|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Štajerske nosečke 2011
19.7.2011 10:53:09   
_perla_

user posted image



nick, pdp, starost, št. nosečnosti, št. otrok doma, kraj, ginekolog/-inja


snezinkaa, 17.junij, Postojna (okolica Maribora)
julijka11, 27.julij, 36 let, 2 user posted image , 1 user posted image user posted image
Klarita, 11. avgust, 34 let, 1 user posted image , Maribor user posted image
vanessazala, 16. avgust user posted image
barbara85, 1.september, 26 let, 1 user posted image , 0 user posted image , Oplotnica, dr. Bandelj
TeniRR, 4. september,user posted image , Ruše, dr. Petrovič, dr. Kuder user posted image
daka, september, 37 let, 2 user posted image , Maribor user posted image
issa,
september, 24 let, 1 user posted imageMaribor, dr. Franič  user posted image
rainbow, september, 36 let, 2 , Maribor, dr. Završnik Mihič
wifi, september, 29 let, 1 user posted imageZreče
Nevihta123, 6. oktober, 34 let, 1 user posted image , Slovenske Konjice
cassy, 31. oktober, 26 let, 0 user posted image , Slovenske Konjice, dr. Ocvirk
m_nova, oktober
oktober11, oktober, 25 let, 0 user posted image , Maribor, dr. Kopše-Beričič
Janja506, 23 let, dr. Kuder
drejčy, 30. oktober, 33 let, 1 user posted image , okolica Radenec user posted image
_perla_, oktober, 0
twiggi, november, 25 let, 0 user posted image , Maribor, dr. Ozimič  user posted image
Jana73, november, 38 let, 1 user posted image , Velenje
Maja_V., november, 33 let, 1 user posted image , 0 user posted image , Slovenske Konjice
miša*, november, 32 let, 2 user posted image , Ptuj user posted image
SuzanaF, 15. november, 30 let, 1 user posted image , 0 user posted image , okolica Maribora
hopsala, 20. november, 21 let, 1 user posted image , 0 user posted image , Maribor (Zasavje)
Medea10, 20.december, 21 let, 1 user posted image , Marjeta, dr. Kopše-Beričič
neon, december, 30 let, 0 user posted image , Šentjur  user posted image
Taddy78, 15.december, 33 let, 1 user posted image , Maribor, dr. Kopše-Beričič
2mama, januar, 2 user posted image , Celje, dr. Mihič Završnik
mefisto, 15. januar, 31 let, 2 user posted image , 1 user posted image , dr. Mihič Završnik
beba75, januar, 36 let (user posted image user posted image )
Smejka11, januar , 30 let, 2 user posted image , 0 user posted image , (user posted image user posted image )
ilanaaa10, 17.februar, 22 let, 1 user posted image , 0 user posted image , dr. Mihič Završnik


SKUPAJ ŠTAJERSKIH NOSEČK:
30
NOSEČKE Z DVOJČKI user posted image user posted image : 2



user posted image


datum rojstva / nick user posted image / ime  / teža , cm / kraj


4.6.2011 / karmen7 /  user posted image Jure / 3160 g, 50 cm / Maribor



(odgovor članu _perla_)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Štajerske nosečke 2011
19.7.2011 10:54:53   
_perla_
IZVIRNO SPOROČILO: Smejka11

Perla - user posted image za seznamček in ker si me dodala...
Ampak... moj PDP je januarja, ne avgusta... a lahko popraviš? Prosim....


Ups... user posted image Sem od ene kopirala, da je enaka barva pa to, pa sem pozabila drugače napisat.. Sem popravla user posted image

SuzanaF.. Danes imaš 3D UZ pri dr. Lukmanu... Poročaj prosim, kako je user posted image

(odgovor članu Smejka11)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Štajerske nosečke 2011
19.7.2011 13:25:31   
Medea10
Hej punce, kako ste?

smejka11- mi je zelo žal za tvojo izgubo user posted image

Jaz sem se danes naročila na 3D (danes sem dopolnila 18. teden). Me je prijazna gospa "stlačila" not (16.8.- ko bom v točno 22. tednu) še pred našim dopustom. Tud morfo (27.7.) bom imela pred dopustom, tako da res srčno upam, da bomo vedeli kaj dobimo, že preden bomo šli na morje. To me tako zelo zanima. user posted image

Upam, da je Lukman res tako fajn kot pravite, da ne bo ravno tist dan imel slabega dneva. user posted image





(odgovor članu _perla_)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Štajerske nosečke 2011
19.7.2011 13:26:22   
Medea10
IZVIRNO SPOROČILO: _perla_

SuzanaF.. Danes imaš 3D UZ pri dr. Lukmanu... Poročaj prosim, kako je user posted image



Ja, prosim poročaj kako je blo. user posted image In prilepi kako 3D sličico, da vidimo, če res lepe dela.

(odgovor članu _perla_)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Štajerske nosečke 2011
19.7.2011 19:05:12   
Smejka11
Prihajam z nuhalne - še vedno v šoku!! Zgleda, da se me nek hudič drži in me noče in noče spustit!!!

