|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Štajerske nosečke 2011
27.7.2011 13:33:43   
jaznoseca
wifi in oktober11 hvala tudi vama na pohvalah za sobicouser posted image . Moram povedat še 1x, da v bistvu razen jogija nismo ničesar kupili. Omare so od sobe mojega dragega - stare bog si ga vedi koliko... Previjalno desko je izdelal moj dragi samuser posted image , posteljico pa sem dobila od sodelavke - tudi stara 20let. Vse smo samo očistili, prebarvali in polepili, pa je.

otrok v svoji sobi -  mi smo začeli s prvim dnem. Res pa je, da je sobica od spalnice 2 koraka oddaljena. No, pa tudi spali smo zelo slabo do leta in pol - ampak to je že druga zgodbauser posted image . Tudi zdaj imamo za drugega junačka svojo sobo, kako pa bo v praksi, pa poročam.... Najin prvi pikec namreč redno hodi zjutraj k nama v posteljo.

medea čestitke za doboro opravljen pregled user posted image . Ja, po navadi, ko se dolgo nič ne vidi, je res punčkauser posted image .

šola za starše ne grem, ker sem bila pri prvem in razen potrdila za prisotnost očeta ob porordu ni bilo nič kaj zanimivega.

romanca samo, da si zdaj ok in user posted image  za user posted image !

Jaz sem tudi bila na pregledu - težki smo že 2570g in že nakaj časa v glavični vstavi. Brcamo na maximum! Dobila sem že napotnico za bolnišnico... Ja, počasi že malo čakamo - še 4 ali 5 tednov....

Bodite mi lepo!

(odgovor članu twiggi)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: Štajerske nosečke 2011
27.7.2011 14:09:04   
julijka11
no, pri nas je pa danes pdp, pa se nič konkretnega še ne dogaja....ctg danes brez posebnosti, v nedeljo se moram iti spet priklopiti....moj julijček me pa pusti čakatiuser posted image ...upam da nima želje biti avgustek, ker se mi že full vleče

(odgovor članu jaznoseca)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: Štajerske nosečke 2011
27.7.2011 14:21:55   
oktober11
2.8. ob 18:00 začnemo s šolo, ja.
tak da se ziher vidimo, hehe user posted image

(odgovor članu twiggi)
Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: Štajerske nosečke 2011
27.7.2011 20:02:32   
jaznoseca
IZVIRNO SPOROČILO: julijka11
no, pri nas je pa danes pdp, pa se nič konkretnega še ne dogaja....ctg danes brez posebnosti, v nedeljo se moram iti spet priklopiti....moj julijček me pa pusti čakatiuser posted image ...upam da nima želje biti avgustek, ker se mi že full vleče


Upam, da bo kmalu, tudi jaz si ne želim nosit čez rok! Drži se!

(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: Štajerske nosečke 2011
28.7.2011 11:38:54   
Medea10
Punce, držim pesti, da se vam kmalu začne kaj dogajat. user posted image user posted image user posted image
Mene je naša žabica pustila čakat 14 dni po PDP, potem so pa sprožli.
Je pila katera čaj malinovih listov za mehčanje porodne poti?

(odgovor članu jaznoseca)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: Štajerske nosečke 2011
28.7.2011 11:52:48   
julijka11
uf, 14 dni čez rok....že zdaj se mi vsak dan zdi strašno dolgi, pa sem 1 dan čez.....
ponoči sem že mislila, da so se pričeli popadki, pa je trajalo le 3 ure, pol pa se je vse umirilouser posted image

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: Štajerske nosečke 2011
28.7.2011 11:58:50   
Medea10
Če se ti spet začnejo, si naredi vročo kopel, vrjetno se bodo ojačali. Al pa po stopnicah gor in dol če jih maš. Ene celo stopajo na kuhinjske stole, da bi se začelo zares. 

