|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  42 43 [44] 45 46   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo decembra 2011
19.12.2011 21:16:03   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

hej hej
Spadam k januarkam, na novo user posted image
Ampak limam še tuki moj post user posted image

joj punce, vas mi je tako fajn brat, ker preživljate vsak mesec isto k jst, kolegice pač ne razumejo, ker se nobena ni tok matrala.
Me pa zanima če mate fb, pa če ste za, da nardimo zaprto in skrito skupino na fb?
Nč, tko bom rekla, jst bom nardila skupino, zaenkrat bo zaprta, skrile jo bomo pa pol, k se vse najdemo!
Uglavnem, za vse k ste za, skupino bom poimenovala v pričakovanju II tuki pa še LINK
Pa še to, ko boste dale prošnjo, prosim če napišete nick od rr, da ne bo kera druga se hotla prjavit.
Pa navijačice tut lahko pridete [img]smileys/smiley1.gif[/img]
Pa pa
[img]smileys/metulj.gif[/img]



Samo v opozorilo: dokler je skupina zaprta, se vidi kdo je v njo včlanjen, pa tudi aktivnost včlanitev v skupino se vidi na FB profilu. Jaz iz te povezave vidim 2 članici in administratorko.

lp, anonimna user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1076
   RE: II pričakujemo decembra 2011
19.12.2011 21:19:17   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: SILVA

Moja user posted image je pritekla spet, itakuser posted image

user posted image
Ojej, držim pesti, da je januarja ne bo več na spregled.


anonimna user posted image

(odgovor članu SILVA)
  Neposredna povezava do sporočila: 1077
   RE: II pričakujemo decembra 2011
19.12.2011 21:57:15   
chungalunga
SILVA, nič obupat. Kmalu greš v čisto nove boje!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1078
   RE: II pričakujemo decembra 2011
19.12.2011 22:33:30   
tarinca
Tammyv, anonimna in SILVA pošiljam vam user posted image user posted image user posted image in user posted image .


Jaz pa moram še par dni počakat ... danes me že cel dan joške bolijo.
Upam, da je to znak za user posted image . Držite pesti!!!

(odgovor članu chungalunga)
Neposredna povezava do sporočila: 1079
   RE: II pričakujemo decembra 2011
19.12.2011 22:51:42   
GregUr
se opravičujem, ampak resnično sem bla s časom na tesnem, da se nisem nič javla.

najprej vsem pluskom čestiiitke user posted image user posted image user posted image user posted image , vsem user posted image pa objemčke user posted image . tut jst sem med tistimi, se je prikazala točno kot urca. pa dobro. ovulacija je spet skor tukaj, ampak ravn tist dan moj cel dan dela. upam da bojo tamali počakal na moj jajčk user posted image
čeprav - kakorkol se sliši... se mi zdi to hecno user posted image mam občutek da vse ven steče user posted image user posted image
no upam da bo user posted image user posted image januarja user posted image

(odgovor članu tarinca)
Neposredna povezava do sporočila: 1080
   RE: II pričakujemo decembra 2011
20.12.2011 7:12:10   
Katte
Oh, punce. Na začetku je pa tako dobro kazalo decembru user posted image .
Na žalost objemčke namenjam tudi Anonimni user posted image , Tammyv, SILVI in GregUr.

< Sporočilo je popravil Katte -- 20.12.2011 7:17:40 >


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu GregUr)
Neposredna povezava do sporočila: 1081
   RE: II pričakujemo decembra 2011
20.12.2011 7:14:09   
bejbibu
Dobro jutro babuške!

Tammyv, anonumna in SILVA user posted image user posted image user posted image ! Navijam za vas, da bo naslednjič user posted image ! Pošiljam vam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za srečo!
GregUr držim pesti, da bo user posted image ...zdaj pa veselo na delo user posted image ...user posted image user posted image user posted image
skrivnost tudi jaz upamuser posted image user posted image

Punce zdaj je pa dovolj, spet neko zatišje s user posted image ....no, naj nas katera razveseli!!! ŠE DANESuser posted image


_____________________________

11. 12. 2009 smo postali družina ...
12. 9. 2012 se je naša družina povečala ...
?. ?. 2018 ...