Rezultati nuhalne so sicer ok, ampak... Pri enem plodu je odkril prevelik mehur ali megacisto... ne ve točno kaj to je... Zato me v petek pošilja v Ljubljano na kontrolni UZ...

Pa kaj se res pri hudiču ne misli končat srečno?!!!!


Kaj mi lahko katera svetuje, kako priti z avtoceste (z "naše" smeri) na najlažji način do porodnišnice in kje parkirat (tu mislim tudi, kateri izvoz z avtoceste ipd.)? Sem totalni laik, kar se Ljubljane tiče. Prosim, prosim, prosim...

_____________________________

:S
Smejka11

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Štajerske nosečke 2011
19.7.2011 19:46:56   
Medea10
Smejka, držim pesti zate in za malega user posted imageuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Smejka11)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Štajerske nosečke 2011
19.7.2011 22:04:22   
rainbow
Čer!

Smejka11, ojoj, drži se, morda pa ni tako hudo, ko zgleda na prvi pogled. Glede LJ t ne znam svetovat, držim pa pesti za vasuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Štajerske nosečke 2011
20.7.2011 16:11:49   
issa
o joj  smejka11 drži se,..mogoče bo pa vse vredu!!! Držim pesti !! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Štajerske nosečke 2011
20.7.2011 18:15:44   
SuzanaF
Pozdravljene! Včeraj je bilo prav zanimivo! Imela sem torej 3D/4D pri dr. Lukmanu. Najprej se pikica ni želela pokazati toda smo imeli srečo in se je le obrnila in smo videli obrazek in tako tudi spol. Bo user posted image user posted image ! En dan prej pa se mi je to tudi sanjalo tako, da so se mi sanje uresničile! Vse je ok! Velika okrog 28 cm in težka 504g. Upam, da mi bo uspelo prilepiti tudi slikico! Res lepo doživetje! Moj je presrečen!!

(odgovor članu issa)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Štajerske nosečke 2011
21.7.2011 8:43:49   
Smejka11
user posted image user posted image čestitke za uspešno opravljen 3D/4D UZ in za user posted image .

Zdaj pa lepo počasi naprej in predvsem uživaj!


_____________________________

:S
Smejka11

(odgovor članu SuzanaF)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Štajerske nosečke 2011
21.7.2011 11:33:26   
SuzanaF
Ja hvala smejka11! tudi tebi želim, da bo vse ok! Imam pa naslednji teden test za sladkorno. To baje delajo po novem vsem nosečnicam. No vsaj v Mb. Mislim, da je vse ok ker nimam nobenih takih znakov pa tudi v družini ni nobenega sladkornega bolnika. Zredila pa sem se do zdaj 3kg.
Oblačila- takoj, ko sem sestri sporočila, da dobimo user posted image mi je že nabrala cel kup cotim od nečakinje, ki je stara 10 mesecev tako, da lahko samo še kaj malega dokupim!
Sobica- je skoraj že končana! Narisala sem slikico na steno! Pa tudi pohištvo sva kupila v lesnini kar mladinsko sobo, saj sva posteljico dobila in jo je dedek samo na novo poštrihal, previjalno pa je ati kar sam naredil! je velika in prostorna! Bom malo poslikala pa vam prilepim kaka slikico.
Voziček- pa bova šla naročit na začetku septembra v citija kar enaga od lux4 kids. Model in barvo še izbirava.
Morje- jeeee! še 5 dni pa se gremo malo namočit!!!user posted image


(odgovor članu Smejka11)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Štajerske nosečke 2011
21.7.2011 12:17:41   
Medea10
IZVIRNO SPOROČILO: SuzanaF

Imam pa naslednji teden test za sladkorno. To baje delajo po novem vsem nosečnicam. No vsaj v Mb. Mislim, da je vse ok ker nimam nobenih takih znakov pa tudi v družini ni nobenega sladkornega bolnika. Zredila pa sem se do zdaj 3kg.



A res? Vsem delajo ta test po novem? Nisem vedla. Katerega G pa imaš?

(odgovor članu SuzanaF)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Štajerske nosečke 2011
21.7.2011 12:21:49   
SuzanaF
Ja tako mi je rekla. Imam Jelko Kodrič

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Štajerske nosečke 2011
21.7.2011 13:30:06   
Medea10
Kje boš pa imela ta test? Kar pri nih?

(odgovor članu SuzanaF)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Štajerske nosečke 2011
21.7.2011 19:50:20   
SuzanaF
V Mb bolnici.

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Štajerske nosečke 2011
22.7.2011 8:58:34   
jaznoseca
Pozdravljene,

da se še tukaj pofočkam user posted image . PDP imam septembra, doma imamo že enega škrata, stara sem 38 iz MB, moj g. pa je dr. Rosič iz Ptuja.

čestitke karmen za Juretauser posted image ! Vsem ostalim pa želim dobro počutje do konca!

