|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Štajerske nosečke 2011
22.7.2011 19:07:57   
barbara85
Ojla souser posted image !

Po dolgem času se vam javljam!!!
Počutje super, končno vema, da dobiva user posted image , naslednji teden že začnem  z štetjem gibov, pol mam že CTG, tak da se hitro vse bliža!!!Posteljco že imava sam še sestavit jo morava, voziček mava tudi! Cotike imam že skoraj vse pripravljene, sam še na previjalno čakam, da notri najbolj nujno zložim!  Zato ker bomo zdej na začetku doma pri meni v sobi, pol pa po vsej sreči drugo leto gremo v hišico, ki jo za nas dela mojuser posted image , je zelo priden, veliko naredi sam!!!

No punce držite se, pa čuvajte se in božajte bušije!!!

PAPA

(odgovor članu SuzanaF)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: Štajerske nosečke 2011
22.7.2011 19:10:02   
_perla_
Super, barbara85.. user posted image Kakšno previjalno pa sta vidva kupila/naredila? Zdaj namreč midva gledava na veliko te previjalne in me zelo zanimajo user posted image  

(odgovor članu barbara85)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: Štajerske nosečke 2011
22.7.2011 20:56:03   
Medea10
Opa, tukaj pa je tema zaživela! user posted image

Odlično.

Meni moja G ni zaenkrat še nič omenila cuker testa, tak da upam, da ga ne bom rabla opravljat. user posted image

Previjalna miza- midva sva kupla previjalno na bolhi za 30€. Taka čist ozka je bla in sploh nama ni bla všeč. user posted image Pa vsa šla do našega mizarja in naročila naj nardi eno večjo ploščo, ki jo bova "prišraufala" na to staro previjalno. Na tej plošči je prostor za veliko previjalno podlogo, ob strani pa ješe dodaten (pregrada vmes) prostor za pleničke, vodo, krpice... In ostale potrebne zadeve.
Mam jo slikano od dne ko sva s tamalo prišli domov, ko se je ati potrudil z krašenjem celotnega stanovanja.
user posted image


Bom jo pa slikala še iz drugih smeri, če bo mogoče kakšnega bodočega atija navdihnilo. user posted image

barbara85- super za dragega, da je tako priden. user posted image Moj je tud "te vrste". user posted image

Vsem user posted image user posted image user posted image za opravljene preglede.
Jaz mam v sredo morfologijo in sem že vsa nestrpna, ker bomo vrjetno zvedeli, če dobi tamala bratca ali sestrico,.
Do zdaj nam še nikjer niso namignili kaj bo, zato smo še toliko bolj nevčakani! user posted image

(odgovor članu _perla_)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: Štajerske nosečke 2011
22.7.2011 21:24:37   
rainbow
Čer še tu!

Glede testa za sladkorno, mene je moja g. tudi poslala zaradi starosti, pa je bilo vse ok.

Karmen7, kako ste kaj in kako je Jure?

barbara85, super za hiškouser posted image user posted image in za pridnega možauser posted image user posted image ; naša hiša je tudi v delu, se mi zdi, da še prepočasi, ampak saj bo. Jaz sem danes začela beležit gibe.

lep vikend vsem!

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu SuzanaF)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: Štajerske nosečke 2011
22.7.2011 22:44:39   
jaznoseca
Dajte mi povedat kako prlepite gor slikce prosiiiiim, jaz ne znamuser posted image !

Imam eno vprašanje, dve sta že omenjali štetje gibov (mislim, da obe septembrki...)... Zakaj morata to počet in od katerega tedna je to potrebno? To bo moj drugi otroček in nikoli nisem štela gibov - no vsaj g ni nič omenil. Je pa res, da je bil že prvi živahen, ta pa zdaj čisto pretirava user posted image user posted image user posted image . Trebuh mi skače kot za stavo in prav hvaležna sem mu, ko se za kakšno urco ali dve umiri... So pa gibi tako močni, da velikokrat prav boli - sem pa v 35. tednu.

test za sladkorno -očitno ima res vsak g. svoja pravila. Meni ni bilo treba pa sem še spraševala user posted image .

medea10 lepa previjalna mizica user posted image , pa všeč so mi barve.

