|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Postojnske nosečke in nosečke iz okolice
4.6.2011 18:42:47   
nana13
IZVIRNO SPOROČILO: happymummy

Ma mislim,da je prava (Ines). Se poznave ja,nisva pa neke prijateljice. Mislim, takrat ko smo še skupi delale smo se družle, pol pa smo šle tko vsaka po svoje. Zdej niti ne vem kaj je z njo in kje je. Ti jo poznaš? Sta priajteljici?

Pondelk bo kmal ja. sej me je kr strah kaj bo. Ker res ne želim CR. Tko da sem mojga dns zjutu prepričala v akcijo jauser posted image user posted image   Še zvečer enkrat pa jutri, pa morde bo kej pomagalo :))  user posted image user posted image

Ti si ok?



Jo poznam ja. Ne morm rečt d smo ne vem kašne prjatlce, ma jo poznam ZADOSTI. Sm čula d je šla s tistm narazn zatu prašm. Tudi jst ne vem ne ki je ne kaj dela...

Tku ja, kr akcija kdr je prilka, k pol jh bo vse mnj... user posted image
Jst sm kr ok, ponoči me je zob matru, sm spala 1 uro in pou, tku d upm d bo dns kej bulš. U pon. grem h zobarci, d vidm kaj d je. Sm vstala zjutri ku... user posted image Pol sta šla mal na sprehod, mal u Izolo, mal u Portorož d sm odspala še uro in pou. Katastrofa!!! Čim prej pondelk... 

Kdaj greš ti u pon. u porodnišnco?

(odgovor članu happymummy)
Neposredna povezava do sporočila: 276
   RE: Postojnske nosečke in nosečke iz okolice
5.6.2011 8:31:55   
happymummy
IZVIRNO SPOROČILO: nana13



Tku ja, kr akcija kdr je prilka, k pol jh bo vse mnj... user posted image


Kdaj greš ti u pon. u porodnišnco?



Prilik je bl malo. user posted image gren kr v napad,kadr se spomnimuser posted image user posted image še dns,pol pa bomo vidli kaj bo.

jutri grem js v porodnišnico tm nekje med 7 in 8 uro zjutraj. Hodim zgodaj,da ni gužve. user posted image Tamalga dam še mal spat pa kr dol k noni. user posted image

Kako je s tvojim zobom?Boljše? Mene pa je včeraj neki bolelo in ščipalo in mehur-joj,kr naprej sem bla na wcju in bolel me je. zdej pa ne vem,al se je začelo kej dogajat al je blo to sam od jutranje akcije?user posted image user posted image



(odgovor članu nana13)
Neposredna povezava do sporočila: 277
   RE: Postojnske nosečke in nosečke iz okolice
5.6.2011 8:34:47   
happymummy
Aja, od kje poznaš Ines? Glede na tvoj post predvidevam, da niste ble lih ne vem kake prijateljice, prej ste ble na "bojni nogi" .user posted image user posted image   A da je šla z unim ta lepim narazen? Joj,jaz nič ne vem. sej pravm,odkar sem nehala na razdrtmi delat smo čist zguble stike. enkrat smo šli še ven, v Lj,m atakrt je še bla s fantom. 

(odgovor članu happymummy)
Neposredna povezava do sporočila: 278
   RE: Postojnske nosečke in nosečke iz okolice
5.6.2011 8:57:34   
nana13
IZVIRNO SPOROČILO: happymummy

Aja, od kje poznaš Ines? Glede na tvoj post predvidevam, da niste ble lih ne vem kake prijateljice, prej ste ble na "bojni nogi" .user posted image user posted image   A da je šla z unim ta lepim narazen? Joj,jaz nič ne vem. sej pravm,odkar sem nehala na razdrtmi delat smo čist zguble stike. enkrat smo šli še ven, v Lj,m atakrt je še bla s fantom. 


Je moj letnik, en cajt smo ble skp u klapi... nismo ble na bojni nogi, nisi zastopla prow. Sm mislna na njeno zgodovino. Ne vem če ti je znana kej. Predvidevm d ja, če ste delale skp.
Baje d nista skp več že pou leta zihr. Nč pa ne morm za zihr rečt, k jo nism vidla že lep cajt.