(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: Štajerske nosečke 2011
28.7.2011 12:17:47   
julijka11
IZVIRNO SPOROČILO: Medea10

Če se ti spet začnejo, si naredi vročo kopel, vrjetno se bodo ojačali. Al pa po stopnicah gor in dol če jih maš. Ene celo stopajo na kuhinjske stole, da bi se začelo zares. 


user posted image sem si zdaj predstavljala, kako poskakujem po štengah na skupnem hodniku (blok) zjutaj ob 4...bi me sosedje peljali v bolnico, samo na drug oddelekuser posted image

malinove liste pa si kupujem že cel mesec; sicer je zdaj že verjetno malo pozno, da pričnem s pitjem

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: Štajerske nosečke 2011
28.7.2011 16:07:30   
*Zvončica*
En deževni pozdrav.

Teni in Romanca hvala za odgovor glede NS.

Smejka, sem pebral tvojo zgodbo... Super, da je zdaj ta pregled v LJ pokazal, da je z obema user posted image vse vredu in močno držim pesti, da bo do konca nosečnosti tako user posted image ...

Julijka, vidim da si čez rok...bom navijala, da se čimprej začne, da ne boš rabila sosedov budit user posted image .

Medea
jaz sem prvič pila ta čaj, sicer sem tudi imela čez rok sprožen porod (zaradi premalo plodovnice - z svečko za mehčanje mat. vratu). Tako da je vse skupaj kar trajalo, dokler so se začeli moji popadki, itd.... Nisem pa bila nič rezana, vse ostalo je potekalo naravno...ne vem sicer če ima to kaj opraviti z čajem ali ne, bom ga pa zdaj drugič spet pila, ko bo čas z to.

(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: Štajerske nosečke 2011
29.7.2011 11:14:48   
Medea10
Zvončica- jaz sem ga tud pila, zdaj ga bom vsekakor tudi. Pa tud nisem bla rezana. user posted image Meni so tud sprožli ampak brez svečke. Sam predrli so mi mehur.
V katerem tednu so ti sprožili?

(odgovor članu *Zvončica*)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: Štajerske nosečke 2011
29.7.2011 16:26:48   
Smejka11
Punce, mejte se lepo... uživajte...

Mi gremo na morje, se plavat naučit... user posted image

Se javim, ko se vrnemo... Drug teden. Upam samo na lepo vreme?!!

Čuvajte se! Papa


_____________________________

:S
Smejka11

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: Štajerske nosečke 2011
29.7.2011 17:56:30   
*Zvončica*
Medea sprožili so mi v 41. tednu (40t 5d), po pregledu v porodnišnici. CTG je bil sicer vredu, ampak je UZ pokazal, da plodovnice ni več kaj veliko.... Ja, jaz sem tudi ful vesela, da nisem bila rezana Upam, da bo tudi tokrat šlo brez tega..pa da bom imela tako super ekipo kot prvič... Sicer je pa na koncu tako glavno, da sta otroček in mamica OK .

Smejka uživajte na morju.

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: Štajerske nosečke 2011
29.7.2011 18:15:55   
issa
smejka uživaj maksimalno!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image jaz bi tudi,...))sem fauš(( user posted image user posted image

(odgovor članu *Zvončica*)
Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: Štajerske nosečke 2011
1.8.2011 18:29:19   
jaznoseca
Hej hej je treba malo temo dvignit user posted image . Se samo javljam, da pročam, da se ful slabo počutim. Pa še cel mesec me čaka user posted image . Od spanja nič, popdaki že kar ornk - tako, da mi poženejo strah v kosti.... Upam, da ste ostale bolje.

(odgovor članu issa)
Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: Štajerske nosečke 2011
2.8.2011 19:37:35   
rainbow
Ojla!

jaznoseca, te popolnoma razumem, sploh danes ni bil moj dan, ampak zdaj sem pa te prišla k sebi. Zjutraj me nek nizek pritisk daje, se komaj skup zložim, danes sem si od sile kavo šla skuhat. Spanje pa itak, kakšna kvaliteta, sem že skoraj pozabila, kaj je to. Ali se ob petih zbudim, včeraj pa sem se vlegla in potem bolečina v trebuhu, in jaz v strah, ampak potem se ni ponovila; je pa res, da me včasih zdramijo določene skrbi, ki niso čisto povezane z nosečnostjo. Kaj čemo, ne more bit vse tako krasno.

