|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Štajerske nosečke 2011
5.8.2011 19:34:11   
jaznoseca
Pozdravček!

Po seznamu sodeč imamo eno avgustovko. Klarita javi se kaj, počasi se bliža pdp, ali pa si že prehitela?

Potem pa počasi nastopi moj mesec - september... Pravzaprav malo navijam že za avgust user posted image user posted image . Moje počutje je danes odlično in upam, da se tudi ostale počutite podobno.

(odgovor članu twiggi)
Neposredna povezava do sporočila: 251
   RE: Štajerske nosečke 2011
5.8.2011 21:31:33   
issa
jooj, ja tudi jaz tak potihem navijam za avgust,..pa mislim da bo kar do septembra počakal,..user posted image user posted image upam da nebom šla še čez, tako kot pri prvem user posted image user posted image
drugače pa ja, počutje je tudi vredu, super vreme je sonček a ni prevroče, pa še fino je veterček pihal da te je ohladilo, če si se slučajno preveč segrel,.. sem si pa zvečer s tamalim privošila en konkretni sprehodek (urco in pol) tako da bo spal kot bomba in upam da tudi jaz,..user posted image user posted image user posted image user posted image
vas ovirajo kaj trebuščki?? Mene še nič, se mi zdi da imam manjšega kot sem imela pri ta prvem,..no sicer še lahko ta mesec nenadoma vzklije, ne user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jaznoseca)
Neposredna povezava do sporočila: 252
   RE: Štajerske nosečke 2011
6.8.2011 7:55:17   
jaznoseca
issa a te res trebušček nič ne ovira??? Jaz imam že pravi balon user posted image . No, večina še vedno trdi, da ni velik, ampak to še ne pomeni, da meni ni konkretno napoti. Bi te bilo lepo videt, da primerjava user posted image .

(odgovor članu issa)
Neposredna povezava do sporočila: 253
   RE: Štajerske nosečke 2011
6.8.2011 9:18:04   
issa
hehehe,..ja lahko greva primerjat user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image samo ne, me še nena, še vedno si lahko komot zavežem superge, ali pa kaj takega delam,..user posted image user posted image samo to se lahko še komot vse spremeni, je še le nekaj časa do septembra,..user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jaznoseca)
Neposredna povezava do sporočila: 254
   RE: Štajerske nosečke 2011
6.8.2011 10:55:32   
Medea10
Frajle, morate čakat sam še ta mesec pa mogoče malenkost naslednjega user posted image
Joooj, kje je še december! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu issa)
Neposredna povezava do sporočila: 255
   RE: Štajerske nosečke 2011
6.8.2011 11:07:25   
oktober11
julijka11 čestitke za gašperja user posted image user posted image user posted image
uf, kak hitro bo konec avgusta in potem že september, te pa bosta že imele svoje štručke v rokah user posted image
te pa pride oktober, in sem že jaz na vrsti, hehe. meni ful hitro mineva nosečnost, tak da mi ni problema. trebušček mi ne dela nobenih težav ker je bolj majhen, tak da se počutim super. opazujem kdaj se mi bo pojavila tista navpična črta in kdaj se mi bo popek ven obrnil user posted image
twiggi obiskuješ predavanja v UKC-ju? nas je kar precej več, kot sem pričakovala user posted image

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 256
   RE: Štajerske nosečke 2011
6.8.2011 13:18:48   
twiggi
oktober11: ja jih obiskujem user posted image tudi jaz sem presenečena nad udeležbo. sem mislila da nas bo precej manj. edino na predavanje o epiduralni nisem šla, ker sem imela neke opravke. ti si šla? so povedali kaj konkretnega o Ultivi? sama se namreč zanimam za njo.

mene pa nekaj drugega zanima. nekje sem zasledla da bi naj obstajala kartica, s pomočjo katere bi lahko nosečnice in mamice z otroci starimi do dveh let zastonj parkiral v centru mesta ( Maribor ). vem da je bilo nekaj govora o tej kartici, samo ne vem če so potem to realizirali. a mogoče katera ve več o tem? pa če obstaja kje bi se ta kartica lahko dobila?

