|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Štajerske nosečke 2011
9.8.2011 20:58:31   
twiggi
oktober11: je bilo zanimivo predavanje in zanimivi film. sicer je res malo škoda ker mojega ni bilo zraven. sama pa sem že videla porod v živo, tako da sem videnje samo obnovila. zanimivo je bilo tudi pogledat po predavalnici. eni moški so se za glavo držali, drugi so na nek način zgroženo gledali na platno, tretji pa so bili zelo rdeči. naj vidijo kaj ženske moramo preživet za tako lepo bitjece. kaj tvoj je šel s tabo?

_____________________________

Najin mali se nama pridruži 11.11.2011 !

(odgovor članu oktober11)
Neposredna povezava do sporočila: 276
   RE: Štajerske nosečke 2011
10.8.2011 16:21:24   
barbara85
Ojla, da se še tu javim!

Sem bla v porodnišnici en dan na opazovanju, baje je najina bibica malo premajhna in je že v maternični ustavi in 1 cm sem baje že odprta, bom pa v četrtek v 37t! CTG je bil stalno super, danes me je pregledala ena druga in je rekla, da je res bolj mala ampak da je nič ne ogroža in morem bolj počivat, pregled imam čez en teden v CE porodnišnici! Če bi blo karkoli narobe je rekla, da naj pridem nazaj! Upam, da še malo počaka notri in da bo vse vredu! Boge reve nosečke ki so bile tam v porodnišnici vse so ble že čez rok in vse komej čakajo da rodijo in niso še nič odprte al pa nimajo popadkov, jst pa sam upala da nebi me kje prehitela!

Grem počivat, ker se v porodnišnici nisem nič naspala!

PAPA

(odgovor članu twiggi)
Neposredna povezava do sporočila: 277
   RE: Štajerske nosečke 2011
11.8.2011 8:14:52   
jaznoseca
barbara85 naj ti še tukaj zaželim veeeliko počivanja in počaka še 2 tedna, da malo pridobita na teži. No, drugače tako za tolažbo, tudi če se zgodi prej, zdaj ne bo šlo več nič narobe user posted image .

drugače tudi jaz s pregleda. Vse ok, detece veliko nekaj čez 3 kg. Tudi pri nas že čakanje na finiš user posted image .

predavanja v materinski šoli Mb bolnica: meni so bila pač tako tako. Nekaj je ok, nekja brezveze, o dojenju pretiravajo (pač moje mnenje!), glede prisotnosti babic pri porodu pa toliko: nam so rekli, da če se prorod malo zavleče čez smeno, ko se babice menjajo (do pol ure) babica zaključi porod, oz. ostane pri porodnici.... Jaz sem rodila ob 19.02. (ob 19 je bila smena) - menjali sta se 18.55 user posted image . Aja, pa bila sem edina v veh porodnih sobah! Zanimiv dogodek, ki ti res da vedet, da si samo in edino številka! No, pa vem, da je vse odvisno pač od babice - jaz sem pač imela smolo. Upam, da tokrat ne bo ista user posted image user posted image .

(odgovor članu barbara85)
Neposredna povezava do sporočila: 278
   RE: Štajerske nosečke 2011
11.8.2011 9:05:53   
rainbow
Jutro še tu!

Barbara85, nič se ne sekiraj, pri merah se dostikrat zmotijo. Počivat pa resuser posted image

jaz tudi upam, da bo tokratna izkušnja v MB bolnici pozitivna, čeprav se ne bom dala motit/vplivat ali kakorkoli od neprijaznih babic; prvič sem imela bolj neprijetno izkušnjo, tudi naporen porod in me je čisto iz tira vrglo; drugič sem bila že profiuser posted image in tudi zelo prijazna babica je bila, pa še hitreje je šlo. Bomo videli, kako bo tokrat.

lep dan vsem!

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu jaznoseca)
Neposredna povezava do sporočila: 279
   RE: Štajerske nosečke 2011
11.8.2011 12:33:34   
SuzanaF
Pozdravljene!
Evo smo že spet doma. Vse lepo hitro mine!user posted image Danes sem imela tudi pregled. Izvidi od sladkorne so super le malo sem slabokrvna zato sem dobila železo. Pikica se je že obrnila na glavo! Do zdaj pa sem se zredila 4,5 kg. V materinsko šolo pa se bova prijavila septembra.

