|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  44 45 [46] 47 48   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo decembra 2011
21.12.2011 13:17:11   
Zewa
IZVIRNO SPOROČILO: Kliki

Ko glih v nosečkah govorite jest bi jim kar vrat zavila ko zvem po drugi strani jim pa seveda priviščim. Se pa tudi jast sprašujem zakaj njej rata meni pa ne.



No, jaz tudi seveda vsem privoščim... Samo bi pa tudi sebiuser posted image

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 1126
   RE: II pričakujemo decembra 2011
21.12.2011 13:24:59   
Kliki
IZVIRNO SPOROČILO: Zewa

IZVIRNO SPOROČILO: Kliki

Ko glih v nosečkah govorite jest bi jim kar vrat zavila ko zvem po drugi strani jim pa seveda priviščim. Se pa tudi jast sprašujem zakaj njej rata meni pa ne.



No, jaz tudi seveda vsem privoščim... Samo bi pa tudi sebiuser posted image

seveda sebi pa v prvi vrsti.user posted image

(odgovor članu Zewa)
Neposredna povezava do sporočila: 1127
   RE: II pričakujemo decembra 2011
21.12.2011 13:26:31   
Zewa
IZVIRNO SPOROČILO: Kliki

IZVIRNO SPOROČILO: Zewa

IZVIRNO SPOROČILO: Kliki

Ko glih v nosečkah govorite jest bi jim kar vrat zavila ko zvem po drugi strani jim pa seveda priviščim. Se pa tudi jast sprašujem zakaj njej rata meni pa ne.



No, jaz tudi seveda vsem privoščim... Samo bi pa tudi sebiuser posted image
seveda sebi pa v prvi vrsti.user posted image


Je pa tako, kot je rekla moj predhodnica.. Vam tukaj vsem privoščim, in nisem nič fouš... :) Predvsem puncam, ki jih berem že predolgo.. Za tiste še posebej držim pesti user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Zewa -- 21.12.2011 13:27:30 >

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 1128
   RE: II pričakujemo decembra 2011
21.12.2011 13:29:45   
Kliki
da ne bo pomote puncam ki smo tukaj že dolgo in pa tudi ta frišnam privoščim tudi jast.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zewa)
Neposredna povezava do sporočila: 1129
   RE: II pričakujemo decembra 2011
21.12.2011 15:06:18   
mladika
IZVIRNO SPOROČILO: crtek

jutro punce!

eko, da se vam pridem malo oglasit po skoraj enem tednu. Berem vas redno, potem mi pa nekako zmanjka časa za pisanje user posted image

kaj je zdej to?!? tko malo in +? js sm pa upala, da vas bom lahko vse dodala na avgustovski seznamček ampak zdej je pa dovolj! modre je zmanjkalo, roza pa čaka na lepe novičke.
Najprej en velik user posted image vsem, ki vas je tudi ta mesec obiskala user posted image in močno navijam za vse, ki še čakate na rezultete truda user posted image   Dajmo punce, user posted image da bodo letošnji prazniki pri vseh tako veseli, kot pri nas!! user posted image

Punce, ki že več časa čakate na user posted image , pa tudi vse ostale, vas čisto popolnoma razumem in vem, da se vam zdi vsakič, ko priteče user posted image ogromen poraz in, da imate dvome v to, da vama bo sploh kdaj ratalo in dvomite vase in se živcirate, če je kej narobe...ne bom rekla, da poskuste odmislit, ker se ne da, ampak poskuste same sebe "prevarat"...recimo, meni je blo dovolj, da sm spremenila štetje krogov (hvala iwa user posted image )...najdte "razlog" (pa čeprav je samo napol veljaven) zakaj do določenega kroga ni moglo ratat in štejte od takrat dalje (recimo, da zaradi kt odbijete 3kroge poskušanje, ali zaradi določenega razloga niste imele priložnosti za user posted image , se pravi odbijete tiste mesece, lahko je kej čisto tretjega, ni pomembno, važno, da je razlog). Ko bo manjša številka, se boste počutle bolj optimistične in lažje boste šle dalje. Tudi, če je težko, glejte na vsak krog, kot na novo priložnost in imejte v mislih, da tudi vas čaka user posted image .