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: Štajerske nosečke 2011
22.7.2011 22:49:13   
barbara85
Previjalne še nimam, čakam da dobim od socialne tisti denar, ki ga dajo za nakup otr. opreme in jo bom na bolhi kupla, če bom dobila takšno kot hočem, veliko in prostorno, da bom veliko stvari not lahk spravla, ker bom za otročka sam to mela, mam jst že za sebe premalo omarouser posted image ! No ostale cotike,ki še jih ne bo imela mam pa v dnevni sobi v omari in bom sproti menjavala,kar bo pa že prerasla bom pa na postrešje dala! Pa še jogi s tem denarjem kupim,pa kozmetiko in to je to!
Kar se pa mojega dragega tiče, je pa res priden, pa veliko nama pomagata najina starša! Žal gre gradnja hiše počasi ampak glede nato, da še jst šudiram in samo on nosi denar k hiši, gre vse skupaj hitro, ker tudi sami dosti naredimo in tko se veliko prišpara!!! Zdej nam še letos omete naredijo in estrihe, pol drugo leto pa bolj fina dela!!!

No lepo bodite,pa nočko!!!                                                                                                                                                                                         

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: Štajerske nosečke 2011
22.7.2011 22:55:02   
barbara85
Jaznoseča. v 35,tednu se začnejo šteti gibi,10 jih moreš čutit na dan z razmakom 5 min ali več, to si zapisuješ in ko greš na CTG te tam tudi vpraša za te gibe!To mi je danes moja G razložla, če pa katera o tem več ve naj napiše,ker je to moj 1 otroček!
Upam da sem kaj pomagala!!!                                      
             

(odgovor članu barbara85)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: Štajerske nosečke 2011
23.7.2011 8:43:45   
issa
juhu tu je tema res zaživela, kak fajn!!user posted image user posted image

Jaz gibov sicer še ne rabim štet jih pa vseeno, nevem zaradi boljšega (mojega) počutja,.. dolga zgodba,..ampak saj je vseeno... v glavnem v razponu 10 ur, moreš našteti 10 gibov, seveda z odmori vmes, (začne brcat, se pomiri, se premekne,se umiri,...itd.)...jaz recimo začnem ob 8h pa do 18h, pa itak že prej naštejem te gibe,..user posted image user posted image user posted image

previjalno pa imam jaz tudi veliko,.sem jo pri prvem kupila v pikapolonici, je bila kar draga takrat,..zdaj jo morem samo še domov pripeljat ( je pri mojih starših), in podlogo novo kupit, in je to to,...user posted image user posted image

(odgovor članu barbara85)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: Štajerske nosečke 2011
23.7.2011 11:27:24   
Medea10
jaznoseča- pojdi na http://www.shrani.si/

Klikni na >>browse<< in potem >>Shrani<<.

Slikico ti bo shranilo, potem pa spodaj samo kopiraš >>kodo za forume<< in jo prilepiš v svoj post.

Upam, da sem razumljivo razložila.

(odgovor članu issa)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: Štajerske nosečke 2011
23.7.2011 17:07:52   
karmen7
IZVIRNO SPOROČILO: rainbow

Čer še tu!

Glede testa za sladkorno, mene je moja g. tudi poslala zaradi starosti, pa je bilo vse ok.

Karmen7, kako ste kaj in kako je Jure?

barbara85, super za hiškouser posted image user posted image in za pridnega možauser posted image user posted image ; naša hiša je tudi v delu, se mi zdi, da še prepočasi, ampak saj bo. Jaz sem danes začela beležit gibe.

lep vikend vsem!


Barbara85 super za hiško, pa fajn da je tvoj tak priden user posted image

Medea moja previjalna je skoraj enaka kot tvoja; sva na predalnik prišraufala eno tako široko desko kot jo imaš ti in evo, se super obnese.

Rainbow mi smo fajn. Jure pridno raste in papa, vsak dan je drugačen. Zdaj se je začel že "pogovarjat" z nami, tako da je full zanimiv. Gre pa ta čas čisto prehitro, se mi zdi, da sem šele včeraj prišla iz porodnišnice, zdaj pa bo že počasi star dva meseca. Tak da punce uživajte z vašimi bušiji! user posted image

< Sporočilo je popravil karmen7 -- 23.7.2011 17:08:32 >

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: Štajerske nosečke 2011
24.7.2011 8:45:22   
rainbow
Jutro!