Kaj ti morš jt jutri že zjutri u porodnišnco?

(odgovor članu happymummy)
Neposredna povezava do sporočila: 279
   RE: Postojnske nosečke in nosečke iz okolice
5.6.2011 11:02:04   
happymummy
ja,nekaj mi je znano od njene zgodovine ja. user posted image sej je sama dostkrat omenla. no,če ji je pomagalo, super. in očitno ji je. user posted image  
v porodnišnico pa ja grem zjutraj. do zdaj sem bila vedno tako. sej zdej niti ne vem za kero uro mi je rekel naj pridem,ker sem blač ist paf zrd CR. user posted image tko da grem kr zjutraj. dase čimprej rešm,če ne druzga user posted image kdaj greš pa ti?

(odgovor članu nana13)
Neposredna povezava do sporočila: 280
   RE: Postojnske nosečke in nosečke iz okolice
5.6.2011 16:54:06   
nana13
IZVIRNO SPOROČILO: happymummy

ja,nekaj mi je znano od njene zgodovine ja. user posted image sej je sama dostkrat omenla. no,če ji je pomagalo, super. in očitno ji je. user posted image  
v porodnišnico pa ja grem zjutraj. do zdaj sem bila vedno tako. sej zdej niti ne vem za kero uro mi je rekel naj pridem,ker sem blač ist paf zrd CR. user posted image tko da grem kr zjutraj. dase čimprej rešm,če ne druzga user posted image kdaj greš pa ti?



Je pomagalo, sam je tudi pustilo nekaj za sabo.

Pol se bomo glih zgrešile. Jst mam pop. zobarco, sam če greš ti že zjutri, pa če še notr ostaneš... se ne bomo ogle srečt na kavici. user posted image  

(odgovor članu happymummy)
Neposredna povezava do sporočila: 281
   RE: Postojnske nosečke in nosečke iz okolice
5.6.2011 22:36:05   
onur
Živjo. Pa je vikend za nami. V soboto sva bile s čebelo pri sosedovem fantu. Ni zdelal sprehod dalje. Popoldan pa je šla na eno furo s tatakotom in biciklom. Bila je vsa navdušena v novem stolčku. user posted image user posted image user posted image
Danes pa bolj na izi. Dopoldan smo šli k našim. Najprej do Postojnske jame, kjer jo je nono peljal z vlakcem v kabini, popoldan pa smo počivali pri naših.

Happymummy, mogoče te pa jaz ujamem v porodnišnici, ker ima tudi jutri pregled.

_____________________________

Petja je najin sonček, ki nama razsvetljuje vsak dan.

(odgovor članu nana13)
Neposredna povezava do sporočila: 282
   RE: Postojnske nosečke in nosečke iz okolice
6.6.2011 9:43:40   
mayalottie
Onur in Happymummy, vaju čakam!:)

Če ne pa vas redno prebiram, ampak se nekako ne spravim k pisanju....sem pa na tekočem z dogajanjem!!!

Mi smo v redu, Aleksej pridno je in raste, zaenkrat mu še dodajam mleko, ampak kmalu po moje ne bo več potreboval..Se je kar zredil, jaz pa imam kar precej mleka. Tako da upam, da bomo kmalu osvobojeni stekleničk in dodatka. Je pa še vedno pravi zaspanček in ga moram na joški non stop zbujat...je pa vsak dan boljše in danes me celo bradavičke malo bolijo.