Pri meni ni nič posebno novega, slabosti se pojavljajo in grejo, niso hude in niti pogoste in razn večjih in bolj občutljivih prsi ter neprestane utrujenosti sploh ne vem, da se v meni karkoli dogaja res upam, da tako tudi ostane od pregleda me ločijo še 3tedni, kar se mi itak zdi še cela večnost, ampak vem, da bojo prazniki še prehitro mimo za novo leto bova z povedala veselo novičko pri meni doma, za njegov rojstni dan (11.1., po pregledu) pa še pri njegovih. Js bi sklepetala že takoj vsem in se kr težko zadržujem, da sm tiho...nevem al se samo meni dozdeva, ker sm na to bolj pozorna, al je vedno blo tako, ampak zdi se mi, da me čisto vsak znanec, ki ga srečam, vpraša, če sm noseča, kdaj je rok, kdaj bomo pa pri nas pestvali, al če že rihtamo otroško sobico, ena soseda mi je celo ponudla svoj voziček, ki ga bojo lih v par mescih odrabli, ker njihova pupa že pridno sama hodi vgl potem se morem pošteno v jezik ugriznit, da se samo nasmehnem in spremenim temo pogovora Moj je čisto raznežen, tko vesel, kr nonstop se smeje in čisto preveč je pozoren. Ful me pazi in skrbi, da mi je vredu, da mi česa ne manjka, sprašuje kaj je dobro za nosečnice, ko mu rečem, da bi šla hodit se TAKOJ zrihta in pol vs čas sprašuje, če hodiva prehitro, če se vredu počutim, od zadnjič, ko mi je neka sladkarija obrnla želodec, me nonstop sprašuje kaj mi paše jest, pa če mi kej pripravi al iz trgovine prinese...vgl zlat je še bol, kot je bil prej, js pa v , kr že spet ugotavljam, da bolj zlatega fanta nebi mogla najt, pa če bi ga z lučjo podnevi iskala

user posted image  za vsako posebaj, da bi v novo leto vstopla 2 v 1 user posted image samo pogumno, pa boste vidle, da bo ratalo tudi vam user posted image



Crtek, ti vedno tak lepe poste pišeš,da te prav pogrešam tuki...da ne bo pomote,fulll sem vesela,da si nosečka,sam tu te pa pogrešam!!Torej lahka jst svoje kroge štejem od laparoskopije dalje in smo šele v 11 krogu in ne v 26-tem...Matr se fajn čuje!!

_____________________________

Mi še zmeram upamo!!!:)

(odgovor članu crtek)
Neposredna povezava do sporočila: 1130
   RE: II pričakujemo decembra 2011
21.12.2011 15:11:11   
Kliki
o še ena k že dolgo čaka na to da rata ampak tudi nam bo uspelo kjne.

(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 1131
   RE: II pričakujemo decembra 2011
21.12.2011 15:21:12   
mladika
Predolgo...:(((((ampak tut zame oz. za nas bo posijal sonček...že more tak bit!!! Moje bivše sošolke so že vse po večini mamice pri 23 letih,majo že po enega ali dva user posted image ,jst pa še nič...in to me učasih žalosti!!!

< Sporočilo je popravil mladika -- 21.12.2011 15:23:10 >


_____________________________

Mi še zmeram upamo!!!:)

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 1132
   RE: II pričakujemo decembra 2011
21.12.2011 15:26:59   
Zewa
Itak da bo sonček posijal za vsako.

Mogoče za malo optimizma: poznam gospo, ki se je mučila z zanositvijo za prvega otroka vsaj 3 leta.. Začela je z nekim hormonskim zdravljenjem (pojma nimam s čimuser posted image ) ampak sedaj ima 4 otroke.. user posted image Tako da, jaz verjamem da bo vsem uspelo, enim pač prej, drugim kasneje.. Je pa res, da ko začnem delati na user posted image bi ga rad imel čimprej ob sebi..

