|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ali kdo sploh še je meso?
15.6.2011 22:11:24   
uškinamama
No , lepo, da nisem samauser posted image . Tudi jaz imam obdobja , ko sem na off z mesom in obdobja , ko v enem tednu zbašem vase leskovački žar, bograč, medaljone, svinjske seveda, krvavice (samo prekmurske , ker primorske so ogabneeee)...

Mateyka, deklico kar pošlji. Prav ta vikend dela mož meso/krompir izpod peke (črepnja).Mnjamsi.



_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Ali kdo sploh še je meso?
15.6.2011 22:25:59   
Sunny Morning
Brez mesa mi živeti ni.user posted image

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Ali kdo sploh še je meso?
15.6.2011 22:27:22   
*tajda*
Pred drugo nosečnostjo sem jedla samo ribe in perutnino, v drugi nosečnosti mi je pa zapasalo vse meso...od pečenic, krvavic....ma vse...prav nisem mogla verjet da sem to jazuser posted image Pet mesecev po porodu mi še vedno full paše...sploh pa zdaj ko je čas žarauser posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Ali kdo sploh še je meso?
15.6.2011 22:48:06   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama
Prav ta vikend dela mož meso/krompir izpod peke (črepnja).Mnjamsi.


ohohoho, to je pa tudi zame user posted image kdo pa ne mara izpod peke - to je ZAKON. mojemu možu sem obljubila da dobi hobotnico izpod peke, ko pride nazaj. baje je fuuul dobra? (jaz tud še nisem tega probala) user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Ali kdo sploh še je meso?
15.6.2011 22:58:23   
uškinamama
Meni je vse kar daš pod črepnjo dobro, smo delali tudi hobotnico in je super. Samo meso je pač mesouser posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Ali kdo sploh še je meso?
15.6.2011 23:16:07   
mateyka
a zate riba in mehkužci niso meso?

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Ali kdo sploh še je meso?
15.6.2011 23:21:32   
katy83
o, ja, tudi mi še jemo meso. Mogoče res ne vsak dan, ampak jemo pa ga. jaz zadnje čase opažam, da sem kar zbirčna, bi samo piščanca al pa purana jedla, no ampak to je že druga zgodba.
Sem pa vedno govorila, da bi lahko bila vegeterijanka pod pogojem, da lahko hrenovke, pršut in mleto meso jem. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Ali kdo sploh še je meso?
15.6.2011 23:21:47   
arabela*
Še jem....najraje svinjino, pa goveje...
Ne jem pa že vrsto let perutnine, po novem pa še ribuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Ali kdo sploh še je meso?
15.6.2011 23:23:21   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

a zate riba in mehkužci niso meso?


user posted image , misli si , da se bom na na takem izibizi vprašanju zaklala...

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Ali kdo sploh še je meso?
15.6.2011 23:28:45   
mateyka
lol, ok - vprašanje "a kdo je meso" pomeni vse kar ma noge. user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Ali kdo sploh še je meso?
15.6.2011 23:34:59   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

lol, ok - vprašanje "a kdo je meso" pomeni vse kar ma noge. user posted image



user posted image user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Ali kdo sploh še je meso?
15.6.2011 23:35:05   
Ribica **
Mene tut zanima, kaki so to vegeterijanci, ki pa jedo ribe. To je lih tako ubita zival.

Jaz jem meso in ga imam rada, ampak sem pa zbircna pri njem. Brezmesnih kosil nimam prevec rada oz. pasejo sem in tja, nic ne recem, samo kosilo z npr. cmoki s slivami ali pa marelicami so zame cisto brezvezno kosilo. user posted image Se mi pa vedno bolj gnusi surovo meso, mi smrdi in skoraj omedlevam pri rezanju piscanca in vseh tistih krvavih zilic user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Ali kdo sploh še je meso?
16.6.2011 6:08:16   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

No, resnici na ljubo znajo bit nekateri vegiji precej militantni... In se verjetno kaki mesojedi počutijo ogrožene. Kar se mene tiče, se svoje omnivorosti ne sramujem. Samo ne paše mi veliko mesa pojest, od nekdaj sem mahnjena na sladkarije (sploh sladoled), ne meso - pač tak tip človeka.


podpis. Rajš 1kg piškotov kot 10dkg zrezka....no, okej, za dobre piškote bi se tut s tistim zrezkom prej pomatrala.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Ali kdo sploh še je meso?
16.6.2011 6:09:41   
TomTaylor
Aja, pa čevapčiče oz. vse kar je iz mletega mesa, naravnost obožujem. Pa zaseko. Za vse ostalo "meso" mi pa dol visi.

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Ali kdo sploh še je meso?
16.6.2011 6:15:27   
ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: Felicita
moj vd mož bi bil najsrečnejši na svetu če bi blo meso že kr mleto oz. zrezkano/salamirano. ne je ničesar, kar je treba obirat oz. kar se vidi da je resno meso - torej moji tok omiljeni steak-i odpadejo zanga. na srečo nima nič proti če se jest izživljam user posted image

Uf, zanimivo, hehe...