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 280
   RE: Štajerske nosečke 2011
11.8.2011 12:50:36   
Medea10
Moja izkušnja v prvo  je bila  kar ok. Upam, da bo tokrat odlično. user posted image

Je imela katera v Mb porodnišnico zraven porodni načrt?
Se spomnite katere porodničarke ste imele? Je imela katera Damjano Vraničar?
So vam čuvale predsredek?

(odgovor članu SuzanaF)
Neposredna povezava do sporočila: 281
   RE: Štajerske nosečke 2011
11.8.2011 15:25:49   
oktober11
twiggi moj je bi zraven, in je tipično moško govoril: saj pa ni nič tak hudega, normalno zgleda. lol, bom mu jaz dala da ni nič hudega user posted image user posted image user posted image jaz še nisem vidla poroda v živo, in ni mi najbolj prijetno zgledalo user posted image saj še mam 2 meseca čas da se pripravim.
tiste ki pa že čakate, upam da vam hitro mino, ker verjamem da se vam že fajn vleče.

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 282
   RE: Štajerske nosečke 2011
11.8.2011 19:10:04   
jaznoseca
IZVIRNO SPOROČILO: Medea10
Moja izkušnja v prvo  je bila  kar ok. Upam, da bo tokrat odlično. user posted image

Je imela katera v Mb porodnišnico zraven porodni načrt? Ne, me tud nihče ni vprašal zanj.
Se spomnite katere porodničarke ste imele? Ne, nisem si želela zapomnit, ker bi me kap, če bi imela enako. Tako zdaj niti ne bom vedela, če je user posted image  in bom verjela, da bo boljše. Je imela katera Damjano Vraničar?
So vam čuvale predsredek? Ne, ker je bila tik pred porodom menjava smene - tako sem se najprej raztrgala, potem so pa še rezali user posted image . Sem bila prav zadovoljna, ko ju je porodničar nahrulil .

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 283
   RE: Štajerske nosečke 2011
12.8.2011 8:45:38   
issa
IZVIRNO SPOROČILO: jaznoseca

IZVIRNO SPOROČILO: Medea10
Moja izkušnja v prvo  je bila  kar ok. Upam, da bo tokrat odlično. user posted image

Je imela katera v Mb porodnišnico zraven porodni načrt? Ne, me tud nihče ni vprašal zanj.
Se spomnite katere porodničarke ste imele? Ne, nisem si želela zapomnit, ker bi me kap, če bi imela enako. Tako zdaj niti ne bom vedela, če je user posted image  in bom verjela, da bo boljše. Je imela katera Damjano Vraničar?
So vam čuvale predsredek? Ne, ker je bila tik pred porodom menjava smene - tako sem se najprej raztrgala, potem so pa še rezali user posted image . Sem bila prav zadovoljna, ko ju je porodničar nahrulil .



no evo jaz imela podobno izkušnjo kot jaznoseca... samo da nisem mela smene, pa so me kar rezale,...user posted image user posted image s tem da upam da bo tokrat drugače!! upanje umre zadnje,ne user posted image user posted image

(odgovor članu jaznoseca)
Neposredna povezava do sporočila: 284
   RE: Štajerske nosečke 2011
12.8.2011 8:49:59   
Teni_
Jaz samo upam, da bo tretji porod kot prva dva. Sicer sem se pri prvi malo raztrgala in bila šivana znotraj, pa ena dva šiva zunaj, drugič pa brez šivov. Upam, da ne bodo zdaj na silo nekaj rezali. Katere so bile babice, pojma nimam.