(odgovor članu GregUr)
Neposredna povezava do sporočila: 1082
   RE: II pričakujemo decembra 2011
20.12.2011 7:15:46   
Katte
user posted image

user posted image


user posted image ALI user posted image   PRIČAKUJEMO:

user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image

1.12.
user posted image  coris (1. krog)  user posted image
 
2.12.
Anonimna user posted image (5. krog) user posted image
 
4.12.
Kliki (x. krog)user posted image
 
5.12.
Anonimna user posted image (x. krog)user posted image
Rose Bay (x. krog)user posted image
Žabica86 (1. krog)user posted image
mmojka (2. krog)user posted image
HeLenčica (14. krog)user posted image
 
6.12.
dr. Knowitall (5. krog/1. krog po SS)user posted image
 
7.12.
zvezdica5 (4. krog)user posted image
 
8.12.
user posted image   romare (x. krog) user posted image
 
10.12.
srce77 (3.krog
)user posted image
user posted image  crtek (3. krog/test 12.12.) user posted image
 
12.12.
GregUr (1.krog)user posted image
 
14.12.
user posted image  Kratka (3.krog) user posted image
 
15.12.
Mamabear (x.krog)user posted image
tammyv (3. krog)user posted image
 
16.12.
Katte (19. krog)user posted image
mladika (x. krog)user posted image
mažiga (x. krog)user posted image

 
17.12.
dspela (1.krog)user posted image
Zewa (2. krog)user posted image
skrivnost (3. krog)
user posted image  medenjak (4. krog) user posted image
turquoise (8. krog)
 
19.12.
coco22 (8.krog)
 
20.12.
SILVA (x.krog)user posted image
Sa.je (7. krog/3. krog po SS)
 
21.12.
štručka2503 (x.krog)
Maisha (x. krog)
 
22.12.
Mojarožica (x.krog)
PinaColada (1. krog)

24.12.
tarinca (4.krog)

 
25.12.
Anonimna user posted image  (x.krog)user posted image

30.12.
chungalunga (24.krog)

31.12.
rozi55 (x.krog)
bejbibu (x. krog)
mismoon (x. krog)
 LittleSun (12. krog)
klopek (x. krog)
oreh (21. krog)
Kliki (x. krog)

x.12.
lunica85user posted image (x.krog)user posted image
curly (16. krog)user posted image



user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image        

                 
SKUPAJ NAS JE: 43


user posted image

NOSEČK: 4


user posted image user posted image user posted image  

NAVIJAČICE:
LittleSun, srce77, S*,
SILVA, iwa, Monstera,
srečki, Katte, *bobika*,
HeLenčica, urshak, SamoTi,
rozi55, Lunica 85, chungalunga,
mojamura, Kratka, alysa,
bejbibu, *viva*, Niri


user posted image


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 1083
   RE: II pričakujemo decembra 2011
20.12.2011 8:18:32   
Sa.je
Jutro! user posted image

Jaz sem pa danes zjutraj naredila testek in je bil - user posted image user posted image
kar pa je še bolj čudno je to, da imam M točno na 28 dni, danes pa je že 29 dan pa ne duha ne sluha o user posted image , če že misli naj hitro priteče, da lahko gremo v nove boje.
Po M bom začela piti Krvomočnico in pa Maco - upam, da nam kaj pripomoreta k user posted image

Vsem, ki še čakate želim veliko user posted image user posted image


(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 1084
   RE: II pričakujemo decembra 2011
20.12.2011 8:21:04   
LittleSun
Dobro jutro pupe.

Kje so user posted image ??
Sem pozabila polit rozo, tako da jo sedaj POLIVAAAM na veliko....za vse je dovoljuser posted image user posted image

Vsem ki je pritekla user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ne obupajte, naslednji mesec je že lahko vaš mesec.