_____________________________

Najin mali se nama pridruži 11.11.2011 !

(odgovor članu oktober11)
Neposredna povezava do sporočila: 257
   RE: Štajerske nosečke 2011
6.8.2011 17:42:57   
issa
ja saj res da samo še malo, samo do zdaj se mi sploh ni vleklo,dejansko kar naenkrat smo že tak daleč, edino ko sem čakala kak poseben pregled sem se načakalauser posted image user posted image ,...ta zdanji mesec pa vem da bo takoooooooooo dolg....user posted image user posted image user posted image

saj predavanja v ukc-ju so vedno na veliko obiskana...user posted image user posted image user posted image user posted image
hm za to kartico sem tudi bežno slišala, samo žal jaz nevem nič konkretnega... :((
mi je pa všeč da v europarku imamo zdaj prakplace (mamice z vozički) bljižje vhodu, samo kaj ko opaziš da vsak gor parkira user posted image tako kot invalidov, ki jih je očitno vedno več v mb, pa vsi imajo avto...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu twiggi)
Neposredna povezava do sporočila: 258
   RE: Štajerske nosečke 2011
6.8.2011 17:47:09   
twiggi
issa: to sem pa tudi jaz videla v europarku. user posted image mi je všeč. se pa strinjam tudi z tem da je v MB vedno več invalidov, pa seveda tudi mamic z vozički, ker je skoz vse zasedeno. user posted image na žalost. ampak če se res dobro zavzameš, stojijo na teh prostorih sami dobri avtomobili.

_____________________________

Najin mali se nama pridruži 11.11.2011 !

(odgovor članu issa)
Neposredna povezava do sporočila: 259
   RE: Štajerske nosečke 2011
6.8.2011 18:03:10   
issa
to tako ali tako,..saj samo taki lasniki z dobrimi avtomobili, so si škoda kak korak dalje it...hm najbolj žalostno mi je, da so zdaj naredili tako smotano ureditev prometa v europarku,..user posted image

(odgovor članu twiggi)
Neposredna povezava do sporočila: 260
   RE: Štajerske nosečke 2011
6.8.2011 18:27:34   
Teni_
Jaz sem bila ravno včeraj v Europarku - na srečo s svakinjo, ker sama se v tem novem izgubim.

Mi je pa zelo všeč napis na teh parkiriščih za invalide: vzeli ste mi parkirno mesto, vzamite še mojo invalidnost ali nekaj takega piše.

Joj, še  tedne do PDP-ja. Zadnji mesec se bo res vleklo, ker me že vse muči. Zdaj imam spet tri dni gležnje čisto zatečene, trebuh me moti, sramna kost me boli, da komaj hodim.... Res že imam vsega dovolj. Če bo vse po sreči, se me čez kak teden ali dva v porodnnišnici usmilijo zaradi večjega otroka. Je rekla ginekologinja naj jih opozorim na to, ker bi naj že zdaj imel okoli 3500 g.

(odgovor članu issa)
Neposredna povezava do sporočila: 261
   RE: Štajerske nosečke 2011
6.8.2011 18:57:50   
twiggi
meni se v europarku najbolj dopade da so naredili lučke nad parkirnimi mesti. takoj lahko vidiš kje je prosto in ne rabiš več iskat. je pa res da so smeri vožnje kar lepo spremenili, sploh pa v starem delu pri tekočem traku, ko ljudje še kr po starem vozijo. se prav vidi da so nekateri nepismeni.

ene imate še nekaj tednov do PDPja, mene čakajo še trije mesece. res komaj čakam da bom v rokah držala svojo štručko. user posted image

_____________________________

Najin mali se nama pridruži 11.11.2011 !