(odgovor članu issa)
Neposredna povezava do sporočila: 285
   RE: Štajerske nosečke 2011
12.8.2011 10:30:24   
karmen7
Je imela katera v Mb porodnišnico zraven porodni načrt? Ne
Se spomnite katere porodničarke ste imele? Ja imela sem dve babici in sicer:; Erika in Melita - obe super, če bom še kdaj šla rodit bi ju takoj imela še enkrat. Je imela katera Damjano Vraničar? Ne
So vam čuvale predsredek? Jap

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 286
   RE: Štajerske nosečke 2011
13.8.2011 18:03:43   
jaznoseca
IZVIRNO SPOROČILO: karmen7
Je imela katera v Mb porodnišnico zraven porodni načrt? Ne
Se spomnite katere porodničarke ste imele? Ja imela sem dve babici in sicer:; Erika in Melita - obe super, če bom še kdaj šla rodit bi ju takoj imela še enkrat. Je imela katera Damjano Vraničar? Ne
So vam čuvale predsredek? Jap

Jp, Erika je šefica pri babicah in je kraaaasna. Jo tudi osebno poznamuser posted image , pa ji nisem omenila slabe izkušnje s tisto babico, ki me je imela..... Zato pa se potem lahko hvalijo, da v Mb ni uradno slabih porodnih zgodb user posted image . Upanje umre zdanje! Res je in zato pogumno v nove zmage - saj poznate tisto zadevo o kužku v sobi z ogledali: ko je renčal, so vsi renčali nazaj, ko pa je z repkom pomigal, so vsi prijazni migali nazaj user posted image user posted image user posted image . Naj bo tako tudi z nami.

< Sporočilo je popravil jaznoseca -- 13.8.2011 18:04:24 >

(odgovor članu karmen7)
Neposredna povezava do sporočila: 287
   RE: Štajerske nosečke 2011
16.8.2011 10:43:31   
jaznoseca
Halo, štajerke kje ste?? Samo novičko od septembrk: Teni je danes zjutraj rodila fantka Lukcauser posted image user posted image user posted image ! Čestitke še tukaj!

(odgovor članu jaznoseca)
Neposredna povezava do sporočila: 288
   RE: Štajerske nosečke 2011
16.8.2011 10:51:51   
jaznoseca

user posted image



nick, pdp, starost, št. nosečnosti, št. otrok doma, kraj, ginekolog/-inja


snezinkaa, 17.junij, Postojna (okolica Maribora)
julijka11, 27.julij, 36 let, 2 user posted image , 1 user posted image user posted image
Klarita, 11. avgust, 34 let, 1 user posted image , Maribor user posted image
vanessazala, 16. avgust user posted image
barbara85, 1.september, 26 let, 1 user posted image , 0 user posted image , Oplotnica, dr. Bandelj
TeniRR, 4. september,user posted image , Ruše, dr. Petrovič, dr. Kuder user posted image
daka, september, 37 let, 2 user posted image , Maribor user posted image
issa,
september, 24 let, 1 user posted imageMaribor, dr. Franič  user posted image
rainbow, september, 36 let, 2 , Maribor, dr. Završnik Mihič
wifi, september, 29 let, 1 user posted imageZreče
jaznoseča, 03.september, 38 let,  1 user posted image , Maribor, dr. Rosič, user posted image
Chip, xx.september,  x let,  ? user posted image , ?, dr. Ognjenovik
Nevihta123, 6. oktober, 34 let, 1 user posted image , Slovenske Konjice
cassy, 31. oktober, 26 let, 0 user posted image , Slovenske Konjice, dr. Ocvirk
m_nova, oktober
oktober11, oktober, 25 let, 0 user posted image , Maribor, dr. Kopše-Beričič
Janja506, 23 let, dr. Kuder
drejčy, 30. oktober, 33 let, 1 user posted image , okolica Radenec user posted image
_perla_, oktober, 0
twiggi, november, 25 let, 0 user posted image , Maribor, dr. Ozimič  user posted image
Jana73, november, 38 let, 1 user posted image , Velenje
Maja_V., november, 33 let, 1 user posted image , 0 user posted image , Slovenske Konjice
miša*, november, 32 let, 2 user posted image , Ptuj user posted image
SuzanaF, 15. november, 30 let, 1 user posted image , 0 user posted image , okolica Maribora, dr. Jelka Kodrič
hopsala, 20. november, 21 let, 1 user posted image , 0 user posted image , Maribor (Zasavje)
Romanca23, 25. november, x let, 1 user posted image , 0 user posted image ,  
Medea10, 20.december, 21 let, 1 user posted image , Marjeta, dr. Kopše-Beričič
neon, december, 30 let, 0 user posted image , Šentjur  user posted image
Taddy78, 15.december, 33 let, 1 user posted image , Maribor, dr. Kopše-Beričič
 decembrček11, 10. december, 28 let, 1 user posted image , 0 user posted image , Maribor, dr. Rosič, user posted image
2mama, januar, 2 user posted image , Celje, dr. Mihič Završnik
mefisto, 15. januar, 31 let, 2 user posted image , 1 user posted image , dr. Mihič Završnik
beba75, januar, 36 let (user posted image user posted image )
Smejka11, januar , 30 let, 2 user posted image , 0 user posted image , (user posted image user posted image )
ilanaaa10, 17.februar, 22 let, 1 user posted image , 0 user posted image , dr. Mihič Završnik
*Zvončica*, xx. februar, x let, 2 user posted image , 1 user posted image , Maribor, 







