:50   
Sa.je
skrivnost user posted image upam, da ti novo leto prinese user posted image

Moje user posted image   pa še vedno ni na spregled in tudi čutiti je ni user posted image ponavadi me že par dni prej prsi bolijo ali pa rahlo bolijo jajčniki, zdaj pa nič user posted image sploh ne vem kaj bi to bilo. Pa tudi ponavadi jo vedno dobim v dop. času in redno na 28 dni, danes pa je že skoraj konec 29 dne pa je še ni. Mogoče pride jutri, ker nekako mislim, da je test vseeno kar prav pokazal, ko je pokazal -
če pa je še vedno ne bo, ponovim test v čet. zjutraj.



(odgovor članu skrivnost)
Neposredna povezava do sporočila: 1106
   RE: II pričakujemo decembra 2011
20.12.2011 20:33:24   
Kliki
čer!

Sem se popoldne malo potepala pauser posted image me je na kosilo peljal. Danes naj  bi se začela moja O tko da bo treba user posted image in upam da bom 31 lahko sporočila veselo novico.

Upam da je Božiček prebral moje pismo v katrem sem si zaželela da mi prinese user posted image .

Upam punce da ste dobro polile roza barvo in bomo vse zagledaleuser posted image .

(odgovor članu Sa.je)
Neposredna povezava do sporočila: 1107
   RE: II pričakujemo decembra 2011
21.12.2011 7:47:38   
bejbibu
Jutroooo!
Kaj pa je to danes...popolno zatišjeuser posted image Kje ste vse?
Predvsem pa me zanima kje je kakšen user posted image !

Katera je na vrsti za user posted image ?? Gremooooo...user posted image


_____________________________

11. 12. 2009 smo postali družina ...
12. 9. 2012 se je naša družina povečala ...
?. ?. 2018 ...

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 1108
   RE: II pričakujemo decembra 2011
21.12.2011 8:25:46   
HeLenčica
Skrivnost user posted image user posted image user posted image

Sa.je...sumljiva si mi ti! Ne vem če ne boš ravno ti naslednja user posted image . Držim pesti!

Bejbibu, jaz sem tu, ampak pluska več v december ne morem prinesti user posted image user posted image

_____________________________

Po dolgem čakanju sva dočakala dan, ko se nama je pridružil mali škrat.

(odgovor članu bejbibu)
Neposredna povezava do sporočila: 1109
   RE: II pričakujemo decembra 2011
21.12.2011 8:35:56   
LittleSun
Dobro jutro babike

Kakšno jutro je za mano...uf sem se nadirkala user posted image user posted image upam, da bo dan bolj na izi, čeprav nič ne kaže na touser posted image
lubi ima danes rojsni dan, sva mu zjutraj s pikecom pripravila presenečenjeuser posted image
Zvečer sem se spravila zavijati darila, ampak nisem še niti na pol, sploh ne vem kdaj jih bom uspela zaviti.

user posted image še ne moremo, ker moje vnetje še ni dobro, če jutri nebo dobro, bom šla do G. Tako da smo ta mesec zagotovo izpustili. Bo pa oktoberček user posted image tudi jaz imam oktobra rojstni dan in lepšega darila si nebi mogla želetiuser posted image

Lep dan pupe

(odgovor članu HeLenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 1110
   RE: II pričakujemo decembra 2011
21.12.2011 9:07:57   
Katte
user posted image

user posted image


user posted image ALI user posted image   PRIČAKUJEMO:

user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image

1.12.
user posted image  coris (1. krog)  user posted image
 
2.12.
Anonimna user posted image (5. krog) user posted image
 
4.12.
Kliki (x. krog)user posted image
 
5.12.
Anonimna user posted image (x. krog)user posted image
Rose Bay (x. krog)user posted image
Žabica86 (1. krog)user posted image
mmojka (2. krog)user posted image
HeLenčica (14. krog)user posted image
 