Saj bo user posted image

(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 1133
   RE: II pričakujemo decembra 2011
21.12.2011 15:30:07   
Kliki
se strinjam ene ste malo malajše ene smo pa že v 30 in si ga zato še bolj želimo.
Ampak tudi za nas bo posijalo sonce.

(odgovor članu Zewa)
Neposredna povezava do sporočila: 1134
   RE: II pričakujemo decembra 2011
21.12.2011 16:12:47   
Kliki
kje pa ste vse?


(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 1135
   RE: II pričakujemo decembra 2011
21.12.2011 16:19:58   
Zewa
IZVIRNO SPOROČILO: Kliki

kje pa ste vse?



Ja Kliki delamo.. trenutno študiram, kaj bom pekla za praznike user posted image

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 1136
   RE: II pričakujemo decembra 2011
21.12.2011 16:29:22   
Kliki
 ja ti si itak skoz pridna in kaj boš pekla jast bom piškotke samo še ne vem kdaj.

(odgovor članu Zewa)
Neposredna povezava do sporočila: 1137
   RE: II pričakujemo decembra 2011
21.12.2011 16:39:21   
Zewa
Piškotke, ene 2 vrst, pa potem kokosovo potico bom zihr..

Ne vem, če mi bo še kaj v oči padlo.. Tam na kulinariki.net je toliko tega.. :) Kakšne piškotke ti pečeš?

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 1138
   RE: II pričakujemo decembra 2011
21.12.2011 16:42:13   
Kliki
Ja tam je res mnogo vsega. jast pa pečem kar vanilijeve rogljičke in pa cisto navadna jih ma mojuser posted image ful rad.


(odgovor članu Zewa)
Neposredna povezava do sporočila: 1139
   RE: II pričakujemo decembra 2011
21.12.2011 19:04:30   
LittleSun
Zewa jaz pa vedno pečem marmeladne žepke, orehove rogljičke, pirine piškote in mafine. Če imam čas še medenjake. Letos pa ne vem če bom sploh kaj pekla, ker me je čas povozil. Jutri imamo zaključek, v petek greva z lubijem na potem, v soboto pa imamo dopoldan rojstnodnevno kosilo za lubija pr njegovih, zvečer pa božič pri mojih. Morda v nedeljo...bomo videli kako bo.

lep večer punce, grem se mojemu slavljencu posvetituser posted image user posted image

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 1140
   RE: II pričakujemo decembra 2011
21.12.2011 19:46:02   
mladika
Jst bom pa letos medenjake delala (prvič),ki so mimogrede že spečeni in fullll dobri, u petek bom pa potico spekla orehovo, v soboto pa še eno čokoladno pecivo in to bo to!!!

_____________________________

Mi še zmeram upamo!!!:)

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 1141
   RE: II pričakujemo decembra 2011
21.12.2011 20:06:50   
Kliki
IZVIRNO SPOROČILO: LittleSun

Zewa jaz pa vedno pečem marmeladne žepke, orehove rogljičke, pirine piškote in mafine. Če imam čas še medenjake. Letos pa ne vem če bom sploh kaj pekla, ker me je čas povozil. Jutri imamo zaključek, v petek greva z lubijem na potem, v soboto pa imamo dopoldan rojstnodnevno kosilo za lubija pr njegovih, zvečer pa božič pri mojih. Morda v nedeljo...bomo videli kako bo.

lep večer punce, grem se mojemu slavljencu posvetituser posted image user posted image
A bi mi lahko posredovala recept za marmeladne žepke. Lahko tudi zs.

Ti se kar posveti tvijemu slavljencu ti ne zamerimo.