SKUPAJ ŠTAJERSKIH NOSEČK:
35
NOSEČKE Z DVOJČKI user posted image user posted image : 2



user posted image


datum rojstva / nick user posted image / ime  / teža , cm / kraj


4.6.2011 / karmen7 /  user posted image Jure / 3160 g, 50 cm / Maribor
29.7.2011 / julijka11 /   
16.8.2011 / Teni RR /  user posted image Luka / 3830 g, 49 cm / Maribor




(odgovor članu jaznoseca)
Neposredna povezava do sporočila: 289
   RE: Štajerske nosečke 2011
16.8.2011 21:11:58   
issa_
jeee, Teni user posted image user posted image user posted image čestitke!! user posted image user posted image

kak fajn, ene pa še moremo čakat user posted image user posted image user posted image user posted image ...
sem si mogla prav nov profil naredit, ker mi je stari zašteko user posted image user posted image user posted image pa cel dan nisem mogla na rr,.a je katero tudi tako heco ali samo mene??

in štajerke kje ste kaj??

(odgovor članu jaznoseca)
Neposredna povezava do sporočila: 290
   RE: Štajerske nosečke 2011
16.8.2011 21:21:51   
rainbow
Čer!

Teni sem že čestitala, lahko pa še enkrat user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz še v enem kosu, prav zdaj na veliko telovadba v trebuhu, bom morala v horizontalo. Čeprav nisem nič fit, se še kar potepamo po MB, parku, pa v nedeljo še spravim skozi hčerin rojstni dan, pol pa res mir. Pa lahko grem rodit.

Lep boditeuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu issa_)
Neposredna povezava do sporočila: 291
   RE: Štajerske nosečke 2011
16.8.2011 22:55:57   
jaznoseca
IZVIRNO SPOROČILO: issa_
pa cel dan nisem mogla na rr,.a je katero tudi tako heco ali samo mene??


tud meni danes rr cel dan dol padauser posted image .

(odgovor članu issa_)
Neposredna povezava do sporočila: 292
   RE: Štajerske nosečke 2011
18.8.2011 15:54:00   
Maja_V.
Pozdravljene,

mogoče ste že pisale o tem, ampak vseeno bi vas vprašala, za katero porodnišnico ste se kaj odločile??? Sama sem iz Slovenskih Konjic, v nosečnosti zdaj se vodim v Ljubljani, ker imam tam ginekologinjo. Ne vem pa, za katero porodnišnico bi se odločila.. malo razmišljam o Ptuju..

Kaj menite?


_____________________________

"V vsakem, še tako majhnem koraku, je smisel življenja!"
*13.10.2011 ob 7.54 se je za naju začelo novo življenje, obsijano s sončkom! Čebelček najin: neskončno te imava rada in zate bi naredila prav vse!*

(odgovor članu jaznoseca)
Neposredna povezava do sporočila: 293
   RE: Štajerske nosečke 2011
18.8.2011 17:12:09   
jaznoseca
IZVIRNO SPOROČILO: Maja_V.

Pozdravljene,

mogoče ste že pisale o tem, ampak vseeno bi vas vprašala, za katero porodnišnico ste se kaj odločile??? Sama sem iz Slovenskih Konjic, v nosečnosti zdaj se vodim v Ljubljani, ker imam tam ginekologinjo. Ne vem pa, za katero porodnišnico bi se odločila.. malo razmišljam o Ptuju..