6.12.
dr. Knowitall (5. krog/1. krog po SS)user posted image
 
7.12.
zvezdica5 (4. krog)user posted image
 
8.12.
user posted image   romare (x. krog) user posted image
 
10.12.
srce77 (3.krog
)user posted image
user posted image  crtek (3. krog/test 12.12.) user posted image
 
12.12.
GregUr (1.krog)user posted image
 
14.12.
user posted image  Kratka (3.krog) user posted image
 
15.12.
Mamabear (x.krog)user posted image
tammyv (3. krog)user posted image
 
16.12.
Katte (19. krog)user posted image
mladika (x. krog)user posted image
mažiga (x. krog)user posted image

 
17.12.
dspela (1.krog)user posted image
Zewa (2. krog)user posted image
skrivnost (3. krog)user posted image
user posted image  medenjak (4. krog) user posted image
turquoise (8. krog)
 
19.12.
coco22 (8.krog)
 
20.12.
SILVA (x.krog)user posted image
Sa.je (7. krog/3. krog po SS)
 
21.12.
štručka2503 (x.krog)
Maisha (x. krog)
 
22.12.
Mojarožica (x.krog)
PinaColada (1. krog)

24.12.
tarinca (4.krog)

 
25.12.
Anonimna user posted image  (x.krog)user posted image

30.12.
chungalunga (24.krog)

31.12.
rozi55 (x.krog)
bejbibu (x. krog)
mismoon (x. krog)
 LittleSun (12. krog)
klopek (x. krog)
oreh (21. krog)
Kliki (x. krog)

x.12.
lunica85user posted image (x.krog)user posted image
curly (16. krog)user posted image



user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image        

                 
SKUPAJ NAS JE: 43


user posted image

NOSEČK: 4


user posted image user posted image user posted image  

NAVIJAČICE:
LittleSun, srce77, S*,
SILVA, iwa, Monstera,
srečki, Katte, *bobika*,
HeLenčica, urshak, SamoTi,
rozi55, Lunica 85, chungalunga,
mojamura, Kratka, alysa,
bejbibu, *viva*, Niri


user posted image


< Sporočilo je popravil Katte -- 21.12.2011 9:08:20 >


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 1111
   RE: II pričakujemo decembra 2011
21.12.2011 9:08:51   
Katte
skrivnost - user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 1112
   RE: II pričakujemo decembra 2011
21.12.2011 9:42:04   
*bobika*
IZVIRNO SPOROČILO: LittleSun

Jaz tudi nočem da ljudje vejo, da nam ne uspe zanosit. Tisti, ki so mi blizu in sem se pripravljena o tem z njimi pogovarjat vejo, druge pa čist nič ne briga. Ko me kdo vpraša kdaj bo pikec dobil bratca/sestrico se samo nasmehnem. 

Pri meni pa ni šlo toliko za neuspeh, ampak ta moreča vprašanja kdaj bo pa vaš dobil sestrico/bratca...a nič ne delate na tem ? Pa kaj vas briga !!! mislim naj zase skrbijo  ane?

IZVIRNO SPOROČILO: HeLenčica

Eh, jaz sem itak v oni fazi ko mi grejo nosečke (tiste ki jih poznam ali vidim) malo na živce. Saj ne mislim nič slabega, ampak ko slišim kolegico ki mi razlaga kako je morala tabletko pojest (tisto po seksu), da ne bi zanosila, bi jo najraje zadavila!


ne no... upam da ti jaz ne grem..
Take kot omenjaš, bi pa tudi jaz najraje zadavila!user posted image

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 1113
   RE: II pričakujemo decembra 2011
21.12.2011 9:42:10   
*bobika*
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

anonimna user posted image ... a še vedno vidiš skupino?

Samo kako nej pa zdej tiste ki bi se pridružle pridejo notr, če je skupina čisto skrita?
Jst sm mislna najprej samo zaklenit tok da bi se zbrale tiste ki hočmo, pol bi pa skupino še skrila.