Kako je z julijko? Že ziba?

Lepo bodite vseuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu jaznoseca)
Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: Štajerske nosečke 2011
3.8.2011 10:47:10   
issa
pozdravljene!!
no sem končno doma, hehe sem si privoščila en mini oddih pri prijateljici, če sem že ostala sama pet dni, sem te jaz tudi malo šla na počitnice,..user posted image user posted image user posted image user posted image no saj so ble rahlo delavne, ampak je pasalo biti malo koristen,.pa včeraj smo te šle še v čatežke, je blo zanimivo, sploh ko sma se zguble in skoraj nazaj domov prišle,..user posted image user posted image user posted image user posted image tak je to če se zanašaš na ljudi pol pa tabel zmanjka...user posted image user posted image user posted image user posted image bla avantura,..user posted image user posted image user posted image drugače pa tudi jaz zdaj dva dni nisem spala ponoči nič, nevem kaj te to blo, v križu me je vsekalo in adijo, noben položaj ni več pasal, samo kotalila sem se na levo ali desno, kot nasedli kit,..edino danes ponoči mi je ratalo zaspat, in sem tako zaspala da niti lulat nisem šla ponoči,..user posted image user posted image user posted image zjutraj pa skoraj pol ure na wc-ju..user posted image user posted image user posted image user posted image
ah saj bo, samo še 6 tednov,..pol bom pa zaradi česa drugega ne spala ponoči user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: Štajerske nosečke 2011
4.8.2011 12:08:03   
decemberček11
Pozdravljene nosečke....
Da se vam še jaz pridružim user posted image
Sem v 22.tednu, PDP imam 10.12., to je moja prva nosečnost, stara sem 28, pričakujemo pa fantka user posted image
Ginekologa imam na Ptuju, dr.Rosiča in sem z njim izjemno zadovoljna!

Ker se trenutno odločam za 3D, me zanima če se je katera odločila za to, kam ste šle in koliko ste plačale??

Hodi katera na kakšno telovadbo za nosečke? Jaz sem sicer klicala na Bodifit kjer imajo vadbo Fit nosečnica, pa je samo ena prijavljena...user posted image . Bi pa fuullll šla nekam malo migat, kakšna ideja mogoče???

No, lepo bodite in lep pozdrav user posted image

(odgovor članu issa)
Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: Štajerske nosečke 2011
4.8.2011 12:23:34   
Medea10
decemberček11 dobrodošla!

Pridruži se Decemberkam 2011 na rr, imamo tud skupino na fb, kjer se dost čveka. user posted image
Na 3D jaz grem k Lukmanu (70€), ga imam čez 14 dni.

(odgovor članu decemberček11)
Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: Štajerske nosečke 2011
4.8.2011 12:24:37   
Medea10
A bi ble za to, da se na fb nardi skupina Štajerske nosečke? 

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: Štajerske nosečke 2011
4.8.2011 18:50:08   
julijka11
IZVIRNO SPOROČILO: rainbow

Kako je z julijko? Že ziba?



že, že...od 29.7, doma pa sva drugi danuser posted image

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: Štajerske nosečke 2011
4.8.2011 23:03:18   
jaznoseca
julijka11 ČESTITKE user posted image user posted image user posted image . Zdaj se pa le cartajte in mirne noči vam želim!