Moje stanje tam spodaj ni kljub svečki in mazanju nič boljšeuser posted image bo zgleda treba do G. Pa kar se nam ne umirijo stvari. O testov nisem niti delala več, ker tako ne moreva user posted image dokler se moje stanje spodaj ne izboljša. Trenutno me tako boli in srbi, da komaj sedimuser posted image
Bula gre na bolje, je vsak dan manjša zatrdila, imam še antibiotik za danes in jutri zjutraj, potem grem pa na kuhančka ali dvauser posted image user posted image lubi ima jutri rojstni dan, sem mu naročila bananino torto,ki jo ima najraje in telefon smo mu kupili, skupaj družinsko. Za božič pa dobi ene čevlje, ki si jih ful želiuser posted image user posted image meni sicer niso všeč in si jih zato tudi ne kupi, ampak vedno ko jih kje vidi se mu zasvetijo očke, tako da bo ful presenečen in jaz srečna, da je vesel darilauser posted image
Včeraj sem brzinsko nakupila darilca in še druge stvari, ko sem že bila v trgovinah.
jaz imam cel kup dela, ampak nič delodiša
Lep dan punce, sporočite lepe novičkeuser posted image

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 1085
   RE: II pričakujemo decembra 2011
20.12.2011 8:27:25   
crtek
jutro punce!

eko, da se vam pridem malo oglasit po skoraj enem tednu. Berem vas redno, potem mi pa nekako zmanjka časa za pisanje user posted image

kaj je zdej to?!? tko malo in +? js sm pa upala, da vas bom lahko vse dodala na avgustovski seznamček ampak zdej je pa dovolj! modre je zmanjkalo, roza pa čaka na lepe novičke.
Najprej en velik user posted image vsem, ki vas je tudi ta mesec obiskala user posted image in močno navijam za vse, ki še čakate na rezultete truda user posted image   Dajmo punce, user posted image da bodo letošnji prazniki pri vseh tako veseli, kot pri nas!! user posted image

Punce, ki že več časa čakate na user posted image , pa tudi vse ostale, vas čisto popolnoma razumem in vem, da se vam zdi vsakič, ko priteče user posted image ogromen poraz in, da imate dvome v to, da vama bo sploh kdaj ratalo in dvomite vase in se živcirate, če je kej narobe...ne bom rekla, da poskuste odmislit, ker se ne da, ampak poskuste same sebe "prevarat"...recimo, meni je blo dovolj, da sm spremenila štetje krogov (hvala iwa user posted image )...najdte "razlog" (pa čeprav je samo napol veljaven) zakaj do določenega kroga ni moglo ratat in štejte od takrat dalje (recimo, da zaradi kt odbijete 3kroge poskušanje, ali zaradi določenega razloga niste imele priložnosti za user posted image , se pravi odbijete tiste mesece, lahko je kej čisto tretjega, ni pomembno, važno, da je razlog). Ko bo manjša številka, se boste počutle bolj optimistične in lažje boste šle dalje. Tudi, če je težko, glejte na vsak krog, kot na novo priložnost in imejte v mislih, da tudi vas čaka user posted image .

Pri meni ni nič posebno novega, slabosti se pojavljajo in grejo, niso hude in niti pogoste in razn večjih in bolj občutljivih prsi ter neprestane utrujenosti sploh ne vem, da se v meni karkoli dogaja res upam, da tako tudi ostane od pregleda me ločijo še 3tedni, kar se mi itak zdi še cela večnost, ampak vem, da bojo prazniki še prehitro mimo za novo leto bova z povedala veselo novičko pri meni doma, za njegov rojstni dan (11.1., po pregledu) pa še pri njegovih. Js bi sklepetala že takoj vsem in se kr težko zadržujem, da sm tiho...nevem al se samo meni dozdeva, ker sm na to bolj pozorna, al je vedno blo tako, ampak zdi se mi, da me čisto vsak znanec, ki ga srečam, vpraša, če sm noseča, kdaj je rok, kdaj bomo pa pri nas pestvali, al če že rihtamo otroško sobico, ena soseda mi je celo ponudla svoj voziček, ki ga bojo lih v par mescih odrabli, ker njihova pupa že pridno sama hodi vgl potem se morem pošteno v jezik ugriznit, da se samo nasmehnem in spremenim temo pogovora Moj je čisto raznežen, tko vesel, kr nonstop se smeje in čisto preveč je pozoren. Ful me pazi in skrbi, da mi je vredu, da mi česa ne manjka, sprašuje kaj je dobro za nosečnice, ko mu rečem, da bi šla hodit se TAKOJ zrihta in pol vs čas sprašuje, če hodiva prehitro, če se vredu počutim, od zadnjič, ko mi je neka sladkarija obrnla želodec, me nonstop sprašuje kaj mi paše jest, pa če mi kej pripravi al iz trgovine prinese...vgl zlat je še bol, kot je bil prej, js pa v , kr že spet ugotavljam, da bolj zlatega fanta nebi mogla najt, pa če bi ga z lučjo podnevi iskala