Začeli smo s sprehodi, sicer ne še ful dolgimi, ker nismo še pogruntali sistema hranjenja zunaj, ampak a kako urco že gremo...Ponoči je žurka, prespal je celo noč samo prvi dan, drugi dan že malo manj, zdaj pa vedno manj...se mi zdi, da je ponočnjak;) in je zamenjal dan za noč...ponoči bi se kr neki crtal in se pogovarjal, medtem ko čez dan komot spi po tri ure skup..No, čeprav danes je potegnil do devetih, da sem se vsaj malo naspala...Če ima katera kak nasvet glede lovljenja ritma spanja, kr...Al pride to spontano...?

je čudovitoooooooo bit mamica in zaenkrat prav nič težkoo..tudi očka se je obnesel krasno in mi res veliko pomaga..Škoda, ker ne more dojit;)
Sem šla že sama malo na zrak, v trgovino, pa na sprehod, da si malo zbistrim glavo...In je super! Res pa je, da sem si zdaj to lahko privoščila, ker mu je dal mleko, pa je blo, ko bom samo dojila, bo to najbrž težje..

No, jaz sem vam poročala o življenju z Aleksejem, držim pesti, da boste kmalu (nana, ti še ne;))
papaaaaaa

(odgovor članu nana13)
Neposredna povezava do sporočila: 283
   RE: Postojnske nosečke in nosečke iz okolice
6.6.2011 13:46:54   
onur
Mayalottie: glede lovljenja ritma, provaj ga podnevi imeti bolj budnega, če ti čez noč ne spi. Pa podnevi naj spi pri svetlobi. Glede pohajanja in dojenja, saj imaš lufta vsaj 3 urce, ni panike. Vse boste ujeli. user posted image user posted image user posted image user posted image

No, midva pa sva se danes načakala v porodnšnici. Vse polno. Bilo vse ok. Počasi se začenja z izcedki. Naročena na kontrolo čez teden dni, če ne bo kej prej.
Pa videla sem možeka od happymummy, jo je čakal. Menda se je nekaj pričelo pri njih. Držimo pesti. user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Petja je najin sonček, ki nama razsvetljuje vsak dan.

(odgovor članu mayalottie)
Neposredna povezava do sporočila: 284
   RE: Postojnske nosečke in nosečke iz okolice
6.6.2011 14:48:56   
mayalottie
hehe, onur, ni šans, da ga imam čez dan bolj budnega, glede na to, da mi že na jošku zaspi:) pa nima še lih bujenja na tri ure, kakor kdaj...Ja, podnevi spi na svetlobi, v dnevni, ponoči v postelji...vse to smo probali..no, saj danes je blo že malo boljše...sam se mi zdi, da ga nekaj šraufa in to lih ponoči...kako to zgleda? ful ga napenja, pa mršči se,..

onur, še malo, pa bo!:)))))) sej naslednji tedn bo že tvoj dan d!!!!!!!!!!!Hura!!!!!!!!!!!!
Za happymummy pa držimo pesti:))))



(odgovor članu nana13)
Neposredna povezava do sporočila: 285
   RE: Postojnske nosečke in nosečke iz okolice
7.6.2011 11:07:57   
snezinkaa
hej,

kak ste punce?jaz mam probleme ponoči.peče me zgaga za znoret vse mi pritiska boli sramna kost v glavem bol malo spimuser posted image

zakaj se že uporabljajo sterilni zloženci?sem pozabla....

lp

(odgovor članu mayalottie)
Neposredna povezava do sporočila: 286
   RE: Postojnske nosečke in nosečke iz okolice
7.6.2011 13:55:17   
malanovinka
hej... a gre katera danes v starševsko šolo ??? mal sem prebirala forum... pa sem ugotovila, da ste gor samo tiste v visoki nosečnosti... jaz imam rok v začetku novembra, tako da če je katera blizu bi bila vesela kakšne povratne informacije...

(odgovor članu snezinkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 287
   RE: Postojnske nosečke in nosečke iz okolice
7.6.2011 14:45:13   
onur
Snezinkaa, sterilne zložence sem jaz uporabljala za čiščenje popka, zdaj pa jih uporabljam za čiščenje, če ima slučajno vnete učke. Drugač pa so lahko še več namenski, čiščenje kakšnih ran, ...

Malanovinka, kaj pa kakšna predstavitev, da te bolje spoznamo? user posted image Glede materinske, žal imam rok drugi teden. Če pa greš prvič le pojdi, se splača.