(odgovor članu SuzanaF)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Štajerske nosečke 2011
22.7.2011 9:12:31   
twiggi
SuzanaF: res bi bilo lepo če bi dala sem gor kakšno slikco od previjalne. moj jo bo namreč tud doma naredil pa se še nekako lovi jaz pa se nočem vmešavat v njegovo razmišljanje. samo sem mu povedala da naj naredi rob okrog previjalne podloge, ostalo pa njemu prepuščam. zato bi kakšna slikca res prav prišla.razmišlja pa v tej smeri da bi predelal pisalno mizo. ja no bomo vidli. do novembra ima še čas. user posted image


_____________________________

Najin mali se nama pridruži 11.11.2011 !

(odgovor članu jaznoseca)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Štajerske nosečke 2011
22.7.2011 9:16:33   
twiggi
test za sladkorno: poznam kr nekaj punc ki ga niso rabile opraviti. tak da se mi zdi da je to odvisno od G če bo vse pošiljal ali pa samo določene ( rizične ) nosečke. sama sem mogla opraviti ta test ( ne zaradi pridobljenih kg, ker sem se do sedaj ( 24 t ) zredila samo 4 kg, ampak ker imamo sladkorno v družini ). sem pa test opravila v laboratoriju na sproti sodišča. bila sem v 1 uri gotova.


_____________________________

Najin mali se nama pridruži 11.11.2011 !

(odgovor članu twiggi)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Štajerske nosečke 2011
22.7.2011 9:57:23   
karmen7
Da se malo spet javim po dolgem času; tale vročina je zdelala tudi nas, zdaj je nekaj dni za nadihat se zraka, čeprav ni ravno podobno poletju. Pa neke ohladitve so napovedane. Drugače pa kar se tiče testa za sladkorno; ja delajo jo vsem, tudi jaz sem ga delala. Ni ravno glih fajn tisto cukrano zadevo ko moraš na prazen želodec pit pa potem še čakaš, ampak ok, sej preživiš. Čestitke vsem ki ste ble na UZ, vse ki še to čaka seveda držimo pesti - ampak itak bo vse okidoki. user posted image

SuzanaF mi imamo tudi luxa, fajn voziček.

(odgovor članu twiggi)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Štajerske nosečke 2011
22.7.2011 10:14:26   
julijka11
mene je G dala na cuker test zaradi starosti...ker mi kao pripada.....pred 4 leti nisem hodila, sem bla še premladauser posted image


še malo pa bom jaz na vrsti za Puser posted image

(odgovor članu karmen7)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Štajerske nosečke 2011
22.7.2011 10:26:47   
Chip
Lepo pozdravljene nosečke ...
Tudi jaz imam rok v začetku septembra, ali pa že malo prej, prav tako na Ptuju, in sicer pri dr. Ognjenoviku ...
Vsem vse dobro in pazite na svoje trebuščke ... 

(odgovor članu jaznoseca)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Štajerske nosečke 2011
22.7.2011 11:38:54   
jaznoseca
test za sladkorno NE delajo vsem, tudi ne zaradi starosti! Jaz sem stara 38 let in mi ga niso delali. Delajo ga ob povečanem tveganju; teža nosečnice, teža otroka in še neki faktorji, ki jih zaznajo pri nosečkah ob pregledu urina in krvi (sem vprašala in že pozabila za kaj greuser posted image ).

previjalna miza - mi smo uporabili stare dele mladinske sobe od mojega dragega. Tako smo spodaj pustili eno komodo, navrh pa je moj izdelal tako ploščo z robom - jaz sem dala mere. Pa prebarvali in polepili - pa je! Slikce pa ne znam gor dat user posted image ...

(odgovor članu Chip)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Štajerske nosečke 2011
22.7.2011 11:43:38   
julijka11
IZVIRNO SPOROČILO: jaznoseca

test za sladkorno NE delajo vsem, tudi ne zaradi starosti! Jaz sem stara 38 let in mi ga niso delali. Delajo ga ob povečanem tveganju; teža nosečnice, teža otroka in še neki faktorji, ki jih zaznajo pri nosečkah ob pregledu urina in krvi (sem vprašala in že pozabila za kaj greuser posted image ).



meni je moja G rekla, da me pošilja samo zaradi starosti, ker mi pripada...sama nisem imela nobenih indikacij za to...ne na teži, ne po krvi, ne vodi...očitno delajo G vsak po svoje

(odgovor članu jaznoseca)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Štajerske nosečke 2011
22.7.2011 13:14:04   
issa
hm mislim da je čisto odvisno od G, vem da moj da vse ne glede na strarost,.. sem bila že pri prvem pa sem bila 19 stara, tako da mislim da je res samo od zdravnika pogojeno,... pa dobro saj zdržiš tisto urco, ko spiješ pocukrano vodo, mi je hitro minilo.. user posted image

(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Štajerske nosečke 2011
22.7.2011 14:09:59   
SuzanaF
Ne uspe mi prilepit slikic! JIh pa imam v albumu tako da si lahko tam pogledate slikici iz 3D in sobico

(odgovor članu issa)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?