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 1142
   RE: II pričakujemo decembra 2011
21.12.2011 20:22:26   
Maisha
Punce, moje user posted image še ni in zelo zelo redko mi zamuja user posted image samo ne vem če je to to, ker tudi tistega občutka, da bo pirtekla ni več.. pri prvi vem, da sem mela cel dan občutek da bo ravnokar in ker mam kar bolečo user posted image   me je dva dni zvijalo enako kot, da bi jo imela... Danes me pa ni glih nekaj zvijalo no..tako da bomo videli kako bo jutri user posted image

Kaj pa ostale, kje so user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 1143
   RE: II pričakujemo decembra 2011
21.12.2011 20:43:02   
Mojarožica
Oj!

Končno me je sneg malo prestavil v božični čas, čeprav delamo kot naviti. Pri meni je zaenkrat vse mirno. Bomo videli, kako bo jutri. Seveda upamo na črtice, pluske, pisne pozitivne besede na digitalnih testerjih...karkoli, samo da je:)

Držim pesti za vse, ki še čakamo, res smo bolj bogi z roza barvo decembra, sem mislila, da bodo dobri možje več pinki barve polivali. No pa v nove zmage, če jutri ne bo nič.

Nočko!

(odgovor članu Maisha)
Neposredna povezava do sporočila: 1144
   RE: II pričakujemo decembra 2011
21.12.2011 21:13:33   
LittleSun

IZVIRNO SPOROČILO: Kliki

IZVIRNO SPOROČILO: LittleSun

Zewa jaz pa vedno pečem marmeladne žepke, orehove rogljičke, pirine piškote in mafine. Če imam čas še medenjake. Letos pa ne vem če bom sploh kaj pekla, ker me je čas povozil. Jutri imamo zaključek, v petek greva z lubijem na potem, v soboto pa imamo dopoldan rojstnodnevno kosilo za lubija pr njegovih, zvečer pa božič pri mojih. Morda v nedeljo...bomo videli kako bo.

lep večer punce, grem se mojemu slavljencu posvetituser posted image user posted image
A bi mi lahko posredovala recept za marmeladne žepke. Lahko tudi zs.

Ti se kar posveti tvijemu slavljencu ti ne zamerimo.



http://www.kulinarika.net/recepti/783/sladice/marmeladni-zepki/

po temle delam


(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 1145
   RE: II pričakujemo decembra 2011
21.12.2011 21:14:58   
Kliki
maisha in mojarožica držim pesti da nalulata user posted image .

srečno geem spat moram bol ko ne zgodaj vstat grev z dragijem v šoping za darilca, potem popoldne me pa še služba čaka.

Nočka


(odgovor članu Mojarožica)
Neposredna povezava do sporočila: 1146
   RE: II pričakujemo decembra 2011
21.12.2011 21:18:03   
LittleSun
VSA darila so zavita in skritauser posted image user posted image
Zakaj sem zavijala darila?Ker je taveliki zaspal s tamalim...ga bom kasneje zbudilauser posted image user posted image
Kako se veselim letošnjega odpiranja, tamali sanja o tej HW avtopralnici že en mesec, ta velikemu se pa niti sanja ne da dobi njegove sanjske teniske/čevllje, ki si jih fullll želiuser posted image user posted image
kako je to finoooo....končno me je malo prijelo! Danes mi je en sodelavec rekel, da sem končno nazaj, sem ga bulila ko tele, od kje nazaj?? pa je rekel stara ti si nazajuser posted image user posted image jupijeeeeuser posted image user posted image

vse moje sotrpinke, ki še čakate letos na user posted image želim vam, da jih ugledate, saj ni lepšega darila kot tole in božiček bo letos radodaren, boste videle!!

mladika sem te že pogrešala!!