_____________________________

Petja je najin sonček, ki nama razsvetljuje vsak dan.

(odgovor članu malanovinka)
Neposredna povezava do sporočila: 288
   RE: Postojnske nosečke in nosečke iz okolice
7.6.2011 16:34:29   
malanovinka
hmm. to sem pa pozabila... :)
ja, kaj pa naj povem... rok imam v začetku novembra, to je moja prva nosečnost... stara sem 28 let.... nisem ravno iz postojne, vendra imam tukaj službo.... hmmm..... počutim se zelo v redu.... žal otročička še ne čutim - ker opazila sem da nekatere ga že v tem času... so mi pa že vse hlače preozke :)
drugo pa vprašajte, ne vem kaj naj še povem :)

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 289
   RE: Postojnske nosečke in nosečke iz okolice
8.6.2011 21:26:29   
mayalottie
Čestitke Happymummy za hčerkico Majo in Onur za sinka Vida
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

(odgovor članu happymummy)
Neposredna povezava do sporočila: 290
   RE: Postojnske nosečke in nosečke iz okolice
8.6.2011 22:44:44   
NM
Ojla, čestitke mamicam tudi z moje strani. Mi ne znese ne brat ne pisat. Kaj več, ko bom na dopustu.  Uživajte in se lepo cartajte.

_____________________________

Sončni žarek je pravo ime za katerega koli otroka. Naš žarek je Nika.

(odgovor članu mayalottie)
Neposredna povezava do sporočila: 291
   RE: Postojnske nosečke in nosečke iz okolice
10.6.2011 9:12:37   
snezinkaa
čestitke obema mamicama....kak fajn da že lahko cartateuser posted image jaz še vedno čakam.še en teden imam do roka.Upam da bom tud jaz počasi cartalauser posted image

(odgovor članu NM)
Neposredna povezava do sporočila: 292
   RE: Postojnske nosečke in nosečke iz okolice
13.6.2011 9:50:21   
mayalottie
debata je kar zamrla....ja, smo zaposlene s svojimi štručkami...
snežinkaaa, sej bo kmaluuuu...

Če ne pa smo mi super, nekaj kolobocij še vedno okrog dojenja, ker dojim plus dodajam in upam, da bom lahko kmalu prešla le na dojenje....zdi se mi, da nimam še čisto dovolj mleka, plus Aleksej prehitro zaspi na joški...se pa izboljšuje...če ne je pa moj srček:)))Seveda sva z očijem že čisto zaljubljena vanj...

Mamice, uživajte tudi ve, bodoče mamice pa čim lepši porod:)

(odgovor članu nana13)
Neposredna povezava do sporočila: 293
   RE: Postojnske nosečke in nosečke iz okolice
13.6.2011 18:32:51   
onur
Še tuki zgodbico:

Vidov dan

.......... odločil se je, da bo sreda 8.6.2011, ker je imel dovolj teme in je hotel okusiti svetlobo. Vse potekalo po vsakdanjiku do tega dne. No, čep se je že prej počasi luščil. V sredo zjutraj z možekom vstaneva, da peljemo čebelo v vrtec, grem na stranišče, vstanem in se nekaj ulije. Menda bo to to, si mislim, pa še malo čakam. Se sprehodim in teče. Budimo čebelo, da bi šla z nono v vrtec, vendar kot nalašč ne in ne. Peljemo čebelo v vrtec in odhitimo v porodnišnico v Postojno. Sledi CTG in pregled. Odprta, ovoj počil nekje visoko. Sledi klistiranje in sprejem v porodno, kjer se mi pridruži tudi možek. Popadkov od nikjer, oziroma zelo blagi. Ko pa mi predere mehur, pa se začne. Čez čas vzamem epiduralno in sem v 'devetih nebesih' oz. se z možekom smejeva. Najprej opravijo s prodom moje dve cimri, nato pa še jaz. Babica pravi, da je črn po glavi, počasi potiskamo in preden do konca pritisnemo se mali pokaka v maternici, vendar ga babica hitro izvleče ven, uaaaaaaaaaaa in očisti dihalne poti. Vse ok. Potlej pa reče, tale vaš otrok je nekam velik, ni samo za 3200 kot so vam napovedali. Da ga na tehtnico in pokaže 4230 kg. No, saj boljše, da nisem vedela, da je tako velik, čeprav je ginekologinja zmeraj rekla, da je velik, stegnenice pa ni mogla natančno izmeriti in je tako verjetno falila težo. V glavnem, bilo je super. Šivana nič.