Lp
Anonimnauser posted image



če je skrita, bo zdej šlo samo tako, da jih ti najprej dodaš kot prijateljico in jih potem dodajaš TI v skupino..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1114
   RE: II pričakujemo decembra 2011
21.12.2011 9:59:02   
oreh
OJLA, helenčica jaz imam tudi taka obdobja glede nosečnic, čeprav sem trenutno kar navdušena nad njimi, upam da je že to prvi znakuser posted image

kje so pluski sprašujete? preostale na seznamu smo že v nizkem štartu, da kaj nalulamo, sam kaj ko smo karakterji in so testki še lepo v lekarnahuser posted image .
Hvala bogu bom imela vsaj fajn razlog zakaj prej kupit test, saj bodo lekarne imele mogoče skrajšan delavni čas. Pa ne no, zdej že neki dni ful mal razmišlam o vsem tem, zdej pa se že začenjajo fantazije o testih, pa kje je še ta dan. nič, se bom kar odjavla, ker nimam časa, samo pozdravit sem vas hotla.

(odgovor članu oreh)
Neposredna povezava do sporočila: 1115
   RE: II pričakujemo decembra 2011
21.12.2011 10:28:44   
HeLenčica

IZVIRNO SPOROČILO: *bobika*

IZVIRNO SPOROČILO: HeLenčica

Eh, jaz sem itak v oni fazi ko mi grejo nosečke (tiste ki jih poznam ali vidim) malo na živce. Saj ne mislim nič slabega, ampak ko slišim kolegico ki mi razlaga kako je morala tabletko pojest (tisto po seksu), da ne bi zanosila, bi jo najraje zadavila!


ne no... upam da ti jaz ne grem..
Take kot omenjaš, bi pa tudi jaz najraje zadavila!user posted image


Neeee, Bobika moja! Zate sem dobila solzne oči, ko si poročala user posted image ! Na živce mi gre, ko vsi okoli mene zanosijo (tudi taki, ki se jim "ponesreči" - grrr, mrzim to besedo), jaz pa ne... Ve tukaj, ko skupaj navijamo da bo plusek, ne spadate sem, vem, da si enako želite in ste moje sotrpinke user posted image user posted image


_____________________________

Po dolgem čakanju sva dočakala dan, ko se nama je pridružil mali škrat.

(odgovor članu *bobika*)
Neposredna povezava do sporočila: 1116
   RE: II pričakujemo decembra 2011
21.12.2011 10:34:33   
LittleSun
IZVIRNO SPOROČILO: oreh

OJLA, helenčica jaz imam tudi taka obdobja glede nosečnic, čeprav sem trenutno kar navdušena nad njimi, upam da je že to prvi znakuser posted image

kje so pluski sprašujete? preostale na seznamu smo že v nizkem štartu, da kaj nalulamo, sam kaj ko smo karakterji in so testki še lepo v lekarnahuser posted image .
Hvala bogu bom imela vsaj fajn razlog zakaj prej kupit test, saj bodo lekarne imele mogoče skrajšan delavni čas. Pa ne no, zdej že neki dni ful mal razmišlam o vsem tem, zdej pa se že začenjajo fantazije o testih, pa kje je še ta dan. nič, se bom kar odjavla, ker nimam časa, samo pozdravit sem vas hotla.



Jaz sem pa ta mesec prav srečna, da nisem s tem obremenjena, ker tako pričakujem user posted image in mi zelo paše!! Prav čudna sem zadnje dni pred testom, tako da je to res balazm za mojo dušo. Morda bi vsaka morala imeti kak tak mesec, bolj na izi, da se malo odklopi. Bo pa zame januar bolj pester, ker si takrat res želim plusek. Po približnih izračunih bi imela rok okoli mojga rojstnega dneuser posted image user posted image +-1 dan...čeprav me zna M presenetit in prit tudi prej.

Katera je res naslednja na vrtsi za +?? Sipam rozo, modre je zmanjkalouser posted image user posted image

(odgovor članu oreh)
Neposredna povezava do sporočila: 1117
   RE: II pričakujemo decembra 2011
21.12.2011 10:46:50   
HeLenčica
Ja LittleSun, potem pa polagamo vse upe na januar, čeprav, če ste vsaj 1x user posted image je še vedno upanje...moja prijateljica je zanosila, ko sta samo 1x v mesecu, prej pa 9 mesecev nič.... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Po dolgem čakanju sva dočakala dan, ko se nama je pridružil mali škrat.