(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 1147
   RE: II pričakujemo decembra 2011
21.12.2011 22:14:49   
bejbibu
Čer čvekice!
Ooooo fajn ste se načvekale ->bravo user posted image
Naša darila so tudi zavita in pripravljena...sva jih z user posted image zavijala 2 uri user posted image ! Hehehe fajn je blo, še bolj bo pa ko jih bomo odpirali,
komaj čakam!
Danes sem se pa tako sprostila v šopingu, prav pasalo je, res pa je da sva s kolegico hodile po štacunah celih 5 uruser posted image ! No,
mimogrede se je v moji vrečki znašel tudi testuser posted image ...darilo od mene za meneuser posted image ! Upam, da mi bo podaril tisto kar hočem!

maisha & mojarožica, upam da nas jutri razveselita z user posted image ...res močno držim pesteke za vaju in vama pošiljam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za srečo!
Pa takoj sporočit veseli novički user posted image

Babike žabike jaz grem zdj spat, no prej se še mal pocartat k user posted image ....user posted image
Sladke sanje vsem...nočko***user posted image


_____________________________

11. 12. 2009 smo postali družina ...
12. 9. 2012 se je naša družina povečala ...
?. ?. 2018 ...

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 1148
   RE: II pričakujemo decembra 2011
22.12.2011 6:23:56   
Sa.je
jutro punce!

jaz sem že čisto zbegana user posted image

sploh ne vem več kaj je zdaj to...danes zjutraj sem spet naredila test, tokrat CB in je -
user posted image pa tudi še vedno ni in tudi nobene sledi o njej. Res mi ni jasno user posted image
user posted image imam res vedno točno na 28 dni, danes pa je že 31 dan.


maisha & mojarožica držim pesti za user posted image user posted image user posted image


Punce še danes in jutri potrpimo, potem smo pa končno malo prosti službe user posted image
držim pesti in user posted image user posted image user posted image user posted image za vse tiste, ki še čakate na user posted image v decembu user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bejbibu)
Neposredna povezava do sporočila: 1149
   RE: II pričakujemo decembra 2011
22.12.2011 6:47:56   
skrivnost
user posted image Jutro, kako ste kaj? eto jaz sem danes ze ob pol sedmih ustala.. sem pridna ane? user posted image user posted image user posted image
Vidim, da ste velik naklepetale. Jaz se sicer selim k januarkam, pa še vseeno vztrajam med navijačicami za nase decemberke, ker si res zelim, da cimprej dobite user posted image user posted image .
Sa.je-hvala za objemček ;) še vedno držim pestkei!!! ves kaj, lahko da delas testek prehitro, a ni tko da ponavadi pokaze po cca 9 dneh zamujanja? hm... djmo navijatuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Kliki-držim pesti tudi za tebeuser posted image
Helenčica – hvala za objemčke ;)user posted image
LittleSun – kako sta praznovala, je bilo lepo? user posted image
Katte – hvala za objemčke;)user posted image
Curly-sem zelo vesela za tebe, da vse štima.. zdj pa kmalu v nove boje. Super!user posted image
Maisha, Mojarožica – držimo pestke za pluske! Dejmo navijat navijat!!!!! user posted image
Siceer pa o noseckah..sem tudi jaz v fazi k me vsi sprašujejo.. je kaj novega… joj kok mi gre to na zivce. Najbl mi zavre k me to vpraša tasca.. .ojej. Komi se še zadržujem. K ljudje mislijo, da ko se poročiš, da je pa zdj ona sigurno noseča, pa eni res nimajo pameti. Joj sem jezna.. ups, sem se mal razhudla. Ma mi res nekateri ne grejo iz glave. Pa sj hvala bogu, da mam vas, da se vam lahko malo potozim… user posted image
Vidim, da pridno pečete piskotke. Pohvalno. Meni letos enostavno ne bo ratalo. Preveč vsega. Včeraj sem se hotela nekaj spravit pect, pa potemi sami obiski (nenapovedani), tako pač je. Saj sem jih zelo vesela, sam po planih pa nic ne gre ;(
Maisha, mojarozica, sa.je - dejmo dejmo, rozika pridi!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
zdj pa hitro dnarčke služit ;)
Navjiam za nase pluske, to je glavno!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sa.je)
Neposredna povezava do sporočila: 1150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  44 45 [46] 47 48   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  44 45 [46] 47 48   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
3 prijetni načini, ki vam bodo pomagali za...
Obstajajo trije zelo prijetni načini, ki povečujejo vaše možnosti za zanositev. Noben od teh treh ni nič kaj naporen, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?