Drugač smo ok. Dojimo se, je čisto drugače kot prvič. Lovimo še ritem. Spi čez dan, ponoči pa akcija.

Ve kakšna kaj o happymummy. V prodnišnici sva se srečale.

_____________________________

Petja je najin sonček, ki nama razsvetljuje vsak dan.

(odgovor članu mayalottie)
Neposredna povezava do sporočila: 294
   RE: Postojnske nosečke in nosečke iz okolice
14.6.2011 13:22:21   
jk09
Pozdravček,
se opravičujem da vdiram v vašo temo. Zelo zelo kmalu me čaka porod in glede na to, da berem, da ste pred kratkim rodile me zanima ali je bila gužva v P Postojna. Če bo šlo vse po sreči upam, da mi bo ratalo rodit v PO zato sprašujem.

Hvala.

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 295
   RE: Postojnske nosečke in nosečke iz okolice
14.6.2011 17:37:15   
onur
Pozdravček, se opravičujem da vdiram v vašo temo. Zelo zelo kmalu me čaka porod in glede na to, da berem, da ste pred kratkim rodile me zanima ali je bila gužva v P Postojna. Če bo šlo vse po sreči upam, da mi bo ratalo rodit v PO zato sprašujem. Hvala.


Pride gužva, pa je ni. Odivsno kateri dan prideš in katera bebica se še odloči rodit. Drugače pa je kar veliko porodov.

_____________________________

Petja je najin sonček, ki nama razsvetljuje vsak dan.

(odgovor članu jk09)
Neposredna povezava do sporočila: 296
   RE: Postojnske nosečke in nosečke iz okolice
15.6.2011 7:04:08   
jk09
Zdej ko bo polna luna, bo verjetno gužva ;)
Upamo, da bo sreča in da ne velike panike.

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 297
   RE: Postojnske nosečke in nosečke iz okolice
16.6.2011 23:41:58   
mayalottie
ko sem jaz šla rodit, so ble vse porodne sobe polne, zato sem morala čakat...tri ure je trajalo, da sem dobila porodno...Ampak vmes sem pač čakala na hodniku;) ...
rodila boš, tud če bo gužva, tko da don't worry.

(odgovor članu nana13)
Neposredna povezava do sporočila: 298
   RE: Postojnske nosečke in nosečke iz okolice
18.6.2011 8:34:01   
snezinkaa
vceraj sem mela rok pa se nasi pikici zgleda ne mudi venuser posted image upam da bo cimprej tolk sem ze nestrpnauser posted image

tiste ki ste že...ste mele v porodnišnici dojenčke pri sebi ponoči?nevem kaj je boljše...

lp

(odgovor članu mayalottie)
Neposredna povezava do sporočila: 299
   RE: Postojnske nosečke in nosečke iz okolice
19.6.2011 8:12:27   
nana13
Pozdravljene...

Me ni blu en cajt že tle gor. Mal sm na hitru preletela.
Čestitke frišnim mamicam!!!  Želim vam čim več PRESPANIH noči...  :)

snezinkaa: jst ga nism mela čez noč pr sebi. sm se rajš tku odločla, d sm mela še vsaj 2 noči kukt tulk prespanih, k itak nism vedla kaj me bo pol doma čakalu. al bo ponočnjak al bo lepo spau... sej ti ga zgodej prnesejo nazaj  user posted image .
zdej bom pa sploh nardila tku, d se mal spočijem, še od taprvega mal. k doma se mi zdi d kr ne utegnem. zmeri se kej dogaja.

(odgovor članu snezinkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?