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 1118
   RE: II pričakujemo decembra 2011
21.12.2011 11:12:18   
curly
Pozdravljene, punce.
I`m back. :)
Evo, preverili so mi samo prehodnost jajcevodov in ugotovili, da vse štima. ;) Niti pregrade ni bilo.
Zdaj sem že doma (danes sem prišla). Povedali so mi, naj počivam, ko pa dobim prvo M pa me čaka inseminacija. Ima katera kakšne izkušnje s tem?
To bi bilo moje hitro javljanje. ;)
Držim pesti za pluske in pošiljam objemčke vsem, ki ste dobile M. Gremo skupaj v nove borbe!
Držite se, čaoooo

(odgovor članu HeLenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 1119
   RE: II pričakujemo decembra 2011
21.12.2011 11:17:22   
Katte
curly, dobrodošla nazaj. Lepe novice. Pa hitro gre naprej. Čedalje bližje si user posted image .

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu curly)
Neposredna povezava do sporočila: 1120
   RE: II pričakujemo decembra 2011
21.12.2011 11:40:27   
Maisha
Evo punce danes je moj dan D.. Berem vas vsak dan, samo za pisanje potem nekako zmanjka časa user posted image
Znakov nič (razen to da se pripravlja, da bo pritekla) in tudi v prvi nosečnosti je bilo tako, tako da nič ne morem rečt. Torej, če je jutri ne bo (en dan dopuščam možnost zamudeuser posted image ) delam test v petek.

Držim pesti tudi za ostaleuser posted image

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 1121
   RE: II pričakujemo decembra 2011
21.12.2011 11:56:34   
Sa.je
Dober dan čvekice user posted image

Kako lep sonček se je naredu danes, sem prov dobre volje in tako fajno energijo imam.

Curly - upam, da sedaj kmalu zagledaš user posted image
Maisha - držim pesti, da je ne bo user posted image

Drugače pa, ko ste se pogovarjale o nosečkah - meni je takoo hudo, vsakič ko izvem za novo user posted image , si mislim zakaj pa ona lahko, jaz pa ne user posted image sicer jim privoščim, ampak tudi jaz si tako zelo želim in zakaj mora toliko trajati user posted image

Pri meni sicer nič novega. user posted image še ni.

Zdaj pa šibam delat nazaj, imam kar pestro danes.
Uživajte v sončku user posted image

(odgovor članu Maisha)
Neposredna povezava do sporočila: 1122
   RE: II pričakujemo decembra 2011
21.12.2011 12:15:50   
LittleSun
Mene tudi tako prime, ko zvem za kakšno nosečko, čeprav jih privoščim, sem žalostna zakaj še nam ni uspelo. 

(odgovor članu Sa.je)
Neposredna povezava do sporočila: 1123
   RE: II pričakujemo decembra 2011
21.12.2011 13:12:20   
Kliki
Hoj punce!


Ko glih v nosečkah govorite jest bi jim kar vrat zavila ko zvem po drugi strani jim pa seveda priviščim. Se pa tudi jast sprašujem zakaj njej rata meni pa ne.

Kje pa mate sonček? Mi imamo same oblake.user posted image

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 1124
   RE: II pričakujemo decembra 2011
21.12.2011 13:16:00   
Zewa
Ojla, kako ste?

Ajde dejmo zdej mal user posted image !! Držim pesti, da bo kaj.. Da popravte mal seznam, ker ta modra prav grdo seka venuser posted image

Danes sem popoldan v službi, moram naštudirat, kaj bom še kupila za darila. Men je to res muka.. Prosim z idejami na plano-kaj ve kupujete domačim? Mamam, očetom, sestram, bratom...

No, vas bom potem še kaj prebrala.. Lepo se imejte!

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 1125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  43 44 [45] 46 47   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  43 44 [45] 46 47   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?