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 262
   RE: Štajerske nosečke 2011
6.8.2011 19:09:17   
jaznoseca
garažna hiša europark KATASTROFA! Jaz sem prepričana, da imajo nekje skrito kamero in se sila smejijo vsem nam, ki kot norci poskušamo slediti nerazumljivi ureditvi user posted image user posted image user posted image . A sem samo jaz že parkrat vozila okoli EP in tudi zašla iz garaže nazaj ven, ker sem sledila napisom in poskusila biti "pismena"?? No, v EP sem vsaj 1x na teden in tud po tujini velikokrat obiščem garažne hiše - brez problemov. To, kar so pa naredili v EP je pa višek zaje.... Zdaj velikokrat zavestno vozim po kontra smeri, saj si tako prišparam nekaj krogov po ali izven EPuser posted image  - vem, je grozno slišat, a kaj čem, če je pa butastouser posted image . Tud v pralnici avtov so rekli, da se čisto vsi pritožujejo. No, nekdo je pa veliko zaslužil za "dobro" idejouser posted image .

twiggy a res bi naj obstajale te kartice za MB - bi skoraj rekla, da je prelepo, da bi bilo res.

parkingi za mamice bravo user posted image . Počasi in počasi - a vseeno napredek!

medea10 boš videla, kako te bo december dohitel - mani so kar odbrzeli ti zadnji meseci.

issa ja, če si lahko še superge zavežeš, pol imaš pa definitivno manjši trebuh kot jaz - zvijanje nog po diagonali ne velja user posted image user posted image . Jaz ga nosim tudi izredno visoko, tako da pripogibanje odpade, samo počepanje še uspe user posted image .

< Sporočilo je popravil jaznoseca -- 6.8.2011 19:11:03 >

(odgovor članu twiggi)
Neposredna povezava do sporočila: 263
   RE: Štajerske nosečke 2011
6.8.2011 20:54:13   
issa
ja kamere pa imajo v garažni hiši, prav lepo skrite (če ne veš),.. kot take črne lučke so,..user posted image user posted image tako da se verjetno varnostniki malo nasmejijo..user posted image user posted image ali pa so se navadli, pa samo kaki ekstrmi še ven padajo...user posted image user posted image user posted image
no na koncu se bomo tudi tega režima navadli,.. ja one table sem tudi jaz opazla, samo vseeno marsikateri jih spregleda, mislim da bi mogle bit še večje in magari blinkat, da ja vsak prebere ki gor parkira...

ja jaz ga pa imam kar nizko, pa verjetno bo tale malo manjše sorte, nevem no.........se pravim to se še lahko vse spremeni..user posted image user posted image user posted image
twiggi boš vidla kak bo minlo, kar naenkrat bo še samo par tednov, ki se bodo pa zareeeees vlekli...user posted image

(odgovor članu jaznoseca)
Neposredna povezava do sporočila: 264
   RE: Štajerske nosečke 2011
7.8.2011 6:30:32   
rainbow
Jutro!

Dva dni me ni tu gor, pa je že marsikaj novegauser posted image

Julijka, čestitke še od meneuser posted image user posted image user posted image vse lepo želimuser posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz imam tudi še en mesec, približno, pa mi je že kar dovolj ta trebuh velik, nerodna sem kot user posted image , o kakih teniskih in vezalkah, prosim lepo, če jih obujem, vezalke kar ostanejo nezavezane. Mene že tudi vse boli, res pa nisem ne vem kaj fit.

Fajn, da hodite na materinsko šolo; jaz nisem našla časa, no , bila sem pri prvi, 8 let nazaj. Kaj je kaj tak strašno novega?? Povejte malo, če se vam zdi kaj pomembnega.

TeniRR, tvoj pa je res kaliber. Bo imel krepko čez 4 kg.

Lepo nedeljo vsem!

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu issa)
Neposredna povezava do sporočila: 265
   RE: Štajerske nosečke 2011
7.8.2011 8:07:08   
issa
rainbow -  čisto nič novega ne povedo user posted image user posted image user posted image mogoče za tiste ki so prvič user posted image ,.. midva sva šla ker se je moj dragi opogumil in reko da gre zraven user posted image user posted image user posted image .. edino poudarjajo da so pri tem bili prvi (eho test) ali pa da so edini v slo ki še to delajo ( "široko" povijanje recimo)... to je pa vse....