Kaj menite?



Jaz sem v prvo hotela v SG zaradi epiduralne, pa me je prehitelo in sem končala v Mb. Sem preživela, hvalila ne bi, smo nekaj nazaj že pisale..... Zdaj se odločam med Mb in MS, prav tako zaradi epiduralne. Ptuj znajo zelo pohvalti, jaz imam na Ptuju tudi ginekologa. Vendar ne nudijo epiduralne, samo ultivo - kar pa ni tako dobro za otročka. Če bi na Ptuju imeli epiduralno, bi bil Ptuj moja prva izbira. Predvsem zato, ker so manjši in imajo čisto drugačen - dosti bolj človeški odnos.

(odgovor članu Maja_V.)
Neposredna povezava do sporočila: 294
   RE: Štajerske nosečke 2011
18.8.2011 17:15:03   
jaznoseca

user posted image



nick, pdp, starost, št. nosečnosti, št. otrok doma, kraj, ginekolog/-inja


snezinkaa, 17.junij, Postojna (okolica Maribora)
julijka11, 27.julij, 36 let, 2 user posted image , 1 user posted image user posted image
Klarita, 11. avgust, 34 let, 1 user posted image , Maribor user posted image
vanessazala, 16. avgust user posted image
barbara85, 1.september, 26 let, 1 user posted image , 0 user posted image , Oplotnica, dr. Bandelj
TeniRR, 4. september,user posted image , Ruše, dr. Petrovič, dr. Kuder user posted image
daka, september, 37 let, 2 user posted image , Maribor user posted image
issa,
september, 24 let, 1 user posted imageMaribor, dr. Franič  user posted image
rainbow, september, 36 let, 2 , Maribor, dr. Završnik Mihič
wifi, september, 29 let, 1 user posted imageZreče
jaznoseča, 03.september, 38 let,  1 user posted image , Maribor, dr. Rosič, user posted image
Chip, xx.september,  x let,  ? user posted image , ?, dr. Ognjenovik
Nevihta123, 6. oktober, 34 let, 1 user posted image , Slovenske Konjice
cassy, 31. oktober, 26 let, 0 user posted image , Slovenske Konjice, dr. Ocvirk
m_nova, oktober
oktober11, oktober, 25 let, 0 user posted image , Maribor, dr. Kopše-Beričič
Janja506, 23 let, dr. Kuder
drejčy, 30. oktober, 33 let, 1 user posted image , okolica Radenec user posted image
_perla_, oktober, 0
twiggi, november, 25 let, 0 user posted image , Maribor, dr. Ozimič  user posted image
Jana73, november, 38 let, 1 user posted image , Velenje
Maja_V., november, 33 let, 1 user posted image , 0 user posted image , Slovenske Konjice
miša*, november, 32 let, 2 user posted image , Ptuj user posted image
SuzanaF, 15. november, 30 let, 1 user posted image , 0 user posted image , okolica Maribora, dr. Jelka Kodrič
hopsala, 20. november, 21 let, 1 user posted image , 0 user posted image , Maribor (Zasavje)
Romanca23, 25. november, x let, 1 user posted image , 0 user posted image ,  
Medea10, 20.december, 21 let, 1 user posted image , Marjeta, dr. Kopše-Beričič
neon, december, 30 let, 0 user posted image , Šentjur  user posted image
Taddy78, 15.december, 33 let, 1 user posted image , Maribor, dr. Kopše-Beričič
 decembrček11, 10. december, 28 let, 1 user posted image , 0 user posted image , Maribor, dr. Rosič, user posted image
2mama, januar, 2 user posted image , Celje, dr. Mihič Završnik
mefisto, 15. januar, 31 let, 2 user posted image , 1 user posted image , dr. Mihič Završnik
beba75, januar, 36 let (user posted image user posted image )
Smejka11, januar , 30 let, 2 user posted image , 0 user posted image , (user posted image user posted image )
ilanaaa10, 17.februar, 22 let, 1 user posted image , 0 user posted image , dr. Mihič Završnik
*Zvončica*, xx. februar, x let, 2 user posted image , 1 user posted image , Maribor, 