JAz bom gibe spremljala čez ves dan, ne bom glih komplicirala, ker naš je najbolj aktiven od 9 do 10 zvečer, pa tudi čez dan zelo. pri prvih dveh sem tudi beležila gibe. Če jih ne bi bilo dovolj, ali pa bi bila kakšna očitna sprememba kak dan recimo, da bi otrok bil nenavadno miren, je treba na CTG, tako moja ginekologinja.

Karmen7, res je, čas tako hitro mineva, ko jaz moji punci gledam, kako sta že veliki, pol mi je šele jasno, da se tudi jaz nezadržno staram; no, ta nosečnost me je zdaj za nekaj časa pomladila (mi zelo paše baje, tako moji sodelavci)user posted image user posted image

Lepo nedeljo!

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu karmen7)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: Štajerske nosečke 2011
24.7.2011 9:22:38   
issa
mhm, zato pa pravijo da takrat ko imaš otroke komaj spoznaš kako čas mineva.... ti naši zakladi pa rastejo kot da jih gnojimo,..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

rainbow kak lepo od tvojim sodelavcev,...user posted image user posted image user posted image   saj majo prav nosečnost nas vedno pomladi....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: Štajerske nosečke 2011
24.7.2011 13:21:13   
*Zvončica*
Pozdravljene punce.

Naj se vam še jaz pridružim user posted image . PDP imam v začetku februarja, to je moja druga nosečnost, doma pa imamo že enega navihanega fantka starega 2l. in 3m. Smo pa iz Mb.

Ne vem kaj naj še napišem...vas morem še malo za nazaj prebrat.

Me pa zanima ali je mogoče bila katera na NS pri dr. Pelkičevi? Ko sem se naročila, sem pozabila vprašat za ceno. Pa prvič ko sem bila tam, sem lahko s seboj prinesla DVD; je to še vedno tako oz. ve mogoče katera kako je zdaj s tem ?

Lep, čeprav deževen dan vam želim, pa uživajte v nedelji.


(odgovor članu issa)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: Štajerske nosečke 2011
24.7.2011 14:13:25   
Smejka11
Jaznoseča in Zvončica - dobrodošli!! PA lepo nosečnost!

IZVIRNO SPOROČILO: Smejka11
Prihajam z nuhalne - še vedno v šoku!! Zgleda, da se me nek hudič drži in me noče in noče spustit!!!

Rezultati nuhalne so sicer ok, ampak... Pri enem plodu je odkril prevelik mehur ali megacisto... ne ve točno kaj to je... Zato me v petek pošilja v Ljubljano na kontrolni UZ...

Pa kaj se res pri hudiču ne misli končat srečno?!!!!

Glede tega moram komentirat naslednje... petkov pregled v LJ ni pokazal nobenih nepravilnosti. G je opravila zgodnjo morfologijo in je vse tako, kot mora bit!! user posted image HVALA BOGU. Otročka sta neverjetno živahna, saj sta svojo lego nenehno spreminjala in se obračala... Pa le naj bosta živčka, samo da sta zdrava!

Sobica čaka še od prejšnje nosečnosti. Nekako ne moreva še nadaljevat z montažo (imam jo razstavljeno v škatlah), ker so spomini še vedno malo boleči... Pa saj bom, enkrat...
Ne vem sicer, kako je s previjalno za dvojčke - potrebuješ zato kaj večjo previjalno? Kaj menite?

Za sladkorno bom pa tudi jaz zagotovo pila cukrano vodo, ker imam sladkornega bolnika v družini... user posted image

Glede Lux-a - v prejšnji nosečnosti sva ga gledala in sicer tistega črnega z belimi rožicami in "litimi felnami". Bil nama je svetoven. Vse skupaj se je potem tako zasukalo, da tega vozička nisva potrebovala, ker je bodoča botrca nabavila drugega (pa ta sedaj popolnoma zapakiran in seveda nerabljen čaka na svojo usodo - kaj bova z njim storila... Je pa bil resnično bombastičen in še lepo ti ga razkažejo... Bova pa sedaj vsekakor ponovno gledala pri njih za Twinsa, pol bo pa padla odločitev...