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 266
   RE: Štajerske nosečke 2011
7.8.2011 8:13:58   
Teni_
IZVIRNO SPOROČILO: rainbow

TeniRR, tvoj pa je res kaliber. Bo imel krepko čez 4 kg.



Manj nisem niti pričakovala, ker je že tamlajša hčerka imela pri rojstvu 3940 g in 51,5 cm, sem zdaj tudi pričakovala okoli 4500g. Bomo videli kaj bo na koncu.

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 267
   RE: Štajerske nosečke 2011
7.8.2011 15:24:05   
Medea10
Drage moje, da še vam tukaj napišem;
V Leclercu (natančneje v trgovini PEKO- tam zraven tistega slikomata) imajo -70% znižanje na sandale, japonke, balerinke in natikače, no v glavnem na vso poletno obutev. Cene so smešno nizke, številk še tudi imajo kar nekaj. Jaz sem si ravno danes kupila 2 sandale in japonke za na morje za borih 10€. Priporočam.
Lepo bodite.

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 268
   RE: Štajerske nosečke 2011
8.8.2011 13:41:46   
karmen7

IZVIRNO SPOROČILO: julijka11

IZVIRNO SPOROČILO: rainbow

Kako je z julijko? Že ziba?



že, že...od 29.7, doma pa sva drugi danuser posted image


Julijka iskrene čestitke tudi od mene! user posted image

(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 269
   RE: Štajerske nosečke 2011
8.8.2011 14:20:21   
jaznoseca
Kaj je z našo avgustovko? A katera kaj ve?

Danes je prav aprilski dan - no malce zmešano julijsko-aprilski user posted image user posted image .

Kako ste kaj?

(odgovor članu karmen7)
Neposredna povezava do sporočila: 270
   RE: Štajerske nosečke 2011
8.8.2011 14:46:41   
oktober11
twiggi o ultivi ni bilo nič kaj konkretnega povedanega, ker je tisti predavatelj ki bi naj imel predavanja o tem, manjkal. mislim da je bilo povedano samo to da se raje kot za ultivo odločijo za EA, ter da je dosegljiva samo v dopoldanskem času.
se vidimo danes user posted image

če katera kaj izvoha o tej kartici za parkiranje, naj javi.

lp vsem user posted image

(odgovor članu jaznoseca)
Neposredna povezava do sporočila: 271
   RE: Štajerske nosečke 2011
8.8.2011 20:56:43   
twiggi
oktober11: hvala za informacije user posted image danes pa se je kar presenetljivo hitro končalo. se še niti prav vsedli nismo pa smo že šli. user posted image drugače pa se mi samo predavanje ni zdelo nekak zanimivo. je tak monotono govorila. upam da bo ju3 boljše. user posted image

_____________________________

Najin mali se nama pridruži 11.11.2011 !

(odgovor članu oktober11)
Neposredna povezava do sporočila: 272
   RE: Štajerske nosečke 2011
9.8.2011 14:25:59   
oktober11
twiggidanes je dan za film, tak da bomo verjetno po par minutah gledanja ven pobegnili user posted image včeraj bi res lahko boljše blo, ampak sem glede na temo kar pričakovala nekaj takega.

(odgovor članu twiggi)
Neposredna povezava do sporočila: 273
   RE: Štajerske nosečke 2011
9.8.2011 15:14:47   
twiggi
OKTOBER11: ja kot kaže je danes kino dan user posted image na žalost mojega ne bo zraven, ga bom mogla sama gledat.

_____________________________

Najin mali se nama pridruži 11.11.2011 !

(odgovor članu oktober11)
Neposredna povezava do sporočila: 274
   RE: Štajerske nosečke 2011
9.8.2011 16:54:36   
oktober11
twiggi ni nujno slaba stran, da tvojega ne bo poleg.. manjša verjetnost da si premisli glede prisostvovanja pri porodu user posted image

(odgovor članu twiggi)
Neposredna povezava do sporočila: 275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?