|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 12 [13] 14   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Štajerske nosečke 2011
22.8.2011 12:34:35   
jaznoseca
IZVIRNO SPOROČILO: Teni RR
Moram pohvalit osebje, ki je bilo tokrat, tako v porodni kot na oddelku. Ne vem, ali se meni samo zdi, ampak kader se je zelo pomladil od takrat, ko sem bila jaz in so bile vse sestre, pa tudi babica v sobi odlične. Nobeni ni bilo nič težko, nobena ni bila tečna.


Lepo je slišat take dobre novice user posted image . Predvsem me je presenetila množina: sestre in babica. Ko sem bila jaz tam, sva bila večino časa sama z mojim. Kakšne sestre neki, ena babica, ki je prišla le vsake toliko za kakšno minutko (v 5 urah ene 5-6 krat). Bomo videli kako bo tokrat.

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 301
   RE: Štajerske nosečke 2011
22.8.2011 18:49:58   
issa_
ja res je lepo slišat pohvale za P. Tudi pri meni pri prvem se v porodni glih niso izkazale, so me pretežno pustile kar samo, na oddelku so ble pa takrat super,.edino ena zdravnica je bila user posted image , upam da je ne bo tokrat ko bom na vrsti..  user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jaznoseca)
Neposredna povezava do sporočila: 302
   RE: Štajerske nosečke 2011
24.8.2011 18:09:06   
*Zvončica*
Pozdravljene Štajerke user posted image .

Me že en čas ni bilo tukaj in vidim da smo v tem času dobili dve novi mamici user posted image . Teni RR in barbara85 čestitke, čim več lepih trenutkov in prespanih noči z vajinima user posted image .

Lepo je tudi slišat pohvale za Mb porodnišnico; jaz sem sicer v prvo imela dobro izkušnjo (babica Erika in babičar Bojan, sem dala več smen skozi) in ponovno upam na takšno.

Mi smo v tem času z NS in morja. Na NS vse Ok, na morju tudi super, tako da smo uživali. Sicer pa se moram malo pazit in počivat, se ponavlja zgodba nizke posteljice iz prve nosečnosti (no, sem že na februarkah o tem, pa da se ne bom ponavljala user posted image ). Ampak saj bo...

Kako ste ve drugače? Kaj počnete v tem vremenu? Verjetno povsod tako vroče kot tukaj v MB; bi prav pasal en bazen. No sin ga sicer ima na balkonu, samo je skoraj malo premali še za mene user posted image .

Lepo bodite, pa javite se kaj...

(odgovor članu issa_)
Neposredna povezava do sporočila: 303
   RE: Štajerske nosečke 2011
25.8.2011 10:52:29   
jaznoseca
IZVIRNO SPOROČILO: *Zvončica*
Lepo je tudi slišat pohvale za Mb porodnišnico; jaz sem sicer v prvo imela dobro izkušnjo (babica Erika in babičar Bojan, sem dala več smen skozi) in ponovno upam na takšno.

Mislim, da boljše kombinacije ne bi mogla dobit user posted image  - za ta dva še od nikogar nisem slišala kaj slabega, vse same hvalnice. Žal so pa tud ostale, ki bi morda raje izbrale kak drug poklic.... Ampak, dihamo in upamo. V kratkem poročamuser posted image .

(odgovor članu *Zvončica*)
Neposredna povezava do sporočila: 304
   RE: Štajerske nosečke 2011
25.8.2011 12:26:59   
*Zvončica*

IZVIRNO SPOROČILO: jaznoseca

IZVIRNO SPOROČILO: *Zvončica*
Lepo je tudi slišat pohvale za Mb porodnišnico; jaz sem sicer v prvo imela dobro izkušnjo (babica Erika in babičar Bojan, sem dala več smen skozi) in ponovno upam na takšno.

Mislim, da boljše kombinacije ne bi mogla dobit user posted image  - za ta dva še od nikogar nisem slišala kaj slabega, vse same hvalnice. Žal so pa tud ostale, ki bi morda raje izbrale kak drug poklic.... Ampak, dihamo in upamo. V kratkem poročamuser posted image .


Se zavedam, pa še prazniki so bili user posted image , zato si pa res ponovno želim take ekipe. Tebi pa držim pesti da tudi na koga od njiju oz. kakšno drugo super babico naletiš user posted image .

(odgovor članu jaznoseca)
Neposredna povezava do sporočila: 305
   RE: Štajerske nosečke 2011
29.8.2011 14:42:14   
issa_
hej, kje se vse skrivate?? ste zunaj, ko je tako znosno vreme?? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *Zvončica*)
Neposredna povezava do sporočila: 306
   RE: Štajerske nosečke 2011
1.9.2011 12:15:19   
jaznoseca
hejla pupe štajerske, kam ste šle??? Zgleda, da tole po letnikih ne bo zdržalo.... A bi se združile kar vse štajerke kje? Jaz bi potem z bebico nujno potrebovala kakšno dopoldansko druženje na kofetkuuser posted image ?