user posted image  za vsako posebaj, da bi v novo leto vstopla 2 v 1 user posted image samo pogumno, pa boste vidle, da bo ratalo tudi vam user posted image


_____________________________

Love doesn't make the world go round, but it makes the ride worthwile.


(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 1086
   RE: II pričakujemo decembra 2011
20.12.2011 8:43:19   
LittleSun
oo crtek lepo da si nas prišla pokukat. user posted image user posted image user posted image user posted image za lubija, je pa res zlat!! 

(odgovor članu crtek)
Neposredna povezava do sporočila: 1087
   RE: II pričakujemo decembra 2011
20.12.2011 8:58:15   
*bobika*
IZVIRNO SPOROČILO: LittleSun


Moje stanje tam spodaj ni kljub svečki in mazanju nič boljšeuser posted image bo zgleda treba do G. Pa kar se nam ne umirijo stvari. O testov nisem niti delala več, ker tako ne moreva user posted image dokler se moje stanje spodaj ne izboljša. Trenutno me tako boli in srbi, da komaj sedimuser posted image


glede na to, da imaš antibiotik , se sploh ni treba čudit da stanje ne gre na boljše, ker antibiotik je hrana za glivice..ko boš prenehala, se bo stanje izboljšalo...lahko pa si pomagaš z oljem čajevca .zeeeeelo pomaga..
Hrano pa vem da paziš, edin če poizkušaš čist izločit sčladkor, belo moko in kvas.. to ubija Candido.

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 1088
   RE: II pričakujemo decembra 2011
20.12.2011 9:02:51   
LittleSun
IZVIRNO SPOROČILO: *bobika*

IZVIRNO SPOROČILO: LittleSun


Moje stanje tam spodaj ni kljub svečki in mazanju nič boljšeuser posted image bo zgleda treba do G. Pa kar se nam ne umirijo stvari. O testov nisem niti delala več, ker tako ne moreva user posted image dokler se moje stanje spodaj ne izboljša. Trenutno me tako boli in srbi, da komaj sedimuser posted image


glede na to, da imaš antibiotik , se sploh ni treba čudit da stanje ne gre na boljše, ker antibiotik je hrana za glivice..ko boš prenehala, se bo stanje izboljšalo...lahko pa si pomagaš z oljem čajevca .zeeeeelo pomaga..
Hrano pa vem da paziš, edin če poizkušaš čist izločit sčladkor, belo moko in kvas.. to ubija Candido.


Hvala bobika. Antibiotik imam k sreči še samo 2 tbl, tako da bo jutri konecuser posted image hrano pa sem včeraj se spomnila ja, da nebi bilo dobro tega jest in sem včeraj pazila, danes pa sem zjutraj pojedla banano (pozabilauser posted image ), ampak čez dan ne bom več nič takega...samo da se porihta.