SKUPAJ ŠTAJERSKIH NOSEČK:
35
NOSEČKE Z DVOJČKI user posted image user posted image : 2



user posted image


datum rojstva / nick user posted image / ime  / teža , cm / kraj


4.6.2011 / karmen7 /  user posted image Jure / 3160 g, 50 cm / Maribor
29.7.2011 / julijka11 /   
14.8.2011 / barbara85 /  user posted image Zala / 2620 g, 47 cm / Maribor
16.8.2011 / Teni RR /  user posted image Luka / 3830 g, 49 cm / Maribor





(odgovor članu jaznoseca)
Neposredna povezava do sporočila: 295
   RE: Štajerske nosečke 2011
18.8.2011 17:15:51   
jaznoseca
barbara85 čestitke še tukaj za deklico Zalouser posted image user posted image !!

(odgovor članu jaznoseca)
Neposredna povezava do sporočila: 296
   RE: Štajerske nosečke 2011
18.8.2011 19:16:37   
issa_
čestitkee barbara85 še tukaj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

jaz bom kar v mb šla rodit, razen če me preseneti ki ko smo na obisku v koncih od mojega dragega,..ampak mislim da bom te noge fejst skup držala da pridemo do mb,...user posted image user posted image user posted image user posted image sem bla pač že pri prvem tu, bom te še zdaj,..zdaj full nekaj za pohvalit niso, se da slišat tudi kaka dobra beseda in kakšna slaba, ampak to je vsepovsod in za vsako P. Ptuj je vredu, ker je majhna in se ti lahko bolj posvetijo, zdaj izkušenj pa nimam!! zdaj če ti je bljižje,zakaj pa ne?

(odgovor članu jaznoseca)
Neposredna povezava do sporočila: 297
   RE: Štajerske nosečke 2011
18.8.2011 21:18:20   
karmen7
Uuu vidim da se je začelo dogajat user posted image

Teni in barbara čestitke user posted image

(odgovor članu issa_)
Neposredna povezava do sporočila: 298
   RE: Štajerske nosečke 2011
22.8.2011 11:01:12   
barbara85
Ojla, da se še tukaj javim!

Zala je super pridna, je in spi, včasih jo morem kr budit da mi papa! Vročina je neznosna, hvala bogu imamo za hišo super fajn senco, kjer se lažje diha in tamala zelo uživa na svežem zraku!
Rodila sem v Celju in same pohvale, vse babice so super, med. sestre 1A in tudi zdravnice! Še me vidijo tam, ampak seveda prvo se posvetim Zali, potem pa počasi!
Aja pa nama so pri dojenju pomagali nastavki, ker mam bolj male bradavice in ni znala dobro prijet in mal mi jih je obgrizla, potem pa sva z nastavki probale in je pridno vlekla, da se je v 1 dnevu zredila za 90g! Edina slaba stran je da poje zraven veliko zraka in se ji potem kolca, no ne vedno!!!

No lepo bodite in skrivajte se v senčkah!!!

Lp



(odgovor članu karmen7)
Neposredna povezava do sporočila: 299
   RE: Štajerske nosečke 2011
22.8.2011 11:33:49   
Teni_
Da se še jaz tukaj javim. Najprej hvala vsem za čestitke.

Mi2 sva zdaj od petka doma in uživamo na polno. Moram pohvalit osebje, ki je bilo tokrat, tako v porodni kot na oddelku. Ne vem, ali se meni samo zdi, ampak kader se je zelo pomladil od takrat, ko sem bila jaz in so bile vse sestre, pa tudi babica v sobi odlične. Nobeni ni bilo nič težko, nobena ni bila tečna.

Porod je tudi tokrat minil super, dobre 3 urce popadkov in Luka je bil zunaj. Dobila sem sicer 2 mala šiva, ampak ni nobenih problemov, kot da ju ne bi bilo. Je bil pa Luka, kljub skoraj 3 tednov hitrejšega prihoda velik 9 cm in težki 3830 g, obseg glavice 35,5 cm.

(odgovor članu karmen7)
Neposredna povezava do sporočila: 300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?