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Ali kdo sploh še je meso?
16.6.2011 7:06:51   
Kerensa*
Jaz nisem vegeterijanka in še manj veganka, tako, da z veseljem (in še vedno) jem meso, je pa res, da mi je bolj všeč belo meso od rdečega. Piščanec, kokoš, puran - to imam najraje. Od "morskega mesa" (sicer nekateri trdijo, da riba ni meso, ampak kaj pa potem je - zelenjava?) imam rada morskega psa, lososa, osliča, orado in brancina - celo dagnje so mi bile všeč, ko sem jih poskusila. Za čevapčiče mi je načeloma vseeno, iz katerega mesa so (ražnjiči pa obvezno iz belega), prav tako za ostale "mesne produkte" (klobase, hrenovke, paštete, mesne omake, mesni sir). Včasih celo z veseljem pojem solato iz govedine. Me pa ne boste videli jesti zarebnic, svinjskih zrezkov ali vampov.

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Ali kdo sploh še je meso?
16.6.2011 7:19:52   
mateyka
Me pa ne boste videli jesti zarebnic, svinjskih zrezkov ali vampov.


uh, to je pa tud men user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Ali kdo sploh še je meso?
16.6.2011 7:21:26   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

lol, ok - vprašanje "a kdo je meso" pomeni vse kar ma noge. user posted image


user posted image  še brhkim fantičem/ dekličem se reče mlado meso user posted image .

Živo bitje je živo bitje (to je bil point mojega prvega posta in kasneje, ko sem pisala, da se mesojedci opravičujejo  v smislu " ne jem mesa, samo piščanca, ekološko pridelanega, humano zaklanega, eko pripravljenega" .

Sicer  pa prav čutim , da še ni konec in se ti vnaprej klanjam  user posted image  in ploskam  user posted image bodočemu linku , ki ga boš prilepla ( katoliška razlaga ?  vegeterijanska razlaga? )

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Ali kdo sploh še je meso?
16.6.2011 8:38:17   
koala
Jem vse razen drobovine (jetra, srčki,....) vampov, ovčetine, školjk in polžev.
Je pa res da če imam izbiro raje izberem perutnino kot svinjino, pa ribe obožujem sploh škarpeno in vitkega soma.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Ali kdo sploh še je meso?
16.6.2011 8:59:58   
Julija08
Tudi mi vsi jemo meso, moj ga itak obožuje kot večina moškihuser posted image user posted image user posted image

Sin niti ni navdušen nad njim, čeprav zadnje čase ga kar je, je pa imel obdobje ko ni jedel nič mesa.

Pa še na vrtu moj ravno končuje z gradnjo kamina, tako da čez poletje bomo verjetno kar nekaj mesa pojedeli.
Jem pa vse razen vampov, žolce, tlačenke, pečenice, pa kaj ful mastnega.
S sinom pa imava najraje vse vrste testenin in riža (tudi brez mesa).

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Ali kdo sploh še je meso?
16.6.2011 9:00:49   
Saša27
Moj mož misli, da sem jezna nanj če za kosilo ni kaj mesnega user posted image , tako da je meso pri nas vsak dan na jedilniku, res pa je vse doma pridelano user posted image

_____________________________

True friends are hard to find, harder to live and impossible to forget!

Having a dream doesn't make you smart. Knowing it wont come true, that does.

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Ali kdo sploh še je meso?
16.6.2011 9:01:12   
Kerensa*
Žolce, tlačenke, polžev in podobnega tudi jaz ne jem. Občasno si privoščim kakršno krvavico (ampak pojem samo notranjost user posted image ), imam pa zelo rada zaseko (če je dobro "zmleta"). Jetrca pa samo tista, ki niso žilasta.

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Ali kdo sploh še je meso?
16.6.2011 9:10:43   
betty.ford
uff, že navsezgodaj zjutraj premišljujete mesno. jaz sem šele pri mlečnih živilih.

drugače pa: meso, še vedno. ampak vse bolj redko.
žaru se ne bi mogla nikako odpovedati. ni ga čez mastne prste!

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Ali kdo sploh še je meso?
16.6.2011 9:25:47   
*mačka*
Mi tut jemo meso user posted image . Mislim da kar vse - ok drobovine ne. Recimo enkrat na teden je brezmesno kosilo - pa še to zato ker mesa nimam doma pa se mi ne da v trgovino, pol pa kako zelenjavno juho pa palačinke nardim al pa riž oz makarone z zelenjavo - kar pač je v hladilniku user posted image .
Zame ni kosilo če ni mesa user posted image , moj bi pa lahko bil večkrat brez - je tut en tak kirurg kar se seciranja tiče user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Ali kdo sploh še je meso?
16.6.2011 10:58:41   
KATI321
Jaz pa sem ''vegetarianka in abstinentka'', zato pravim:

Od vina je najboljša vratovina, od rib - svinska riba, od zelenjave - esihflajš (govedina v solati), za sladico pa paše kak dunajski.

Jem vse, od drobovine, kravje inštalacije, šniclov, solat, cmokov, štruklov - vse razen rib in mlečnega riža.

Pa tudi doma vsi ostali jemo skoraj vse - edino mož šnicle secira.

(odgovor članu *mačka*)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Kje živite?
sashy



v stanovanju (26%)

v hiši (43%)

v najemu v stanovanju (9%)

v najemu v hiši (1%)

Pri njegovih/svojih straših (20%)

drugo (1%)


Število vseh glasov: 438

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!