(odgovor članu *bobika*)
Neposredna povezava do sporočila: 1089
   RE: II pričakujemo decembra 2011
20.12.2011 9:38:15   
skrivnost
Jutro punce, kako ste kaj? Eto jest danes odlično, res teli prazniki me tok napolnijo z energijo, da vam ne morem povedati. Danes pride pri nama na vrsti postavljanje smrekice in se že tok veselim, da vam ne znam povedat.. pa vse bo naravno tako da bo res pravo vzdušje..po službi skočim še bo bonbončke za na smrekico, da jih bo moj lahko glodal ;)  

LittleSun – ojej, a tok je hudo.. men se zdi ,da sem tudi jaz imela nekaj takega ampak se je zdj mal umirilo in upam, da to ni razlog da zamuja :)  
Kliki – eto držim pestke, da bo slončkanje uspešno! Zdj pa brž v akcijo ;)  
Anonimna, Tammyv, SILVA – objemčke tudi za vaju, zelo močno držim pestke za januar!  
Tarinca – držim pestke da boš decemberčica :)  
GregUr – objemček in držim pestke, da bodo jajčki počakali tvojega dragega ;)  
Bejbibu – ja tale statistika nas malo heca. Jest upam, da nalulamo kakšen plusek še letos  
Sa.je – mislim, da bi ti plusek še lahko prikazalo. A ni še mal prezgodaj za testek ? sploh če te ponavadi obišče točno kot urca ;)  
Crtek – iskrene čestitke za tebe in tvojega dragega tudi od mene! Jupi!!!!  

Vidim, da nam tale statistika, ki je držala v novembru nič v prid ne kaže ;( Sicer pri meni nič novega, še vedno čakamo in upamo. Držte pestke za mene!  

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 1090
   RE: II pričakujemo decembra 2011
20.12.2011 9:47:46   
oreh
Pozdravljene punce!

zgleda, da nas je kar nekaj s kroničnim pomanjkanjem časa v tem prazničnem decembru.
Vsem, ki vas je obiskala pošiljam objemčke, tistim pa, ki čakate, tako kot je črtek napisala, želim, da bi lahko vsaj malo preusmerile misli do prihoda user posted image .

Pri nas nekih velikih daril ne bo, bolj kake male pozornosti.
Joj, je pa tako lepo, sploh lučke zvečer in prav fajn izkoriščam tale december, vse mi je tko na izi. Lani sem se zabarikadirala v depresijo v tem času, ke sem še prebolevala SS, letos je pa prav pozitiva in druženje na vidiku.
Za novo leto pa pičiva v tople kraje na razvajanje. Pa ve?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1091
   RE: II pričakujemo decembra 2011
20.12.2011 10:04:42   
skrivnost
Oreh-tudi pri nas so bila letos zelo skromna darilca, se mi zdi, da je pomembna pozornost in ne ne vem kaj.  Se mi zdi, da ni čar v darilih ampak v vzdušju in veselju, a ni tako? Sicer pa bo za naju letos najlepše, ko bova prvič kot mož in žena preživela skupaj božič. Nimava nekih posebnih planov, tako da bova verjetno v bližnji okolici ali pa mogoče malo v mesto na ognjemet, če ne bo preveč megleno. Želim, ti da tudi ti uživaš v teh dneh in držim pesti, da bomo mamice v 2012!!!

(odgovor članu oreh)
Neposredna povezava do sporočila: 1092
   RE: II pričakujemo decembra 2011
20.12.2011 10:34:31   
Anonimen
anonimna user posted image ... a še vedno vidiš skupino?

Samo kako nej pa zdej tiste ki bi se pridružle pridejo notr, če je skupina čisto skrita?
Jst sm mislna najprej samo zaklenit tok da bi se zbrale tiste ki hočmo, pol bi pa skupino še skrila.