Punce, čuvajte se, predvsem pa uživajte v nosečnosti... Papa


_____________________________

:S
Smejka11

(odgovor članu *Zvončica*)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: Štajerske nosečke 2011
24.7.2011 14:17:56   
Teni_
IZVIRNO SPOROČILO: *Zvončica*

Me pa zanima ali je mogoče bila katera na NS pri dr. Pelkičevi? Ko sem se naročila, sem pozabila vprašat za ceno. Pa prvič ko sem bila tam, sem lahko s seboj prinesla DVD; je to še vedno tako oz. ve mogoče katera kako je zdaj s tem ?




Če se prav spomnim sem plačala 70€ z DVD, ki sem ga dobila tam. Ne vem pa kako je, če prineseš zraven.

Smejka - super, da je vse ok.

Pri nas še pa 6 tednov do roka.

Jaz sem na test za sladkorno hodila v bolnici, tam vzamejo kri na tešče, pa potem čez eno uro in potem še enkrat čez 2 uri. Da pa moja ginekologinja tudi vse na ta pregled.

(odgovor članu *Zvončica*)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: Štajerske nosečke 2011
25.7.2011 17:04:25   
jaznoseca
Medea hvala user posted image ,  evo probam prilepit našo previjalno:
user posted image

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: Štajerske nosečke 2011
25.7.2011 17:49:46   
rainbow
Ojla!

jaznoseca, krasna sobicauser posted image user posted image

smejka11, super, da je vse okuser posted image user posted image user posted image

neki dolgočasni dnevi so. Ampak vsaj dobro knjigo beremuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu jaznoseca)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: Štajerske nosečke 2011
25.7.2011 20:35:42   
Medea10
jaznoseča- super lepa sobica. user posted image
Mi mamo previjalno kar v  dnevni sobi. Še nismo imeli sobe za tamalo končane in je pač pristala  tam. user posted image Zdaj bo pa zgleda kar ostala tu.

smejka- super za fajn novičke! Zdaj pa uživaj v nosečnosti. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: Štajerske nosečke 2011
25.7.2011 20:51:22   
issa
 jaznoseča - super lepa sobica user posted image user posted image user posted image
mi bomo previjalno tudi verjetno meli kar v dnevno/spalni sobi user posted image user posted image user posted image user posted image   jo bomo kasneje prestavili v otroško sobo, ko bomo podmladek tudi tja dali, si bota brateca delila sobo,..user posted image user posted image  

smejkica- super novičke, zdaj pa res samo še uživaj  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: Štajerske nosečke 2011
25.7.2011 21:21:55   
jaznoseca
Hvala punce za pohvale user posted image . Slika je sicer nastala pred 2 leti, a je do danes sprememba le v tem, da ima naš junakec veliko posteljo. Tamalo smo preselili v drugo sobo, kjer urejamo za drugega fantiča. Je pa zdaj naš tavelik začel sanjat, da bo z bratecom spal v mali postelji user posted image , ha ha ha to bo še veselo.

smejka drži se user posted image , sicer ne poznam tvoje zgodbe, a močno držim pesti, da bo tokrat vse ok.

barbara hvala za pojasnilo o štetju gibov. V prvi nosečnosti mi g nič ni omenil za štetjeuser posted image , tud ctg mi je delal prvič in zadnjič v 39 tednu... Tako da, hvala bogu da so gibi močni in intenzivni - čeprav malce boleči.

Pozdravček!

(odgovor članu issa)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: Štajerske nosečke 2011
26.7.2011 13:50:27   
wifi
pozdravčekuser posted image

Sem vesela da je tudi tukaj tem zaživela.

jaznoseca superca kako lepo urejena sobica user posted image user posted image user posted image .

Mi imamo že tudi bol ko ne vse pripravljeno, samo posteljico še damo na svoje mesto in je to vse. Naslednji teden še gremo malo na odih v hribe potem pa še nekaj tednov in bomo že imeli user posted image .

Lepo se imejte in pridno počivajte, kolikor se le da.



_____________________________

Naj bodo ob tebi vedno prijatelji, ki bodo s teboj delili smeh, tvoje težave in tvoje zmage.