(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: Štajerske nosečke 2011
4.8.2011 23:23:27   
jaznoseca


user posted image



nick, pdp, starost, št. nosečnosti, št. otrok doma, kraj, ginekolog/-inja


snezinkaa, 17.junij, Postojna (okolica Maribora)
julijka11, 27.julij, 36 let, 2 user posted image , 1 user posted image user posted image
Klarita, 11. avgust, 34 let, 1 user posted image , Maribor user posted image
vanessazala, 16. avgust user posted image
barbara85, 1.september, 26 let, 1 user posted image , 0 user posted image , Oplotnica, dr. Bandelj
TeniRR, 4. september,user posted image , Ruše, dr. Petrovič, dr. Kuder user posted image
daka, september, 37 let, 2 user posted image , Maribor user posted image
issa,
september, 24 let, 1 user posted imageMaribor, dr. Franič  user posted image
rainbow, september, 36 let, 2 , Maribor, dr. Završnik Mihič
wifi, september, 29 let, 1 user posted imageZreče
Nevihta123, 6. oktober, 34 let, 1 user posted image , Slovenske Konjice
cassy, 31. oktober, 26 let, 0 user posted image , Slovenske Konjice, dr. Ocvirk
m_nova, oktober
oktober11, oktober, 25 let, 0 user posted image , Maribor, dr. Kopše-Beričič
Janja506, 23 let, dr. Kuder
drejčy, 30. oktober, 33 let, 1 user posted image , okolica Radenec user posted image
_perla_, oktober, 0
twiggi, november, 25 let, 0 user posted image , Maribor, dr. Ozimič  user posted image
Jana73, november, 38 let, 1 user posted image , Velenje
Maja_V., november, 33 let, 1 user posted image , 0 user posted image , Slovenske Konjice
miša*, november, 32 let, 2 user posted image , Ptuj user posted image
SuzanaF, 15. november, 30 let, 1 user posted image , 0 user posted image , okolica Maribora, dr. Jelka Kodrič
hopsala, 20. november, 21 let, 1 user posted image , 0 user posted image , Maribor (Zasavje)
Medea10, 20.december, 21 let, 1 user posted image , Marjeta, dr. Kopše-Beričič
neon, december, 30 let, 0 user posted image , Šentjur  user posted image
Taddy78, 15.december, 33 let, 1 user posted image , Maribor, dr. Kopše-Beričič
2mama, januar, 2 user posted image , Celje, dr. Mihič Završnik
mefisto, 15. januar, 31 let, 2 user posted image , 1 user posted image , dr. Mihič Završnik
beba75, januar, 36 let (user posted image user posted image )
Smejka11, januar , 30 let, 2 user posted image , 0 user posted image , (user posted image user posted image )
ilanaaa10, 17.februar, 22 let, 1 user posted image , 0 user posted image , dr. Mihič Završnik
jaznoseča, 03.september, 38 let,  1 user posted image , Maribor, dr. Rosič, user posted image
Chip, xx.september,  x let,  ? user posted image , ?, dr. Ognjenovik
*Zvončica*, xx. februar, x let, 2 user posted image , 1 user posted image , Maribor, 
Romanca23, 25. november, x let, 1 user posted image , 0 user posted image ,  
decembrček11, 10. december, 28 let, 1 user posted image , 0 user posted image , Maribor, dr. Rosič, user posted image






SKUPAJ ŠTAJERSKIH NOSEČK:
35
NOSEČKE Z DVOJČKI user posted image user posted image : 2



user posted image


datum rojstva / nick user posted image / ime  / teža , cm / kraj


4.6.2011 / karmen7 /  user posted image Jure / 3160 g, 50 cm / Maribor
29.7.2011 / julijka11 /   



(odgovor članu _perla_)
Neposredna povezava do sporočila: 247
   RE: Štajerske nosečke 2011
5.8.2011 14:54:48   
issa
julijka11 čestitkeeeeee user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Veliko cartanja in čimbolj prespane noči!!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jaznoseca)
Neposredna povezava do sporočila: 248
   RE: Štajerske nosečke 2011
5.8.2011 18:45:41   
twiggi
julijka11 tudi z moje strani lepe lepe lepe čestitke user posted image

_____________________________

Najin mali se nama pridruži 11.11.2011 !

(odgovor članu issa)
Neposredna povezava do sporočila: 249
   RE: Štajerske nosečke 2011
5.8.2011 19:30:14   
julijka11
hvala za čestitke!


in še podatki za seznam: 29. 7, Gašper, 3170g, 50cm

(odgovor članu twiggi)
Neposredna povezava do sporočila: 250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?