(odgovor članu issa_)
Neposredna povezava do sporočila: 307
   RE: Štajerske nosečke 2011
1.9.2011 14:33:58   
issa_
hehehe, ja se strinjam, tole po letih je malce smotano!!!ker večina je že tak fertik, do konca tega leta pa očitno ni več nič štajerk nosečih user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,...
jaznoseca s kod pa si??

(odgovor članu jaznoseca)
Neposredna povezava do sporočila: 308
   RE: Štajerske nosečke 2011
1.9.2011 17:36:01   
jaznoseca
Izpod pekrske gorce user posted image . Pa ti issa?

(odgovor članu issa_)
Neposredna povezava do sporočila: 309
   RE: Štajerske nosečke 2011
1.9.2011 19:11:08   
issa_
aaaaaaa, jaz sem sicer polek telekoma (oz čist zraven psihijatričnega oddelka,..tak da če se mi spelje, nimam dalečuser posted image user posted image ) ampak pred dvema letoma sem bila jaz tudi doma čisto pri pekrski gorci, še zdaj se pogosto sprehajam okoli nje, še danes sem se...user posted image user posted image user posted image user posted image
kam pa ti hodi korenjak v vrtec, naš je v limbušu user posted image user posted image user posted image če drugo ne boma lah kako voziček turo dol vdarle user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jaznoseca)
Neposredna povezava do sporočila: 310
   RE: Štajerske nosečke 2011
2.9.2011 6:13:15   
jaznoseca
A res? Super, sem takoj zauser posted image . Mi hodimo v vrtec Studenci - enota Radvanje. Sem pa jaz prej stanovala bližje tebi user posted image . V bistvu pri ta velikem Klasekuuser posted image . Sva malo zamenjali...

(odgovor članu issa_)
Neposredna povezava do sporočila: 311
   RE: Štajerske nosečke 2011
2.9.2011 9:54:26   
twiggi
jaz sem pa z Teznega. user posted image sem pa po duši in srcu Studenčanka user posted image tako da poznam vse kote in kotičke tistega kraja. in ko bom tako daleč, da bo moje detece v vozičeku, se vama z veseljem kdaj pridružim.

_____________________________

Najin mali se nama pridruži 11.11.2011 !

(odgovor članu jaznoseca)
Neposredna povezava do sporočila: 312
   RE: Štajerske nosečke 2011
2.9.2011 14:38:40   
issa_
jee pa bomo vozičkali skupaj user posted image user posted image user posted image user posted image , jaz že zdaj ko je še v trebuhu grem od mene pa do pekrske en korg in pol nazaj,..vmes pa se v qulandiji ustavim da si nadomestim padec sladkotja v krvi...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
jaz pa sem svoje otroštvo preživela na teznem, tam ko je picerija Perla...še laufle to??

(odgovor članu twiggi)
Neposredna povezava do sporočila: 313
   RE: Štajerske nosečke 2011
4.9.2011 20:46:04   
*Zvončica*
IZVIRNO SPOROČILO: jaznoseca
Izpod pekrske gorce user posted image .

IZVIRNO SPOROČILO: issa_
aaaaaaa, jaz sem sicer polek telekoma (oz čist zraven psihijatričnega oddelka,..


Jaz sem tudi s Tabora user posted image ; prej pa smo bili v bližini Pekrske - no Novi vasi; samo sem ful rada gor hodila...odkar sem noseča pa še nisem bila tam user posted image .

(odgovor članu issa_)
Neposredna povezava do sporočila: 314
   RE: Štajerske nosečke 2011
6.9.2011 16:17:47   
Romanca23
Hej štajerke kako kaj? user posted image

Midva z malčkom sva super, brca kot pravi nogometaš. Pričelo se je zadnje trimesečje user posted image .
Danes gremo v šolo za starše prvo srečanje. Se že veselim.user posted image

Tudi večji del stvari smo že nabavli (posteljica,voziček, itd.), zdaj pa še vse tisto morem kaj sem pozabila user posted image

Lepo bodite in uživajte user posted image



< Sporočilo je popravil Romanca23 -- 6.9.2011 16:18:28 >

(odgovor članu *Zvončica*)
Neposredna povezava do sporočila: 315
   RE: Štajerske nosečke 2011
6.9.2011 17:34:29   
twiggi
issa: jaz sem doma blizu Perle. user posted image laufle še, samo bolj bogo. mislim da so njeni taboljši časi že mimo.

_____________________________

Najin mali se nama pridruži 11.11.2011 !