(odgovor članu jaznoseca)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: Štajerske nosečke 2011
26.7.2011 16:45:19   
oktober11
smejka11 še sreča da se je izteklo tak kot se je, super user posted image

jaznoseca res lepa sobica, mi je prav nerodno ker moja ne misli tak lepo otroško zgledati user posted image sicer pa še mamo čas spremeniti plane, hehe user posted image

drugače pa... migamo, brcamo, delamo prevale in se imamo fino fajn v maminem bušiju. nabavljeno imamo posteljico jogi, zaščitno podlago ter previjalno mizico, kar je vse pristalo v bejbijevi sobi. bodoči ati ni hotel poslušati bodoče mamice naj še ne sestavlja pojstlce, in bo zaj dobra 2 meseca stala ter naju opominjala na lastnika user posted image za začetek bomo pojstlco preselili v spalnico, da bomo ponoči lepše sodelovali, po novem letu se bomo pa začeli navajati na bejbi sobo. kako imate ve mnenje glede tega kdaj otroka preseliti v svojo sobo? meni se zdi najboljše čim prej, da se lažje navadi. in ker imamo rok sredi oktobra, se mi čas med novim letom ter pomladjo kar primeren zdi, itak sta sobi skupaj.

debata se je pa res razvila user posted image

btw, gre katera od vas avgusta v šolo za starše v ukc mb? next teden začnemo, pa me zanima če bo katera od vas tam, da si pomahamo user posted image

lep pozdrav, in lep dan user posted image

(odgovor članu wifi)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: Štajerske nosečke 2011
26.7.2011 17:32:34   
Romanca23
Pozdravljene user posted image

pa se vam še jaz pridružim. Trenutno sem v 22. tednu in ze kar fejst brcamo user posted image je pa tomoja prva nosečnost. Trenutno se počutim super razen zadihanosti in velikega trebuščka. Na začetku so bili malo problemi z bruhanjem(obisk bolnice 2x) a je minlo in z malčkom je vse vredu.

Pregled je za mano in vse je vredu tudi spol sma zvedla in sicer bo fantek. Rok imam 25. november.
Trenutno sem v tem kaj vse boma potrebovala in ze malo gledam in iščem stvari po bolhi in drugje. O porodu si še ravno ne upam razmišljat user posted image

*Zvončica* če še ti ni nobena odgovorila ti jaz napišem da sem bila pri dr. Pelkič na pregledu plačala sem 60€ glede dvd-ja pa ne bi vedla. Upam da ti pride informacija še prav.

lp vsem in uživajte
Romanca

(odgovor članu oktober11)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: Štajerske nosečke 2011
27.7.2011 12:29:07   
Medea10
Pozdravljene!

Kako ste?
Malo sem se prišla oglasit, in se pohvalit, da sem danes mela morfo. user posted image

No, danes sem 19t 1d , sicer malo hitro za morfo ampak Kopšetova gre na dopust. Najprej mi naredila vaginalni UZ, MV je 4,2 cm, vsi organi so bp. Vidli smo nogice, stopala, želodček, mehur, rokice, nosek in očke pa čelo.
Bebi je v glavični vstavi. Upam, da ostane v tej poziciji, čeprav je še čas za razne obrate.

SEVEDA sem vprašala tud za spol. In G se je trudila pogledat kaj se skriva med nogami. Naš dojenček direkno ni želel razpret nogic in pokazat kaj skriva ampak videt ni blo nobene pištolce. Najvrjetneje je punčka! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Na naslednjem pregledu (1.9. ob 7.45) bova še enkrat pogledali, da se 100% prepričava. No, saj vmes mam še 3D, predvidevam da se bo Lukman trudil okrog določitve spola.

Ne morem se nehat smehljat. Takoooo zeloooo vesela sem!

Dobrodošla med nami Romanca!


(odgovor članu Romanca23)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: Štajerske nosečke 2011
27.7.2011 12:34:45   
twiggi
oktober11: jaz grem zdaj avgusta v šolo za starše. tako da se zna zgodit da se kaj vidima. seveda če ne bo prevelike gužve. user posted image začne pa se 2.8. ne?

_____________________________

Najin mali se nama pridruži 11.11.2011 !

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?