Lp
Anonimnauser posted image

(odgovor članu skrivnost)
  Neposredna povezava do sporočila: 1093
   RE: II pričakujemo decembra 2011
20.12.2011 10:40:41   
oreh
ja skrivnost jaz tudi mislim, da ni vrednost darila v ceni. včasih sem darilo za vsakogar sama naredila, potem pa so se mi v življenje prikradli ljudje, ki tudi gledajo kaj kdo komu da (določeni sorodniki po fantovi strani), pa jih je seveda treba obdariti. no, za njih mi je prav smotano kupovat darila, itak kupim samo za RD, ker iti v trgovino po darilo, da bo zgledalo in imelo ceno, mi je čist mim. Tistim, ki jim pomeni, da naredim sama darilo, jim še vedno naredim. Midva pa imava tak običaj, da se med letom včasih presenetiva, če kdo kaj rabi, namesto daril za RD ali te praznike pa denar porabiva raje za kakšen majhen izlet, ker nama pohajanje veliko pomeni.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1094
   RE: II pričakujemo decembra 2011
20.12.2011 10:43:56   
oreh
čakte mal punce, a zdej res greste vse na FB, pa jaz nimam FB, pa mislim, da katte tudi ne, če se prav spomnim. ampak iz principa si ga ne bom nikoli naredila, brez vas pa bi tudi mi težko šlo. A boste še tukaj klepetale, a ne?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu oreh)
Neposredna povezava do sporočila: 1095
   RE: II pričakujemo decembra 2011
20.12.2011 10:55:46   
skrivnost
Oreh – jest zagotovo ostajam tukaj ;)

(odgovor članu oreh)
Neposredna povezava do sporočila: 1096
   RE: II pričakujemo decembra 2011
20.12.2011 11:04:53   
LittleSun
oreh tudi jaz ostajam tukajuser posted image

Joj a ima katera kaj delodiša za posodit? Imam take kupe, pa se kar ne morem spravit, sem z mislimi že čisto v naslednjem tednuuser posted image user posted image



(odgovor članu skrivnost)
Neposredna povezava do sporočila: 1097
   RE: II pričakujemo decembra 2011
20.12.2011 11:22:18   
skrivnost
LittleSun – joj tut jest bi tole rabla. Me doma čaka ena veliika gora cunj, pa še delavci doma. Pol pa veš kako je to. Dela se ne zmanjka, volje pa kar hitro ni za take stvari,ane? No kljub temu upam, da zbereš tiste moči in zrihtaš kar moraš. Boš vidla, bo prej luštno na vrsto prIšlo ;)

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 1098
   RE: II pričakujemo decembra 2011
20.12.2011 11:30:44   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

anonimna user posted image ... a še vedno vidiš skupino?




Zdej je več ne vidim. Obstaja opcija, da se najprej med sabo dodate za prijatelja (podatke si lahko preko ZS na RR izmenjate) in vas potem ena doda v to skupino.
Drugače tudi jaz nisem nad tem FB preveč navdušena, se mi zdi, da človek nevede svojo zasebnost deli s "celim svetom" in tudi jaz ostajam tukaj kar s etiče klepetanja v pričakovanju II.

littlesun - dokler je tole vnetje tako agresivno, izloči vse enostavne OH (beli sladkor, živila iz bele moke in nič sladkariJ), pa kak probiotični dodatek si omisli, jaz sem 1x jemala prašek waya, ki se ga jemlje že med jemanjem AB, vprašaj v lekarni. Se ne spomnim ali si omenila, če uporabljaš kako protiglivično sredstvo a la canesten, sicer pa so dobre tudi vagisan svečke, olje čajevca pa zna prav grdo razdražit sluznico, če ga prepogosto uporabljaš.

Bi še kaj napisala, pa moram letet po opravkih...Pa naj se že kaka nova nosečka pojavi, no... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1099
   RE: II pričakujemo decembra 2011
20.12.2011 11:44:05   
HeLenčica
Jaz bi se sicer z veseljem družila z vami user posted image , ampak FB pa je problem, ker res nočem da celi svet ve, da ne moremo zanositi user posted image user posted image user posted image . Itak sem že preveč kolegicam povedala, ker sem mislila da bom jim povedala, čez kak mesec ali dva pa bom že noseča user posted image no, ni blo tak user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  42 43 [44] 45 46   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  42 43 [44] 45 46   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Uspešno rodila zdravo deklico po 13 splavih
Preberite si to navdihujočo zgodbo, ki opogumlja številne starše po svetu, ki se že vrsto let trudijo donositi otroka.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?