(odgovor članu Romanca23)
Neposredna povezava do sporočila: 316
   RE: Štajerske nosečke 2011
6.9.2011 21:21:19   
Romanca23
twiggi to misliš pizzerijo Perlo? Ker imam jaz starše tam

lpuser posted image

(odgovor članu jaznoseca)
Neposredna povezava do sporočila: 317
   RE: Štajerske nosečke 2011
7.9.2011 10:26:29   
karmen7
Da se spet malo javim po dolgem času user posted image . Mi smo ok, včeraj je bil naš gospodič prvič cepljen, je samo ob pikecu zajokal in je blo takoj spet vse ok. Smo zrastli, smo se zredili, v glavnem vse tak kot se šika.

Sem pa jaz tudi drugače iz Tezna, samo tam bolj iz začetka - blizu Kovinarja, zdaj sem pa v Novi vasi. Če se boste kaj podružile bi se zato jaz priključila - če lahko seveda.

Gremo pa mi v soboto končno na morju in mama že veselo odšteva dneve, ker že komaj čakam. Letos prvič kot družinica v troje. user posted image

(odgovor članu Romanca23)
Neposredna povezava do sporočila: 318
   RE: Štajerske nosečke 2011
7.9.2011 15:25:01   
twiggi
Romanca23: ja picerijo Perlo user posted image

_____________________________

Najin mali se nama pridruži 11.11.2011 !

(odgovor članu karmen7)
Neposredna povezava do sporočila: 319
   RE: Štajerske nosečke 2011
7.9.2011 16:49:23   
issa_
e joj klavidja, lušte delaš,..jaz bi tudi šla user posted image user posted image user posted image

eh tota perla, mislim da je najbolj delala itak takrat ko so jo odprli, pol pa bolj bogo,... zdaj že kar par let nisem bila nič v teh koncih....user posted image user posted image user posted image
jooj, malo še, komaj čakam da bom jaz tudi cartala,.. moja rebra potrebujejo počitek..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu twiggi)
Neposredna povezava do sporočila: 320
   RE: Štajerske nosečke 2011
9.9.2011 8:04:59   
Romanca23
user posted image V Perli sem bla samo 1x pa še to pred leti pa jo imam tako blizu user posted image ko sem na tistem koncu.

Jaz sem pa drugače na Pobrežju.

issa_ se ti pridružujem glede reber, sploh zadnja dva dni ima neko veselje tja brcat ....

(odgovor članu issa_)
Neposredna povezava do sporočila: 321
   RE: Štajerske nosečke 2011
11.9.2011 8:08:51   
rainbow
Ojla!

Vidim, da ste aktivne, jaz pa že dva tedna brez računalnika, a ni to groznouser posted image

Še tu pojamram, da sem že čez PDP, bil včeraj, bogvekdaj se bo to naše dete spomnilo ven prit. očitno mu je ful fajn noter, ker še veselo brca, rit premika, ko pa z rokami krili, potem pa je hudo, boli kot user posted image

Vidim, da ste bolj ali manj vse z one strani Drave. A je katera s centra? Moja lokacija sprehodov bo na začetku gotovo park.

Držite se, tiste, ki imate še več časa, skrajno uživajte in da bo vse bpuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu Romanca23)
Neposredna povezava do sporočila: 322
   RE: Štajerske nosečke 2011
11.9.2011 8:30:17   
issa_
joj rainbow tole čakanje je pa najhujš,ne....miganje pa ja boli res ko stouser posted image , sploh ko semoj odloči z ritjo zamigat, res mu že zmanjkuje placa take podvige, glede na to da imam majhen trebuh,.... vsak dan mu povem datum, in ga vprašam če  mu je všeč...user posted image user posted image user posted image user posted image očitno mu do zdaj ni bil noben,..mam pa še 5 dni do pdp....se lahko pride prej kak dan, mu dovolim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

drugače pa  mb vseeno ni tako velik, da nebi mogli prehodit,..jaz sem sicer tu čisto pri magdalenskem parku, samo mislim da nebom glih tu vozičkala, je prevelika galama mladostnikov....user posted image user posted image

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 323
   RE: Štajerske nosečke 2011
11.9.2011 8:46:17   
Romanca23
rainbow saj pa Mb ni tako velik kot pravi issa_ jaz vedno grem peš do centra in prav paše..res pa da sem večinoma v europarku če kaj nakupujem user posted image

huh kaj me se caka...mene zaenkrat občasno tak brcne da zaboli ali pa rebra nastradajo ...najbolj pa ima zvečer ko bi rada zaspala akrobacije in si me privošči user posted image

lp

(odgovor članu jaznoseca)
Neposredna povezava do sporočila: 324
   RE: Štajerske nosečke 2011
11.9.2011 9:07:04   
issa_
heheh romanca23 te ko bi rada se spočila te je vedno tak, ravno takrat je akcija,.. user posted image user posted image user posted image kaj naj rečem, navadi se....user posted image user posted image user posted image user posted image tak bo tudi pol,...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Romanca23)
Neposredna povezava do sporočila: 325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  10 11 12 [13] 14   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 12 [13] 14   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?